Moderator/ica: storm_raider

 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 4:45 pm

Jesmo se nafulali boze sacuvaj
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 4:47 pm

E ovako. Nisam želio puno pametovati jer sam utakmicu gledao preko divljih linkova i na preskaku pa sam čekao izvještaj da imam bolji uvid.
Gledajući njega fakat nije bilo to loše, ono realno pa i 2 razlike za nas, ali jbg.
Imala se igra, stvarale prilike, ličilo je to na nešto. Mene više brine što je ličilo i na to da se nama ovakve utakmice bar u zadnjih par sezona i na Grbavici baš često dešavaju. Napadaš stvaraš prilike ali "neće" lopta u gol, i onda u 90-oj izgubiš i bod. Baš puno takvih mečeva.
Ne znam, Erić po meni kriv za oba gola, pametan ne možeš biti šta sad, istrpiti ga i kikseve a biće ih još sigurno, ili malo rotirati. Imamo 2 usudio bih se reći podjednaka golmana gdje smo jednog zakucali na gol a drugog na klupu i sad ovako gledano ni od jednog nemamo neku korist.
Druga stvar je Bogićević. Dobro neko napisa da je on peh. I fakat jeste. Imam osjećaj isto ko da on igra što mora a i mi ga forsiramo da ga još više izofiramo. Treba tome stati u kraj. Ii zbog nas i zbog njega.
Ovo ostalo, nije sudeći po izvještaju bilo loše uopšte ali kako rekoh već prepoznatljiv ishod u Dolini...jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 5:16 pm

Pored poraza koji mi je teze pao od trice na derbiju, ne mogu da ignorisem cinjenicu da nasi igraci i dalje ne mogu da trce vise od 70 minuta efektivno. Cast nekolicini njih. I to nakon veeelike pauze. Dalje nisam vidio neku pretjeranu kombinatoriku za 90 minuta. Nije mi jasno kako ekipa ne moze da odigra dvije tri kombinacije na postavljenu odbranu za 90 minuta. Previse pitanja, malo odgovora.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 5:18 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pon nov 25, 2019 5:16 pm
Pored poraza koji mi je teze pao od trice na derbiju, ne mogu da ignorisem cinjenicu da nasi igraci i dalje ne mogu da trce vise od 70 minuta efektivno. Cast nekolicini njih. I to nakon veeelike pauze. Dalje nisam vidio neku pretjeranu kombinatoriku za 90 minuta. Nije mi jasno kako ekipa ne moze da odigra dvije tri kombinacije na postavljenu odbranu za 90 minuta. Previse pitanja, malo odgovora.
Možda jednostavno previše se fizički pripremaju na pauzi, zbog tih utakmica. Koliko se sjećam,svaka prva tekma poslije pauze je bila katastrofalna. A onda smo fatali ritam i ubijali fizički.
Željezničar ante portas !
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 5:40 pm

Ne mogu da vjerujem da je išao nogom da odbrani ono kod prvog gola...
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 5:49 pm

https://fkzeljeznicar.ba/na-dan-drzavno ... ica/39090/
Info sa zvanične od 04.10.2019.godine.
Danas koliko sam upratio nije bilo nikakvih radova, nikoga nije ni bilo na stadionu. Ok moguće je da je zbog 25. jer je zvanično neradni dan i inspekcije kruže i deru ko lude u vezi ovih datuma. Sačekajmo do ujutro pa da vidimo.
Ako ujutro ne počnu radovi, a ne izađe se u javnost sa nekim saopćenjem, onda ne znam stvarno . . .
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 5:55 pm

blueboy je napisao/la:
pon nov 25, 2019 7:49 am
Brkoo je napisao/la:
ned nov 24, 2019 8:36 pm
Meni je jedino zao Stilica, pored toga sto je zabio gol, covjek im servirao 4 mrtva zicera i oni sve promasili. Veselinovicu servirao sansu, idealan ugao,treba da je plasiras desnom nogom (svojom jacom)u malu mrezicu i sta on radi namjesta se par sekundi i prebacuje loptu na svoju slabiju lijevu nogu i golman je vec izasao dovoljno da ti moze odbraniti slab pokusaj. Ramovicu napravio mrtvi zicer, on se usrao. Napravio zicer za Krpica, ovaj nabio loptu prema korner zastavici itd..

Svi znamo da nam je golman los a odbrana jos losija, jedna od losijih u ligi, svaka ekipa u ligi nam moze zabiti bar 1 gol ali nasa krila i napadac su za plakanje. Da sjednes i places koliko su glupi. Zajmovic, Asim Zec, Veselinovic itd, kakve su ovo ublehe.. :klanjase2:
Mi smo Slobodu dobili jer je na krilu igrao igrac koji nije krilo ali nije silovao loptu kao Veselinovic. Hardcore silovanje lopte i iz toga obicno ne bude nista, svake prestupne godine bude gol ili asistencij a u vecini slucajeva izgubljena lopta. I on kao nase najbolje krilo. Na sta smo samo spali..

Kad sva krila spojis na kraju sezone nece imati dvocifren broj golova u ligi. Dao bih sva nasa krila za jednog Zakarica, za krilo koje ce imati dvocifren broj golova i asistencija i biti u kontinuitetu konstantna opasnost za protivnika.

Zamislite ove ironije, najvise golova smo postigli u ligi a imamo uzasno losu zavrsnicu, ovo je za rubriku vjerovali ili ne :cry:
Nevezano za ovu tekmu sa Sirokim, cak i u utakmicama koje smo dobili sa par golova razlike profulali smo par mrtvih zicera.

Napadac krkan koji ganja svoju statistiku, sa loptom na vi, covjek ima 0 asistencija. Njegove fudbalske kretnje su ocajne, ljudi to ne vide jer se on bori, trci itd samo to nije fudbalsko skolsko kretanje od kojeg imas neku korist nego potrosnja snage na gluposti. Garantujem da se on ne bi nikad mogao otvoriti kao Stilic tj. da pobjegne stoperu i uleti ispred stopera i zabije gol na onaj nacin. Zalosno na sta smo spali.

Napisao sam i ranije cak i da pobijedimo na derbiju moramo se rijesiti mnogo igraca ako zelimo dugorocni uspjeh. Sve dok budemo padali na lazne emocije i dok u ekipi budemo imali Bogicevica, Stanica, Stevanovica, Erica, Pavica, Kjosevskog, Veselinovica, Asima Zeca, Zajmovica, Krpica itd necemo biti ozbiljan klub..
Došao i ti na svoje. Pogledaj drugi gol Krpića protiv Sarajeva pa ga uporedi sa ovim Štilinim. Pozicija ako nije teža nije ni lakša sigurno. Ali dobro, bitno je pljuvati onog ko je dao najviše golova, a igra u ekipi sa ovakvim krilima.
Nije to pljuvanje nego su to cinjenice. To sto se mnogi prave da to ne vide i sto brane pojedine igrace je druga stvar. Vrati se samo malo u proslost, samo malo. Imali smo napadace u vidu Bajica, Hodzica, Adilovica itd. Sva 3 su zestoko bolja od Krpica, sa vise fudbalskog znanja u skoro svim segmentima. Bajic bio jedan od najboljih igraca u ligi, prodali ga za milion KM, kasnije on napravio transfer od pet miliona eura. Hodzica Liverpool kaparisao kad je imao 15-16 godina. Kod nas kad se vratio na posudbu bio jedan od nasih najboljih igraca. Adilovic brutalno izdominirao ligu. Nije postojala ni hipoteticka mogucnost da ga tamo neki Ivetic ili Vrhovac moze staviti u dzep. Neki ce reci imao je Zebu iza sebe i ostale igrace i to stoji samo treba znati odnosno imati kvalitet da se izboris za poziciju, zagradis, imati dobar tajming za skok i udarac itd. Poslije Zelje igrao u Turskoj drugoj ligi, igrao. Krpica sa druge strane odmah sutnuli nogom iz Svedske i Irana. Sutnuli. Ovo su sve cinjenice.

Mi sad trpimo napadaca koji ide uvijek na snagu, ali uvijek, nema ni gram fudbalskog znanja, (toliko to krkanski djeluje da ne postoji rijec kojom bi se to opisalo) sa loptom na vi, ima ocajno kretanje, ocajan sut nogom itd. Pokusat cu i kosarkaskim rijecnikom da ti objasnim, imas igrace koji ne zabijaju puno poena ali kad su na terenu njihov index korisnosti je u plusu i ekipa ima koristi od toga, a imas i one sto zabijaju puno a index korisnosti bude minus. Evo npr. Stilic, bice mozda utakmica kad nece nista uraditi ali samo njegovo prisustvo na terenu je od ogromne vaznosti za nas tim.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 6:06 pm

Ekipa kojoj je u zadnjoj liniji uključujući i golmana najpouzdaniji igrač Osmanković je ekipa koja iz kola u kolo mora imati problema.
Titule se uzimaju sa kvalitetnom odbranom i solidnim zadnjim veznim. Bojim se da slabo šta imamo od ovoga.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 6:09 pm

Vratit Zukanovića, nema mjesta u Arabiji :D
Željezničar ante portas !
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 6:15 pm

Postoji barem deset igrača u trenutnom rosteru koji manje zaslužuju nositi dres Želje i imaju lošiji učinak na terenu. Stana, Bogi, Siniša, Pavić, Erić, Zajmović, Asim i da ne nabrajam dalje, a svi su među 18. Ne znam što ste se natovarili momku, da ima karakteristike koje biste vi željeli da ima, ne bi on ni pomislio da dođe u Želju. Isto tako je neistina da ima slab šut nogom. Izgleda da ste zaboravili koliko je recimo Lendrić fulao šansi ili kakav je učinak napadača koji su bili neke opcije prije dolaska Krpića, Stevo, Kajkut ili Joco Stokić.
Važno je da smo mi govno kakvo je Kajkut primili objeručke i da nas je kupio golom u debiju.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 6:17 pm

AsharaK je napisao/la:
pon nov 25, 2019 6:09 pm
Vratit Zukanovića, nema mjesta u Arabiji :D

Za njega su Kemo i Sipović lično Bonuči i Kielini.
Ubjedljivo najlošiji igrač repke.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 6:38 pm

Pogledao snimak najbolje tv - 1921.ba! Zakljucak je samo jedan: dabogda mi ovako na lavoru odigrali, stvorili upola sansi ko juce i dobicemo kone dva razlike, garantujem! Dalje, penal je opucan veoma dobro! Losa sreca, stativa, golman savladan bio! Jos mu se na to odbije od golmana, a ovamo krpa ceka da je prisloni u praznu mrezu, a isla direktno njemu! Znamo kakva nam je ekipa, trpimo, nije lose, drugi smo, tu blizu prvog, sto reko Amar, pa mi bi odma sve nogirali, kad ne pobjedimo! Idemo dalje po tri bobe na lavor! :zeljeznicar1:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 6:50 pm

tm87alem je napisao/la:
pon nov 25, 2019 6:38 pm
Pogledao snimak najbolje tv - 1921.ba! Zakljucak je samo jedan: dabogda mi ovako na lavoru odigrali, stvorili upola sansi ko juce i dobicemo kone dva razlike, garantujem! Dalje, penal je opucan veoma dobro! Losa sreca, stativa, golman savladan bio! Jos mu se na to odbije od golmana, a ovamo krpa ceka da je prisloni u praznu mrezu, a isla direktno njemu! Znamo kakva nam je ekipa, trpimo, nije lose, drugi smo, tu blizu prvog, sto reko Amar, pa mi bi odma sve nogirali, kad ne pobjedimo! Idemo dalje po tri bobe na lavor! :zeljeznicar1:
Po meni najbolji trenutak izvještaja nas dobri Minjore :ganja: Stila im dijelio lopte kao na dlanu, al dzaba kada ne znaju.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 6:53 pm

Valter je napisao/la:
pon nov 25, 2019 6:06 pm
Ekipa kojoj je u zadnjoj liniji uključujući i golmana najpouzdaniji igrač Osmanković je ekipa koja iz kola u kolo mora imati problema.
Titule se uzimaju sa kvalitetnom odbranom i solidnim zadnjim veznim. Bojim se da slabo šta imamo od ovoga.
Ma brate mi da smo juce umjesto Veselinovica imali Zakarica dobili bi dva razlike.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 6:55 pm

90 minuta Stilic ganja golmana , a Mrtvac Zaimovic i Bojo koji su tek usli gledaju ccccccc.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 7:28 pm

Valter je napisao/la:
pon nov 25, 2019 6:06 pm
Ekipa kojoj je u zadnjoj liniji uključujući i golmana najpouzdaniji igrač Osmanković je ekipa koja iz kola u kolo mora imati problema.
I ima ih. Sve receno.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 8:02 pm

Valter je napisao/la:
pon nov 25, 2019 6:06 pm
Ekipa kojoj je u zadnjoj liniji uključujući i golmana najpouzdaniji igrač Osmanković je ekipa koja iz kola u kolo mora imati problema.
:palacgore:
Otprilike sve rečeno u jednom rečenici
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 8:14 pm

Al' kakve četiri lopte im podjeli.. Džaba sve.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 8:31 pm

Nevjerovatno sta smo sve fulili, Eric levat onaj prvi go brani nogom, pa yebem ti zivot
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 9:28 pm

E moji momci mnogo ste vi mladi i vidi se da vam je jedini izvor informacija google a ne zivotno iskustvo.
Umjesto juce da se koreografije posvete najvaznijem datumu nase drzave vi se bakcete sa Palestinom.
Da znate ko je nama najvise pomogao u ratu drugu biste pricu pricali jer da nije njih bilo mi danas ne bi slavili 25.11
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 79 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija