fcz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 7:05 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned nov 24, 2019 7:01 pm
Veceras smo vise sansi imali nego u Tuzli, koliko nismo srece imali **** majku
Sreca? Nema to veze sa srecom. Nemaju oni muda. Ni muda ni pameti. Da imaju imalo veceras bi hladno zavrsili ovaj siroki, kao sto ga zavrsava svaka ekipa kojoj se digne.

Najveca skupina glupana i pickica u ligi igra za nas (cast rijetkim izuzecima) jer jedino njih mozemo platiti. Sad jos ide pauza, pipe se jos vise zavrcu, pomozi nam Boze za proljetni dio. Spica ako izborimo Evropu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Brkoo
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:06 pm

Qooler je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:19 pm
Gola je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:07 pm
Nije islo, nismo zasluzili ni poraz a vala ni nerijeseno ikao smo zadnjih 20 minuta losi bili i taj zadnji utisak formira sliku kao da je utakmica bila uzas. Nije bilo toliko lose, al ovo se mora desiti svakom prije ili kasnije.
Eric, Zaim, Bogicevic, Stanic ispod prosjeka liga. Znamo svi da para nema, ali za titulu nam treba barem jedno pojacanje.
Bekovi i sredina izuzetno tanko, dohavizajte se ljudi dok smo jos u igri.
Ma nije bila užas...sve dok Zajmović nije ušao. Krpa i on najgori.
Zanimljiva je situacija pratiti kretanje igrača i postavljanje u odnosu na loptu. Koliko puta igrači Širokog bolje procjene kretanje i skok lopte. Zanimljivo je koliko mi idemo na silu, a osjećaja i filinga nema ni na mapi. Izuzev Štilića ono je sve ostalo kritično sa IQ...jedbostavno rečeno, krkani. To je najbolja riječ koja ih opisuje KRKANI.
Od onoliko šansi samo kvalitetan i teški KRKAN ne zna dat gol.
Recimo Krpić onaj Štilićev gol ne bi zabio ni iz stotog puta. On bi to nabio 99 puta na južnu tribinu.
Nema generalno filinga i bar prosječnog IQ u ekipi. Sve je fazon teretana, a mozak na paši. Ja bi uveo test inteligencije prije potpisivanja ugovora za bilo kojeg igrača.
To je to..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Cane
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:08 pm

Kad vidim bogicevica u prvoj ja potpisem poraz. Par puta sam ga slusao iz prvih redova na Istoku, coek unosi toliki nemir, Veselom ubije samopouzdanje a on najnesigurniji. Pa mi smo usli u sezonu sa losom odbranom, tacnije bez klupe i sta tu ocekivati.

Mosa ljoZe!!!

Daris1921
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:11 pm

A sto je najveci crnjak jedini konkurent ovim smo mi..da bar ovaj svinjski sta igra nego kite..a kad smo mi bili u borbi za titulu..nisu boda prosipali

Leon_Professional
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:12 pm

A jbg jedina opcija s klupe ofanzivno ti je bio Zajmović.
Ne treba dalje.
Čim treba zaganjat rezultat, nemaš čim.

Šteta za onu Sinanovu, ono sam vidio u golu.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Haklapuc
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:15 pm

Čuj Siniša plače, jedini koji je večeras trebao plakati je Štila i to od muke s kakvim amaterima mora igrati.

mali plavisa
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:17 pm

Krpic,Eric katastrofaaaa,ostali u 5 deka sem Stile.Vrijeme je za Vecu,jer gore od ovoga veceras ne moze napraviti,dizite jos igrace koji su 5 utakmica odigrali za nas a pljujte sve sto je nekad donijelo radost klubu,sramotaaaa

Plava Porodica
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:18 pm

Gušu na go, yebem ih obojicu!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Leon_Professional
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:21 pm

Dajte onog malog, jel sad on junior?
Visok, crn, kratko ošišan, lud što je najbitnije :D
Pojeo bi onu loptu kad smo prvi primili :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Elegant
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:23 pm

Mi smo sami sebi najveci neprijatelj !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Daris1921
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:24 pm

Ne mozes ti biti prvak kad dozvolis gosku da ti da gol na grbavici u nadoknadi za pobjedu,zvijezdi,slobodi nedavno u finisu,siroki drugi put vec..kad je bajern primio gol tako,barsa na nou campu,zvezda,dinamo..nego se protivnici udaraju nogama u guzicu ako izdrze i bod uzmu..ne pomisljaju na napad...pa cak i Sarajevo i Svinjski ovdje ne pamtim da su..

exbabilon
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:35 pm

Na stadionu je bilo oko 4600 ljudi i covjek s najslabijom tehnikom je pucao penal za Zelju, zemljo otvori se... Pa Stilic u Poljskoj penale pucao...

Daris1921
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:38 pm

exbabilon je napisao/la:
ned nov 24, 2019 7:35 pm
Na stadionu je bilo oko 4600 ljudi i covjek s najslabijom tehnikom je pucao penal za Zelju, zemljo otvori se... Pa Stilic u Poljskoj penale pucao...
Uvijek je logicno da penale suta neki lagan igrac,tehnicar..samo kod nas robusni napadac suta..pored sinana,stilica,veselinovica, boje itd

storm_raider
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:42 pm

Stila treba penale izvoditi, pa onda Ramovic.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

cikazubo
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:44 pm

Kakve to veze ima, ok kritike sto je promasio, ali te teorije su smijesne, eto ne pucaju penale Kane, Ibrahimovic, Berbatov, Cavani itd itd.
Cuj lagan igrac se podrazumijeva za penal.

Btw Krpic sasvim korektno izvodi penale, uvijek jako plasira u cosak, danas nije imao srece, svima de desi los dan.

Daris1921
Kontakt:

storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 7:42 pm
Stila treba penale izvoditi, pa onda Ramovic.
Ovo isto dodje ko dzeko da suta pored pjanica ..bjezi

Ujko
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:45 pm

Glavu gore, nije smak svijeta...Ko ne zna da pati, taj ne zna da voli....Navikli smo vec na
situacije da kada sve imamo u svojim rukama uprskamo do daske, ali to je nas Zeljo, zato
i navijamo za njega i volimo ga, cak i kada nam nabije krvni pritisak u nebeske visine.........
I, sta sada ? Nista, sto rece Stilic, fino otici na lavor, otresti pitare i to je to....No problem !!
NAPRIJED ZELJO LJUBAVI MOJA !!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

Daris1921
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:48 pm

cikazubo je napisao/la:
Kakve to veze ima, ok kritike sto je promasio, ali te teorije su smijesne, eto ne pucaju penale Kane, Ibrahimovic, Berbatov, Cavani itd itd.
Cuj lagan igrac se podrazumijeva za penal.

Btw Krpic sasvim korektno izvodi penale, uvijek jako plasira u cosak, danas nije imao srece, svima de desi los dan.
Jest ali svi ti nabrojani su odlicni i sto se tehnike tice i mirnoce .a Krpa je tipican bombarder,jak ko zemlja...

shzna
Kontakt:

ned nov 24, 2019 7:53 pm

Hajde sta ste najahali na Krpića, ni jednom do sad nije mašio penal. Ovo je nevjerovatno koliko lopta nije htjela u gol, džaba sve.
1987

Meha87
Kontakt:

ned nov 24, 2019 8:00 pm

shzna je napisao/la:
ned nov 24, 2019 7:53 pm
Hajde sta ste najahali na Krpića, ni jednom do sad nije mašio penal. Ovo je nevjerovatno koliko lopta nije htjela u gol, džaba sve.
Lik strasno puca penale jake po zemlji moras bit tito da odbranis. Jbg veceras stativa

Trenutno korisnika/ca: Aldino, Bing [Bot], Google [Bot], neroazzuro i 38 gostiju.

Prijava  •  Registracija