Koji rezultat prognozirate protiv Veleza?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
24 (63%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
10 (26%)
Remi
3 (8%)
Poraz
1 (3%)

Ukupno glasova: 38

AdmirA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 18, 2019 6:55 pm

Minjore je napisao/la:
pon nov 18, 2019 4:16 pm
Ne znas jel bolji osjecaj kad je vidis ili kad je cujes..
Vidimo se u Nedjelju
slika
:baklja: :zeljeznicar1: :klanjase:
Klasa radnička!

mamba21
Kontakt:

pon nov 18, 2019 7:21 pm

AdmirA je napisao/la:
pon nov 18, 2019 6:55 pm
Minjore je napisao/la:
pon nov 18, 2019 4:16 pm
Ne znas jel bolji osjecaj kad je vidis ili kad je cujes..
Vidimo se u Nedjelju
slika
:baklja: :zeljeznicar1: :klanjase:
Ko ne dodje...
Forza 1921!

PratimsamoPlave
Kontakt:

pon nov 18, 2019 8:13 pm

Od kad su Mihojevic i ko Mihojevic preuzeli repku, pali smo k za usi.
Kad pogledam ko igra za drzavni tim, dobro je pa nismo ispod Lihtenstajna.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

fcz
Kontakt:

pon nov 18, 2019 9:19 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
Joj fakat reprezentacije i qrca. Bas mi se gadi gledati ovo, ne znam ni sam sto ne prebacim kanal. Jedino mozda ovaj mali Jajalo ima neku perspektivu. :r :D

Mi sve kukali da smo izgubili bezveze ovog Hajradinovica ali po ovome sto vidim Pavic je za njega Alen Kurt.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Meha87
Kontakt:

pon nov 18, 2019 9:31 pm

Hajrovic,Saric,Memisevic,Mihojevic,Civic,Kovacevic nisu nista bolji igraci od ovh nasih iz pl cak bi ovi igrali sa vise motiva garantujem. Prosinecki nije pogledo utakmicu pl od one u krupi

storm_raider
Kontakt:

pon nov 18, 2019 9:33 pm

Prosinecki je razocarenje, mada prvo treba pocistiti u Savezu. Ciro je onda samo zamazao oci navijacima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Bozidar Radosevic
Kontakt:

pon nov 18, 2019 9:44 pm

storm_raider je napisao/la:
Prosinecki je razocarenje, mada prvo treba pocistiti u Savezu. Ciro je onda samo zamazao oci navijacima.
Prosinecki nije bio svjestan gdje dolazi. Kad je tek dosao igrali su fenomenalno(Usa turneja) s mahom igracima iz PL. A onda su dosle zvijezde i njihovi klanovi. Kad uz to dodas da je vecina tih zvijezda van forme(Kolasinac, Besic, Bicakcic) shvatis da je tu najmanje do selektora. Dok je vodio Azerbejdzan, sjecam se utakmice s Njemackom gdje su u skladu sa svojim mogucnostima igrali vrhunski i cak izdrzali poluvrijeme na 0-0. Umije Robi, ali nema podrsku. Javna je tajna da igraju igraci koji moraju, zbog raznoraznih talova. Begovic ne brani zbog Hasagica, malog smrada. Ne kazem ja da je bolji sad od Sehica, ali da ne moze biti drugo rjesenje pored Pirica.

Pola bivsih igraca Sarajeva najednom u repki, mahom zbog procenata od prodaja koje ovi imaju od odredjenih(Cimirot, Mihojevic, Saric) Ocekujte i Mujakica uskoro.

storm_raider
Kontakt:

pon nov 18, 2019 9:52 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
Prosinecki nije bio svjestan gdje dolazi. Kad je tek dosao igrali su fenomenalno(Usa turneja) s mahom igracima iz PL. A onda su dosle zvijezde i njihovi klanovi. Kad uz to dodas da je vecina tih zvijezda van forme(Kolasinac, Besic, Bicakcic) shvatis da je tu najmanje do selektora. Dok je vodio Azerbejdzan, sjecam se utakmice s Njemackom gdje su u skladu sa svojim mogucnostima igrali vrhunski i cak izdrzali poluvrijeme na 0-0. Umije Robi, ali nema podrsku. Javna je tajna da igraju igraci koji moraju, zbog raznoraznih talova. Begovic ne brani zbog Hasagica, malog smrada. Ne kazem ja da je bolji sad od Sehica, ali da ne moze biti drugo rjesenje pored Pirica.

Pola bivsih igraca Sarajeva najednom u repki, mahom zbog procenata od prodaja koje ovi imaju od odredjenih(Cimirot, Mihojevic, Saric) Ocekujte i Mujakica uskoro.
Nisam ja razocaran njegovim trenerskim znanjem,ne mogu ga kritikovati tu, jer sam laik za njega, ali sam razocaran karakterom. Igrac i covjek koji je uvijek imao svoju neku furku, koji nije imao pardona prema nikome i da suti zbog sitnih mesetara u nasem Savezu - to mi je neshvatljivo.

To za Hasagica sam nacuo, navodno je otjerao Begovica.

Bozidar Radosevic
Kontakt:

pon nov 18, 2019 9:58 pm

pon nov 18, 2019 9:52 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:

Nisam ja razocaran njegovim trenerskim znanjem,ne mogu ga kritikovati tu, jer sam laik za njega, ali sam razocaran karakterom. Igrac i covjek koji je uvijek imao svoju neku furku, koji nije imao pardona prema nikome i da suti zbog sitnih mesetara u nasem Savezu - to mi je neshvatljivo.

To za Hasagica sam nacuo, navodno je otjerao Begovica.
Sve to mijena za laganih pola miliona eurica za 2.godine hladjenja muda.

storm_raider
Kontakt:

pon nov 18, 2019 9:59 pm

Sve znam.

storm_raider
Kontakt:

pon nov 18, 2019 10:04 pm

Bravo Ara majstore.

AdmirA
Kontakt:

pon nov 18, 2019 10:09 pm

Grbavica škola fudbala!
Klasa radnička!

PratimsamoPlave
Kontakt:

pon nov 18, 2019 10:16 pm

fcz je napisao/la:
pon nov 18, 2019 9:19 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
Joj fakat reprezentacije i qrca. Bas mi se gadi gledati ovo, ne znam ni sam sto ne prebacim kanal. Jedino mozda ovaj mali Jajalo ima neku perspektivu. :r :D

Mi sve kukali da smo izgubili bezveze ovog Hajradinovica ali po ovome sto vidim Pavic je za njega Alen Kurt.
Ovo da je Husref selektor, ne bi zvao.

Kospa
Kontakt:

pon nov 18, 2019 10:17 pm

Ovde Stila ima mjesta itekako. Pogotovo gdje kreacije fali. Hajradinovic me razocarao, pa Besic daje bolje lopte od njega
... Godine života svoga tebi dao sam...

storm_raider
Kontakt:

pon nov 18, 2019 10:27 pm

Kakvi zvukovi sa tribina...

PratimsamoPlave
Kontakt:

pon nov 18, 2019 10:48 pm

pon nov 18, 2019 10:27 pm
Kakvi zvukovi sa tribina...
Nas zapad je zapad za ovo.

Elegant
Kontakt:

pon nov 18, 2019 10:58 pm

Dosta reprezentacije do marta, a za vikend Zeljo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Leon_Professional
Kontakt:

pon nov 18, 2019 11:33 pm

Ma ko to naš može igrati ovdje?

Mi nemamo NI JEDNOG IGRAČA u repki koji je kod nas igrao unazad 5 godina.
Sve zvijezde su propale, Bajić, Amir, Memija.
I to je loše. Ja da sam u repki i da ih mogu gurat ne vidim koga bi mogao uvalit a da trenutno igra ozbiljan fudbal.
Tužno, baš tužno. One koje smo prodali i od kojih se očekivalo nisu opravdali očekivano. Trenutno ne igra niko ko se može prodati, a kamoli igrati u repki.

Tako da neke talove i savez kriviti što igra Mihojević nema smisla. Da ima neko naš bolji pa hajd. Nego nema i jbg moramo bolje s mladim raditi. Neki su sami sebi krivi, neki nisu ni šanse dobili.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

pon nov 18, 2019 11:36 pm

Trebali mi malo i aktivirat podforum reprezentacije. Ima dosta ljudi ovde koji imaju izvore šta se dešava u savezu i reprezentaciji, čisto da se malo javnost upozna.

Što se tiče utakmice sa Širokim, klub ne smije ovako šutit, od sutra počet sa nekim marketingom.
Željezničar ante portas !

kvalitet
Kontakt:

pon nov 18, 2019 11:37 pm

Kospa je napisao/la:
pon nov 18, 2019 10:17 pm
Ovde Stila ima mjesta itekako. Pogotovo gdje kreacije fali. Hajradinovic me razocarao, pa Besic daje bolje lopte od njega
Ma daj malo realnosti, niko iz PL BiH nije kvalitetniji od ovih što su igrali. Da jesu, igrali bi vani, to je tako. Svako ko se iole istakne u ovoj ligi ide vani. Ali ne da se istakne na način na koji mi mislimo, nego na način na koji gledaju vani fudbal. Nebo i zemlja.

Da smo, generalno, mogli bolje u kvalifikacijama, jesmo. Mogli smo i trebali smo biti drugi. Ali ovi koji su pozivani i jesu najbolji bh. igrači.

Što se Harisa tiče, veoma agilan, puno učestvovao igri, ali malo trema, malo je htio previše, što je rezultiralo nerezantnim šutevima i još nekim greškama.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.

Prijava  •  Registracija