neroazzuro
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:24 pm

Povratak lokomotive!!!

kontranogama
Kontakt:

sub nov 09, 2019 11:42 pm

Konacno na terenu dobra dogadjanja. Bravo!!!
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

shzna
Kontakt:

sub nov 09, 2019 11:43 pm

8-) 8-)
1987

Bosanac1993
Kontakt:

sub nov 09, 2019 11:53 pm

Danas je i nebo u Tuzli plakalo, sve smo im prosuli...bravo Zeljkane!

Barem veceras ne trazite mahane i na raspravljajte se,uzivajmo u silovanju ripleja Stilinog gola.

Svaka cast sarajevskoj raji na tribini, a posebno onima koji su dosli iz Banovica, Kalesije, Zivinica, Brckog, Sapne, Gracanice po onoj kisi okupljeni svi ko jedan.
NI MILIMETRA!

PlaviVlak
Kontakt:

ned nov 10, 2019 12:26 am

Ima li gdje snimak čitave utakmice?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

ISB87
Kontakt:

ned nov 10, 2019 12:30 am

kad je skote mojne da se daspe jer sa gaju smapje rio se :baklja: :baklja:

dabogda vam plata svake sedmice bila
MIRZA RASCIC

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

ned nov 10, 2019 12:33 am

Stila 2 zuta ima. E jes izvikan ovaj Beganovic iz slobode, gluho bilo..

ISB87
Kontakt:

ned nov 10, 2019 12:39 am

prses im nije los
MIRZA RASCIC

Daris1921
Kontakt:

ned nov 10, 2019 12:57 am

Ali kad Amar ode u sred izjave na kraju jer novinar rece da provocira pojavom nabijace,..kaze ja sam sve kriv Jel? Hajd cao hahah

Amar927
Kontakt:

ned nov 10, 2019 1:05 am

Jedva cekam zimski prelazi rok..da vidim.koga ce Amar dovesti a kome.nogu dati...ako ostane ovako stanje na tabeli vjerujem da cemo biti glavni kandidati za titulu..sumnjam da ce Brko prepustiti slucaju stvari

storm_raider
Kontakt:

ned nov 10, 2019 1:33 am

Tek sada dodjoh kuci, stigao na drugo poluvrijeme. Nisam citao forum od danas kako treba, ali sam pohvatao dijelove diskusija. Vidim da vise nekih postova nema, jasno mi je i zasto. Bravo, odlicne izmjene, odlicno odradjena tekma. Sto se tice nekakvih komentara, poluistina i manipulacija; Zeljo nas treba, a i mi trebamo Zelju. Elem, da se vratim na ono sto sam "pohvatao" od diskusije danas ovdje. Ponovicu jos jednom, ovaj forum je zamisljen da bude servis Zelji i Zeljinim navijacima, bez ikakvog interesa i dobiti. Cak, suprotno, svi smo debelo u minusu zbog ovog foruma, jer smo svoje vrijeme ulozili. Niko nikada nije pokusao uticati, a da je to bilo ko uradio, napisalo bi se jasno. Nemojmo loviti maglu i pecati u mutnom i izmisljati lazi. To navijaci Zelje generalno znaju.

Ove godine smo kupili i poklonili preko 60 godisnjih (hvala @Minjore i @Omare sto ste podjelili ulaznice). Samo da se nadju sponzori koji su voljni to finansirati je bilo jako, jako zahtjevno. Ljudi ne daju novac tek tako, pogotovo ne svoj novac. Pogotovo ne nekome na lijepe oci. Ko to ne shvata, ne zna sta prica. Siromasnome covjeku je milion malo, a bogatome je marka dovoljna. Da se izbjegne bilo kakva prica (laz) sve je uplaceno na racun Kluba. Dakle, novac je uplacen Zelji. Opet, kao i svaki put do sada, nas ne interesuju Uprave i slicni odbori, niti se vezemo za iste. Oni ce biti i proci, Zeljo ostaje. Ovaj forum je iznjedrio ideju o farbanju reflektora na jugozapadu i vecinski finansirao istu. Dizajn koji svi gledamo i ponosimo se istim, a na reflektoru je, radio je nas @BlwD. Isto tako kupili smo dvije desetogodisnje ulaznice i poklonili najmladjima. Jedan od njih sada pise i cita forum aktivno. To je samo dio, mali dio onoga sto je uradjeno. Nemojmo sebi da kvarimo lijepu pricu, molim vas. Ponosan sam na to sve, ali zasto ovo pisem? Zato sto ovdje niko nema drugaciju ambiciju, osim one da ovo bude servis nasem Zelji i Zeljinim navijacima. Te gluposti da je neko uticao bilo kako na forum ili da moze uticati necu komentarisati dodatno. To je nemoguce. Nemojte dzaba dusu grijesiti, jer upravo to radite. Ovaj forum nikada tako nije funkcionisao, to nema cijenu. Tako je bilo dok sam bio admin (vec nekoliko mjeseci nisam - pisem ovo posto mi ljudi salju poruke da im promjenim sifru i slicno. Obratite se AsharaK-u, ja nemam nikakve ovlasti), tako je siguran sam i sada dok je AsharaK admin. Niko, nikada, nije ni pokusao. Da jeste, to bi odmah bilo objelodanjeno. Zato nam ljudi i vjeruju. A kada ljudi vjeruju, onda ljudi daju novac. Zeljovci moji, novac skupiti nije problem. Bitno je da ljudi vjeruju ljudima u nasem Klubu. Zato ih molim, ove trenutne, one buduce (ako bude promjene ikakve na Skupstini, nemam pojma sta ce biti), Amara, Pekica, ovog decka iz vijeca sto je navodno pokrenuo inicijativu (ne vjerujem politicarima, ali hvala mu ako je iskreno), bilo koga, utjecite na to da krene Jug sto prije, pa da petogodisnje i/ili desetogodisnje kupimo i rezervisemo. Cilj je da se kupi odredjeni broj i pokloni na nekoj nagradnoj igri. To je moguce uraditi, to ovaj forum moze uraditi. Za naseg Zelju. Samo pokrenite pricu, ispraticemo je svi ovdje, jedva cekamo.

Dajte da ispratimo ove rezultate kao danas. Nastavimo niz, titula mirise sa ovakvom igrom. Malene ni ne sumnjam da cemo dobiti. Do kraja Zeljo, ljubavi moja!

PS. Bravo Manijaci za danas. Kao i uvijek, najbolji pojedinac meca!
PPS. Stila doktore! Ono mnogi ne mogu ni na PlayStation-u da urade. Kemo mangupe!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Okolele
Kontakt:

ned nov 10, 2019 1:37 am

Minjore je napisao/la:
ned nov 10, 2019 12:33 am
Stila 2 zuta ima. E jes izvikan ovaj Beganovic iz slobode, gluho bilo..
Treba ga odmoriti protiv Širokog da može prašiti pitare..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Vortex
Kontakt:

ned nov 10, 2019 6:37 am

Željovci dođite, dođite na stadion, jer tamo igra Šampion, Šampion, Željo je novi Šampion na na na na
Meni postala naša najdraža na gostovanjima.
Nikad slađa vožnja do Tz i nazad.
Dobro jutro plava nacijo!

patacoboy
Kontakt:

ned nov 10, 2019 8:00 am

Faca Sa Ulica
Kontakt:

ned nov 10, 2019 9:00 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub nov 09, 2019 8:55 pm
Qooler je napisao/la:
sub nov 09, 2019 8:49 pm
Drago mi je da je Glas Razuma unbanovan. Da nije nikada ne bih više slova napisao ovde.
Danas mi srce kuca nekim drugim ritmom. Sve je nekako bolje i sve što oči vide je ljepše.....jer je naš Željo pobjedio.
Željo nam je u problemu raja moja. Željo ima problem sa administracijom i upravom.
Amar kao trener je super (mada je meč protiv lažnih prošle sedmice nešto najlošije u historiji Želje) .
Uprava koju je Amar doveo je katastrofa.
Šta je rješenje?
Evo molim vas sve da vidimo šta je rješenje!
Ovo smeće iz uprave počistit.
Uprava treba da se pita do linije. Trener od linije prema terenu. Trener ne treba da se pita izvan te linije.
To je rješenje.
Kako doći do tog rješenja?
Pa oni koji su zgriješili i prijetili nekome da ode, neka sada zaprijete da se vrate.
Malo nas je da se djelimo.
Zamislite Misketa i Amara u Želji...samo zamislite. Oba su Željovci..., a linije su jasno nacrtane.
Sve pare koje stoje izmedju njih, hajmo mi sa foruma rješiti.
Ljudi ako ne zbijemo redove, Želji nam za par godina će puniti novinarske retke vijesti kao o Čeliku prošlo kolo. Hajmo bit ljudi, hajmo bit Željo.
Dva čovjeka ako sjednu sve je rješeno... Ljudi nije to toliki problem.
Pa na metke smo išli...jel to da sada dva čovjeka kojima ista krv kola venama, ne mogu kafu popit?
Ovoj upravi što prije zabranit kupovinu karti i sudsku zabranu stadionu. Ako ova uprava preživi 2019. trebamo svi znati da nam slijedi sudbina Čelika i sličnih.
Nikad nece rijesiti. Pitajte radnike Megamixa nek vam ispricaju sve dobre i lose strane Senada Misimovica. I sve ce vam biti jasno.
Najgora u historiji Zelje? Duplo je gora ona u BL da se dalje ne vracam.
O tome kakv je Amar pitajte nekog ko je suradjivao sa njim. Tezak, jednostavno hoce da je glavni.
Oni nikako nisu dobra kombinacija..
To bi totalni haos u klubu bio, nazalost ali to je jedina istina.
I kakvo je stanje u megamixu....
Reci nam

ISB87
Kontakt:

ned nov 10, 2019 10:16 am

realno boli nas kita kako je u mm. bas ste nenormalni.

KOE PRVI????
MIRZA RASCIC

storm_raider
Kontakt:

ned nov 10, 2019 10:19 am

Evo najavljuju VAR u Premijer Ligi od 2021. godine. UEFA to forsira.

ISB87
Kontakt:

ned nov 10, 2019 10:22 am

prvo nek edukuju sudije. a i stadioni su nam vrh, nema sta.
k'o drugo treba svim klubovoma postavit ultimatum - reflektori i normalan teren do 2021 ili noga.
MIRZA RASCIC

storm_raider
Kontakt:

ned nov 10, 2019 10:25 am

A pazi, ako oni Savezu narede i isfinansiraju to, niko nas ne pita, mada se slazem. Prvo treba krenuti od temelja. Meni ovo samo znaci da bi mogla biti velika ulaganja u periodu koji je ispred nas. Valjda i ovi Saveza shvate da nema kontinuirano jake reprezentacije bez jake domace lige.

ISB87
Kontakt:

ned nov 10, 2019 10:56 am

mislim ulaganja kakva god su dobra, ali mi nemamo osnovnih uslova a idemo na neke napredne.. nema smisla.
a i timovi su tu krivi, njima je najlakse reci Zeljo uzeo sadaku, svi pomazu bla bla.. a uopste nece da se potrude. skupe malo novca i apliciraju kod uefe za novi teren.
reflektore moze i opcina finansirat.
MIRZA RASCIC

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], savatihotece, teteac8684 i 21 gost.

Prijava  •  Registracija