Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 8:13 am

Ma bit će bolje.
 
Dijasporac
Postovi: 2
Pridružen/a: sub jul 27, 2019 1:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 8:30 am

cipiripi je napisao/la:
pet nov 01, 2019 6:41 am
Jedini smo klub kome je predjsjednik covjek sa budzeta a ne biznismen i covjek iz realnog sektora.
Dok u druge klubove po svijetu ulazi svjez kapital i svi idu krupnim koracima naprijed, mi se busamo da cemo nesto gradit a nemamo za kifle, u upravi nam sjede ljudi koji nisu nista stvorili u privatnom zivotu.
objasnio!!!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 8:53 am

Minjore je napisao/la:
čet okt 31, 2019 11:32 pm
Zeljo je napisao/la:
čet okt 31, 2019 10:47 pm
Paprika je napisao/la:
čet okt 31, 2019 10:45 pm

Sto citas uopste
Sto komentarises
Sto zalazis ovde
Jer sam budala
Bez vrijedzanja forumasa molim
:rofl:
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 9:04 am

Sto bi rekao prijatelj foruma, ko ne dodje dabogda mu otpo.. :zeljeznicar1:

phpBB [video]
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 9:57 am

Luka Menalo :"Po meni najveći favorit je Željezničar, imaju iskusne i odlične pojedince, a ipak je tu i gospodin Amar Osim"

Do zime dati maksimum, utakmicu po utakmicu. I onda Plavo proljece, nadam se :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 10:13 am

Asharace vakat je, nema nista od brisanja...
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 10:14 am

Sto mi neko iz budzaka obrisa post?😁
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 10:16 am

Hoce li biti odigrana utakmica protiv Celika ? Evo ja nesto kontam, ne dao Bog, mogli bi se i mi u istoj situaciji naci kroz par godina ako ovako nastavimo
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 10:17 am

mamba21 je napisao/la:
čet okt 31, 2019 11:30 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 31, 2019 11:08 pm
MANIJAK PRAVI ZNA KAKO STOJE STVARI...

UPRAVA NAPOLJE
Od uprava napolje nema nista. Neka namire stetu, pa neka lete gdje hoce. Najlakse je njima otici. Sve odgovorne za ovaj slucaj klub neka tuzi.
Uprava može "letiti" samo zajedno sa onim ko ih je doveo!
U protivnom neka ih dokle god hoće, pardon, dokle god ovim "znalcima" sa foruma ne dodje iz gu.zice u glavu da je trenutna uprava gomila go.vana...
i da se u upravljanje razuminju ko "Mara u kriv ku.rac", pardon ko' Ustamujić u pravne poslove!
Zadnja izmjena: MATORI, dana/u pet nov 01, 2019 10:17 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 10:20 am

MrkiMedo je napisao/la:
pet nov 01, 2019 10:16 am
Hoce li biti odigrana utakmica protiv Celika ? Evo ja nesto kontam, ne dao Bog, mogli bi se i mi u istoj situaciji naci kroz par godina ako ovako nastavimo
Neki dan ja napisa da opasno jurimo u tom pravcu.
Krenu ismijavanje iz kulta licnosti.

Tipicno nase, prvo se keslamo a onda zapomazemo.
Sve u nevakat.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 10:23 am

Dobro vas je
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 10:26 am

MATORI je napisao/la:
pet nov 01, 2019 10:17 am
mamba21 je napisao/la:
čet okt 31, 2019 11:30 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 31, 2019 11:08 pm
MANIJAK PRAVI ZNA KAKO STOJE STVARI...

UPRAVA NAPOLJE
Od uprava napolje nema nista. Neka namire stetu, pa neka lete gdje hoce. Najlakse je njima otici. Sve odgovorne za ovaj slucaj klub neka tuzi.
Uprava može "letiti" samo zajedno sa onim ko ih je doveo!
U protivnom neka ih dokle god hoće, pardon, dokle god ovim "znalcima" sa foruma ne dodje iz gu.zice u glavu da je trenutna uprava gomila go.vana...
i da se u upravljanje razuminju ko "Mara u kriv ku.rac", pardon ko' Ustamujić u pravne poslove!
Nije to rijesenje da uprava i onaj koji ih je doveo odu. To bi tek bio pocetak rijesenja.
Nakon toga se mora pozvati Sipa, tuzilastvo, porezna .... da se jednom za vjek vjekova ociste repovi u klubu. Za svakoga za koga se ustanovi da je hapo Zelju sljedi necasno izkljucenje iz clanstva kluba i brisanje iz klubske historije. Ko Staljin i Erdogan, jelte😁
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 10:36 am

cipiripi je napisao/la:
pet nov 01, 2019 6:41 am
Jedini smo klub kome je predjsjednik covjek sa budzeta a ne biznismen i covjek iz realnog sektora.
Dok u druge klubove po svijetu ulazi svjez kapital i svi idu krupnim koracima naprijed, mi se busamo da cemo nesto gradit a nemamo za kifle, u upravi nam sjede ljudi koji nisu nista stvorili u privatnom zivotu.
Pa nisu nam valjali privatnici sto svoj novac i veze potezu jbg haj sto su to radili nego hoce jos i da se pitaju....ne moze sve... grohotom se smijem
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 11:02 am

Molio bih ljude koji uredjuju ovaj forum,da se malo dozovu i ne gube kompas.
Ako su tacne ove stvari koje pisu,Paprika,Danan,Matori,Glas razuma,HajraBosanac i ostali,onda se svi trebaju maknuti i pustiti da nam gospoda pomognu da se ova bagra rastjera i naprave prvi korak u spasavanju kluba.
Ali ima jedna druga stvar koja je bitna.
Ova gospoda u svojim spasonosnim namjerama,su rastjerala i totalno unistila ovaj forum.
Zaista je ovo doslo na nivo foruma sa kojeg smo svi otisli. Ne zato sto je neko upravu ili ne,nego sto se tim ljudima dopusta sve ono sto se prije nije dopustalo. A tu onda nema zdrave komunikacije.
Ovdije su ljudi poceli da glume mangupe,a ti mangupluci bi im se mogli obiti o glavu.
Jer konkretno kad mi neko pocne rovariti ko sam ja i sta sam privatno,onda cu mu ja jebat nanu naninu u supak,da se zove ne znam ti kako.To je hinjaluk i nije korektno. Ako te zanima licno me pitaj. Zato sam jednog gospodina i opomenuo za to.
Ako se nekim ljudima tolerise psovanje i nazivanje ljudi svakakvim imenima,onda ste gospodo dobro izgubili kredibilitet mjesta koje smo svi navijaci Zelje itekako voljeli i bili dio svega ovoga.
Ovdije ljudi iz ko zna kojih pobuda pisu svasta. Taman da je sve to i istina,ipak mora postojati mjera neka u odnosu sa ljudima.
Zato opet ponavljam prelaze se granice ukusa i glumatju se mangupi po forumu neki.
Ja nisam covjek koji brani Amara,jer sam bio jedan od njegovih najvecih kriticara,kada su mnoga od ovih gospoda ko papagaji ponavljali onu poznatu."Amar najbolje zna".
Ali ovdije je najveci problem mnogi licni interesi ,nacin ophodjenja prema ljudima,i dvostruki arsini koji se dopustaju.
Tacno je da mnoge stvari ne stimaju,nisu ni prije stimale,sve to treba dovesti u red,ali bolesno je da se ovdije mnogi ljydi nazivaju hinjama i placenicima,od strane ljudi koji ko najvece hinje ispituju ko je ko,kopaju i rovare. I onda iza nekog nicka glume mangupe.
Ja sam gospodinu koji je rovario ko sam ja,rekao da cu u roku 5 minuta saznati ko je on i ko mu je rekao za mene. Jer 3 covjeka znaju moj identitet,od toga 2 ne pisu vise.
Posto mi je prijetio da se ne zajebavam i ne otvaram pandorinu kutiju. Rekao sam mu da onaj ko prijeti meni i mojoj porodici,na bilo koji nacin,Allaha mi raznijecu ih sve odreda.
Tako da gospodo ja vam sto se tice vasih igrarija nisam nikakav problem,i zaboli me ***** za ovaj forum. Ali ste dopustili da se ovo svede na gore stanje nego gg.ba.
Ko je kriv ja zaista ne znam,i ne smatram nikog neprijateljem. Ali takvo rasulo je nastalo da je to strano.
Opet ponavljam mozda su ovi ljudi upravu,ali i palestinci su bili upravu,pa nije uredu neki nacin njihove borbe.
Meni ne smeta da istraju u svojim namjerama,ali ne po svaku cijenu.
Jer sve smrdi na licne frustracije.
Nista niste bolji od Amara i njegovog nacina vracanja u klub.
Nek nas je sve skupa sramota,nekad smo se zvali Manijaci ili Zeljovci.
Polako izumiremo,kao i ovaj forum,koji je u svojim najsvjetlijim danima bio na slicnom putu kao i ekipa iz 1921.ba.
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 11:06 am

Ima li neko ideju kako dalje?
Ali da se poštuje realnost kao sto su ali činjenice:
1. Ovi i ono “prošli” koje je Amar doveo su nesposobni Plate Da Obezbjede. Dakle, apsolutno nekompetentni i neozbiljni.
2. Misimovic i nj ekipa se neće vratiti
3. Mogućnost da se klub reorganizira i uđe u proces prodaje (kao kod pitara) je jako mala. Men postoji ni volja kod navijača, los tajming i Nemanje povjerenja u ljude koji bi taj proces započeli i realizirali na pravi način
4. Objektivno jako neuredna i netransparentna situacija u klubu (u smislu knjiga, obaveza i td)
5. 100 godišnjica kluba koja je na vratima ali i rezultatski pritisak kao i nepovoljne okolnosti u smislu da konkurencija (Zrinjski i fks) postaje u organizacijskom i u smislu financijske moći sve dominantnija.
6. Objektivno malo i siromašno tržište, navijačka baza sve slabija, mentalitet (u smislu podrške, kupovine ulaznica, dolaska na utakmice i sl) problematičan
Dakle, ne bavimo se ko je kriv jer je sve savršeno jasno.
Imamo li kakvo rješenje?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 11:07 am

Pozdrav drugari, najgora činjenica sveg ovog cirkusa od dana kada su došli jeste ta da će se sav jad, čemer i šteta koju su oni nanijeli klubu vidjeti tek kada oni odu, dok su tu krpiti će se sa svih strana i gladovati da izgleda okej.
Kada odu, neko napisa ne do Bog samo u cefine da nas ne stave i pod zemlju.
A ekipica sto ovdje sada opravdava i ovaj potez i poziva na razum, smirenje i ostale puteve produhovljenja, nemoj da ne kažete kada odu " ma jebiga bolje i "FK Royal Željo Jelly" nego da nas nikako nema.
FUJ BAGRO!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 11:12 am

Ljudi, vi kukate jer je neko napustio forum, ne čita više forum, opao kvalitet foruma, ALI KOGA TO ZANIMA KAD OLOŠ UNIŠTI I OPLJAČKA KLUB.

Šta vam je više ? Klub je S R O Z A N, možete li vi to shvatiti uopće !
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 11:15 am

EDIT: OPOMENA!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 11:15 am

EDIT: OPOMENA
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 11:17 am

Racional87 je napisao/la:
pet nov 01, 2019 11:12 am
Ljudi, vi kukate jer je neko napustio forum, ne čita više forum, opao kvalitet foruma, ALI KOGA TO ZANIMA KAD OLOŠ UNIŠTI I OPLJAČKA KLUB.

Šta vam je više ? Klub je S R O Z A N, možete li vi to shvatiti uopće !
Ma klasicna Bosnjina prica. Nemoj ruzno pricati, ne talasaj, satro neki nivo a klub ce rusi iz sekunde u sekundu. Zato nam je ovako kako je. Bitna satro forma **** sadrzaj.

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot] i 83 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija