Moderator/ica: storm_raider

 
SamoJAKO
Postovi: 57
Pridružen/a: sub maj 04, 2019 9:53 pm
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 5:59 pm

avlami97 je napisao/la:
čet okt 31, 2019 5:48 pm
Kada očekujete da počnemo graditi zapadnu tribinu?

Imamo fin start glede infrastrukture - trafostanica, fasada sjevera, krov na istoku, jug za 10 mjeseci...
Ja ocekujem uporedno sa zapadom i kamp da ide, nisu bez veze bili kod nacelnika..
Za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:01 pm

SamoJAKO je napisao/la:
čet okt 31, 2019 5:56 pm
Sad se fakat vidi da pojedini pisu po necijem nalogu. Umjesto da se osudi jer klub je izgubio znacajnu sumu novca od evrope pojedini pisu o misketu i sta bi bilo kad bi bilo. Karma je kurva ali postena.
Bilo bi logicno da ih neko placa koliko brane svoja bozanstva(Amara i Senada). Nazalost rade to za dz, sto je steta jer da znaju njih dvojica(Amar i Senad) za zrtvu koju cine bar bi im dali za kafu i cigaru, pogotovo ovim studentima.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:02 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet okt 31, 2019 6:01 pm
SamoJAKO je napisao/la:
čet okt 31, 2019 5:56 pm
Sad se fakat vidi da pojedini pisu po necijem nalogu. Umjesto da se osudi jer klub je izgubio znacajnu sumu novca od evrope pojedini pisu o misketu i sta bi bilo kad bi bilo. Karma je kurva ali postena.
Bilo bi logicno da ih neko placa koliko brane svoja bozanstva(Amara i Senada). Nazalost rade to za dz, sto je steta jer da znaju njih dvojica(Amar i Senad) za zrtvu koju cine bar bi im dali za kafu i cigaru, pogotovo ovim studentima.
Bozidare prestani prozivati bilo koga,posebno racun studenata i normalne raje,inače se istim napuši velikih dzoja
 
SamoJAKO
Postovi: 57
Pridružen/a: sub maj 04, 2019 9:53 pm
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:05 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet okt 31, 2019 6:01 pm
SamoJAKO je napisao/la:
čet okt 31, 2019 5:56 pm
Sad se fakat vidi da pojedini pisu po necijem nalogu. Umjesto da se osudi jer klub je izgubio znacajnu sumu novca od evrope pojedini pisu o misketu i sta bi bilo kad bi bilo. Karma je kurva ali postena.
Bilo bi logicno da ih neko placa koliko brane svoja bozanstva(Amara i Senada). Nazalost rade to za dz, sto je steta jer da znaju njih dvojica(Amar i Senad) za zrtvu koju cine bar bi im dali za kafu i cigaru, pogotovo ovim studentima.
Ma samo treba ustamujica podrzavati, ovi nisu ostali sigurni.
Za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:06 pm

Odlazite i ostavite svoju privatnu imovinu da se pokrije ovaj trosak !
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:07 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 31, 2019 5:29 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet okt 31, 2019 5:21 pm
Jedina ali JEDINA podjela među navijačima Želje, ljudima kojima je FKŽ istinski u srcu je na one koji su bili za i onima koji su bili protiv zatvaranja Krupe. Sve ostalo su finese.
Ali u tome se simbolički ogleda razlika u viziji budućnosti kluba i ideji istog.
Slazem se. Ali kako kaze poslovna etika, eticka dilema je da li se treba prilagoditi trzistu i u tim moralnim uvjetima, moralisti ce rec da ne treba i da treba uvijek biti posten, s druge strane ekonomista ce ti rec da ako investiras u japan jednostavno ne smijes ponuditi mito, a recimo u zemljama u tranziciji te bez mita nema nigdje i mito podrazumijeva pod poslovnom kulturom takvog drustva. Ja iskreno ni dan danas ne znam sta da mislim o tome, da bi sada sve bilo bolje da smo poklopili, bilo bi, da smo ovako ispali moralni i posteni, jesmo, ali ujedno i levati..
Opet lupas!
Relevantno ti to tvrdim.
LUPAS
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:09 pm

AsharaK je napisao/la:
čet okt 31, 2019 5:04 pm
Na osnovu odluke Arbitražnog tribunala za sport FK „Željezničar“ Sarajevo je dužan platiti troškove arbitražnog postupka, uključujući troškove obeštećenja NS/FS BiH i ostale troškove nastale tokom samog postupka u Lozani.

Ublehe napolje
https://www.nfsbih.ba/vijesti/saopstenj ... e-klubova/
Samar nam zalijepise.
Željezničar ante portas !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:11 pm

slika
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:13 pm

AsharaK je napisao/la:
čet okt 31, 2019 6:09 pm
AsharaK je napisao/la:
čet okt 31, 2019 5:04 pm
Na osnovu odluke Arbitražnog tribunala za sport FK „Željezničar“ Sarajevo je dužan platiti troškove arbitražnog postupka, uključujući troškove obeštećenja NS/FS BiH i ostale troškove nastale tokom samog postupka u Lozani.

Ublehe napolje
https://www.nfsbih.ba/vijesti/saopstenj ... e-klubova/
Samar nam zalijepise.
Posebno ovo boli i ispade da je njihov rad toliko transparentan i čist u svemu a sve se sapra preko Željinih leđa: "Ovom odlukom CAS je potvrdio ispravnost rada Administracije za licenciranje klubova NS/FS BiH, te poštovanje svih relevantnih propisa i pravilnika NS/FS BiH."
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:18 pm

Jao slike.
Pa ne čudi ono s majicama. To je ta ideja i mozak.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:24 pm

Pozdrav gospodo,

prije svega bih zelio da se zahvalim na tome sto mi je omoguceno da ponovno pisem ovdje. Prihvatio sam kaznu, a dozvolu za pisanje takodjer objerucke prihvatam. Zelim da istaknem da su oni koji uredjuju ovim jedina svijetla tacka okolo Zeljeznicara, zajedno sa momcima iz 1921 ba Udruzenja. Ne poznajem ni jedne, ni druge, ali ih zdusno pozdravljam. Nije vam sigurno lako. Ove druge ce historija da pamti bas suprotno, do konacnog zaborava.

Sada na ono drugo; ja, gospodo ne lazem. Godine mi ne dopustaju to, prituzba CASu je bila osudjena od samog pocetka na propast. Godine mi ne dopustaju ni da ostanem nijem na sve sumnjive tokove i kriminogene aktivnosti u i okolo Zeljeznicara. Sada znate da ne lazem. Zelim ugodno pisanje.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:25 pm

Zabise nam ga do jaja...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:30 pm

Glas Razuma je napisao/la:
čet okt 31, 2019 6:24 pm
Pozdrav gospodo,

prije svega bih zelio da se zahvalim na tome sto mi je omoguceno da ponovno pisem ovdje. Prihvatio sam kaznu, a dozvolu za pisanje takodjer objerucke prihvatam. Zelim da istaknem da su oni koji uredjuju ovim jedina svijetla tacka okolo Zeljeznicara, zajedno sa momcima iz 1921 ba Udruzenja. Ne poznajem ni jedne, ni druge, ali ih zdusno pozdravljam. Nije vam sigurno lako. Ove druge ce historija da pamti bas suprotno, do konacnog zaborava.

Sada na ono drugo; ja, gospodo ne lazem. Godine mi ne dopustaju to, prituzba CASu je bila osudjena od samog pocetka na propast. Godine mi ne dopustaju ni da ostanem nijem na sve sumnjive tokove i kriminogene aktivnosti u i okolo Zeljeznicara. Sada znate da ne lazem. Zelim ugodno pisanje.
unban pravi potez administracije foruma,dobrodosao nazad
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:31 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
čet okt 31, 2019 6:13 pm
AsharaK je napisao/la:
čet okt 31, 2019 6:09 pm
AsharaK je napisao/la:
čet okt 31, 2019 5:04 pm
Na osnovu odluke Arbitražnog tribunala za sport FK „Željezničar“ Sarajevo je dužan platiti troškove arbitražnog postupka, uključujući troškove obeštećenja NS/FS BiH i ostale troškove nastale tokom samog postupka u Lozani.

Ublehe napolje
https://www.nfsbih.ba/vijesti/saopstenj ... e-klubova/
Samar nam zalijepise.
Posebno ovo boli i ispade da je njihov rad toliko transparentan i čist u svemu a sve se sapra preko Željinih leđa: "Ovom odlukom CAS je potvrdio ispravnost rada Administracije za licenciranje klubova NS/FS BiH, te poštovanje svih relevantnih propisa i pravilnika NS/FS BiH."
Fino su upuceni govorili, savez i da hoce ne moze muljati. UEFA ima sistem kontrole da sprijeci greske. Ove godine je monitoring bio pojacan u nekim zemljama ukljucujuci BH.
Onda se hablecina Ustamujic javi i vazi o drustvenoj odgovornosti, koliko djece trenira u Zelji, prijeti... mase kriotvorenom uplatnicom...
Svi krivi, banka, Savez, UEFA, CIA, KGB posebno kriv....
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:40 pm

Glas Razuma je napisao/la:
čet okt 31, 2019 6:24 pm
Pozdrav gospodo,

prije svega bih zelio da se zahvalim na tome sto mi je omoguceno da ponovno pisem ovdje. Prihvatio sam kaznu, a dozvolu za pisanje takodjer objerucke prihvatam. Zelim da istaknem da su oni koji uredjuju ovim jedina svijetla tacka okolo Zeljeznicara, zajedno sa momcima iz 1921 ba Udruzenja. Ne poznajem ni jedne, ni druge, ali ih zdusno pozdravljam. Nije vam sigurno lako. Ove druge ce historija da pamti bas suprotno, do konacnog zaborava.

Sada na ono drugo; ja, gospodo ne lazem. Godine mi ne dopustaju to, prituzba CASu je bila osudjena od samog pocetka na propast. Godine mi ne dopustaju ni da ostanem nijem na sve sumnjive tokove i kriminogene aktivnosti u i okolo Zeljeznicara. Sada znate da ne lazem. Zelim ugodno pisanje.
Znaci mi odustali od casa, da bi dobili funkciju u savezu? To si napisao koliko se sjecam.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 6:41 pm

Krivci za dug prema debelom su prošli. To je njihova sramota. Trebali su gospodski isplatiti ono što je ugovorom bilo zagarantirano. Čudi me da to nisu uradili, jer ne znam za drugi ovakav slučaj u njihovo vrijeme.

ALI...

Krivci za to što se nije dobila licenca su ovi sad, nema dileme nikakve. CAS je presudio, očekujem da krivac (imenom i prezimenom) preuzme odgovornost. To je transparentno i moralno. To je pošteno i to, na kraju krajeva, mi kao navijači očekujemo. Ne krijte se, nije kriva banka, nije kriva komisija, pitari, Bijeljinci... Kriv je NEKO. Ko? Vi znate. ODGOVORNOST!!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 7:03 pm

kvalitet je napisao/la:
čet okt 31, 2019 6:41 pm
Krivci za dug prema debelom su prošli. To je njihova sramota. Trebali su gospodski isplatiti ono što je ugovorom bilo zagarantirano. Čudi me da to nisu uradili, jer ne znam za drugi ovakav slučaj u njihovo vrijeme.

ALI...

Krivci za to što se nije dobila licenca su ovi sad, nema dileme nikakve. CAS je presudio, očekujem da krivac (imenom i prezimenom) preuzme odgovornost. To je transparentno i moralno. To je pošteno i to, na kraju krajeva, mi kao navijači očekujemo. Ne krijte se, nije kriva banka, nije kriva komisija, pitari, Bijeljinci... Kriv je NEKO. Ko? Vi znate. ODGOVORNOST!!
– Nažalost, vrijeme ne možemo vratiti, ali možemo se fokusirati da idemo jači te da izlazak na evropsku scenu osiguramo na zelenom terenu. Odluka CAS-a je na našu žalost konačna, ali neće imati uticaja da nastavimo započete projekte i ne zadržimo najveće ambicije, kazao je Admir Džubur, predsjednik FK Željezničar.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 7:04 pm

Glas Razuma je napisao/la:
čet okt 31, 2019 6:24 pm
Pozdrav gospodo,

prije svega bih zelio da se zahvalim na tome sto mi je omoguceno da ponovno pisem ovdje. Prihvatio sam kaznu, a dozvolu za pisanje takodjer objerucke prihvatam. Zelim da istaknem da su oni koji uredjuju ovim jedina svijetla tacka okolo Zeljeznicara, zajedno sa momcima iz 1921 ba Udruzenja. Ne poznajem ni jedne, ni druge, ali ih zdusno pozdravljam. Nije vam sigurno lako. Ove druge ce historija da pamti bas suprotno, do konacnog zaborava.

Sada na ono drugo; ja, gospodo ne lazem. Godine mi ne dopustaju to, prituzba CASu je bila osudjena od samog pocetka na propast. Godine mi ne dopustaju ni da ostanem nijem na sve sumnjive tokove i kriminogene aktivnosti u i okolo Zeljeznicara. Sada znate da ne lazem. Zelim ugodno pisanje.
Dobro dosao.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 7:17 pm

Iskreno nakon duzeg perioda brinem se za naseg Zelju i njegovu blizu i dalju buducnost... Mnogo toga je receno, ispricano.. ovaj ima misljenje za ove, za one, treba ovako, bolje je da je bilo drugacije i milion raznih prica gdje se nekako vrtimo u krug oko istog, a velika velicina je upravu i zeli samo dobro nasem Zelji.
Ali hajmo pokusati ostaviti sve probleme i problemcice po strani, daj da pricamo konkretno sta se moze uraditi. Ubrzo dolazi taj izbor clanova skupsine(koliko sam skontao u decembru se biraju svi calnovi skupsine, novi a i ovi stari se mogu birati).
Hajmo postaviti i poksati odgovoriti na konkretna pitanja u vezi ovoga: Na koji nacin aktivni clanovi kluba biraju novu skupstinu?Koliko jedan clan moze predloziti potencijalnih clanova skupstine? Ko vrsi odabir skupstinara, ako je neka komsija pri klubu , ko nju bira i formira? Sta STATUT tacno govori o izboru clanova skupstine, da li aktivni clanovi daju prijedloge a konacni odabir donosi ta komisija, ili se ide po broju prijedloga(u sta sumnjam da je tako) ?
Hajmo pokusati sastaviti spisak Zeljovaca od bar njih 20, koji bi htjeli, mogli i bili sposobni dio Skupstine FK Zeljeznicar?

Pred nama je kljucni izbor, jer skupstina je ta koja bira UO I NO Kluba, i kojoj odgovaraju i polaze racune oni koji su na celu kluba. Trebamo mi voljitelji naseg Zelje da usmjerimo nase snage da izaberemo najbolje, najhrabrije i nasposobnije medju nama da budu na celu Naseg kluba, koji ce svojim radom i zalaganjem otkloniti strahove i tegobu a donijeti nama vise radosti i srece , a nasem klubu uspjehe i titule. Vjerujem i znam kao i vecina vas da ima ljudi koji zele i sposobni su doprijeniti a jednostavno nije se doslo do njih, nisi predlozeni niti ponudjeni.

Trebamo biti pametni u narednom periodu, mozemo puno toga, pokazali smo to u vise navrata..
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 31, 2019 7:20 pm

AsharaK je napisao/la:
čet okt 31, 2019 6:09 pm
AsharaK je napisao/la:
čet okt 31, 2019 5:04 pm
Na osnovu odluke Arbitražnog tribunala za sport FK „Željezničar“ Sarajevo je dužan platiti troškove arbitražnog postupka, uključujući troškove obeštećenja NS/FS BiH i ostale troškove nastale tokom samog postupka u Lozani.

Ublehe napolje
https://www.nfsbih.ba/vijesti/saopstenj ... e-klubova/
Samar nam zalijepise.
Sada se brat malo raspitao koliko ce ovaj samar kostati.
Bilo je govora da je tuzba skupa. Nije samo podnosenje tuzbe. Skupo je ako ga poglabas. Logicno. Sprijeci da se tuzaka za svaku sitnicu.
Sudski troskovi su vezano samo za sud i bezveze tuzakanje cca 35 000SF. Obestecenje savezu je placanje njihovih troskova, angazovane advokatske kancelarije( koja od postanka CASa nema izgubljen spor na tom sudu) cca 40 000SF.
Sve skupa cca 75 000SF.
Ovu cifru treba dodati na onaj minus zbog gubitka licence.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 276 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija