Leon_Professional
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:38 pm

Šta očekivati od klošara kojim niko nije valjao. Te stalni sastanci, te mlataranje rukama, te mlataranje po kafanama.
Mislio je Amar može ih držati kao prije. Kc, klošari su to, sad se žale za plate, nema igranje bez njih.

Ako iko to može iznijeti je Amar jer njeg ne mogu smjeniti, ali neće biti igre jer nam ni goriva. Ferari u garaži, suh mu rezervoar.
Nas kao da je neko prokleo da ne možemo sastaviti dva dobra. Vazda nešto šteka. A svaki taj dio baš važan.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Leon_Professional
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:39 pm

Minjore je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:35 pm
Allahu milosni pa sto ne posla Mesi povredu desetak minuta ranije...
Puno bi bilo da nas dva put pogura :D
Ipak je to u nadležnosti trenera.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:41 pm

Juniori u Mostaru dobili Veleža 3:2 golom Mujića u 93. minuti.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Guvo
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:50 pm

Premier je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:37 pm
Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:31 pm
igraci bojkotuj trenera svaki od njih prica na nargilama . jojjjj samo se nerviram u pizdu materinu neka ide
Ko bojkotuje? Napisi, koji je fazon ako ne kazes ko prica i ko bojkotuje..
pa vidis na terenu ko bojkotuje . ovi uhljebi
BOJKOT GG.BA PORTALA!

Plava Porodica
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:00 pm

Mi mešćini vazda u ovom periodu bojkotujemo..
Kraj oktobra, početak novembra.
Da se vratiš na postove četiri godine prije i sad čitaš a da teze/imena zamjeniš ni skontao ne bi razliku.
Paranoični 1987
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

ANamelessGhoul
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:01 pm

Pusti suplje cuj bojkoti haahah. Generalno smo pogan narod nikave sive zone ili je bajno ili se raspadamo, a istina je tu negdje. Ovaj guvo lik stalno ispliva kad je neki kiks i valja gluposti

Premier
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:03 pm

Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:50 pm
Premier je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:37 pm
Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:31 pm
igraci bojkotuj trenera svaki od njih prica na nargilama . jojjjj samo se nerviram u pizdu materinu neka ide
Ko bojkotuje? Napisi, koji je fazon ako ne kazes ko prica i ko bojkotuje..
pa vidis na terenu ko bojkotuje . ovi uhljebi
Ma ko bojkotuje, sta pricas? Krpic svaku utakmicu pogine, Veseli uvijek uradi par dobrih stvari, Stila sve bolji i bolji, Bojo jos samo golmana i špica nije igrao...kakva je danas postavka bila bez krila i sa starohanima poput Ermina i Mese...ne bojkotuje niko nego ne znaju, levati su, nemaju kvalitet..cuj stanic ti prva postava, cuj dado sadikovic drzi vezu i slicno..

Haklapuc
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:03 pm

U prvih 11 dva igrača koja fizički i trkačkimogu iznijeti utakmicu, šta drugo očekivatinego ovakav oshod?

Plava Porodica
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:05 pm

Ma ima felpsova što plivaju malo više od guve.
Nije strašno ništa osim činjenice da Amarova matematika malo šteka na gostovanjima.
Gdje smo mogli uzet mi smo stali na loptu čuvajući bod, a sad gdje nam treba bod dobijemo krompir.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Faca Sa Ulica
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:06 pm

Mozda i zaigraju ako dobiju 2 duzne plate

Masinovodja
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:07 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub okt 26, 2019 6:05 pm
Ma ima felpsova što plivaju malo više od guve.
Nije strašno ništa osim činjenice da Amarova matematika malo šteka na gostovanjima.
Gdje smo mogli uzet mi smo stali na loptu čuvajući bod, a sad gdje nam treba bod dobijemo krompir.
Uzivas li u sportskom segmentu?
Nikad vam zaboravit necemo sta ste nam od kluba uradili!

Guvo
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:08 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub okt 26, 2019 6:01 pm
Pusti suplje cuj bojkoti haahah. Generalno smo pogan narod nikave sive zone ili je bajno ili se raspadamo, a istina je tu negdje. Ovaj guvo lik stalno ispliva kad je neki kiks i valja gluposti
prvo tako kuci pricaj sa kim si naviko a drugo jeste bojkotuju i pricaju o tome misle debili da se necuju.Nije ni krpic ni veseli ni eric nego ovi debili kao stanic . nekrivim ni njih vise nego amara sto im je obeco kule i gradove

Haloo ba dvije jebene plate im duguju
BOJKOT GG.BA PORTALA!

BrUDA
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:09 pm

kontam protiv Celika doci samo na drugo poluvrijeme... u prvom se ionako nece imat sta vidjet?! :r
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:14 pm

BrUDA je napisao/la:
kontam protiv Celika doci samo na drugo poluvrijeme... u prvom se ionako nece imat sta vidjet?! :r
:rofl1: :rofl1:

Kospa
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:15 pm

fcz je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:28 pm
Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:20 pm
VRIJEME JE DZUBURE DEBILCINO GLAVATA!!!

Trenera bojkotuje nekoliko igraca to je u pitanju . Slago im je sve sto je obeco nemaju para
Nije vise ovdje stvar ni u Dzuburu ni Amaru ni Misimovicu ni Siljku ni Zuji... Mi se vrtimo u krug a niko od njih nije dovoljno jak da nas vrati na vrh.
Prilike su se promijenile, pite i svinje su nas PRERASLI! Nadmasili su nas i sa Misimovicem, nadmasuju nas i dalje a mi jos zivimo u proslim vremenima.
Imamo dva izbora - dobar ulagac (puno veca zvjerka od svih dosadasnjih) ili kraj Zelje kakvog znamo. Znajuci nasu pamet blizi smo ovom drugom.
Tjt
... Godine života svoga tebi dao sam...

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:16 pm

Mirno spavajte, rata nece biti
Željezničar ante portas !

ANamelessGhoul
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:17 pm

BrUDA je napisao/la:
Hahaha barem me nasmija neko. Evo standardna prica. Kiksa se, pise se sve i svasta i svi sve znaju. Da smo dobili bilo bi bravo momci i tjt
Ja sam misljenja vec godinama da nam treba neki ulagac i da bez tog nema buducnosti, ali je tribina rekla svoje

blueboy
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:22 pm

BrUDA je napisao/la:
Hahaha barem me nasmija neko. Evo standardna prica. Kiksa se, pise se sve i svasta i svi sve znaju. Da smo dobili bilo bi bravo momci i tjt
Šta treba da pričamo poslije ovakvih igara? Da klimamo glavom kako je sve dobro ko Bakirovi, Dodikovi i Čovićevi glasači? Koliko ja znam u zadnjih 4-5 godina smo dole češće dobijali nego gubili i uvijek smo dominirali. Više bodova imali prošle godine u ovo doba, a tad nam ništa nije valjalo, je li sad treba da nam valja?

BrUDA
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:24 pm

BrUDA je napisao/la:
Ja sam misljenja vec godinama da nam treba neki ulagac i da bez tog nema buducnosti, ali je tribina rekla svoje
kao da gledam tenis i prebacivanje loptice s jedne na drugu stranu... dok je pozitivan rezultat rafala jedna strana, kad je negativan puca s druge strane... :) al haj, svi smo mi nasi, na razne nacine gledamo, podnosimo...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!

tm87alem
Kontakt:

sub okt 26, 2019 6:39 pm

Izgubili, pa sta? Jel smak svijeta - nije! Zeljo ostaje i opstaje i tako ce biti jos stoljeca i stoljeca, akobogda! Zao mi je, jer nam se nudio svinjski i nista nisu specijalno odigrali i dobise nas! Ostaviti ekipu bez krila je budalastina! Spora i mrljava tekma, pogotovo u prvom! Da smo samo dva brza igraca imali u startu, bilo bi dva razlike za nas! Nista, idemo dalje.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Omar500, Ujko, Željezničar_1921 i 20 gostiju.

Prijava  •  Registracija