Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Bolesni i brat i sestra: Pomozimo Imranu i Iman da odu na dijagnostiku u Tursku!
https://www.bh-index.info/bolesni-i-bra ... -u-tursku/

Pored poziva, pomoći možete i uplatom novca na naše račune:
PayPal: paypal1@pomozi.ba

Za uplate iz BiH:
Intesa Sanpaolo Banka BiH
154-180-20085330-48

Za uplate iz inostranstva:
Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541802008533048

Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
Svrha: Imran i Iman

Za uplate na račun organizacije Pomozi.ba u Austriji:
Name: hilfhelfen-pomozi.ba
Verwendungszweck: Imran i Iman
ERSTE BANK
IBAN: AT64 2011182266475400
BIC: GIBAATWWXXX
Wien, Oestereich

Brkoo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 3:13 pm

Kakve veze ima koliko su kostali hljeb i novine sa platom trenera.

Sta je bilo prije Amarovog prvog mandata, kakva je tad situacija bila? Covjek u prvom mandatu osvojio duplu krunu i dosao do tekme sa Newcastlom, gdje smo na Kosevu bili ravnopravan rival i trebao je eto raditi za 400 KM. :roll:

Vec sam ranije napisao sta mislim da je bilo sa kartama za tu tekmu sa Newcastlom, to je posao za istrazne organe.

Pocivaj u miru Gorane! Bas tuga.. :(

Cim se sjetim njega, prodje mi kroz glavu onaj njegov centarsut(asistencija) u Mostaru za gol Savica protiv Zrinjskog kad smo pobijedili 0:1. Jako zahvalan igrac je bio.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

sastrane
Kontakt:

ned okt 13, 2019 3:47 pm

Sta kaze DANAN.. Ko je reko da je povucena tuzba a on repliciro na post od Razumnog Glasa mos misliti. I neko neki ban obeco za ako se iapostavi da je laz. Al ne odgovara to

Leon_Professional
Kontakt:

ned okt 13, 2019 4:13 pm

1-0 za sad.
Sinan.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plava Porodica
Kontakt:

ned okt 13, 2019 4:28 pm

E tuge..
Još jedan zahvalan igrač iz tog perioda..
Počivaj u miru.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Bosanac1993
Kontakt:

ned okt 13, 2019 4:36 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 13, 2019 12:04 pm
Snimljeno jucer, gledaj Ljepotice

phpBB [video]
Htio to neko priznati ili ne,nasa ljepotica propada,a to je primijetno u svakom njenom cosku od tribine do terena. Iako nije zakucan ni ekser idalje se drzi kao ljepotica,a dokle ce to je samo pitanje jer novi ljudi ne osjecaju potrebu niti imaju interes da barem čuvaju ono što su zatekli. Ogromna je razlika za nas sa strane i kada dodjemo na nju danas a znamo kakva je bila prije godinu, mozda to Vama u Sarajevu i nije tako uocljivo ali danas ne blista a ziva je hvala Bogu.
NI MILIMETRA!

Bosanac1993
Kontakt:

ned okt 13, 2019 4:40 pm

sajo10 je napisao/la:
ned okt 13, 2019 1:07 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 13, 2019 12:04 pm
Snimljeno jucer, gledaj Ljepotice

phpBB [video]
Zar se nemoze nikako napraviti ova trava kod golmana? Mislio sam da je lose u Zenici ali evo i kod nas ako ne i gore..
Koliko para toliko muzike, dobijene su instrukcije iz Grcke za odrzavanje travnjaka ali Alba radi onako kako Uprava zahtijeva i placa..isti slucaj i u Zenici gdje se usminka i prehrani trava za repku i tjt. Ponavljam za seminare i instrukcije za odrzavanje travnjaka smo obavijesteni od firme koja nam je instalirala travnjak,ali mentalitet i odgovornost ljudi u klubu je po principu "iskoristi do maksimuma a kasnije cemo reci da su prosli krivi jer su ugradili losu kvalitetu travnjaka i oprali novac na njemu'...uhodana floskula a svakako ce otici kad stadion bude oranica kao sto je nekad bio.
NI MILIMETRA!

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned okt 13, 2019 4:47 pm

Juniori Zrinjskog izgubili 3:0 od Zvijezde.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Bosanac1993
Kontakt:

ned okt 13, 2019 4:54 pm

Kad se sjetim sastava MARKOVIC, Svraka, Jamak Visca , Kerla, Guso, Seha, Culum, Zeba , Zolotic, Rovcanin, Beslija, Popovic, Nyema..uuuf jako drag period pratiti tekme tada i sam sastav a Zeba na nivou te sezone. I danas bi bili medju top 5 ekipa. Pocivaj u miru Gorane!
NI MILIMETRA!

Faca Sa Ulica
Kontakt:

ned okt 13, 2019 4:55 pm

Brkoo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 12:19 pm
DANAN je napisao/la:
ned okt 13, 2019 6:21 am
Brkoo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 2:02 am
@Danan, Zar treba da ti na javnom forumu objasnjavam kako je klub u tom periodu funkcionisao? Kako su racuni kluba bili blokirani? Kako se prezivljavalo itd? Sezonu prije dolaska Amara igraci gurali bus jer nismo imali ni za gorivo da naspemo itd.
Jesi li zaboravio kakva je tad situacija bila i da je Amar svojim novcem krpio rupe, isplacivao plate igraca itd, samo je on bio "glup" pa nije sve lijepo na papir stavio, nego je davao i sakom i kapom kako bi klub funkcionisao i borio se za trofeje. Ti sve ovo znas, uvjeren sam u to i nije mi samo jasan razlog zbog cega to bas sad postavljas na forum. Sto to nisi tad stavljao?

Evo jednog tvog posta iz tog perioda, tad ti je nick bio @DANDY: Ovo nije samo slijepo klimanje izvini molim te!Ti sviju nas hoćeš da ubijediš da nešto nije u redu.Ljudi pa i nick brani čovjeka koji je jedina sijetla tačka i nešto najbolje što Nam se desililo u poslijeratnoj historiji kluba.Na kraju ovakvom pričom kao tvoja počelo je rovarenje protiv Amara i u prvom mandatu.Samo se ovakva priča kao što sam ti napisao u mom zadnjem obračanju širila po raznoraznim kafanama tipa "makijato" i slične.Sada su malo modernija vremena pa se koristi net.i ovaj forum kao podoban medij.E vjeruj mi Ja i nadam se večina navijača voljenog Nam kluba to Vam neće dozvoliti.U ove mubarek dane molim dragog Boga da ga poživi još 100 godina i da naš klub vodi najmanje još toliko.
😂😂😂
Kakav šuk....😂😂😂
Vidi.
Ne bjezim od onoga sto sam pisao tih godina 2009 mislim.Istina jesam....
Znas li uopste situaciju oko njegovog povratka drugi put?
Znas li uopste ko su bili nosioci aktivnosti okipljanja svih ljudi za jedan sto?
Eh sad sto se ovog tice.
Za ovo se nije znalo sve dok tuzba sedineta karica nije dosla u klub.U to vrijeme su i ovi papiri izasli na vidjelo.Vjeruj mi da se znalo za ovo u vrijeme u kojem mi imputiras pisanje posta da bih sigurno promijenio misljenje,isto kako sam ga promijenio poslije..
Isto onako kako sam ga promijenio u vrijeme "afere Gojak" i njegovog ne potpisa ugovora...
Tada sam javno doduse na jednom drugom forumu pisao da je trebalo prihvatiti njegove uslove i uzeti y.e.e.b.e.n.i.h. 350 000 km jer smo bili mrtvi kokuzi bas u to vrijeme.Za plata nismo imali a znalo se da je mamic bio spreman platiiti tu cifru.
Vec tada sam kao i sada proglasen mrziteljem lika i djela amara osima jer isti amar tada pratio pisanje na tom forumu,sto radi i dan danas....
Ove sam ti slike postavio cisto iz razloga te price o "bacanju klupskih para"...
Nikakav drugi razlog nije bio u pitanju....
p.s.

Ja nemam problem sa sakrivanjem identiteta putem raznih nickova,i svjesno sam ostao samo na ovom nicku.Upravo iz razloga sto se zna imenom i prezimenom ko stoji iza istog

Ne smatram da je ovo gore sto sam ti napisao neki moj pokusaj da ti ga suknem ili tome slicno.

Sta bi bilo da je tad novac otisao na racun kluba? Mogli bi placati igrace, pripreme, klub bi mogao koliko-toliko funkcionisati, mogli bi se boriti za titule ili bi situacija totalno drugacija bila? Znas dobro i sam odgovor na ova pitanja..

Sa Gojakom se nije mogao potpisati profesionalni ugovor. Te price Mamic bio spreman dati toliki novac su obicne izmisljotine. Gojak je potpisao ugovor za Dinamo tek kad je napunio 18 godina.

To sta Amar radi u svoje slobodno vrijeme me ne zanima. Ako mu se cita forum, nek cita..
Mogao je leci na racun omladinskog pogona kao sto je i do tog momenta sav novac lijegao,pa cak novac iz kantona.
Nornalno da je potpisao,ali zasto se tada nije zadrzao kada su vec vodjeni razgovori,nego je pusten u olimpic.....
Eto gracic budala sta li....

Faca Sa Ulica
Kontakt:

ned okt 13, 2019 4:57 pm

sastrane je napisao/la:
Sta kaze DANAN.. Ko je reko da je povucena tuzba a on repliciro na post od Razumnog Glasa mos misliti. I neko neki ban obeco za ako se iapostavi da je laz. Al ne odgovara to
Tu sam ja

Nadji taj post....
U kojem ja nesto kao to tvrdim.
Los ti pokusaj majstore,znam da je panika zbog sponzora,ali mozete vi i bolje....

Okolele
Kontakt:

ned okt 13, 2019 5:01 pm

Treba vama jedno mentalno razgibavanje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

sastrane
Kontakt:

ned okt 13, 2019 5:33 pm

DANAN je napisao/la:
sastrane je napisao/la:
Tu sam ja

Nadji taj post....
Los ti pokusaj majstore,znam da je panika zbog sponzora,ali mozete vi i bolje....
Nik "Zeljo" je postavio nekoliko stranica unazad. Samo gdje je taj ban majka mu stara. :r

Faca Sa Ulica
Kontakt:

ned okt 13, 2019 5:44 pm

sastrane je napisao/la:
ned okt 13, 2019 5:33 pm
DANAN je napisao/la:
sastrane je napisao/la:
Tu sam ja

Nadji taj post....
Nik "Zeljo" je postavio nekoliko stranica unazad. Samo gdje je taj ban majka mu stara. :r
Mrsko mi trazit.
Eto ti ga postavi moj bezidejni.......

ISB87
Kontakt:

ned okt 13, 2019 6:08 pm

ima par pojedinaca koji peru na ruke sa istom pricom svaki put kad se prijave, al' danan nije jedan od njih. normalno je kritikovati kad nesto ne valja, a kod nas dosta toga ne valja. nadam se da ce se nakon skupstine uozbiljit i organizovat.
MIRZA RASCIC

Leon_Professional
Kontakt:

ned okt 13, 2019 6:53 pm

Fino odrađen vikend.

Ove stvari nam samo mogu valjati.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

avlami97
Kontakt:

ned okt 13, 2019 7:30 pm

Brkoo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 3:13 pm
Kakve veze ima koliko su kostali hljeb i novine sa platom trenera.

Sta je bilo prije Amarovog prvog mandata, kakva je tad situacija bila? Covjek u prvom mandatu osvojio duplu krunu i dosao do tekme sa Newcastlom, gdje smo na Kosevu bili ravnopravan rival i trebao je eto raditi za 400 KM. :roll:

Vec sam ranije napisao sta mislim da je bilo sa kartama za tu tekmu sa Newcastlom, to je posao za istrazne organe.

Pocivaj u miru Gorane! Bas tuga.. :(

Cim se sjetim njega, prodje mi kroz glavu onaj njegov centarsut(asistencija) u Mostaru za gol Savica protiv Zrinjskog kad smo pobijedili 0:1. Jako zahvalan igrac je bio.
Prvo da odgovorim na tvoje pitanje - Sta je bilo prije Amarovog prvog mandata, kakva je tad situacija bila? Željo je bio poštovan Klub širom bivše Države. Bio prvak Yuge. Finalista kupa Yuge, 1/4 finala i 1/2 finala kupa Uefa. Nakon agresije se Željo bukvalno izdigao iz pepela. Grbavica spaljena. Bio prvak BiH, bio osvač kupa BiH, bio osvajač superkupa BiH. Malo li je za 4 godine nakon agresije. A onda je izvršen puč na Bradini i Amar nasilnim putem postao Šef stručnog štaba. Kada postavljaš takva pitanja, postavi i pitanje u kakvom stanju prvenstveno finansijskom-materijalnom Amar ostavlja Klub.

Očito se ne razumijemo ili ne želiš razumjeti. Kako je moguće da mu se na mjesečnom nivou ostane dužno cca 3500 KM na mjesečnom nivou (prvi mandat)? Naravno ne cijeli mandat nego maksimalno 21 mjesec, a minimalno 10-11 mjeseci. Od nekog mjeseca 2002. do septembra-oktobra 2003. Ukupno 72000KM, plus 128000 zateznih kamata, nakon tužbe. Je li to on nije primao nikakvu platu u tom periodu-.periodu kada je bilo najviše love u Klubu? Koliku je tada imao primanja? I nigdje nisam napisao da je trebao raditi za 4 joje, iako je prije dvije decenije bilo i igrača i trenera u našoj ligi koji su radili za približnu sumu.

Neke stvari su potpuno nelogične i neshvatljive zdravom umu. I nisi mi objasnio kako to da kada smo zarađivali najviše u historiji (periodi Amara), da smo baš u tim periodima uvaljivani u višemilionske dugove. I do kraja ću biti iskren. I u ovom (Amarovom) periodu ćemo se uvaliti do guše. I ovaj put nakon odlaska Amara, a jednom će otići, ćemo opet biti u novonastalim višemilionskim dugovima. I nakon svega će opet Amar tužiti Klub za dugove i tražiti neku glavnicu i kamatu. I nemoj mi reći da sam vidovnjak, jer nisam, ali jesam neko koga prošlost uči, a nama se prošlost ponavlja.

Bit će Željo i bez Amara, ali to više neće biti Željo kojeg sam zavolio i volim. To će biti neki drugi Željo. Željo nečija igračka, ako već i nije.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Brkoo
Kontakt:

ned okt 13, 2019 8:29 pm

Koliko samo spinovanja i patetisanja u jednom postu :r :roll:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

zuka
Kontakt:

ned okt 13, 2019 8:32 pm

Sto prije shvatimo da bi klub otisao u stecaj da se nije pojavio Senad,i da ce otici sad kad njega nema bit ce nam lakse.
Sta Amar zna sta je Zeljo,to znaju samo vojnici kluba,koji vise nece da prodju pored Grbavice

PratimsamoPlave
Kontakt:

ned okt 13, 2019 9:05 pm

Niti su jedni, a niti drugi savrseni.
Za mene najbolji periodi kluba poslije rata. Tako da nemojte da ih ocrnimo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

storm_raider
Kontakt:

ned okt 13, 2019 9:06 pm

phpBB [video]

Pocivaj u miru...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], ublehas i 16 gostiju.

Prijava  •  Registracija