Koji rezultat prognozirate protiv Radnika?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
21 (24%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
46 (52%)
Remi
13 (15%)
Poraz
9 (10%)

Ukupno glasova: 89

blueboy
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 6:46 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet okt 11, 2019 11:37 pm
Znaci koliko moras biti neuk i bezobrazan da uporedis Zahirovica i Stilica.
Jedan je nase dijete prije svega, o lopti zna vise nego 6 Zahirovica zajedno. Jos pise Zahirovic igrao vise za BIH. Pa logicno kad je ta pozicija deficitarna. Na 10 imali Misketa, koji je sinonim za tu poziciju, Ibricica koji je fenomenalan igrac a na zadnjem veznom poslije Rahimica i povrede Bajramovica samo improvizacije. Pa jedan Mikelini je igrao za reprezentaciju i ima tri nastupa. Jel on sad bolji igrac od recimo Graovca? De nemojte pisati nebuloze vise. Druga stvar bio sam potpuno indolentan o odlasku bivse uprave. Krenuli iz greske u gresku, ostavili Siljka tu koji je rudario protiv njih. Ipak zbog dobrih stvari nisam bio ni protiv ostanka uz neke korjenite promjene.
Al ovi sad su sedam puta gori
Nije me bilo 24 sata i tek čitam postove od jučer, a ovaj se odnosi na mene. Nigdje ja nisam uporedio Štilića i Zahirovića kojeg sam dao kao primjer kako smo svi bili u euforiji kad je stigao. Ti evo pričaš kako ovaj zna sve s loptom, a ovaj ne zna. Da te pitam, jedan Makelele nije znao ništa s loptom, a jedan Baljić zna sve, kad za 10 godina upitaš navijača Reala za njih dvojicu, kakav ćeš odgovor dobiti?

Daj Bože da Štilić da takav doprinos Želji koji ćemo svi pamtiti i da to sve obilježimo sa nekoliko titula, niko sretniji od mene. Ja sam za svaki slučaj napravio screenshot ovog tvog posta da se citiramo za godinu dana ako, ne daj Bože, bude trebalo. Budi mi pozdravljen.

blueboy
Kontakt:

sub okt 12, 2019 6:53 pm

mamba21 je napisao/la:
pet okt 11, 2019 10:14 pm
blueboy je napisao/la:
pet okt 11, 2019 6:45 pm
mamba21 je napisao/la:
pet okt 11, 2019 2:28 pm

Pa sta fali Stilicu do sada osim spreme koju ce popraviti nadam se sada na pauzi. Ja ga ocekujem od sljedece u prvoj, vrijeme mu je. Jedini Zahirovicev potez kojeg se sjecam je dizanje ruku prema jugu da nahjca jos vise atmosferu. Presmijesno mi je ovo tvoje poredjenje.
Ne fali njemu ništa i ja ništa nisam ni rekao u tom smislu, ali dosad osim u utakmici protiv Mladosti u kupu, nije puno toga pružio. Daj Bože da svaku tekmu bude igrao po 90 minuta i bilježio po dvije asistencije, to će biti znak da dobro igramo i osvajamo bodove. Samo se pitam ako npr. on ne opravda očekivanja koga ćemo kriviti za to?
Hajde da vidimo sta ocekujemo? Amar je rekao da od njega necemo vidjeti veliku trku. Igrac je poteza, zadnji pas, ostri centarsuti iz prekida. Da li smo vidjeli u svakoj do sada utakmici to kada je ulazio.
( derbi imao par minutica, protiv zvijezde dvije asistencije i gol, protiv Mladosti imao opet finih poteza ali ne moze njega Asim ispratiti, nebitno. U BL odmah u celo pogodi ermina iz kornera koji se nasao ispred golman, ali ode preko gola. Mogli su mu i penal svirati nakon suta. U Tuzli gurnu Rami izmedju dvojice i penal izbori) Mislim da smo od njega u svakoj utakmici do sada vidjeli nesto dobro. Stilic i Zahirovic ne mogu zajedno, ali nikako. Zahirovic poslije nas zavrsi u mdk, pa celik. Ne znam igra li jos fudbal.

Ko god se ne dokaze treba kriviti onoga sto ga je doveo. Nije Elsner kriv sto su mu rekli hoces li doci i ponuditi mu fin ugovor.
Ja lično očekujem da nam bude najbolji igrač jer po znanju to jeste. Ovo dosad što sam vidio je ok, ali ništa spektakularno, neko ko bi trebao biti naš najbolji igrač mora puno bolje. Svaki realan navijač Želje će ti to isto reći. Da li ćemo to vidjeti od njega nakon ove pauze kad se još više spremi ostaje da vidimo.

Meha87
Kontakt:

sub okt 12, 2019 7:00 pm

Gledam ovog kvrzica i kontam miro stevanovic se ubio za beka

gavran
Kontakt:

sub okt 12, 2019 7:22 pm

slika
Ko je bio na ovoj tekmi?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

1950
Kontakt:

sub okt 12, 2019 7:38 pm

A zasto smo ostali duzni Slavki, eto odgovorite istinu na to kad je vec iznosite?

Glas Razuma
Kontakt:

sub okt 12, 2019 8:07 pm

1950 je napisao/la:
A zasto smo ostali duzni Slavki, eto odgovorite istinu na to kad je vec iznosite?
Vise puta je napisano kojim tokom je to islo. Slavko je trazio bonuse, a nasi su smatrali da se taj zahtjev moze osporiti. Dakle, njemu nije plata ostala duzna, vec bonus za plasman u Europu. Tu su pogrijesili, jer je Slavko uspio dokazati da mu bonusi trebaju biti isplaceni. Ta greska se naravno ne moze porediti sa neispunjavanjem licence od ljudi koje je Amar Osim doveo. Neuporedivo. Svi se mozemo sloziti da se to ne bi desilo da nije izvrsen puc, jer bi bivsi sazivi UO i NO izdejstvovali dozvole bez ikakvih problema.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

Qooler
Kontakt:

sub okt 12, 2019 8:35 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub okt 12, 2019 11:10 am
mamba21 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 11:04 am
@qooler kada ces skontati da dolaze ljudi zbog Želje, ostatak dolazi da vidi dobar fudbal. Ne dolazi niko zbog pojedinaca i uprave.
Sljedeceg nominujem profesora da analizira atmosferu na stadionu i broj gledaoca.
Ma nikad to nece shvatiti. Po njemu razlog slabe posjete jer neko nekog nije pozvao na proslavu rodjendana. Pola nas i ne zna da to postoji, i da znam da mi starog nisu pozvali, opet bih dosao.
Ma o čemu ti pričaš Moleru?
Zašto ljudi vole Želju?
Zato jer ima karakter i nema mrlju u prošlosti!!! Zapamti.
Šta im Željo sad nudi?
Kamate, prijetnje, pijacu, saopštenja...
Ovo da zna, svaki navijač Želje, sigurno ne bi podržavao Amarovu pijacu.
Nažalost, Željo je rob perioda Amara.
Željo nije bio ni Katalinskog, ni Bukalov, ni Ivicin... Željo nikad neće niti jednog lica. Pogotovo lica koji je najviše profitirao od Želje u historiji.
Uzmite sve legende Želje, i saberite koliko su novaca uzeli od Želje.
Samo jedan se izdvaja u vrhu! Toliko o njemu i njegovim Molerima! Nikad, nikad, nikad okrečit nećete!
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sub okt 12, 2019 8:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Brkoo
Kontakt:
Status: Online

sub okt 12, 2019 8:38 pm

Qooler je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:
@qooler kada ces skontati da dolaze ljudi zbog Želje, ostatak dolazi da vidi dobar fudbal. Ne dolazi niko zbog pojedinaca i uprave.
Sljedeceg nominujem profesora da analizira atmosferu na stadionu i broj gledaoca.
Ma nikad to nece shvatiti. Po njemu razlog slabe posjete jer neko nekog nije pozvao na proslavu rodjendana. Pola nas i ne zna da to postoji, i da znam da mi starog nisu pozvali, opet bih dosao.
Zašto ljudi vole Želju?
Zato jer ima karater i nema mrlju u prošlosti!!! Zapamti.
Šta im Željo sad nudi?
Željo nije bio ni Katalinskog, ni Bukalov, ni Ivicin... Željo nikad neće niti jednog lica. Pogotovo lica koji je najviše profitirao od Želje u historiji.
Samo jedan se izdvaja u vrhu! Toliko o njemu i njegovim Molerima! Nikad, nikad, nikad okrečit nećete!
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Qooler
Kontakt:

sub okt 12, 2019 8:50 pm

Brkoo je napisao/la:
sub okt 12, 2019 8:38 pm
Qooler je napisao/la:

Zašto ljudi vole Želju?
Zato jer ima karater i nema mrlju u prošlosti!!! Zapamti.
Šta im Željo sad nudi?
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Sam se ti valjaj od smijeha Brko, dok ti idol valja 25k mjesečno od Želje. Oguli mu i kožu i dušu, a ti se samo valjaj.
Da mi je znat ko u BiH 25k iz ljubavi uzima u BiH. Ni Majkićeva mu nije ravna. Ista ljubav, 5x troškovi veći.

1950
Kontakt:

sub okt 12, 2019 8:56 pm

Glas Razuma je napisao/la:
1950 je napisao/la:
Vise puta je napisano kojim tokom je to islo. Slavko je trazio bonuse, a nasi su smatrali da se taj zahtjev moze osporiti. Dakle, njemu nije plata ostala duzna, vec bonus za plasman u Europu. Tu su pogrijesili, jer je Slavko uspio dokazati da mu bonusi trebaju biti isplaceni. Ta greska se naravno ne moze porediti sa neispunjavanjem licence od ljudi koje je Amar Osim doveo. Neuporedivo. Svi se mozemo sloziti da se to ne bi desilo da nije izvrsen puc, jer bi bivsi sazivi UO i NO izdejstvovali dozvole bez ikakvih problema.
Eksperti u raskidanju ugovora i sporenju istih. I onda pricate kako smo bili najozbiljniji hahaha

Brkoo
Kontakt:
Status: Online

sub okt 12, 2019 9:01 pm

Taj covjek je Zelji toliko valjao da je i tih 25 hiljada malo u odnosu na ono sta je uradio za klub u prvom, drugom i sta ce tek uraditi u svom trecem mandatu u Zelji na poziciji sefa strucnog staba. Ako ti pocnem nabrajati igrace koji su samo prosli kroz Zelju (a uzeli su ogroman novac zajedno sa svojim menadzercicima), necu do sutra zavrsiti, a da ne spominjem one "trenercine", e to je guljenje Zelje..

Jedino prosjecni Bosnjo koji je navikao da zivi od sadake misli da neko treba da radi, eto iz ljubavi. U normalnom svijetu se kvalitet placa. Totti je legenda Rome ali je bio najplaceniji igrac, milione uzimao. Da ne idem dalje sa primjerima. Nama Murinjo da je trener ljudi bi pisali da treba da radi za dzaba jer je eto u medjuvremenu zavolio Zelju, sta ima on zaradjivati na nasem Zelji, oguli nam Zelju :roll:

I svaka cast za administraciju foruma koja danima, hladno dozvoljava etiketiranje forumasa, ispade da svako ko podrzava Amara je moler, bravo..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub okt 12, 2019 9:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

PlaviVlak
Kontakt:

sub okt 12, 2019 9:10 pm

Brkoo je napisao/la:
Taj covjek je Zelji toliko valjao da je i tih 25 hiljada malo u odnosu na ono sta je uradio za klub u prvom, drugom i sta ce tek uraditi u svom trecem mandatu u Zelji na poziciji sefa strucnog staba. Ako ti pocnem nabrajati igrace koji su samo prosli kroz Zelju (a uzeli su ogroman novac zajedno sa svojim menadzercicima), necu do sutra zavrsit, a da ne spominjem one "trenercine", e to je guljenje Zelje..

I svaka cast za administraciju foruma koja danima, hladno dozvoljava etiketiranje forumasa, ispade da svako ko podrzava Amara je moler, bravo..
Ja podržavam Amara, pa nisam moler, ima razlike u stavovima ipak. Ti ljudi su pravili greške, nisu dovoljni znali, bili su naivni, ali davali su pare koje su oni dobavljali za Želju iz ljubavi prema njemu. Nisu te pare uzimali sebi, nisu tim parama zavaljivali Želju i doveli u predstečajno stanje. Griješili su, nisu više tu, ali ti ljudi vole Želju i sve što su radili je iz ljubavi prema Želji. Nažalost, neznanje i nesreća su razlozi što su bili neuspješni na najvažnijem polju, jer u svakom drugom su bili bez premca.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Glas Razuma
Kontakt:

sub okt 12, 2019 9:11 pm

1950 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 8:56 pm
Glas Razuma je napisao/la:
1950 je napisao/la:
Eksperti u raskidanju ugovora i sporenju istih. I onda pricate kako smo bili najozbiljniji hahaha
Eksperti u vracanju dugova od prijasnjih Upravnih Odbora, gradnji stadiona, placanju poreza, te ostalim legalnim normama. Najozbiljniji jesmo bili u poslijeratnoj historiji Zeljeznicara. U poslu, ljubavi i ratu greske su dozvoljene. Ono sto ne bi trebalo biti prihvatljivo, makar kada je Zeljeznicar u pitanju, to su nelegalni transferi klupskog novca na privatni racun trenera. Mozemo se toliko sloziti.

Gospodine Brko, licno sam dva puta banovan, oba puta po mjesec dana, pa sam se slozio sa tim. Kao sto i sam vidis, nikoga od neistomisljenika nisam prozvao, jer pozivam na argumentovanu diskusiju, a ne uvrede. Hajde da diskutujemo.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

zuka
Kontakt:

sub okt 12, 2019 9:17 pm

A dolazil Misimovic na utakmice,pratil Zelju i dalje ?

sastrane

sub okt 12, 2019 9:19 pm

zuka je napisao/la:
U prvim redovima

PratimsamoPlave
Kontakt:

sub okt 12, 2019 9:21 pm

Qooler je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:
Zašto ljudi vole Želju?
Zato jer ima karakter i nema mrlju u prošlosti!!! Zapamti.
Šta im Željo sad nudi?
Zamolio bi administraciju da te banuju. Prvo me prozivas, drugo vrijedjas, pojma nemas. Jer me dovodi u situaciju da mu psujem, i onda cu ja biti taj koji smeta.
Mi koji smo malo redovniji na tekmama ne stignem misliti jel moj komsija pozvan na proslavu.
I Miske je profitirao,ne toliko koliko je planirao ali je profitirao.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

PratimsamoPlave
Kontakt:

sastrane je napisao/la:
zuka je napisao/la:
U prvim redovima
Nek vrati 7% od zadnje posudbe!

Qooler
Kontakt:

sub okt 12, 2019 9:23 pm

Brkoo je napisao/la:
Taj covjek je Zelji toliko valjao da je i tih 25 hiljada malo u odnosu na ono sta je uradio za klub u prvom, drugom i sta ce tek uraditi u svom trecem mandatu u Zelji na poziciji sefa strucnog staba. Ako ti pocnem nabrajati igrace koji su samo prosli kroz Zelju (a uzeli su ogroman novac zajedno sa svojim menadzercicima), necu do sutra zavrsiti, a da ne spominjem one "trenercine", e to je guljenje Zelje..

Jedino prosjecni Bosnjo koji je navikao da zivi od sadake misli da neko treba da radi, eto iz ljubavi. U normalnom svijetu se kvalitet placa. Totti je legenda Rome ali je bio najplaceniji igrac, milione uzimao. Da ne idem dalje sa primjerima. Nama Murinjo da je trener ljudi bi pisali da treba da radi za dzaba jer je eto u medjuvremenu zavolio Zelju, sta ima on zaradjivati na nasem Zelji, oguli nam Zelju :roll:

Samo mu ti daj tih 25k mjesečno. Neka živi od svojih obožavatelja. Sutra ujutro čim ustaneš odnesi mu danak od bar 200KM. Od mene 1 KM vidit neće.
Najviše je novca u historiji Želje uzeo, na razne i najgore načine.
Neku vjersku pozajmkcu nije tražio X godina, dok mu na vrata nije pokucala logika i sud.
Opet se vratio da omasti brkove, a fino je zavalio Želju prije godišnjeg.
Ni titula Lige prvaka ga oprat neće, a kamo li loš moleraj.

PlaviVlak
Kontakt:

sub okt 12, 2019 9:24 pm

sastrane je napisao/la:
zuka je napisao/la:
U prvim redovima
Je li realno da to govoriš?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

PratimsamoPlave
Kontakt:

sub okt 12, 2019 9:39 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub okt 12, 2019 9:24 pm
sastrane je napisao/la:
U prvim redovima
Je li realno da to govoriš?
Aposlutno!!
Pored milionera, isli smo u banku za kredit.
Posudbe su bas onolike koliko bi para u Evropi uzeli.
Sve ostalo je suplja. Iakk svaka mu cast i na posudbama.

Trenutno korisnika/ca: Brkoo, salle86 i 20 gostiju.

Prijava  •  Registracija