Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Bolesni i brat i sestra: Pomozimo Imranu i Iman da odu na dijagnostiku u Tursku!
https://www.bh-index.info/bolesni-i-bra ... -u-tursku/

Pored poziva, pomoći možete i uplatom novca na naše račune:
PayPal: paypal1@pomozi.ba

Za uplate iz BiH:
Intesa Sanpaolo Banka BiH
154-180-20085330-48

Za uplate iz inostranstva:
Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541802008533048

Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
Svrha: Imran i Iman

Za uplate na račun organizacije Pomozi.ba u Austriji:
Name: hilfhelfen-pomozi.ba
Verwendungszweck: Imran i Iman
ERSTE BANK
IBAN: AT64 2011182266475400
BIC: GIBAATWWXXX
Wien, Oestereich

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 4:06 pm

mamba21 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 3:57 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub okt 12, 2019 2:16 pm
mamba21 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 1:32 pm

Jel nihad mlatio to ili neko drugi?

Jesam li napisao gdje da im vjerujem?

Nova frakcija glas razumovci :D
Ma da, samo Selimović, nisu ovi ništa. Ovi krive nekog kako je procurilo da su raskinuli s Umbrom, pa ne bi procurilo da ste vi objavili, a ne sakrivali, hinjaci.
Nisi rekao ni da im ne vjeruješ, ali ih braniš.

A to etiketiranje ostavi za sebe, mani se mene što se tog tiće. Razumijem da ti nivo inteligencije ne omogućava neku konkretniju raspravu, ali mislim da možeš bolje i od ovoga.
Pa se poslije pitajte što neko ne piše, čim nije "Amin" odmah ide ovakva priča.
Sto ne bi branio za ono sto znam da nije istina? Ne ulazim u rasprave puno, ali se ubacim u neke u koje sam upucen.

Sto si se upalio pa se poce vrijedjati sa ovim nivoom intelginecije? Pravis se malo pametan...a mozda nisi.
Ma rekao sam ti da se tog etiketiranja i doskočica maneš u raspravama sa mnom, a to si krenuo iz čista mira pa ti sad kao smeta, nemoj ti vrijeđat pa neću ni ja.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Brkoo
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:08 pm

mali plavisa je napisao/la:
sub okt 12, 2019 4:05 pm
Da slucajno ne znate rezultat,cini mi se da danas igra Zeljo il sam na pogresnom mjestu?
Vodimo 4:0 nakon prvog poluvremena. Dva gola zabio Ermin Zec, a po jedan Stilic i Sipovic. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:09 pm

Da slucajno ne znate rezultat,cini mi se da danas igra Zeljo il sam na pogresnom mjestu?
Na pravom si mjestu, samo izgleda ovi što samo o fotbalu pričaju i to zahtjevaju nisu tu.

A evo Brko ti napisa, 0-4 u prvom.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sub okt 12, 2019 4:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

mali plavisa
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:11 pm

Brkoo je napisao/la:
sub okt 12, 2019 4:08 pm
Vodimo 4:0 nakon prvog poluvremena. Dva gola zabio Ermin Zec, a po jedan Stilic i Sipovic. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Hvala Brkooo

avlami97
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:14 pm

mamba21 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 1:26 pm
DANAN je napisao/la:
sub okt 12, 2019 12:49 pm
mamba21 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 12:28 pm

Insajderi? Zar tu poziciju u savezu ne trebaml dobiti na drugi nacin, koje ide glasanjem?Pa fulio je taj covjek vec par stvari. Mislis da ne bi neko jedva cekao da plasira tu vijest u javnost. Ili je tu vijest preuzeo od novinara sa facebooka, kao i paprika sto je postavio Kemin ugovor, Pa da misli raja da je jak insajder. Neki klubovi su cekali godinu dana presudu, pisalo se ovdje na forumu koji su to slucajevi. Odgovorio sam ti jer mi je smijesno sto si stavio jedni i drugi (Jedan nick sa foruma portiv uprave) :rofl:
Nije bio Kemin ugovor.
Bio je Amarov sporazum o priznavanju kamate od strane kluba,koja opet nema nikakvog protokola i koju je u ime kluba potpisala osoba koja zakonski nije tada imala pravo za to .....
Naravno tu se nalazi i plan isplate za svaki mjesec (2800 km)...
I clan 5 mislim sra u slucaju ako kojim slucajem dobije otkaz.
Izbrisan mu je post i zbog toga je dobio ban, zbog keminog ugovora. Za tu glupost je on trebao dobiti trajni, kad ne misli glavom sta radi.
Šta misliš da li je Faruk Brković za stalnog bana u Želji, ako se ispostavi da nismo dobili NOVU pravosnažnu Urbanističku saglasnost za Jug od 5200 stolica, garažama i poslovnim prostorima? Po njegovim riječima bit će ista kao sjeverna tribina. Da li je Faruk Brković za bana, jer je rekao da su prošli krivi što nismo dobili licencu, a prošli otišli 3 mjeseca prije roka za licencu. Sa sebe riječima skinuo odgovornost. :r 31.3.2019. bivših nije bilo ni na mapi, kamoli u Klubu. Mali ima žestoke prenose.

Što raja ne komentariše ove lijepe vijestti oko novog Juga, izrečene iz usta Generalnog sekretara Kluba. Komentarišimo sadašnje i ove sjajne vijesti oko Juga, a ne bivše.
Već od ponedjeljka se u Opštini Novo Sarajevo može provjeriti da li smo predali zahtjev za građevinsku i svu potrebnu dokumentaciju za dobijanje iste.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

mamba21
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:20 pm

@leone objasnio sam ti sto sam ti replicirao. Smijesno mi je ono bilo I jednim i drugim.

@avlami idi do opstine u ponedeljak pa nam javi.

Znaci Stila od prve protiv Mladosti. :karanje:
Forza 1921!

avlami97
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:30 pm

mamba21 je napisao/la:
@leone objasnio sam ti sto sam ti replicirao. Smijesno mi je ono bilo I jednim i drugim.

OK
Šta kažeš na ovo oko licence što reče Generalni sekretar. Nismo mi krivi. Svu odgovornost svalio na prošle. Rok da se popuni uplatnica je bio 31.3.2019. Ako laže, je li za bana u Želji? Treba li ga nogirati zbog laži i obmanjivanja navijača ili je to neki novi model rada?

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:32 pm

Kadeti gube 1:2. Šije nas Zrinjski u svim kategorijama.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

avlami97
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:34 pm

LARSSON je napisao/la:
sub okt 12, 2019 4:32 pm
Kadeti gube 1:2. Šije nas Zrinjski u svim kategorijama.
Osim u glavnoj, a ta je najbitnija.

mamba21
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:35 pm

avlami97 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 4:30 pm
mamba21 je napisao/la:

OK
Šta kažeš na ovo oko licence što reče Generalni sekretar. Nismo mi krivi. Svu odgovornost svalio na prošle. Rok da se popuni uplatnica je bio 31.3.2019. Ako laže, je li za bana u Želji? Treba li ga nogirati zbog laži i obmanjivanja navijača ili je to neki novi model rada?
To sam pisao kada je doslo do toga. Trenutni su krivi.

Baanovat cemo ga na sedam dana.
Forza 1921!

mirzoni1921
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:44 pm

A šta misliš Avlami da zatrazimo da ti trajni ban dobiješ radi iznošenja laži? Gdje je Brković rekao da su prošli krivi?

"No, već je pola godine glavni operativac na Grbavici. Na samom početku angažmana dočekala ga je afera zbog nedobivanja licence pa Željo ove sezone nije igrao u Evropi. Za to je odgovorna administracija kluba u prethodnom sazivu, a mladom Brkoviću ni danas nije jasno kako je do toga došlo. S Grbavice su se žalili UEFA-i i još čekaju na odluku Suda za sportsku arbitražu (CAS) u Lozani"

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

slika

zeljeznicka21
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:50 pm

Neki ovdje namjerno pokusavaju sve u vezi Želje zadnjih godinu dana umanjiti, pa onda mozemo vrlo cesto procitati kako nam je posjeta drasticno opala nego proslih godina, pa se cak nadju i neki razlozi, a ono posjeta drasticno bolja nego prosle godine, sramota kakve se sve lazi ovdje serviraju.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Racional87
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:57 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub okt 12, 2019 2:07 pm
Racional87 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 1:56 pm
Može li mi neko objasniti, šta se događa se tužbom današnjeg trenera FKŽ protiv FKŽ.

U kojoj je to fazi, šta je na kraju bilo sa kamatama koje su tražene ?

Nije provokacija, zanima me i molim odgovor od nekoga ko poznaje situaciju.

Hvala unaprijed.
Kako ce to neko sa foruma znati?
Zasto ne bi znao? Zeljeznicar je Udruženje građana, a mi građani smo članovi tog Udruženja. Zasto bi to bila tajna i zasto niko ne zna sta se dogadja sa 400.000 KM tog Udruzenja gradjana.

Kriminal u najavi ?

ponosannavas
Kontakt:

sub okt 12, 2019 4:59 pm

blueDBR je napisao/la:
sub okt 12, 2019 1:55 pm
ponosannavas je napisao/la:
sub okt 12, 2019 1:37 pm
Mislim da je jasno sto duze ne pisem. Larse ima li kakvih tekmi omladinaca za vikend?
https://fkzeljeznicar.ba/raspored-utakm ... h-2/39149/

evo druže
Hvala buraz. Hvala Larse. Kako juniori igraju?
@avlami mislim da je mali Brkovic mislio na administraciju sa Siljkom, a Siljak je otisao nakon 31.03.

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sub okt 12, 2019 5:03 pm

@ponosannavas

Po posljednjem updateu je još uvijek 0:0.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

avlami97
Kontakt:

sub okt 12, 2019 5:06 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 4:44 pm
A šta misliš Avlami da zatrazimo da ti trajni ban dobiješ radi iznošenja laži? Gdje je Brković rekao da su prošli krivi?

"No, već je pola godine glavni operativac na Grbavici. Na samom početku angažmana dočekala ga je afera zbog nedobivanja licence pa Željo ove sezone nije igrao u Evropi. Za to je odgovorna administracija kluba u prethodnom sazivu, a mladom Brkoviću ni danas nije jasno kako je do toga došlo. S Grbavice su se žalili UEFA-i i još čekaju na odluku Suda za sportsku arbitražu (CAS) u Lozani"

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

slika
28.3.2019. Brković je na ovoj funkciji naslijedio Amera Duvnjaka, koji je prije tri mjeseca napustio ovu funkciju u klubu s Grbavice.

Koliko znam rok za licencu je 31.3.2019, a na taj datum bivših nije bilo. Faruk je i prije imenovanja radio u Klubu. Kako ne znam. "Na crno", probni rad, pojma nemam, ali znam da je radio. To mogu svi iz Kluba potvrditi. Kako je neko ko je otišao prije 3 mjeseca mogao 31.3.2019. godine popuniti uplatnicu. I nisu svi iz administracije otišli. Tu je bio i Šiljak.

fkzeljeznicar.ba 06.03.2019.
Javni oglas za prijem zaposlenika
FK Željezničar raspisuje javni oglas za prijem zaposlenika na pozicije Generalni sekretar

Javni oglas pro forme raspisan. Faruk već radio.

A evo i šta Šiljak kažeoko licence.

Krivi smo svi? Znači li to da prihvatate krivicu?

"Pa krivi smo svi, naravno da smo svi krivi. Nije sama moja odgovornost. Druga stvar, nisam ja pisao pravilnik o sistematizaciji radnih mjesta. Neko je to pisao prije mene. Piše da je odgovoran za licenciranje igrača i kluba generalni sekretar. Nije direktor. Ne govorim ja ni da je Brković kriv. On je jedan mlad i perspektivan dečko, ali u pravilima kluba fino stoji. Odgovoran za licencu - generalni sekretar. Sva plaćanja u klubu - predsjednik. Ali svi smo krivi, svi smo znali. Ja sam na Skupštini 23. decembra sve podatke iznio. Koliko smo dužni, kome smo dužni, koliko treba da naplatimo. Ja sam to transparentno rekao, svi su to znali. Desilo se to što se desilo s tom agencijom. To su i revizori potvrdili - da nije trebalo tako raditi", ističe Šiljak.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sub okt 12, 2019 5:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.

BrUDA
Kontakt:

sub okt 12, 2019 5:25 pm

Puno analize dovodi do paralize... :ganja:
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!

Glas Razuma
Kontakt:

sub okt 12, 2019 5:26 pm

Interesantno je posmatrati ovu diskusiju sa strane. Tacno je da je gospodin Misimovic podijelio navijace Zeljeznicara. Na jedne koji vole klub i osudjuju svaki kriminal i na druge koji vole klub, a ne osudjuju kriminal, nego ga cak i odobravaju zbog nekog "veceg dobra". Ne postoji vece dobro kada je kriminal modus rada. Zna se sta je ispravno i bilo kakva manipulacija sa novcem, a gospodin Amar Osim, zajedno sa odgovornim licima u Zeljeznicaru je svojevremeno prebacio novac od Bekricevog transfera na svoj privatni bankovni nalog.

Zasto je interesantno posmatrati diskusiju sa strane? Zato sto se jedni "ubise" od prozivanja pojedinih ljudi koji iznose istinu, kao sto su DANAN, Qooler ili Paprika. Uzgred receno, nijednog od njih dvojice ne poznajem, niti imam neki poseban interes da ih upoznam. Prozivaju ih samo zato sto pisu istinu. Pokusaji diskreditacije istih nisu argumentacija protiv argumentacije, vec cista carsijska "joj Hamo vidi mu glave", "joj Sefika vidi joj cizama". Primitivno, jer vama smeta iznosenje istine i radije biste se kupali u svojim lazima, odnosno precutili na (citaj: odobravali) kriminal, zbog nekog "veceg dobra". Ne bavite se sustinom, vec formom. Nisam primjetio da je ijedan put iko od imenovane gospode sa foruma ikoga od vas privatno napao na slican nacin. Zastrasiti nikoga necete, previse je nas kojem je Zeljezincar jako, jako, jako bitan. Nema veceg dobra, Zeljeznicar je taoc jednog covjeka, tako vas pozivam da ako necete argumentovano pisati, vec virtualno napadati sugovornike prepadanjem ili podmetanjem da neko radi za nekakav Megamix, radije nemojte ni pisati takve gluposti. Vi ste gospodo mozda navikli na takav nacin djelovati i prodavati sebe, plasim se da vasi sugovornici ipak nisu.

Sta god pisao mladjasni gospodin Brkovic, koji je simpatican mladic, ali je primljen mimo svih kriterija, od CAS-a nece biti nista.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u sub okt 12, 2019 5:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

Ujko
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub okt 12, 2019 5:29 pm

U Orasju 12 : 0 !!!! Nas vise niko nece zvati na rodjendan. :D
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

Leon_Professional
Kontakt:

sub okt 12, 2019 5:32 pm

Ujko je napisao/la:
sub okt 12, 2019 5:29 pm
U Orasju 12 : 0 !!!! Nas vise niko nece zvati na rodjendan. :D
Ja kad vidjoh sastav rekoh opet 10:0, kad ono malo više.
Nema veze, vidjeli su puno golova. :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 22 gosta.

Prijava  •  Registracija