Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 2:48 pm

11 PLAVIH!
1987
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 2:52 pm

Tek sad vidim da su Manijake na stolicama u BL docekale slike belaja od prije par godina...pretpostavljam da ce borac proci nekaznjeno iako je ovo realno gore od bakljade, ljudi promvoisu nasilje na stadionu i to sve uz odobrenje policije.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 3:14 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon okt 07, 2019 2:19 pm
Ne sumnjam da ce Amar naruziti igrace, a u BL se niko od konkurenata nece dobro provesti, nemaju poraza kuci i vjerujem da ce i konkurenti tu kiksati.
Ovo i Mostar sam siguran.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 3:19 pm

ublehas je napisao/la:
pon okt 07, 2019 1:21 pm
Brkoo je napisao/la:
pon okt 07, 2019 11:54 am
Najjace je ovo spinovanje, sta drugo ocekivati sem titule ako nam dva druga mjesta i osvojen kup nisu bili dobri. Zaboravi se da jedne godine nismo ni evropu izborili. Ovu pricu potencirati u 12 kolu ove sezone, nevjerovatno.. :roll:

Ljudi zaborave namjerno ili ne, kakva je tad situacija bila i kako smo tako lako bacili milione na svakakve igrace. Zeljine pare. Bili smo ko autobuska stanica. Da ne nabrajam pojedinacno kakve smo sve debile dovodili, cast izuzecima. Dovedes npr. Jahica, das mu ogromnu platu, skontas onda da si se zajebao i da je lik povrijedjen i onda ga tjeraj, raskidaj ugovor, prodje 3-4 kola dovedi nekog drugog i tako u krug. Skoro isti slucaj i sa trenerima.

Uz to smo se tad bili posvadjali sa apsolutno svima. Sa bivsim igracima, trenerima, novinarima itd.

Ne ponovilo se vise nikad..
Juče nas pokopaše igeači koje su ti ljudi doveli koje smo kao popljuvali da su promašaj...tako da je ta priča nigdje veze.
Juče su nas pokopali naši koji su bili ispod 50% zalaganja. Da su bili "svoji" Vranješ, Kajkut i ostali su mogli qrcem svirati
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 3:27 pm

"Velika razlika u pristupu uvjek vise "određuje" rezultat od razlike u kvaliteti"
Sve analize stanu u ovu recenicu, napisa je Blwd.

Kvalitetniji jesmo, ali sa onakvim pristupom nedovoljno.
Amar je 100 puta bolji trener od onog tokmaka, ali sa pristupom od pressa, preko taktickog eksperimentisanja, nedovoljno jbg
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 3:38 pm

Vranjes je imao mjesta kod nas i ima ga trenutno ali ocito da je nesto smrdilo u ekipi. Vranjes je odmah docekan na noz i to vezano za nagadjanja o njegovim primanjima.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 3:45 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon okt 07, 2019 3:38 pm
Vranjes je imao mjesta kod nas i ima ga trenutno ali ocito da je nesto smrdilo u ekipi. Vranjes je odmah docekan na noz i to vezano za nagadjanja o njegovim primanjima.
:pljesak:
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 3:59 pm

Evo počeli pripremni radovi na istočnoj trEbini, konačno neka lijepa vijest !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:01 pm

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:02 pm

Hoce li se moci uzeti polugodisnja za istok nekada na pauzi ili pred pocetak proljetnog dijela i koliko je para uopce ako je neko do sada uzimao? Posto nisam bas pratio u vezi polugodisnjih ualznica to na pauzama? Na Istoku ce biti bas milina, blizu teren, najbolji pogled, jos kada se natkrije, ma milina...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:03 pm

Da se ne lazemo, nije sve ni do pristupa bilo nego neki igraci fakat nemaju kvalitet za Zelju. Krpimo se nekako a fali nam bas puno kvalitetnih igraca za nesto ozbiljnije.

Golman- Eric je bolji od Kjosevskog ali do sada nista posebno, na nekim utakmicama dobar, na nekim nas kostao bodove, uglavnom neki prosjek, ni previse dobar a ni previse los.

Sinisa- Nema kvalitet za Zelju i ima mentalitet gubitnika. Nadam se da cemo ga se sto prije rijesiti.

Sipovic- u zracnim duelima dobar i to samo u fazi odbrane, nakon ofanzivnog prekida pretvori se u skroz nekog drugog igraca, bude totalno bezopasan.

Osmankovic- Mislim da se sa njim u prvih 11 ne moze uzeti titula. Odigrao je on dobro par utakmica ali nema kvalitet za nesto vise.

Pavic- Popravlja se u posljednjih par utakmica ali ni on nema kvalitet za Zelju, u odbrani i dalje zestoko visi..

Znaci citava odbrana je prosjek ove lige, tu su nam potrebna pojacanja, kvalitetni igraci. Sa sadasnjom odbranom nema ni teoretske sanse da cemo uzeti titulu.

Vezni red je koliko-toliko dobar za ove lige, fali nam jos jedan kvalitetan igrac, neko ko je bolji od sve trojce(Bojo, Alispahic, Sadikovic). Neko poput Tomica. Ocekujem i od Stilica da se malo trzne i da udje u formu. Zamislite npr. vezu Bojo-Tomic i ispred njih Stilic, pa sex.. :karanje:

Krila nemamo i to je isto problem. Imamo ih samo na papiru. Nama je glupi Veselinovic krilo, odigra jednu lose, jednu dobro i tako u krug a 26 mu godina :roll:
Ramovic ne moze biti desno krilo. Ermin isto kao i Ramovic. Zajmovica i Asima uopste i ne racunam, smijesni igraci.

U napadu imamo Krpica koji ne ucestvuje u igri i kojem moras na tacni servirati sansu za gol. Jednostavno, fali nam napadac koji ce rjesavati utakmice i kad ekipu stane i kad igramo lose itd..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:08 pm

neda_TM87 je napisao/la:
pon okt 07, 2019 4:02 pm
Hoce li se moci uzeti polugodisnja za istok nekada na pauzi ili pred pocetak proljetnog dijela i koliko je para uopce ako je neko do sada uzimao? Posto nisam bas pratio u vezi polugodisnjih ualznica to na pauzama? Na Istoku ce biti bas milina, blizu teren, najbolji pogled, jos kada se natkrije, ma milina...
Godinama unazad u prodaji su samo godišnje ulaznice, ako griješim neka me neko ispravi.
Dobro bi bilo uvesti i polugodišnje za sve tribine.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:11 pm

avlami97 je napisao/la:
pon okt 07, 2019 4:08 pm
neda_TM87 je napisao/la:
pon okt 07, 2019 4:02 pm
Hoce li se moci uzeti polugodisnja za istok nekada na pauzi ili pred pocetak proljetnog dijela i koliko je para uopce ako je neko do sada uzimao? Posto nisam bas pratio u vezi polugodisnjih ualznica to na pauzama? Na Istoku ce biti bas milina, blizu teren, najbolji pogled, jos kada se natkrije, ma milina...
Godinama unazad u prodaji su samo godišnje ulaznice, ako griješim neka me neko ispravi.
Dobro bi bilo uvesti i polugodišnje za sve tribine.
Moguce, zato i nisam upratio.. znam da sam tamo prije nekih 7-8 godina uzimao polugodisnju, na kojoj je pisalo godisnja, samo se u pola cijene prodavala kao godisnja...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:12 pm

Brko sve u redu ali nije kvalitet presudio u porazu, bolji smo duplo od Borca, nemoj farbat bezveze, uz malo bolju odbranu imamo najjacu ekipu u ligi. I vjerujem da si slucajno izostavio egzistenciju iz ove tvoje nabrajalice.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:12 pm

Brkoo je napisao/la:
pon okt 07, 2019 4:03 pm
Da se ne lazemo, nije sve ni do pristupa bilo nego neki igraci fakat nemaju kvalitet za Zelju. Krpimo se nekako a fali nam bas puno kvalitetnih igraca za nesto ozbiljnije.

Golman- Eric je bolji od Kjosevskog ali do sada nista posebno, na nekim utakmicama dobar, na nekim nas kostao bodove, uglavnom neki prosjek, ni previse dobar a ni previse los.

Sinisa- Nema kvalitet za Zelju i ima mentalitet gubitnika. Nadam se da cemo ga se sto prije rijesiti.

Sipovic- u zracnim duelima dobar i to samo u fazi odbrane, nakon ofanzivnog prekida pretvori se u skroz nekog drugog igraca, bude totalno bezopasan.

Osmankovic- Mislim da se sa njim u prvih 11 ne moze uzeti titula. Odigrao je on dobro par utakmica ali nema kvalitet za nesto vise.

Pavic- Popravlja se u posljednjih par utakmica ali ni on nema kvalitet za Zelju, u odbrani i dalje zestoko visi..

Znaci citava odbrana je prosjek ove lige, tu su nam potrebna pojacanja, kvalitetni igraci. Sa sadasnjom odbranom nema ni teoretske sanse da cemo uzeti titulu.

Vezni red je koliko-toliko dobar za ove lige, fali nam jos jedan kvalitetan igrac, neko ko je bolji od sve trojce(Bojo, Alispahic, Sadikovic). Neko poput Tomica. Ocekujem i od Stilica da se malo trzne i da udje u formu. Zamislite npr. vezu Bojo-Tomic i ispred njih Stilic, pa sex.. :karanje:

Krila nemamo i to je isto problem. Imamo ih samo na papiru. Nama je glupi Veselinovic krilo, odigra jednu lose, jednu dobro i tako u krug a 26 mu godina :roll:
Ramovic ne moze biti desno krilo. Ermin isto kao i Ramovic. Zajmovica i Asima uopste i ne racunam, smijesni igraci.

U napadu imamo Krpica koji ne ucestvuje u igri i kojem moras na tacni servirati sansu za gol. Jednostavno, fali nam napadac koji ce rjesavati utakmice i kad ekipu stane i kad igramo lose itd..
Kad bismo doveli sve te igrače, bili bismo dominantni i sada bismo imali sve pobjede, uz možda 2 remija. Ne govorim da bismo se šetali, ali bismo bez većih problema bili prvi. To nije realno. Ja smatram da nama za titulu trebaju pojačanja samo u odbrani. Jedan stoper i 2 beka. Prema naprijed smo dovoljno kvalitetni. Govorim o zimskom prijelaznom roku.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:35 pm

Kospa je napisao/la:
pon okt 07, 2019 4:12 pm
Brko sve u redu ali nije kvalitet presudio u porazu, bolji smo duplo od Borca, nemoj farbat bezveze, uz malo bolju odbranu imamo najjacu ekipu u ligi. I vjerujem da si slucajno izostavio egzistenciju iz ove tvoje nabrajalice.
Nije se sve sto sam napisao odnosilo samo na utakmicu sa Borcem, nego i generalno na kvalitet nasih igraca.

Izostavio sam i Hajdarevica, (to nisi primjetio), isto kao i Stanica. Obojca su smijesni igraci i nadam se da cemo ih se sto prije rijesiti, kao i svih ostalih koji nemaju kvalitet za Zelju..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:38 pm

Odgovornost za sklapanje ekipe snosi stručni štab i ljudi koji su zaduženi da se obezbjede sredstva za igrače. Neračunajući golmane mi imamo samo 7 odbrambenih igrača i to 4 beka, a dvojica su Stanić i A. Šehić i 3 stopera od kojih je jedan Bogičević.

Imamo 10 igrača sredine terena, 3 krila (Veseli, Asim, Zaim) i jednog napadača (Krpić), te Ermina Zeca koji može igrati na krilu, špicu i polušpicu.

Govorim o primarnim pozicijama igrača. Kada se sve sabere i oduzme ekipa nam je u totalnom disbalansu po pozicijama - odbrana, sredina, klasični napadač(i). Uprkos tome imamo ekipu i stručni štab (mnogobrojan) za titulu, jer pojedini igrači mimo svoje mogu odigrati i na drugim pozicijama. Sve je u glavama igrača i stručnog štaba.

Žao mi je što smo se pojedinih igrača olako riješili, a tu prije svega mislim na Vranješa i Rodina. Također mislim da nam u startnoj postavi mora biti mjesta za Hajdara, jer drugog igrača njegovih performansi nemamo, bez obzira na sve njegove nedostatke. Destruktivac koji trči kao navijen i igrač koji zna presjeće protivnički napad u začetku akcije. Tako nešto sigurno ne možemo očekivati od Meše i Dade. Treba nam energije, a kako do nje doći kada su odbrana, sredina i napad neizbalansirani.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:39 pm

Bez toga, banovan je.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:46 pm

.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 4:47 pm

kvalitet je napisao/la:
pon okt 07, 2019 4:12 pm
Brkoo je napisao/la:
pon okt 07, 2019 4:03 pm
Da se ne lazemo, nije sve ni do pristupa bilo nego neki igraci fakat nemaju kvalitet za Zelju. Krpimo se nekako a fali nam bas puno kvalitetnih igraca za nesto ozbiljnije.

Golman- Eric je bolji od Kjosevskog ali do sada nista posebno, na nekim utakmicama dobar, na nekim nas kostao bodove, uglavnom neki prosjek, ni previse dobar a ni previse los.

Sinisa- Nema kvalitet za Zelju i ima mentalitet gubitnika. Nadam se da cemo ga se sto prije rijesiti.

Sipovic- u zracnim duelima dobar i to samo u fazi odbrane, nakon ofanzivnog prekida pretvori se u skroz nekog drugog igraca, bude totalno bezopasan.

Osmankovic- Mislim da se sa njim u prvih 11 ne moze uzeti titula. Odigrao je on dobro par utakmica ali nema kvalitet za nesto vise.

Pavic- Popravlja se u posljednjih par utakmica ali ni on nema kvalitet za Zelju, u odbrani i dalje zestoko visi..

Znaci citava odbrana je prosjek ove lige, tu su nam potrebna pojacanja, kvalitetni igraci. Sa sadasnjom odbranom nema ni teoretske sanse da cemo uzeti titulu.

Vezni red je koliko-toliko dobar za ove lige, fali nam jos jedan kvalitetan igrac, neko ko je bolji od sve trojce(Bojo, Alispahic, Sadikovic). Neko poput Tomica. Ocekujem i od Stilica da se malo trzne i da udje u formu. Zamislite npr. vezu Bojo-Tomic i ispred njih Stilic, pa sex.. :karanje:

Krila nemamo i to je isto problem. Imamo ih samo na papiru. Nama je glupi Veselinovic krilo, odigra jednu lose, jednu dobro i tako u krug a 26 mu godina :roll:
Ramovic ne moze biti desno krilo. Ermin isto kao i Ramovic. Zajmovica i Asima uopste i ne racunam, smijesni igraci.

U napadu imamo Krpica koji ne ucestvuje u igri i kojem moras na tacni servirati sansu za gol. Jednostavno, fali nam napadac koji ce rjesavati utakmice i kad ekipu stane i kad igramo lose itd..
Kad bismo doveli sve te igrače, bili bismo dominantni i sada bismo imali sve pobjede, uz možda 2 remija. Ne govorim da bismo se šetali, ali bismo bez većih problema bili prvi. To nije realno. Ja smatram da nama za titulu trebaju pojačanja samo u odbrani. Jedan stoper i 2 beka. Prema naprijed smo dovoljno kvalitetni. Govorim o zimskom prijelaznom roku.
U pravu si ti u vezi toga. Sa 3 pojacanja u odbrani to bi mozda i bilo dovoljno za titulu ali to vise govori o tome koliko je ova liga losa kad sa Krpicem, bukvalno bez pravih krila , i ovakvom odbranom mi se borimo za titulu. Nesto sto bi u normalnoj ligi bilo nemoguce. Ni ostali klubovi koji se bore za titulu nemaju neki kvalitet tako da ce borba za titulu biti zanimljiva ako nista drugo..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija