PlaviVlak
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 05, 2019 12:02 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sub okt 05, 2019 11:54 am
uzivo sa grbavice...
Javljaaj koliko možeš.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

sub okt 05, 2019 12:04 pm

Željezničar ante portas !

vinston.cercil
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:10 pm

gubimo 0:1, imali zicer fulili, nakon toga par minuta gol pitara

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:22 pm

Dobijamo ovo lagano :D

Dominic
Kontakt:

kvalitet je napisao/la:
sub okt 05, 2019 10:48 am
Durgo je napisao/la:
sub okt 05, 2019 10:09 am
Ma ljudi se zajabevaju, kao i sa tribinom... "niza"...

Naravno da ce biti iste visine, samo je pitanje zakrivljenosti prednjed dijela...
Pretpostavljam, ali ne vjerujem da će biti isti krov. Praviti baš onakav krov je, za mene, glupost. Treba nam nešto kvalitetnije. Neozbiljno je što nam nisu prikazali kako će to izgledati.
:lol: I ti se zoves kvalitet pa treba kvalitetnije, je li? :D Pa cemu ova glupava rasprava, majka mu stara? Sve mislim neka shega a ono ljudi ozbiljno.
Zar treba sumnjati da ce za finu lovu ljudi napraviti mozda i najmoderniji krov u ovom trenutku jer nismo skupljali sergije po dzematima da se izgradi krov nego FIFA dala lovu i nema nista da fali od projekta do samog izbora materijala u krovu. Nevjerovatna rasprava.

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:25 pm

Dominic je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:
sub okt 05, 2019 10:48 am
Durgo je napisao/la:
sub okt 05, 2019 10:09 am
Ma ljudi se zajabevaju, kao i sa tribinom... "niza"...

Naravno da ce biti iste visine, samo je pitanje zakrivljenosti prednjed dijela...
Pretpostavljam, ali ne vjerujem da će biti isti krov. Praviti baš onakav krov je, za mene, glupost. Treba nam nešto kvalitetnije. Neozbiljno je što nam nisu prikazali kako će to izgledati.
:lol: I ti se zoves kvalitet pa treba kvalitetnije, je li? :D Pa cemu ova glupava rasprava, majka mu stara? Sve mislim neka shega a ono ljudi ozbiljno.
Zar treba sumnjati da ce za finu lovu ljudi napraviti mozda i najmoderniji krov u ovom trenutku jer nismo skupljali sergije po dzematima da se izgradi krov nego FIFA dala lovu i nema nista da fali od projekta do samog izbora materijala u krovu. Nevjerovatna rasprava.
Ma moze biti kvalitetniji, samo istog oblika. Da izgleda ljepse. Ne bi bilo lijepo da budemo recimo ravan i da odudara. Zakrivljenost i visina da bude ista. Sve ostalo nije bitno.
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

Brkoo
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:31 pm

Mastamo o nekom iskoraku, a u 21stoljecu, utakmicu nasih juniora i to jos derbi, pratimo preko nekog portala. Ljudima tesko preko zvanicnog youtube kanala prenositi tekmu koja se igra na Grbavici. :roll: Danas npr. nisam mogao otici i sad se moram jebavati i refresovati portal svako malo kako bih citao sta se desava.

Samo jedna sitnica koja puno toga govori. U ozbiljnijim klubovima znas svakog trenera, doktora, masera, igrace od pjetlica do juniora itd. Zato sto konstantno posvecuju paznju omladinskom pogonu. Imaju razne izazove, zajebancije, kvizove itd, jedni druge u dusu znaju sto se kaze a tako ih i navijacima priblizavas. Kod nas je tako da, za one koji ne idu na utakmice op, moraju ljudi cekati nakon utakmice da se oglasi zvanicna stranica omladinske skole da bi saznali rezultat i strijelce. Obicni prijenos utakmice za nas je kvantna fizika.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:38 pm

Tako je Brko ali šta reći, to je izgleda van ovih prioriteta.
Ne znam kako pitari, Zrinjski, Široki mogu a mi ne. Ne znam koliko 1921tv treba da mogu to raditi, pa nek plate ljudima dnevnice i nek kupe to što im fali i kraj, bolje nego kupovati sve novo i plaćati snimatelje i to.

Ne znam, znam da smo tanki s parama ali mi ne ide u glavu da je to toliko skupo pa da ga evo godinama nismo riješili.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:40 pm

Pa portal je htio prenosit omladinski pogon, al nikad odgovor nisu dobili.

vinston.cercil
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:42 pm

durakovic sjajna lopta i mujic u raslje

blueDBR
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:46 pm

Brkoo je napisao/la:
sub okt 05, 2019 12:31 pm
Mastamo o nekom iskoraku, a u 21stoljecu, utakmicu nasih juniora i to jos derbi, pratimo preko nekog portala. Ljudima tesko preko zvanicnog youtube kanala prenositi tekmu koja se igra na Grbavici. :roll: Danas npr. nisam mogao otici i sad se moram jebavati i refresovati portal svako malo kako bih citao sta se desava.

Samo jedna sitnica koja puno toga govori. U ozbiljnijim klubovima znas svakog trenera, doktora, masera, igrace od pjetlica do juniora itd. Zato sto konstantno posvecuju paznju omladinskom pogonu. Imaju razne izazove, zajebancije, kvizove itd, jedni druge u dusu znaju sto se kaze a tako ih i navijacima priblizavas. Kod nas je tako da, za one koji ne idu na utakmice op, moraju ljudi cekati nakon utakmice da se oglasi zvanicna stranica omladinske skole da bi saznali rezultat i strijelce. Obicni prijenos utakmice za nas je kvantna fizika.
Ne moraš čekat omladinsku samo ovdje Larsu napišeš i odma će ti reći rezultat i sastave, drug mi na tekmi kaže da kite ne mogu meda i da su naši baš jači, šteta što je vako rano derbi nisam ni progledao kako treba već smo primili jedan. Treba tu priču prenosa juniora bar progurat nekako, ili preko ovog portala ili preko 1921 valjalo bi baš, btw ove zime Gasal i Duraković šaraju na 5 godina :kafa:

vinston.cercil
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:49 pm

Salanovic takodjer odlican

blueDBR
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:51 pm

jesil na tekmi brate ? ako jesi bil mogao napisat pozicije Durakovica (DMF pretpostavljam), Gasal (AMF?), Subasic jel krilo ili veza i ovaj dvojica Mujic,Salanovic

blueDBR
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:53 pm

LARSSON je napisao/la:
pet okt 04, 2019 6:07 pm
i tebe da uposlim, ako ti nije mrsko daj izvadi godišta nas i kitica sa ovog derbija

vinston.cercil
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:55 pm

blueDBR je napisao/la:
jesil na tekmi brate ? ako jesi bil mogao napisat pozicije Durakovica (DMF pretpostavljam), Gasal (AMF?), Subasic jel krilo ili veza i ovaj dvojica Mujic,Salanovic
durakovic dmf, gasal Bgm striker klasicni, subasic desno krilo, salanovic AMF, Mujic lijevo krilo

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:57 pm

Ma kakav salanovic, isto asim zec.. Durak dobar i stoperi za sada.

blueDBR
Kontakt:

sub okt 05, 2019 12:58 pm

sub okt 05, 2019 12:55 pm
blueDBR je napisao/la:
durakovic dmf, gasal Bgm striker klasicni, subasic desno krilo, salanovic AMF, Mujic lijevo krilo
reci Joldicu od 55. da ubaci Šošića umjesto Mujica i Pehilja ako/kad se Salanovic umori :placeodsmijeha:
Gasal je prošle godine igrao CMF/AMF stalno i za repku je isto tako, čudno mi baš da je sad napadač al eto prvi smo na tabeli sa dosta juniora sto moze i sljedece godine igrat, ne treba kudit hvala druže puno
Minjore je napisao/la:
sub okt 05, 2019 12:57 pm
Ma kakav salanovic, isto asim zec.. Durak dobar i stoperi za sada.
Beća i Drina ?

Leon_Professional
Kontakt:

sub okt 05, 2019 1:01 pm

AsharaK je napisao/la:
sub okt 05, 2019 12:40 pm
Pa portal je htio prenosit omladinski pogon, al nikad odgovor nisu dobili.
Svašta. :zid: :zid: :zid:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plava Porodica
Kontakt:

sub okt 05, 2019 1:11 pm

Rezultat?
1-1?

@asharače jesi sredio iptv? Da gledam torpeto danas.. valjo bi kakav X inšalah
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub okt 05, 2019 1:14 pm

Sve je sredjeno PP, al ne smijem jos neko vrijeme djelit dok se serveri ne ustabile. Poslije pauze aBd.

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Google [Bot] i 24 gosta.

Prijava  •  Registracija