Koji rezultat prognozirate protiv Veleza?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
23 (62%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
10 (27%)
Remi
3 (8%)
Poraz
1 (3%)

Ukupno glasova: 37

Paprika
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:48 pm

Zasto nismo pobjedili, a mogli smo bez problema? TC ekipa, nako. Po meni su u vrhu jer ih motivise i stiti dolar.
Jedan od razloga zasto sami bod je debalans lijeve i desne strane. Pavic i Veselinovic su solidno saraďivali, pomagali jedan drugo. Zec nije saraďivao sam sa sobon a kamoli sa Sinisom. On nema snage da pocinje meceve od pocetka. Drvlje i kamenje na Sinisu a Zec mu nije pomagao niti malo. Sa druge strane se Veseli slomi i gore i dole pa mu raja psuje sto fuli zicer. On se potrosi na utakmici 3X vise od Zeca. To trosenje utice na koncentraciju kada je u sansi.Zec se setka, cuva se u duelima, nema brzinu za krilo. Dobar je jedino kako joker sa klupe kada se ganja rezultat, da svjez nesto izburgija. Naredni razlog je sredina. Dok imamo inicijativu Dado i Mehmed izgledaju ok. Bez lopte su nekorisni. Tako je bilo u SB i Mostaru. Kada na ovo sve dodas mlak pristup cijele ekipe doďes do remija na utakmici koju si morao dobiti. Cinilo mi se da su igrali sa parolom na celu, mi smo utrpali Zvijezdi 6 komada. Ovaj vezni red je u defanzivnoj tranziciji protiv brzih ekipa nikakav. Puno cvrsce djeluje sa Sinanom i Semirom.
Jesmo bez poraza ali i puno remija za ovaj dio sezone. Hvalite stizanje rezultata protiv SB i danas. Po meni nije za hvalu. Stizemo nesto sto smo realno nismo trebali stizati2. Na svim mecevima sem protiv pitara i Zvijezde smo imali jedno jako lose poluvrijeme. To se ne smije dogaďati ako ganjamo titulu.

Za kraj, Eric je mlad i perspektivan golman. Bio je Vedran. Problem je sto sa golmanom treba raditi, zestoko raditi. Na primjeru Vedrana vidimo kako se nerad vrati. Sada je trener golmana Guso. Bavi se svime sto nebi trebao a najmanje treniranjem golmana. Nesto se ne sjecam da je ikada i bilo gdje trener golmana dobio 3 zuta kartona i da mora pauzirati🤣

Tare1921
Kontakt:

sub sep 28, 2019 9:49 pm

MDK zaratio sa Velicem i zbog toga sada nemaju golmana. Njima ponuditi Vecu za Velica ili Vecu za Fanima.
Zeljeznicar prvak 2019/20

kvalitet
Kontakt:

sub sep 28, 2019 9:53 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub sep 28, 2019 9:02 pm
U ovih 11 kola bili smo sve i jednu utakmicu bolji.
Od 11 utakmica, realno je bilo 31 bod!
Odbrana nas je kostala remija sa Sirokim, Slobodom, Tuzlom i doprinijela tome da uhljupi izgube samo 5:2, umjesto 5:0.
Nema veze, moramo negdje i pogrijesiti. Siguran sam sad da protiv svake ekipe mozemo ostvariti pobjedu,cistom kvalitetom.
Nemamo poraza, najvise golova zabili, lijepo zvuci.
Bice Zeljo opet sampion!
Ruku na srce, samo nas je Velež nadigrao. Od 11 utakmica, na 10 smo bili bolji protivnik. Realno smo trebali imati neka 3 ili 4 boda više, ali šta da se radi. Idemo dalje.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Kospa
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:00 pm

Yebi Amare ne vadi... da mi je neko na pocetku sezone rekao da cemo u ovo doba biti prvi rekao bi da se zajebava. Nasi apetiti su porasli,realno ja sam danas bio ko govno jer sam ocekivao pobjedu a nerijeseno mi dodje ko poraz.
... Godine života svoga tebi dao sam...

blueDBR
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:03 pm

LimVo Te LjoŽe !

phpBB [video]

BHDragons
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:04 pm

Izgleda kad god dobijemo penal bio on čist ili ne dići će se medijska hajka i kako kupujemo sudije. Što je najgore pitari su u prvim redovima u tim prozivanjima, a oni prvi ne bi trebali ni pisnuti na tu temu. Svašta
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Uprava napolje, Amare odlazi

Paprika

sub sep 28, 2019 10:11 pm

Kospa je napisao/la:
Yebi Amare ne vadi... da mi je neko na pocetku sezone rekao da cemo u ovo doba biti prvi rekao bi da se zajebava. Nasi apetiti su porasli,realno ja sam danas bio ko govno jer sam ocekivao pobjedu a nerijeseno mi dodje ko poraz.
Jeli to Amar igrao danas, nisam upratio?
Hocemoli mu zbog boda u Tuzli halaliti kamatu na kamatu, dva puta naplacenu glavnicu i pokusaj hapanja jos 400 milja KM od Zelje?
Mozda mu halale navijaci Amara a ne Zelje ja necu.

Gola
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:13 pm

Jako dobra utakmica za gledaoce, puno sansi na obje strane. Bili smo konkretniji ali nije islo, mogla se utakmica prelomiti u prvom poluvremenu i mirno zavrsiti ali nije ni Tuzla slucajno druga na tabeli.

Eric - danas malo losiji nego inace iako cesto ima lose reakcije pri izlijetanju, nadam se da ce poraditi na tom segmentu
Sinisa - definitivno najgori izvodjac auta u ligi, nije danas bio na svom nivou
Bojo - kao sto vec neko napisa kao muha bez glave, u svim utakmica koje je odigrao do sad je bio neodlucan, da ne kazem nesto gore, kad je najvaznije trebalo (zavrsni pas ili sut) ali mlad je moze se istrpiti jos malo
Alispahic - fizicki pao u drugom ali majstorska partija u prvom dijelu
Dado - nije se bas vidio ali ok
Veseli - nije bio njegov dan, slaba partija
Ermin - sramotan radius kretanja, defanzivno ocajan iako je u naprijed imao par dobrih poteza
Asim - tako tako, premalo vremena da se kudi

Krpa, Sinan, Kemo, Sipa, Pava, Stila bili dobri, ne treba traziti dlaku u jajetu.
Nadam se da ce od sad Sinan pocinjati ispred Ermina, kojem je dovoljno da odigra 30-35 minuta i preokrene utakmicu.
Stila mangupe jedva cekam da dobijes svoju rutinu i pocnes igrati svih 90minuta.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.

Vortex
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:15 pm

Tare1921 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:54 pm
Da li se Korejcima svidjeo Suljo
Nekakva dva lika. Onako omalena. Bas uđoše prije mene na stadion. Ne bih nikad rekao da su skauti il' menadžeri il' ne znam šta li su vec. Al nekakvi veseli tipovi. Samo se smiju.

Qooler
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:27 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sub sep 28, 2019 9:04 pm
e moracu i ja da sebe kritikujem sada... tj. da pojedem govna koje sam posrao...

prije pocetka sezone sam govorio kako nemamo sanse za titulu ili evropu i predvidjao sam u prvih 11 kola dvije pobjede, 4 remija i 5 poraza... recimo da sam "malo" pogrijesio... i to me iskren da budem raduje... nisam ocekivao nista dobro ove sezone... dobio sam mnogo vise nego sto sam trazio... i neka tako bude uvijek... bicu pesimisticno-realan u svojoj prognozi...

evo sad cu predvidjeti i narednih 11 kola pa neka bude tri puta bolje nego sto mislim da ce biti...

borac-g... bod max. borac ce biti nabrijan da ne udje u opasnu zonu
mladost-k... teska pobjeda sa jednim golom razlike
zrinjski-g... poraz protiv konkurenta
celik-k... ovo je tesko prognozirati, ali necemo izgubiti sigurno
sloboda-g... bolje igramo tamo nego kuci... bod
siroki brijeg-k... losije igramo ovde nego dole... bod
sarajevo-g... isto kao zrinjski, poraz
velez-k... slatka pobjeda iz nepostojeceg penala u 99.minuti
radnik-g... najdosadniji iks u prvenstvu
zvijezda-g... najsigurnija pobjeda u prvenstvu
tuzla city-k... ako tuzla ostane u vrhu remi... ako padne u prvenstvu... remi

znaci predvidjam: 3 pobjede, 6 remija i 2 poraza...
Ja sam nekako od početka bio uvjeren u ovaj scenario. Igre su OK, dok se u pozadini dešava guranje kluba u propast.
Nisu ovi rezultati nešto mnogo bolji od prošle sezone u ova doba, ali igra jeste.
Igramo bolje, bodeva isto ili manje, a jedino što nam odlično ide je guranje kluba u finansijsku dubiozu.
Samo da vas podsjetim, da FK Željezničar nije prvi tim, već svaki pionir, svaki gledalac, naš stadion i naša historija.

Siguran sam da se upravo odvija najgori scenario za FK Željezničar: Igra dobra, bodeva nije da je viška, a kamate visoke.

Srcezelje
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:30 pm

Paprika je napisao/la:
Kospa je napisao/la:
Hocemoli mu zbog boda u Tuzli halaliti kamatu na kamatu, dva puta naplacenu glavnicu i pokusaj hapanja jos 400 milja KM od Zelje?
HAHAHAHHAHAH joj brate ti si legenda,covjek pise o utakmici,a ti mu repliciras i ni rijeci o utakmici.Kapa dole majstore.

Locomotiva
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:33 pm

Nije losa tekma bila, imali smo vise prilika ali se golovi racunaju. Cijeli forum je pobudalio protiv Borca kad smo igrali x, 10 kola kasnije i na prvom smo mjestu. Jeste da smo mogli skupiti vise bodova, cak mogu reci da smo zasluzili vise bodova ali ih nemamo. Raduje me da imamo igru a bodove i sve ostalo ce doci na svoje aBd. Nismo upisali poraz, rekorde obaramo, trebamo biti sretni.

Jako nam je bitna utakmica protiv borca. Isto kolo igra svinjski-petari (svinjski dobija ili x), a kolo poslje toga igra se mostarski derbi sto ce umoriti igrace svinjskog. Cak da i velez pobjedi tu utakmicu nebi me iznenadilo. Tako da me ne brine nesto svinjski, cak mislim da imamo bolju igru od njih.

Jos se ovo kolo nije zavrsilo, sarajevo moze kiksati a kako igraju zadnje vrijeme, nebi me iznenadilo. Oni nemaju igru (umorni/fali im 30 igraca :D ) ali imaju bodove, i to je neki kvalitet ali kad-tad to mora pasti, pogotovo protiv boljih ekipa. svinjski sve opasniji ali opet kazem - mislim da imamo bolju igru. Zato sve kolo uz kolo, sad smo prvi, mozemo slaviti. U srijedu je kup protiv Mladosti, nadam se da ce biti raje.

"Ko hoce nadje nacin, ko nece nadje izgovor"
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !

Kospa
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:34 pm

Paprika je napisao/la:
Kospa je napisao/la:
Ma nemam pojma, ja mislim da je supak i govno od covjeka ali on najbolje yebe petare i ovakve ko ti koji cekate kiks Zelje da to instrumentalizujete u vlastite svrhe... Ride on Brko!
... Godine života svoga tebi dao sam...

Paprika

sub sep 28, 2019 10:37 pm

Srcezelje je napisao/la:
sub sep 28, 2019 10:30 pm
Paprika je napisao/la:
Kospa je napisao/la:
HAHAHAHHAHAH joj brate ti si legenda,covjek pise o utakmici,a ti mu repliciras i ni rijeci o utakmici.Kapa dole majstore.
Sta nije jasno?
Ja sam o utakmici napisao u postu prije. Zeljo igrao a ovdje je skandira i klanja pojedincu. Pojedincu kojeg Zeljo masno placa, pojedincu koji hapa od Zelje, pojedincu kojeg jedna grupa hoce da napravi veceg od Zelje.
Nece moci ma kokiko se napinjali.

sejo
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:42 pm

Danas bas dobra tekma bila.
Dosta smo bolji bili al je zavrsnica losa skroz i bas je puno peljamo kad udjemo u sesnesterac.Alispahic je najbolji bio, pretrco je dosta i nisam vidio da je greske imao,odbrana danas bas tanka, Kemo i Sipa bas nesigurni, Pava se malo popravio al je i on u defanzivi nula.
Sve u svemu igra je puno bolja i mislim da uzimamo Borac i bar bod u Mostaru.

Tare1921
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:51 pm

Vortex je napisao/la:
sub sep 28, 2019 10:15 pm
Tare1921 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:54 pm
Da li se Korejcima svidjeo Suljo
Nekakva dva lika. Onako omalena. Bas uđoše prije mene na stadion. Ne bih nikad rekao da su skauti il' menadžeri il' ne znam šta li su vec. Al nekakvi veseli tipovi. Samo se smiju.
😂😂😂 cim se smiju dobro je
Znas li za koji klub skautiraju?
Zeljeznicar prvak 2019/20

RokElsner44
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:52 pm

Kaze nista nije odbranio protiv sirokog i sarajeva? Sta je to mogao odbraniti? Nikakvo branjenje Erica ja sam cak uputio na to da se malo spusti cim sam vidio da je malo nesiguran,ako se ne varam nakon 3.4 utakmice. Na psihi da poradi, da ima reflekse bolje od Vece i ostalo nije upitno.

gavran
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:56 pm

Penal nidje veze.Trebali smo zijaniti 5 1.Svi katasfrofa.Sve rašĆerat.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

sub sep 28, 2019 10:58 pm

Kmeče pitari, ne prestaju :lol:
Nije ni čudo, primiti 5 komada :lol:
Kakve komplekse im je Željo nabio...
Što je najgore oni se našli da pričaju o sudijama, oni koji godinama mute, štimaju, kupuju :rofl1:
Karaj Amare, karaj uhljupe!
GOVNARI USRALI STE SE!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Srđan Stanić persona non grata!

N/FSBiH - MAFIJA
SAVEZ NAPOLJE!

BHDragons
Kontakt:

sub sep 28, 2019 11:17 pm

E blago nama kad su nam najveći problemi kluba likovi sa foruma
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Uprava napolje, Amare odlazi

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 16 gostiju.

Prijava  •  Registracija