Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 7:25 pm

Valter je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:22 pm

Štilić više nikada neće biti na 100 posto. Mene iznenađuje da je on negdje na 60 posto. Bio sam iznenađen da nije našao angažman vani i da je došao kod nas ali me više to ne iznenađuje. Po imenima Ermin i Štila su daleko najbolji igrači lige ali je vrlo upitno koliko više mogu pružiti u ozbiljnim utakmicama. Ako ih do proljeća Amar ne uspije podići teško da će praviti neku prevagu.
Ja sam opet mrtav hladan kad igraju Ermin, Štila i Sinan, taman da i gubimo, znam da ćemo zabiti gol
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 7:32 pm

Valter je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:22 pm
igla je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:47 pm
Moglo se ovo dobiti danas.
I ne treba dizati Erica, prosjek golman i nista vise, Bojo muha bez glave, po meni totalni promasaj.
Jedva cekam da Stila bude na 100 posto da ne gledam Dadu slinu.
Štilić više nikada neće biti na 100 posto. Mene iznenađuje da je on negdje na 60 posto. Bio sam iznenađen da nije našao angažman vani i da je došao kod nas ali me više to ne iznenađuje. Po imenima Ermin i Štila su daleko najbolji igrači lige ali je vrlo upitno koliko više mogu pružiti u ozbiljnim utakmicama. Ako ih do proljeća Amar ne uspije podići teško da će praviti neku prevagu.
Inače za Dadu se slažem, neko ovdje upita kakav je bio, Dado ko Dado nit smrdi nit miriše.
Ovo sto za sada Stila pokazuje je meni odlicno. Treba mu utakmica jos za rutinu neku, a to je i Amar rekao. Nemoj od njega ocekivati neku preveliku trku.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Meha87
Postovi: 606
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 7:33 pm

Amar dosta pritiska skine s nasih igraca, kad god se psuje psuje se njemu. Covjek stvarno torture prolazi na ovim gostovanjima
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 7:43 pm

Štila je danas od četiri ostavljene lopte bar dvije mogao i morao pucati..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 7:50 pm

Ja bi stavio ramovica u BL od pocetka , mesa ili zec na 10-ku,a Zajmovica lijevo. Zec nije za krilo prespor je, Stilica spremiti za 70 minuta poslije pauze, bice od vece koristi nego Zec siguran sam.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 7:53 pm

Ma ja sam prezadovoljan. Bravo, bravo. Odlicno igramo, bod je dobar protiv TC u gostima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 7:54 pm

Da li se Korejcima svidjeo Suljo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 7:56 pm

Jeste.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:01 pm

Slaba realizacija. Protiv Radnika i zvijezde nas nije koštala, a eto protiv TZ jeste. Ipak ovo se ne moze smatrati kiksom.
Po meni jedini kiksevi ove sezone su Borac i Sloboda.
Da nam je realizacija u prilikama kao realizacija UO kredita, već bi borba za titulu bila rješena.
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:03 pm

Što se mene tiče. Bravo Željo. Respekt Manijaci!

Idemo dalje zajedno!!!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:04 pm

SESAR NAKON UTAKMICE: Pokazali smo da možemo sa najboljim, penal je čist kao suza

Ima i video Sesareve izjave na portalu Sport,ske.ba.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 573
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:14 pm

Flop utakmice Eric, ali ne treba reci da je isti kao Kjosevski radi jedne lose utakmice. Znaci Ronaldo je odigrao lose, sad je isti kao Sturaro.

Nepovezano od zadnjeg veznog prema odbrani i golmanu.

Superiorni smo ofanzivno u dosadasnjem dijelu takmicenja.

Neko rece imamo mu.da. Ova sezona bi mogla biti nasa, ali se opet ne treba uzbudjivati do maja. Tad' pocinje liga i zahuktavanje. Naucismo smo to u zadnjih par godina.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:16 pm

Trećina prvenstva je iza nas. Imamo 23 boda, što je za 1 bod više nego prošle sezone nakon istog perioda. Prošle sezone smo nakon 14 kola imali 28 bodova, a potom su na svoje došle sudije i mutne radnje i do kraja polusezone zabiljžili pet poraza

Sve je dobro što se sabira.

Utakmicu nisam gledao i ne mogu je komentarisati. AkoBogda svoje mišljenje o igri i samoj utakmici ću dati nakon što sutra pregledam snimak.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:17 pm

Znaci moglo bo se otici u BL
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:24 pm

ono.na je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:14 pm
Flop utakmice Eric, ali ne treba reci da je isti kao Kjosevski radi jedne lose utakmice. Znaci Ronaldo je odigrao lose, sad je isti kao Sturaro.

Nepovezano od zadnjeg veznog prema odbrani i golmanu.

Superiorni smo ofanzivno u dosadasnjem dijelu takmicenja.

Neko rece imamo mu.da. Ova sezona bi mogla biti nasa, ali se opet ne treba uzbudjivati do maja. Tad' pocinje liga i zahuktavanje. Naucismo smo to u zadnjih par godina.
Nije jedna loša utakmica, loš je bio i sa Slobodom (krivac za drugi gol zbog kojeg smo izgubili dva boda), loš je bio protiv Širokog ( nije odbranio ništa, jedan od krivaca što smo izgubili dva boda), protiv Sarajeva primio dva gola (nije odbranio bukvalno ništa). On nas dosad nije nigdje "izvadio", odnosno svojim odbranama direktno donio bodove.

Kad ima neko za pohvaliti onda to i uradim, Erića stvarno nemam zašto pohvaliti, prosječan golman Premijer lige BiH. Npr. ovom Fejziću iz TC nisam našao kiks ove sezone, a svojim odbranama im je donio direktno par bodova, evo i danas protiv nas.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:28 pm

mamba21 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:21 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:13 pm
Steta za danasnji po meni kiks jer smo mogli i trebali uzeti puni plijen jer realno uz ovakav broj sansi smo trebali biti sigurniji u zavrsnici akcija.

Danas Eric pokazao da nije nista bolji od Kjosevskog, Bojo sve bolji i bolji iz utakmice u utakmkcu,Stevanovic i Pavic odigrali sasvim korektno,Ermin dokazao da je Ramovicu mjesto u prvih 11 a Krpic odigrao kapitenski i majstorski jos jednom,skauti su imali sta da vide to je sigurno.

Posebno treba izdvojiti bespotrebnu seljacku hajku od strane publike u Tuzli,koja je ocito odraz tuzlanskog kompleksa od Zeljeznicara pocevsi od spikera do seljacke publike na tribinama.

Nama bi njihov Efendic dobro dosao na poziciji beka,ali sumnjam da mozemo bilo koga dovesti iz TC jer ih Azmir itekako placa a Efendica guraju u repku. Za Voju sam vec govorio steta sto nismo imali ljude u Upravi da ga zadrze a htio je ostati, Amar ga je bespotrebno halalio a vrijedi svake marke.

Cestitke najvjernijim od nas danas na tribini.

Idemo dalje,Zeljeznicar iz metropole!
Sto ga je Amar bespotrebno halalio?
Moje misljenje ako su vec lobirali mjesecima za ulazak u klub a znamo svi koliko je to trajalo,trebao je sjesti s njim, jer se lik s proslom Upravom nije mogao dogovoriti oko uslova produzenja. Vjerovatno ces me napasti zbog ovog i necemo se sloziti,ali to je moje vidjenje koje je mozda i pogresno.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:33 pm

Meha87 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:33 pm
Amar dosta pritiska skine s nasih igraca, kad god se psuje psuje se njemu. Covjek stvarno torture prolazi na ovim gostovanjima
Danas onog cig.anina od spikera da je mogao zadavio bi ga golim rukama, vjeruj. Ericu i zadnjoj liniji je par puta jeba.o sve redom za greske iz tekme u tekmu. Ova seljadija od navijaca umislila da ako se ugledaju na graDŽane od fukara iz Tuzle da ce i oni postati bitan faktor od navijacke skupine preko Amarovih ledja.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:36 pm

storm_raider je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:56 pm
Jeste.
Jesu to oni sto su bili do nas na tribini ,par Azijata je bilo tu i komentarisali su?
 
Avatar
ono.na
Postovi: 573
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:39 pm

blueboy je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:24 pm
ono.na je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:14 pm
Flop utakmice Eric, ali ne treba reci da je isti kao Kjosevski radi jedne lose utakmice. Znaci Ronaldo je odigrao lose, sad je isti kao Sturaro.

Nepovezano od zadnjeg veznog prema odbrani i golmanu.

Superiorni smo ofanzivno u dosadasnjem dijelu takmicenja.

Neko rece imamo mu.da. Ova sezona bi mogla biti nasa, ali se opet ne treba uzbudjivati do maja. Tad' pocinje liga i zahuktavanje. Naucismo smo to u zadnjih par godina.
Nije jedna loša utakmica, loš je bio i sa Slobodom (krivac za drugi gol zbog kojeg smo izgubili dva boda), loš je bio protiv Širokog ( nije odbranio ništa, jedan od krivaca što smo izgubili dva boda), protiv Sarajeva primio dva gola (nije odbranio bukvalno ništa). On nas dosad nije nigdje "izvadio", odnosno svojim odbranama direktno donio bodove.

Kad ima neko za pohvaliti onda to i uradim, Erića stvarno nemam zašto pohvaliti, prosječan golman Premijer lige BiH. Npr. ovom Fejziću iz TC nisam našao kiks ove sezone, a svojim odbranama im je donio direktno par bodova, evo i danas protiv nas.
Dobro eto Eric nas nije spasio nikakvim odbranama i istog je kvaliteta kao Kjosevski.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:47 pm

starigrad je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:44 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:13 pm
Steta za danasnji po meni kiks jer smo mogli i trebali uzeti puni plijen jer realno uz ovakav broj sansi smo trebali biti sigurniji u zavrsnici akcija.

Danas Eric pokazao da nije nista bolji od Kjosevskog, Bojo sve bolji i bolji iz utakmice u utakmkcu,Stevanovic i Pavic odigrali sasvim korektno,Ermin dokazao da je Ramovicu mjesto u prvih 11 a Krpic odigrao kapitenski i majstorski jos jednom,skauti su imali sta da vide to je sigurno.

Posebno treba izdvojiti bespotrebnu seljacku hajku od strane publike u Tuzli,koja je ocito odraz tuzlanskog kompleksa od Zeljeznicara pocevsi od spikera do seljacke publike na tribinama.

Nama bi njihov Efendic dobro dosao na poziciji beka,ali sumnjam da mozemo bilo koga dovesti iz TC jer ih Azmir itekako placa a Efendica guraju u repku. Za Voju sam vec govorio steta sto nismo imali ljude u Upravi da ga zadrze a htio je ostati, Amar ga je bespotrebno halalio a vrijedi svake marke.

Cestitke najvjernijim od nas danas na tribini.

Idemo dalje,Zeljeznicar iz metropole!
mala ispravka. vojo je za tc potpisao u septembru 2018. godine. azmir mu dao uslove koje nasa uprava nije mogla, ni priblizno, ispratiti
Jeste, pocetkom septembra s tim da je s nasim vise puta bio u pregovorima ako se ne varam, kad nije nasao nigdje opet bio nudjen nasim ali nisu htjeli pristati na poboljsaniji ugovor jer su smatrali da ne vrijedi tih para i onda se umijesao Azmir i ponudio mu duple.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 120 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija