Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

avlami97
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 27, 2019 4:30 pm

Paprika je napisao/la:
pet sep 27, 2019 4:14 pm
avlami97 je napisao/la:
pet sep 27, 2019 3:53 pm
Paprika je napisao/la:
pet sep 27, 2019 3:20 pm
Evo sta su nam ugovorili Nihad i Dzubur danas u banci
41.166 KM je mjesecna rata za kredit u naredne dvije godine, plus 100.000 kamate na godisnjem nivou. Garancija poslovni prostori pod sjevernom tribinom.
Neka nam sve sile svih svjetova pomognu
Ako je istina :r

O kakvom vi Ugovoru govorite? O kakvom dokumentu? Isti nije protokolisan, koliko sam vidio i samim tim nije ni validan Nije dokument Ukoliko je sve onako kako se na fotki vidi, Klub se treba zaštititi i to je posao Generalnog sekretara, Direktora i NO. Oni bi trebali pozvati nadležnu inspekciju i tako prije svega zaštititi sebe, odnosno svoje funkcije, ako im već do Želje nije stalo.

Po viđenom postoji individualna i kolektivna odgovornost osoba unutar Kluba i potpisnika Ugovora -Sporazuma, šta li je već, jer je obrisan, a letimično sam ga pogledao. Pravno-formalno, pa i tehnički ono nije nikakav dokument, a ako se po njemu radi onda je to kriminal. Izgleda da u mome Želji ima posla i za SIPU.

Kako reče čika Goethe - Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu Ako i probudi bol, istina nosi i lijek.
Ako zelis mogu ti slike poslati u pp.
Ista matrica. Ugovor bez datuma, bez protokola kluba, neovlasten potpis vd direktora
I onda kazu nije UZP, Amar posuďivo🤣🤣🤣
Naravno da želim.
Nadam se da će neko od pobrojanih iz Kluba pod hitno obavijestiti nadležnu inspekciju sa ciljem zaštite interesa Svetinje, koja je neki dan proslavila 98. rođendan
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

mamba21
Kontakt:
Status: Online

pet sep 27, 2019 4:37 pm

paprikas jesi li ti izbrisao ili ti izbrisase? Mislim da nece svi letiti. Spominjes milom ili silom... objasni nam malo to
Forza 1921!

RokElsner44
Kontakt:

pet sep 27, 2019 4:38 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pet sep 27, 2019 4:18 pm
ja ovog papriku nisam vidio da ikad napsie nesto o utakmici, sastavu i slicno
Zna Stilica i dva Zeca. :D

Paprika
Kontakt:

pet sep 27, 2019 4:45 pm

mamba21 je napisao/la:
paprikas jesi li ti izbrisao ili ti izbrisase? Mislim da nece svi letiti. Spominjes milom ili silom... objasni nam malo to
Ja nista ne brisem, meni brisu. Necu nista objasnjavati, bice sve jasno kada bude vrijeme.
Ja ti doďem ko kurir koji je donjeo poruku prije nego sto je trebao.
Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu Ako i probudi bol, istina nosi i lijek.

1921.ba
Kontakt:

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

mamba21
Kontakt:

pet sep 27, 2019 4:48 pm

Paprika je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:
Ja nista ne brisem, meni brisu. Necu nista objasnjavati, bice sve jasno kada bude vrijeme.
Ja ti doďem ko kurir koji je donjeo poruku prije nego sto je trebao.
Objasni nam svima kada vec pricas i znas kako ce biti.
Forza 1921!

RokElsner44
Kontakt:

pet sep 27, 2019 4:55 pm

Ajdin Nukic ne igra zbog kartona protiv nas, igrao 9 utakmica nije igrao samo protiv Veleza, desno krilo.

Izlija
Moderator
Kontakt:

pet sep 27, 2019 4:56 pm

phpBB [video]
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

mamba21
Kontakt:

pet sep 27, 2019 4:58 pm

RokElsner44 je napisao/la:
Ajdin Nukic ne igra zbog kartona protiv nas, igrao 9 utakmica nije igrao samo protiv Veleza, desno krilo.
Protiv njih je igrao, tu je i dobio treci zuti.
Forza 1921!

ZeljinManijak
Kontakt:

pet sep 27, 2019 4:59 pm

mamba21 je napisao/la:
pet sep 27, 2019 11:11 am
Prestanite odgovarati dokazanom pljuvacu, procitan je. Pogledajte od kada pise i sta pise. Molim vas da nastavimo pisati mi kako treba.

Volim te Željo!
Jasta drug moj kao sto smo rekli daleko im Grbavica bila .

Qooler
Kontakt:

pet sep 27, 2019 5:01 pm

Elegant je napisao/la:
pet sep 27, 2019 4:23 pm
Dok je pravni sistem ove drzave ovakav kakav jeste, niko nikada nece odgovarati za 1 KM ukradenu klubu niti za 1 KM datu klubu bez dokumenata i mimo propisa. Ali ce zato opet u svoje đepove mnogi da stave novac na racun kluba i trenutnog stanja, opet ce mnogi preko kluba da ostvare neke druge poslvne prilike van kluba i koje nemaju veze sa klubom. Sve to dok je volja pojedinaca za napredak kluba kao kolektiva u bilo kojem segmentu, pa i na duze staze idalje minimalna.

Vidjet cemo na sta ce ovo sve izaci, vrijeme je jedini pokazatelj, ali budite sigurni da ce to jako brzo da se pokaze.
I onda mene neko ovde proziva zbog čega se poredi Mamić sa našim pulenima.
Klub očito nema ko da zaštiti.

RokElsner44
Kontakt:

pet sep 27, 2019 5:03 pm

mamba21 je napisao/la:
pet sep 27, 2019 4:58 pm
RokElsner44 je napisao/la:
Protiv njih je igrao, tu je i dobio treci zuti.
Moja greska*.

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

pet sep 27, 2019 5:03 pm

Rezultate imamo. Amar je to poslozio kako treba. Stvaro je lijepo biti na Grbavici i uzivati.

Sa druge strane ova Uprava je ubjedljivo najgora u historiji Zelje. Mi za 9 mjeseci nismo BUKVALNO eksera zakucali na stadionu. Ove price oko kredita su samo odraz nemoci ljudi da namaknu pare. Al sta ocekivati od ljudi koji citav zivot cuclaju drzavnu sisu?

Najvise me strah toga sto ce razjebati, zaduziti i otici, te licno nece odgovarati za bilo kakve probleme. Tako su nestale stotine firmi, koji su slicni vodili. Samo na zalost, ovaj put se to desava nasem Zelji. NIKO NE OD TIH LIHVARA NE GARANTUJE SVOJOM IMOVINOM, PA IH BOLI ***** KAKO CE SE VRACATI.

Jednostavno: ZELJU VOLIMO, UPRAVU MU JEBEMO!!!!

Sutra po 3 boda aBd.
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

Elegant
Kontakt:

pet sep 27, 2019 5:04 pm

@parika

Sto ti malo ne dignes rucnu pa sacekas da prođe neko vrijeme da se ostvari ili pokaze tacnim to o cemu pises pa onda da kazes kako si bio u pravu ?

Vjeruj da nisi jedini koji je jako skeptican i na oprezu na svaki naredni potez uprave, mnogih ljudi u klub i oko istog. Svi znamo da ne cvjetaju ruze u klubu, ali sacekaj malo da vidimo sta ce biti, jer najavili su i neke lijepe stvari.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

PlaviVlak
Kontakt:

pet sep 27, 2019 5:07 pm

Elegant je napisao/la:
@parika

Sto ti malo ne dignes rucnu pa sacekas da prođe neko vrijeme da se ostvari ili pokaze tacnim to o cemu pises pa onda da kazes kako si bio u pravu ?

Vjeruj da nisi jedini koji je jako skeptican i na oprezu na svaki naredni potez uprave, mnogih ljudi u klub i oko istog. Svi znamo da ne cvjetaju ruze u klubu, ali sacekaj malo da vidimo sta ce biti, jer najavili su i neke lijepe stvari.
A kažu Elegant samo jedno te isto priča, nerealan i ostaloo...
Puno su realniji ovi "umjereni" protiv uprave, nego ovi što brane sve što stignu vezano za njih.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet sep 27, 2019 5:10 pm

Nemoj bit naporan, sve si to rekao nekoliko puta. Ne moraš iste rečenice ponavljat 10 puta na dan. Smiri se malo drug.
Željezničar ante portas !

Bozidar Radosevic
Kontakt:

pet sep 27, 2019 5:11 pm

Druze, meni je impozantno sto ti ovo sve znas. Rekao sam nedavno da fabrikujes istinu, sto i jeste pises kako ti pase.

Ja podatke koje ti objavljujes znam sretnom okolnoscu da mi clan familije radi u banci i direktno vodi Zeljine aplikacije.

Kako u klubu to zna samo UO( i to ne svi clanovi) i Amar dakle vrlo je vjerojatno da radis za nekog. Kako skoro pa iskljucivo govoris o bankarskim temama(novac kamata) i zaduzivanju 1/1 sam uvjeren a brzo cu to i znati da pises za nekog od bivsih struktura.
Miske i ekipa nisu taj nivo jadnosti, Vedran bi prije pljunuo na sebe nego tim se bavio tako da sam uvjeren da ti je nalogodavac Gredic i njegova sandzacko sdaovska ekipa koja je otjerana iz svetinje nam.

ANamelessGhoul
Kontakt:

Jeste papricice mala psovo sa msminkerima kojima je mrsko doci na tekmu, a ekipa ti u zavidnoj formi i nikad ljepse nije igrala godinama

Paprika
Kontakt:

pet sep 27, 2019 5:12 pm

Elegant je napisao/la:
@parika

Od lijepih stvari u najavi ja od ovih mogu samo ocekivati da lijepo najave svoja sr.a.nja. Tu su nenadmasni.
Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu Ako i probudi bol, istina nosi i lijek.

Paprika
Kontakt:

pet sep 27, 2019 5:16 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
Druze, meni je impozantno sto ti ovo sve znas. Rekao sam nedavno da fabrikujes istinu, sto i jeste pises kako ti pase.

Ja podatke koje ti objavljujes znam sretnom okolnoscu da mi clan familije radi u banci i direktno vodi Zeljine aplikacije.

Kako u klubu to zna samo UO( i to ne svi clanovi) i Amar dakle vrlo je vjerojatno da radis za nekog. Kako skoro pa iskljucivo govoris o bankarskim temama(novac kamata) i zaduzivanju 1/1 sam uvjeren a brzo cu to i znati da pises za nekog od bivsih struktura.
Miske i ekipa nisu taj nivo jadnosti, Vedran bi prije pljunuo na sebe nego tim se bavio tako da sam uvjeren da ti je nalogodavac Gredic i njegova sandzacko sdaovska ekipa koja je otjerana iz svetinje nam.
Pod jedan A, ja sam ljevicar po opredjeljenju a i funkcionalno.
Pod jedan B, dali si pomislio da ako znaju iz UO, odnosno iz neformalnog UO, da sam u uskoj vezi sa nekim od njih? Mozda neko nekom hoce da ga ucera?
Pod jedan C, Gredica ne varim, kao ni Siljka.
Evo sada sam te umjerio na pravi put🤣🤣

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Izlija, mamba21, MrkiMedo i 27 gostiju.

Prijava  •  Registracija