Faca Sa Ulica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 27, 2019 8:58 am

PlaviVlak je napisao/la:
pet sep 27, 2019 8:56 am
Paprika je napisao/la:
pet sep 27, 2019 8:52 am
PlaviVlak je napisao/la:
pet sep 27, 2019 8:34 am
Mislim da pretjeruješ @Paprika u nekim stvarima, da si malo naporan sa tim ponavljanjem istoga. Neke stvari vjerovatno i dodaš koje nisu istina, malo sve to uveličaš iz nekog razloga. Ono što sam siguran da osnova tvog pisanja nije laž, da itekako ima istine u tim navodima oko kredita i oko poteza Ustamujića, Nihada i Džubura. Džubur jeste Željovac, ali on je tu isturen dok se ovi iza više pitaju. Ja stalno na slikama vidim Selimovića, a Badžaka pravo rijetko. Ne znači to automatski da on nije tu, ali imam osjećaj da nema onaj entuzijazam kao na početku. Ne znam vala otkud vama da se čudite tim potezima vezanim oko kredita i za situaciju u Klubu, pa sigurno ne može biti dobro kada su ovi ljudi u Upravi tu i to bi svi trebali dobro da znamo.
Nikakve lazi nema. Razumijem da je ljudskom mozgu, normalnom, neshvatljivo i neprihvatljivo sta ovi rade.
Sto se Dzubura tice, nije silom isturen, imao je mogucnost izbora.
Neckao se, vagao i izabrao ovu opciju. Na zadnjoj skupstini je prvo odbio mjesto predsjednika. Sta se dogodilo da je promjenio misljenje?
Amar mu je pred cijelom skupstinom rekao, sta je supak. Znaci preko 30 svjedoka. Tip koji niti zna posao niti se zna ponasati, tip koji ce sve progutati i napraviti samo da njemu bude dobro nam vodi klub, zvanicno. Bezkicmenjak. Sta mislis zasto nema video izvjestaja sa skupstine?
To sam i mislio za Džubura, nije silom, nego je tip čovjeka koji je beskičmenjak i ide linijom manjeg otpora. Ma jasno nam je svima koji hoćemo da vidimo zašto nema videa i zašto nemamo povjerenje u ove ljude u Upravi. Ja ti predlažem da smanjiš pisanje o tome, da više obratiš pažnju na ekipu i igru. Sve što saznaš, napišeš i ne polemiziraš previše, na kraju će se pokazati ko je upravu, a ko ne.
Samo ce onda mozda biti kasno.

Paprika

pet sep 27, 2019 9:01 am

PlaviVlak je napisao/la:
Paprika je napisao/la:
PlaviVlak je napisao/la:
pet sep 27, 2019 8:34 am
Mislim da pretjeruješ @Paprika u nekim stvarima, da si malo naporan sa tim ponavljanjem istoga. Neke stvari vjerovatno i dodaš koje nisu istina, malo sve to uveličaš iz nekog razloga. Ono što sam siguran da osnova tvog pisanja nije laž, da itekako ima istine u tim navodima oko kredita i oko poteza Ustamujića, Nihada i Džubura. Džubur jeste Željovac, ali on je tu isturen dok se ovi iza više pitaju. Ja stalno na slikama vidim Selimovića, a Badžaka pravo rijetko. Ne znači to automatski da on nije tu, ali imam osjećaj da nema onaj entuzijazam kao na početku. Ne znam vala otkud vama da se čudite tim potezima vezanim oko kredita i za situaciju u Klubu, pa sigurno ne može biti dobro kada su ovi ljudi u Upravi tu i to bi svi trebali dobro da znamo.
Nikakve lazi nema. Razumijem da je ljudskom mozgu, normalnom, neshvatljivo i neprihvatljivo sta ovi rade.
Neckao se, vagao i izabrao ovu opciju. Na zadnjoj skupstini je prvo odbio mjesto predsjednika. Sta se dogodilo da je promjenio misljenje?
Amar mu je pred cijelom skupstinom rekao, sta je supak. Znaci preko 30 svjedoka. Tip koji niti zna posao niti se zna ponasati, tip koji ce sve progutati i napraviti samo da njemu bude dobro nam vodi klub, zvanicno. Bezkicmenjak. Sta mislis zasto nema video izvjestaja sa skupstine?
To sam i mislio za Džubura, nije silom, nego je tip čovjeka koji je beskičmenjak i ide linijom manjeg otpora. Ma jasno nam je svima koji hoćemo da vidimo zašto nema videa i zašto nemamo povjerenje u ove ljude u Upravi. Ja ti predlažem da smanjiš pisanje o tome, da više obratiš pažnju na ekipu i igru. Sve što saznaš, napišeš i ne polemiziraš previše, na kraju će se pokazati ko je upravu, a ko ne.
Nece nam ni Barcina igra ni osvajanje LP pomoci ako su druge stvati otisle u helac. Igra i rezultati su samo jedan cosak kluba. Ako su podkopani ostali coskovi pada i taj cosak, prije ili kasije.
Misljenja sam da se treba o svemu pisati i debatirati. Guranje pod tepih nikada nije donjelo dobre rezultate. Naprotiv, vrati se ko bumerang.

Srcezelje
Kontakt:

pet sep 27, 2019 9:09 am

Paprika je napisao/la:
pet sep 27, 2019 9:01 am
PlaviVlak je napisao/la:
Paprika je napisao/la:

Nece nam ni Barcina igra ni osvajanje LP pomoci ako su druge stvati otisle u helac. Igra i rezultati su samo jedan cosak kluba. Ako su podkopani ostali coskovi pada i taj cosak, prije ili kasije.
Misljenja sam da se treba o svemu pisati i debatirati. Guranje pod tepih nikada nije donjelo dobre rezultate. Naprotiv, vrati se ko bumerang.
A legendo de shvati da je ovo forum,nije skupstina nije upravni odbor,znaci forum,kome vise pises?jel ovi ljudi na forumu mogu uticati na te kredite,to hoce svi ovdje da ti kazu,jednostavno tvrdis nesto i okej sta sad??? Ne moras hiljadu puta napisati komentar od kilometar.Sta zelis od ovih forumasa **** ga ti??

Paprika

pet sep 27, 2019 9:11 am

Evo da otvorimo novu temu, novi problem.

Dzihanic je vd direktora kluba. Njegov rad je nezakonit sa vidika upravno pravne prirode, odnosno sve sto on potpise nije zakonito. Na mnistarstvu su g odbili upisati. tj. da nikad nece ni biti upisan. Svi dokumenti sa njegovim potpisom su nistavni i u slučaju eventualnog spora pali bi(klub) ko kruska.

PlaviVlak
Kontakt:

pet sep 27, 2019 9:12 am

Sve treba pratiti, o svemu pisati i ukazivati na probleme. Jedino ne treba spammati i ponavljati svaki dan isto, konkretne stvari se mogu uraditi na redovnoj skupštini i tu je šansa da se kroz izbor novih skupštinara stvari promijene.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Paprika

pet sep 27, 2019 9:17 am

PlaviVlak je napisao/la:
pet sep 27, 2019 9:12 am
Sve treba pratiti, o svemu pisati i ukazivati na probleme. Jedino ne treba spammati i ponavljati svaki dan isto, konkretne stvari se mogu uraditi na redovnoj skupštini i tu je šansa da se kroz izbor novih skupštinara stvari promijene.
Evo, Dzihanic je nova tema, zestok problem. Uskoro cu i prakticno pokazati zasto
Ovaj @SrceZelje se registrovao u 7.mjesecu ove godine i sada pametuje sta ko i kako treba da pise.

sodom1
Kontakt:

pet sep 27, 2019 9:19 am

Ja ne vidim nikakav prblem da paprika pise , ima sta procitati,pa sad vagni , odluci , imas mozak .
Gori su mi ovi sto cataju , kao djeca

MrkiMedo
Kontakt:

pet sep 27, 2019 9:24 am

Hajdarevic, Sipovic i Stilic u timu kola Arene. Drago mi je zbog Hareta, vidi se da je napredovao u igri sa loptom i bas je vrhunski iskoristio ovo poluvrijeme.

Paprika

pet sep 27, 2019 9:28 am

Semir i Hare su zasluzili da su u svakom timu kola ne samo Arene.
Ja bih prije Sipovica stavio Kemu jer mi je kudikamo pouzdaniji.

mamba21
Kontakt:

pet sep 27, 2019 9:34 am

Paprika je napisao/la:

Dzihanic je vd direktora kluba. Njegov rad je nezakonit sa vidika upravno pravne prirode, odnosno sve sto on potpise nije zakonito. Na mnistarstvu su g odbili upisati. tj. da nikad nece ni biti upisan. Svi dokumenti sa njegovim potpisom su nistavni i u slučaju eventualnog spora pali bi(klub) ko kruska.
Idi pomozi klubu i reci im da imaju taj problem. Posalji im mail neki ili preko te veze koja ti daje informacije iz kluba.

Cekao sam te jucer, izadje na zvanicnoj uprava posjetila juniore i dala im poklone i podrsku. Fino je to da djece vide da se na njih pazi. Ti stalno komentarises upravu i govoris da su to samo kritike. Ali kada je jucer vec bio to dobar potez, a ti dosao da opet pises o kreditima itd. To se zove PLJUVANJE.

Dobro je @zeljo rekao, odkad prozvase iz prosle uprave onog lika, tako i ti poce s pisanjem.
Forza 1921!

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet sep 27, 2019 9:46 am

mamba21 je napisao/la:
pet sep 27, 2019 9:34 am
Paprika je napisao/la:

Idi pomozi klubu i reci im da imaju taj problem. Posalji im mail neki ili preko te veze koja ti daje informacije iz kluba.

Cekao sam te jucer, izadje na zvanicnoj uprava posjetila juniore i dala im poklone i podrsku. Fino je to da djece vide da se na njih pazi. Ti stalno komentarises upravu i govoris da su to samo kritike. Ali kada je jucer vec bio to dobar potez, a ti dosao da opet pises o kreditima itd. To se zove PLJUVANJE.

Dobro je @zeljo rekao, odkad prozvase iz prosle uprave onog lika, tako i ti poce s pisanjem.
Nije mi jasno zasto ne preskocite ovo sto ovaj lik pise.
Jednostavno ako ti se ne svidja njegovo pisanje preskocis fino i miran si.....

mamba21
Kontakt:

pet sep 27, 2019 9:50 am

@danan upravu si :palacgore:
Forza 1921!

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet sep 27, 2019 9:58 am

Kada smo kod ove posjete juniorima,meni bila ekstra vijest da je recimo organizovan zajednicki rucak prvog tima i juniora.
To bi bila top vijest.
Ovako doneses nekakve poklone koje ti je sponzor nabaco u kesu...

gavran
Kontakt:

pet sep 27, 2019 10:08 am

Izlija je napisao/la:
pet sep 27, 2019 8:54 am
Samo je jedna Međeđa :)
Al zato ima međeda u izobilju
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Paprika

pet sep 27, 2019 10:09 am

Bas treba hvaliti nesto sto MORA biti normalno pored ostalih silnih s.ranja
Sada ih treba nahvaliti sto su djecu poslali u Sloveniju, sto su pokosili travu i bacili smece

mamba21
Kontakt:

pet sep 27, 2019 10:11 am

DANAN je napisao/la:
pet sep 27, 2019 9:58 am
Kada smo kod ove posjete juniorima,meni bila ekstra vijest da je recimo organizovan zajednicki rucak prvog tima i juniora.
To bi bila top vijest.
Ovako doneses nekakve poklone koje ti je sponzor nabaco u kesu...
Dobro bi bilo i to organizovati npr na kraju ove polusezone.
Forza 1921!

ISB87
Kontakt:

pet sep 27, 2019 10:13 am

Minjore je napisao/la:
pet sep 27, 2019 3:22 am
Bijednici kad vec stavite cijenu karte 10km, omogucite onda da se gleda 90minuta a ne 60...
Mozes ti iz slobode al sloboda ne moze iz tebe, FUKARO !
ma to je do njihovog mupa, garant. boli njih kita sto raja putuje i trosi lijepe pare na gostovanja.
moraju biti neki kanali preko kojih bi se izganjali normalni uslovi gostovanja tj 90 minuta na utakmici. nek mup radi svoj pos'o, a ne samo kad se kamere slucajeva x upale..
MIRZA RASCIC

Paprika

pet sep 27, 2019 10:39 am

Sta su Selimovic i Dzubur danas dogovorili u banci?
Nemojte reci da su bili nako.
Bio je sastanak oko lihvarskog kredita.

kvalitet
Kontakt:

pet sep 27, 2019 10:56 am

Paprika je napisao/la:
A ko si ti da ocjenjuješ šta je lihvarski kredit, a šta ne? Kredit kao kredit uopće nije problem ako se redovno isplaćuje. Za mene je lihvarski bio posljednji generalni sponzor koji je na ime kamata više uzeo para od kluba nego što je dao, pa nemam potrebu stalno o tome pisati. Kad budeš imao dokumentaciju koja potvrđuje da se kredit ne isplaćuje, javi se, jel pošteno to?
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet sep 27, 2019 11:02 am

kvalitet je napisao/la:
pet sep 27, 2019 10:56 am
Paprika je napisao/la:
A ko si ti da ocjenjuješ šta je lihvarski kredit, a šta ne? Kredit kao kredit uopće nije problem ako se redovno isplaćuje. Za mene je lihvarski bio posljednji generalni sponzor koji je na ime kamata više uzeo para od kluba nego što je dao, pa nemam potrebu stalno o tome pisati. Kad budeš imao dokumentaciju koja potvrđuje da se kredit ne isplaćuje, javi se, jel pošteno to?
Nece ti trebati onda niko javljati.Znat ce se kada prostori budu na licitaciji.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bozidar Radosevic, Brkoo, Google [Bot] i 37 gostiju.

Prijava  •  Registracija