kokoška
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 12:45 pm

barbarez je napisao/la:
sri sep 25, 2019 12:33 pm
Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 12:15 pm
@Barbarez
Kritikovao sam i Senada, ima on dosta za kritikovati. Najveca kritika je sto je podnjeo prijave protiv NN i tako prebacio lopticu na muriju i sydstvo. Poslije objavljenih klubskih dokumanata jasno je da je mogao po imenima prijaviti.
Amar je sada tu i fokusiran sam na ovo sada.
Sto se tice tog fiktivnog zajma, jednostavno, neka dokaze a ne da mu poslusnici priznavaju taj zajam. UO je sa tim problemom morao ici na sud i tako zastititi klub. Jok, oni mu priznali. Isto su uradili sa kamatom, nisu se zalili na izvrsenje a morali su. Da vidim firmu gdje bi to proslo.
Ja da sam tako dao novac probao bih na sudu a nebi se bavio ktiminalom. Vjerujem da ce prije ili kasnije odgovarati svako ko je ucestvovao u tome.
Ja bih volio da se vise usmjeris kako da pomognemo pojedinacno klubu. Kako da budemo dio svega toga. Brate kad bi ti ja pricao kakvih sam se ja sranja i nepostenih stvari nagledao u Zelji,trebao bi za Sarajevo da navijam. Vjeruj mi.
Kad si mladji svaka sitnica ti se cini ogromnim razlogom za belaj,svaka te stvar pogadja jace. Ja nikad pljuvao nisam,ni trenera,ni saigrace,ni rukovodstvo,ni klub.
Nas najveci problem je sto se bavimo stvarima za koje malo znamo,i za koje mislimo da znamo a u principu daleko smo od znanja.
Vjeruj mi koliko god sam volio Ivicu Osima,ko mladji me znao nervirati kad pocne filozofirati. Sve ocekujes nesto konkretno a on ti to umota,ti puno ocekujes a u sustini nista ne skontas.
Ne skontas brate jer kako ce on tebi ili meni objasniti nesto,kad smo zeleni i ne znamo 5 miliona prica i stanja iza kulisa koje se dogadjaju.
Evo ja sam bio igrac,ali u sustini sta ja znam o trenerskom poslu. Mogu srati o nekim fudbalskim stvarima iz vizure igraca. Mogu znati sta trener zeli otprilike,ali vjeruj mi ogromna je to razlika.
Kazem ti 100 puta sam Amara kritikovao a ispao sam budala na kraju.
Sto sam ispao. 7 ili 8 sezona a 5 titula. Suti i poklopi se.
Zato hajmo se bavit ovom brojkom na tribini. A ne protiv radnika 3k ljudi. Borimo se za 1 mjesto.
Molim te nemoj stavljati u isti kos velikog Ivicu Osima sa Amarom, sin mu ne moze pertle vezati...treba ustati i reci Ivica Osim istinska legenda naseg Zelje.

abuzenze
Kontakt:

sri sep 25, 2019 12:46 pm

CURVA je napisao/la:
sri sep 25, 2019 12:39 pm
abuzenze je napisao/la:
sri sep 25, 2019 12:23 pm
Ta vasa prica nikuda ne vodi i poceli ste dobro prat raju i narusavat atmosferu
braca ali ti si kralj , pocinje deseti mjesec kako je atmosfera narusena na forumu :placeodsmijeha:
ti kao onaj iz nadrealista oni se rokaju u stanu a on satro sa knjigom hoda i uci
Ma jest ali nije bilo rezultata, nije bilo evrope. Sad kad Željo igra dobro napokon nastavlja se isto, do kad...

barbarez
Kontakt:

sri sep 25, 2019 12:48 pm

kokoška je napisao/la:
sri sep 25, 2019 12:45 pm
barbarez je napisao/la:
sri sep 25, 2019 12:33 pm
Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 12:15 pm
@Barbarez
Kritikovao sam i Senada, ima on dosta za kritikovati. Najveca kritika je sto je podnjeo prijave protiv NN i tako prebacio lopticu na muriju i sydstvo. Poslije objavljenih klubskih dokumanata jasno je da je mogao po imenima prijaviti.
Amar je sada tu i fokusiran sam na ovo sada.
Sto se tice tog fiktivnog zajma, jednostavno, neka dokaze a ne da mu poslusnici priznavaju taj zajam. UO je sa tim problemom morao ici na sud i tako zastititi klub. Jok, oni mu priznali. Isto su uradili sa kamatom, nisu se zalili na izvrsenje a morali su. Da vidim firmu gdje bi to proslo.
Ja da sam tako dao novac probao bih na sudu a nebi se bavio ktiminalom. Vjerujem da ce prije ili kasnije odgovarati svako ko je ucestvovao u tome.
Ja bih volio da se vise usmjeris kako da pomognemo pojedinacno klubu. Kako da budemo dio svega toga. Brate kad bi ti ja pricao kakvih sam se ja sranja i nepostenih stvari nagledao u Zelji,trebao bi za Sarajevo da navijam. Vjeruj mi.
Kad si mladji svaka sitnica ti se cini ogromnim razlogom za belaj,svaka te stvar pogadja jace. Ja nikad pljuvao nisam,ni trenera,ni saigrace,ni rukovodstvo,ni klub.
Nas najveci problem je sto se bavimo stvarima za koje malo znamo,i za koje mislimo da znamo a u principu daleko smo od znanja.
Vjeruj mi koliko god sam volio Ivicu Osima,ko mladji me znao nervirati kad pocne filozofirati. Sve ocekujes nesto konkretno a on ti to umota,ti puno ocekujes a u sustini nista ne skontas.
Ne skontas brate jer kako ce on tebi ili meni objasniti nesto,kad smo zeleni i ne znamo 5 miliona prica i stanja iza kulisa koje se dogadjaju.
Evo ja sam bio igrac,ali u sustini sta ja znam o trenerskom poslu. Mogu srati o nekim fudbalskim stvarima iz vizure igraca. Mogu znati sta trener zeli otprilike,ali vjeruj mi ogromna je to razlika.
Kazem ti 100 puta sam Amara kritikovao a ispao sam budala na kraju.
Sto sam ispao. 7 ili 8 sezona a 5 titula. Suti i poklopi se.
Zato hajmo se bavit ovom brojkom na tribini. A ne protiv radnika 3k ljudi. Borimo se za 1 mjesto.
Molim te nemoj stavljati u isti kos velikog Ivicu Osima sa Amarom, sin mu ne moze pertle vezati...treba ustati i reci Ivica Osim istinska legenda naseg Zelje.
Kako sam ih u isti kos stavio. Jedino u isti post. Skroz odvojene price.

Paprika

sri sep 25, 2019 12:56 pm

Sa razlogom
Ili si zaboravio podosta
Ili se pravis dalabu.
Vjerujem da je ovo drugo.

avlami97
Kontakt:

sri sep 25, 2019 1:00 pm

CURVA je napisao/la:
sri sep 25, 2019 12:42 pm
kb80 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 12:40 pm
Dao bih Brki ugovor na 10 godina ...
dok mu se djeca ili unucad ne izbirikaju kao treneri pa neka ga zamjene :11:
Dao bih mu doživotni ugovor. Ne mora čak osvojiti ni jedan trofej. Naravno uz dva uslova:

- da ne budemo u još većoj finansijskoj dubiozi i
- da stadion zadrži kategoriju 3 po UEFA propisima

Uslovi su tu, samo zato što je on doveo ove ljude u Upravu. Zbog ljudi koje je instalirao, mi ove godine ne igrasmo Evropu.

Poruke stigle u 10:26 i 10:28. Zatamnićemo Zvijezdu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

salle86
Kontakt:

sri sep 25, 2019 1:16 pm

Velik post, težak za čitati pogotovo ko je na terenu poslom pa usput uleti na brzinu na forum.
Mene kao pojedinaca zanimaju dvije stvari, kao navijača. To su rezultati i finansije(ili nazovi klub iznutra kako radi). Sve titule mogu pasti u vodu ako se ode u dubiozu, isti tako i sva infrastruktura i uređenost kluba ako nema Europe.
Nama treba oboje ili što više od oboje. Ne smije niti jedno da bude totalno zapostavljeno.
Ko to smije garantovati da nije pa da prestanemo bezveze palamuditi i biti "samo" navijači. Ako smije evo ja prvi nikad više o "klubu" neću ni slova...
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Paprika

sri sep 25, 2019 1:28 pm

salle86 je napisao/la:
Velik post, težak za čitati pogotovo ko je na terenu poslom pa usput uleti na brzinu na forum.
Mene kao pojedinaca zanimaju dvije stvari, kao navijača. To su rezultati i finansije(ili nazovi klub iznutra kako radi). Sve titule mogu pasti u vodu ako se ode u dubiozu, isti tako i sva infrastruktura i uređenost kluba ako nema Europe.
Nama treba oboje ili što više od oboje. Ne smije niti jedno da bude totalno zapostavljeno.
Ko to smije garantovati da nije pa da prestanemo bezveze palamuditi i biti "samo" navijači. Ako smije evo ja prvi nikad više o "klubu" neću ni slova...
Tacno tako. To su dvije neraskidive stvari. Jedna iz dva dijela.
Bio je i Pofalicki veliki klub. Gdje je sda?

Bilo da steka lova ili rezultati prije ili kasnije steka oboje. Oboje moze biti samo ako je sistem.

Faca Sa Ulica
Kontakt:
Status: Online

sri sep 25, 2019 1:55 pm

CURVA je napisao/la:
sri sep 25, 2019 1:44 pm
Paprika je napisao/la:
salle86 je napisao/la:

Bilo da steka lova ili rezultati prije ili kasnije steka oboje. Oboje moze biti samo ako je sistem.
Cuj ovoga tacno tako :zid: a polomio si se da popljujes Amara ,svako od nas je zelio da se Amar i Senad dogovore nije doslo do toga nazalost. nikad dva dobra sastaviti ali to nikom ne daje za pravo da vrijedja i da izmislja za najtrofejnijeg trenera .10 mjeseci se pljuje po Amaru hocemo li ta dva dobiti ako njega otjeramo? da nam novi trenerski magovi dodju ? da potrosim jos 10 godina zivota na slagere od trenera .Znaci sad imamo jedno a to je trener i treba sve uciniti da se uprava pojaca a ne to sto pojedinci ovdje rade .
Sta se ba pljuje?
Ko ga vrijedja...
Manite se te suplje price vise....

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sri sep 25, 2019 2:00 pm

Evo prvenstvo se igra na nasem stadionu 2021.
Željezničar ante portas !

Zaki87
Kontakt:

sri sep 25, 2019 2:01 pm

Imaju li obavijesti za karte? Gdje godisnje jug mogu?

Faca Sa Ulica
Kontakt:
Status: Online

sri sep 25, 2019 2:35 pm

25.09.1966. u Visokom je rođen Dževad Begić Đilda, vođa navijača FK Željezničara, legenda, heroj grada. Mnogi su pisali o njemu, ali mi bi samo izdvojili dio iz kolumne Muhameda Bikića: "Dževad Begić Đilda bio je po mnogo čemu poseban insan, veliki zaljubljenik fudbala, vatreni navijač Plavih iz Doline ćupova. Vođa navijača iz srca i duše. Zbog iskrene ljubavi prema BiH, borbe, hrabrosti i bezgranične humanosti postao je dio pjesme Željinih navijača, dio bosanske legende."

avlami97
Kontakt:

sri sep 25, 2019 2:37 pm

DANAN je napisao/la:
sri sep 25, 2019 1:55 pm
CURVA je napisao/la:
sri sep 25, 2019 1:44 pm
Paprika je napisao/la:

Cuj ovoga tacno tako :zid: a polomio si se da popljujes Amara ,svako od nas je zelio da se Amar i Senad dogovore nije doslo do toga nazalost. nikad dva dobra sastaviti ali to nikom ne daje za pravo da vrijedja i da izmislja za najtrofejnijeg trenera .10 mjeseci se pljuje po Amaru hocemo li ta dva dobiti ako njega otjeramo? da nam novi trenerski magovi dodju ? da potrosim jos 10 godina zivota na slagere od trenera .Znaci sad imamo jedno a to je trener i treba sve uciniti da se uprava pojaca a ne to sto pojedinci ovdje rade .
Sta se ba pljuje?
Ko ga vrijedja...
Manite se te suplje price vise....
Tačno tako. Nije pljuvanje i izmišljanje, ako neko postavi
- Presudu općinskog suda u Sarajevu "transfer Bekrić"
- Nije pljuvanje i vrijeđanje ako se postavi bankarski račun i iznos sa imenom i prezimenom
- Nije pljuvanje ako se iz dokumenata vidi da su dva puta naplaćeni isti dugovi i kamata
- Nije pljuvanje ako se iz dokumenata vidi da "navodnih" cca 400 milja KM nije prošlo kroz klupske knjige.
- Finansijske izvještaje Kluba
- To su dokumenti, sudske presude, činjenice...nikakvo pljuvanje i vrijeđanje

Meni nikako nije jasno kako to neko može nazvati pljuvanjem, vrijeđanjem, izmišljanje. To isto kao da ti dijete na kraju školske godine dođe sa četiri upisane jedinice u svjedočanstvo, a ti pred komšijama tvrdiš da ti je dijete odlikaš. Fakat ne kontam.

Noćas Zvijezda padalica.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Tare1921
Kontakt:

sri sep 25, 2019 2:48 pm

Sta vi mislite koliko ih dobijamo? Ja mislim ako ga danas u prvih 45 min zabijemo, pobjedjujemo sa 5:0 inace 1:0.
Zeljeznicar prvak 2019/20

Paprika

sri sep 25, 2019 3:02 pm

EDIT: Nema potrebe za ponavljanjem. Zavrsite ovu pricu.

Zaki87
Kontakt:

sri sep 25, 2019 3:30 pm

Zaki87 je napisao/la:
?!

mamba21
Kontakt:

sri sep 25, 2019 3:44 pm

Jer si jedan jedini, jer si nepobjedivi!

Svi na Grbavicu!!!
Forza 1921!

MrkiMedo
Kontakt:

sri sep 25, 2019 3:46 pm

Zaki87 je napisao/la:
Zaki87 je napisao/la:
?!
Sjever vjerovatno

Leon_Professional
Kontakt:

sri sep 25, 2019 3:47 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri sep 25, 2019 3:46 pm
Zaki87 je napisao/la:
Zaki87 je napisao/la:
?!
Sjever vjerovatno
Piše na zvaničnoj.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Paprika

sri sep 25, 2019 3:48 pm

.

barbarez
Kontakt:

sri sep 25, 2019 3:51 pm

Dobro avlami da ja tebe nesto pitam. Ko je odredio kamatu od 7 posto na Misimovicevu pozajmnicu. Jel to prihvatio upravni i nadzorni odbor. Ciji su to ljudi bili.
Po cemu su ti ljudi odredili da je to odgovarajuca kamata,na kojoj je Senad zaradio pare od kluba. Mislim legalno je sve . Ali imas ti milion legalnih nacina kako da zaradis i budes dobar preko ledja kluba.
Ja radim za platu,a svaki mjesec privatno zaradim u vlastitoj firmi za posao za koji sam placen. I to rade svi. I sve legalno a mogao bi navesti jos 50 drugih nacina da na legalan nacin,nelegalno uzmes pare.
Zasto nisu podnijeli tuzbu,zasto bilo ko sada ne podnese tuzbu,pa ako je kriv,da mi je babo rodjeni nek odgovara.
Ali mislim da Curva ovdije ne govori o ovim stvarima. Curva misli da pritiske,vrijedjanja i pljuvanja Amarovih sportskih rezultata u onoj polusezoni i konkretno u ovoj sad.
Misli na pritiske koje pojedinci ovdije ponavljaju ko papagaji,sto su porazi,i remiji sa pocetka sezone,docekivani na noz,uz isticanje kako je izlapio,kako je potreban upgrade,kako je ostao u 2012,pa ga ismijavali za pojedine igrace,pa mu se rugali Amaw i slicno.
Ja nisam za ovaj drugi vid prozivanja,koji se ovdije desava,kao neki vid revansizma.
Pitari znaju kakav je lopov bio Dino Selimovic i sta je sve radio. Ja nigdje nisam vidio da oni bilo sta pricaju i prozivaju.
Ja ti opet ponavljam mene zanima samo ovo o cemu znam. A znam da je Amar vrhunski trener,a ovdije se on osporavao i pravio neznalicom,i izlapljelim strucnjakom.
I to od vecine ljudi koji za razred nisu mogli lopte igrat a kamoli sta drugo.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Brkoo, Charlie Sheen, Faca Sa Ulica, Fanzi, Google [Bot], Kospicar i 24 gosta.

Prijava  •  Registracija