Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 11:20 am

kvalitet je napisao/la:
uto sep 17, 2019 1:14 am
bogi je napisao/la:
pon sep 16, 2019 10:52 pm
Tužno je što opet idemo u pogrešnim pravcima...

Nikad sastaviti dva dobra i nevjerovatno je kako možemo sjebati pozitivnu atmosferu sa dvije do tri vijesti...
Samo se spinuje. Prošle su otjerali loši rezultati. Katastrofalni. Pet poraza u nizu. Na sramne načine izgubljene titule. Samo jedan trofej. Loši rezultati u Evropi. Eto, to ih je otjeralo, pored svih dobrih stvari. Da su imali dobar rezultat, ne bi ih 20 Amara otjeralo. Ali to niko ne spominje, što li? Idealno bi bilo da se napravila nadgradnja, ali nije se mogao pronaći zajednički jezik, a i što bi kad se Amar sve vrijeme hinjavo prozivao. Da su mene onako prozivali, uradio bih i gore stvari, ali Amar je malo veći gospodin.

Šta se sad radi? Tjera se od početka. Pogrešan pristup. Otud ova negativna energija. Što se tjera? Jer su ovi došli tako kako su došli. Ako im se postavi pitanje koga biste vi, znajući da ni Vukotić ni Senad nemaju interes, ne bi znali. Jer nema druge "neformalne grupe" kao što je bila Amarova. Zato smatram da ne gledaju Željin interes. Ok, treba reći ne valja to i to (nažalost, ima stvari koje ne valjaju), ali ovdje se pretjeruje, svjesno. Svaki potez se dočeka na nož. Zato je forum i izgubio na kvaliteti. Možemo li biti konstruktivni? Ako bismo gledali kako pomoći, a ne odmoći, siguran sam da bismo puno više utjecali na tokove unutar kluba. Ali, lakše popljuvati i tjerati.

P. S. Sretan rođendan voljeni klube! Bližimo se stogodišnjici!
Rezultati nisu samo zeleni teren. To je usko gledanje. Na kraju krajeva za zeleni teren je najodgovorniji trener. Klub se mora gledati mnogo šire. Rezultati kluba se gledaju sa svih aspekata.

Ako se kojim slučajem dese loši rezultati na zelenom terenu, od određenih ljudi će ići priča, treba otjerati Upravu jer nije obezbjedila treneru sve uslove. Ovo što je do sada urađeno je loše kada se sve sagleda. Novi su došli da unaprijede fudbalski segment i to u prošloj polusezoni nisu uspjeli. Sva tri konkurenta koji su bili ispred nas su napravili veću bodovnu razliku. Trenutno smo lošiji na tabeli i bodovno, nego prošle sezone u ovo doba, a i tada su se tjerali igrači, treneri, Uprava..., na infrastrukturi se ništa nije uradilo. Nisu uložili žalbu na zatezne kamate i blokadu računa, kako bi se Klub zaštitio. Nismo dobili licencu za Evropu. Ima toga još. Ako mi ne vjeruješ slobodno pogledaj je li bilo tjeranja nakon 8 kola.

Je li i sada trebamo tjerati igrače, trenera, Upravu, kako se to radilo prošle sezone, čak i prije početka iste?

Sretan rođendan Željo!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 11:33 am

https://fkzeljeznicar.ba/dobar-rezultat ... M-G2UShvNw

Posljednjih dana u medijima se pojavila informacija o statusu sponzorskog ugovora sa kompanijom SportVision. Nažalost, informacija je plasirana sa portala bivšeg uposlenika FK Željezničar, koji je nezadovoljan prekidom svoje poslovne suradnje sa Klubom, zloupotrijebio i manipulirao informacijama koje su mu bile dostupne kao uposleniku. Dodatno je indikativno da je informacija objavljena nakon zahtjeva od istog da upravo njegovoj Agenciji (koja je registrovana kao obrtnička djelatnost za djelatnost čišćenja!?) dostavimo prijedlog ponude o posredovanju i četverogodišnjem zastupanju sa pravom na 15% provizije. Želimo još jednom naglasiti da ponudu nismo ni razmatrali jer spomenuta Agencija nije registrovana za obavljanje ovih poslova niti posjeduje potrebni kredibilitet za rad u spomenutoj oblasti. Našim navijačima i sportskoj javnosti ostavljamo mogućnost da samostalno donese zaključak o uzrocima i povodima ovakvog tendencioznog pisanja.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 11:40 am

al znaju tempirati medijske istupe....

danas nas puni mediji, lijepo pisu ljudi o 98 godina ponosa i slave, rodjendanu, Dimitriju......a ono se naslo bas danas pravdati i sakrivati iza Osima, praviti medijsku kakofoniju i kvariti jednu lijepu sliku u medijima, a da ni jednom rijecju ne spomenu rodjendan, cestitaju navijacima koji su godinama uz klub... mozda neki i cijeli zivot, od 1921......

5

4

3

2

1

pisam vam se u pamet, sposobnost, znanje i logiku.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 11:42 am

avlami97 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 11:20 am
kvalitet je napisao/la:
uto sep 17, 2019 1:14 am
bogi je napisao/la:
pon sep 16, 2019 10:52 pm
Tužno je što opet idemo u pogrešnim pravcima...

Nikad sastaviti dva dobra i nevjerovatno je kako možemo sjebati pozitivnu atmosferu sa dvije do tri vijesti...
Samo se spinuje. Prošle su otjerali loši rezultati. Katastrofalni. Pet poraza u nizu. Na sramne načine izgubljene titule. Samo jedan trofej. Loši rezultati u Evropi. Eto, to ih je otjeralo, pored svih dobrih stvari. Da su imali dobar rezultat, ne bi ih 20 Amara otjeralo. Ali to niko ne spominje, što li? Idealno bi bilo da se napravila nadgradnja, ali nije se mogao pronaći zajednički jezik, a i što bi kad se Amar sve vrijeme hinjavo prozivao. Da su mene onako prozivali, uradio bih i gore stvari, ali Amar je malo veći gospodin.

Šta se sad radi? Tjera se od početka. Pogrešan pristup. Otud ova negativna energija. Što se tjera? Jer su ovi došli tako kako su došli. Ako im se postavi pitanje koga biste vi, znajući da ni Vukotić ni Senad nemaju interes, ne bi znali. Jer nema druge "neformalne grupe" kao što je bila Amarova. Zato smatram da ne gledaju Željin interes. Ok, treba reći ne valja to i to (nažalost, ima stvari koje ne valjaju), ali ovdje se pretjeruje, svjesno. Svaki potez se dočeka na nož. Zato je forum i izgubio na kvaliteti. Možemo li biti konstruktivni? Ako bismo gledali kako pomoći, a ne odmoći, siguran sam da bismo puno više utjecali na tokove unutar kluba. Ali, lakše popljuvati i tjerati.

P. S. Sretan rođendan voljeni klube! Bližimo se stogodišnjici!
Rezultati nisu samo zeleni teren. To je usko gledanje. Na kraju krajeva za zeleni teren je najodgovorniji trener. Klub se mora gledati mnogo šire. Rezultati kluba se gledaju sa svih aspekata.

Ako se kojim slučajem dese loši rezultati na zelenom terenu, od određenih ljudi će ići priča, treba otjerati Upravu jer nije obezbjedila treneru sve uslove. Ovo što je do sada urađeno je loše kada se sve sagleda. Novi su došli da unaprijede fudbalski segment i to u prošloj polusezoni nisu uspjeli. Sva tri konkurenta koji su bili ispred nas su napravili veću bodovnu razliku. Trenutno smo lošiji na tabeli i bodovno, nego prošle sezone u ovo doba, a i tada su se tjerali igrači, treneri, Uprava..., na infrastrukturi se ništa nije uradilo. Nisu uložili žalbu na zatezne kamate i blokadu računa, kako bi se Klub zaštitio. Nismo dobili licencu za Evropu. Ima toga još. Ako mi ne vjeruješ slobodno pogledaj je li bilo tjeranja nakon 8 kola.

Je li i sada trebamo tjerati igrače, trenera, Upravu, kako se to radilo prošle sezone, čak i prije početka iste?

Sretan rođendan Željo!
Izbrisan mi je dio posta, ne znam zašto, ali ovako moj post izgleda nedorečen.

Nisu rezultati samo zeleni teren, ali je to daleko najvažnije jer smo mi FUDBALSKI KLUB, zbog tog fudbala postojimo. Posmatrati tako plitko da smo prošle godine bolje stajali na tabeli, a i ptice na grani znaju da smo sad bolji barem 30%, ne predstavlja objektivno gledanje.

Dalje, prošli su tu bili nekoliko godina i sportska politika je bila loša. To je sve kulminiralo u prvoj polusezoni prošle sezone, raja bila nezadovoljna i zato je DIO ljudi njih tjerao. Ovi su puno kraće tu, zašto bi se onda sad tjerali? Poštenije je i njima dati vremena koliko su imali prošli. Uzgred, radovi na stadionu nisu počeli odmah čim su prošli došli, nego je prošlo vremena. Možda i ovima treba, ko zna? Vidjet ćemo. Bitno napomenuti da se prošlim nisu podapinjale noge na samom početku, ovima se to radi od prvog dana, bukvalno.

Ponavljam, da li sam zadovoljan ovima? Nisam, jer se njihov rad još "ne vidi". Ali im pružam priliku, za razliku od većine vas. To je valjda u Željinom interesu. To ne znači da ih neću kritikovati, to i radim, ali neću pljuvati od prvog dana. Nije mi cilj njih braniti i biti njihov advokat, već samo biti pošten i imati jednake kriterije prema svima.

P. S. Koga Uprava ovo proziva?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 11:43 am

Bravo uprava!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 11:44 am

Jel realno da su napisali ovoliko saopstenje, a nista nisu rekli. Jel realno da ne ukljucuju mozak za tajming. Jel realno da su im krivi drugi za njihove greske, a ne oni. Ja cu u subotu doc zbog Amara i igraca, ne zbog vas gospodo iz uprave, vi niste ni hiljaditi dio zasluzni za rezultate koje Amar trenutno ima. Mrssssss
Željezničar ante portas !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 11:48 am

AsharaK je napisao/la:
uto sep 17, 2019 11:44 am
Jel realno da su napisali ovoliko saopstenje, a nista nisu rekli. Jel realno da ne ukljucuju mozak za tajming. Jel realno da su im krivi drugi za njihove greske, a ne oni. Ja cu u subotu doc zbog Amara i igraca, ne zbog vas gospodo iz uprave, vi niste ni hiljaditi dio zasluzni za rezultate koje Amar trenutno ima. Mrssssss

Ovo ko da citam SNSDovo saopštenje kako hoce evropsku Bosnu a brisu granicu na Drini ... tobe tobe za rođendan imaju obraza da seru umjesto da ga na neki nacin obilježje
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Gola
Postovi: 474
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 11:52 am

Dokle vise cete sami sebi skakati u stomak? Pa majku mu imate li imalo mozga
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:03 pm

AsharaK je napisao/la:
uto sep 17, 2019 11:44 am
Jel realno da su napisali ovoliko saopstenje, a nista nisu rekli. Jel realno da ne ukljucuju mozak za tajming. Jel realno da su im krivi drugi za njihove greske, a ne oni. Ja cu u subotu doc zbog Amara i igraca, ne zbog vas gospodo iz uprave, vi niste ni hiljaditi dio zasluzni za rezultate koje Amar trenutno ima. Mrssssss
Nije baš tako, nekoga su prozvali, ko je u pitanju? Objasnili su i za dresove, iako mislim da se zna ko će biti, barem pretpostavljam, jer će sigurno dati najpovoljnije uvjete za nas. Upitni su kvalitet i dizajn.

I izgleda da je obična laž da smo raskid platili 300.000. Ako se ispostavi da je laž, mislim da zaslužuje trajni ban onaj koji je to prvi napisao.

Saopćenje je na mjestu što se mene tiče.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:07 pm

Koji je portal u pitanju?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:09 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto sep 17, 2019 12:07 pm
Koji je portal u pitanju?
Mozda onaj reprezentacijabih. Nisam siguran
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:11 pm

Zeljo je napisao/la:
uto sep 17, 2019 12:09 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto sep 17, 2019 12:07 pm
Koji je portal u pitanju?
Mozda onaj reprezentacijabih. Nisam siguran
Vidim i oni su objavili ovo saopstenje danas.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:12 pm

kvalitet je napisao/la:
uto sep 17, 2019 12:03 pm
AsharaK je napisao/la:
uto sep 17, 2019 11:44 am
Jel realno da su napisali ovoliko saopstenje, a nista nisu rekli. Jel realno da ne ukljucuju mozak za tajming. Jel realno da su im krivi drugi za njihove greske, a ne oni. Ja cu u subotu doc zbog Amara i igraca, ne zbog vas gospodo iz uprave, vi niste ni hiljaditi dio zasluzni za rezultate koje Amar trenutno ima. Mrssssss
Nije baš tako, nekoga su prozvali, ko je u pitanju? Objasnili su i za dresove, iako mislim da se zna ko će biti, barem pretpostavljam, jer će sigurno dati najpovoljnije uvjete za nas. Upitni su kvalitet i dizajn.

I izgleda da je obična laž da smo raskid platili 300.000. Ako se ispostavi da je laž, mislim da zaslužuje trajni ban onaj koji je to prvi napisao.

Saopćenje je na mjestu što se mene tiče.
Kvalitet na aparatima
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:15 pm

Može li na pp zašto mi brišete postove? Da znam koja je to politika foruma, da se pridržavam i da ništa ne pišem protiv kamatarevića ako mora biti jednoumlje u pitanju
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1732
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:16 pm

98 ljudii
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:29 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
uto sep 17, 2019 12:16 pm
98 ljudii
Kaze meni jedan kobiljar jest kad smo ukrali jedno 20... :zid:
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3089
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:30 pm

Onakvo saopstenje baš na današnji dan, najblaže, bezobrazno.
A kad čitaš covjek bi pomislio da smo bili pred gašenjem, a oni vidi čuda spasili nas.
Upravo draga niste vi ni 10 % uradili za klub koliko trebate.
Okrenite se sebi i vašim djelima , a ne sta su bivši radili.
Svetinjo sretan ti dan rođenja.. .
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:31 pm

Ugovor izmedju FK Zeljeznicar i Umbro je zaključen na tri godine.
Klub se obavezuje u toku tri godine trajanja ugovora izvršiti narudžbu opreme u ukupnoj vrijednosti od 360.000 KM.
U iznos narudžbe od 360.000 KM za tri godine uključena je i oprema za Omladinsku školu (500 paketa opreme) i 4.500 komada dresova za Fan shop (za svaku godinu po 1.500 kom dresova).
Vec u prvoj godini prodato je preko 2100 kom dresova. Od prodaje dresova u shop-u FKŽ ostaje respektabilna marža ( preko 100% ) i zarada od preko 80.000 KM godišnje samo na dresovima jer je ugovorena konkurentna cijena.
Kao jedan od benefita ugovora je i gratis oprema za prvi u iznosu vecem od 100.000 KM
Opremu za Omladinsku školu kupuju roditelji, FKŽ je samo posrednik u prebacivanju novca i ne ostvaruje zaradu naustrb budjeta koji roditelji odvajaju za ooremu..
To znaci da klub nema stvarne obaveze prema dobavljaču opreme osim sto preusmjerava novac od roditelja i uplacuje dobavljacu preuzete kolicine za fan shop po nabavnoj cijeni... Dresovi su svake godine personalizirani i najboljeg kvaliteta.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:32 pm

Eto ugovor, valjda nam je marza od 100% bila losa :D :D :D
Željezničar ante portas !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3089
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 12:42 pm

AsharaK je napisao/la:
uto sep 17, 2019 12:32 pm
Eto ugovor, valjda nam je marza od 100% bila losa :D :D :D
Falilo je još onih 7% :D
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 210 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija