Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 6:00 pm

Elegant je napisao/la:
pon sep 09, 2019 5:54 pm
Nismo mi daleko bili da budemo kao Sloboda po pitanju finansija da sve dođe u pitanje tako da se ne treba zajebavati na taj racun. A ovo sto oni godinama rade tj. ljudi koji vode klub i sada kad su dosli pred svrsen cin hoce da proaju jednog igraca za nerealne pare za uslove ove lige i da se vade iz govana.
Za kakve uslove? Koje nerealne pare Sloboda je dogovorila uslove sa Tuzlom, problem je agencija koja zastupa Beganovica. Mozda ima zavrseno da ide negdje vani na ljeto, jer mu istice ugovor.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 6:02 pm

Davno sam pisao o slobodi i koji im je cilj i kako posluju. Azmiru je osnovni cilj gasenje fk sloboda i fuzija sa istom.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 6:04 pm

Elegant je napisao/la:
pon sep 09, 2019 5:54 pm
Nismo mi daleko bili da budemo kao Sloboda po pitanju finansija da sve dođe u pitanje tako da se ne treba zajebavati na taj racun. A ovo sto oni godinama rade tj. ljudi koji vode klub i sada kad su dosli pred svrsen cin hoce da proaju jednog igraca za nerealne pare za uslove ove lige i da se vade iz govana.
Ma ja sam misljenja da bez nekog vida investitora (pojma nemam koji vid) nama nema nekog aman zaman uspjeha, od rata smo stalno u kreditima, proslo hejbet uprava i svaka se zaduzivala, ocigledno da nam je to pod moranje, a kad stalno.prezivljavas tesko da mozes previse napredovat, ja se jedino nadam nekom evropskom ho-ruk iskoraku uz neku ogromnu srecu pa da zaradimo koji dinar
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 6:05 pm

Minjore je napisao/la:
pon sep 09, 2019 6:02 pm
Davno sam pisao o slobodi i koji im je cilj i kako posluju. Azmiru je osnovni cilj gasenje fk sloboda i fuzija sa istom.
Azmir je njima bio Mamic samo sto lesinari kad osjete pare ne mozes ti naplacati gori od kamatara....
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 6:07 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon sep 09, 2019 6:04 pm
Elegant je napisao/la:
pon sep 09, 2019 5:54 pm
Nismo mi daleko bili da budemo kao Sloboda po pitanju finansija da sve dođe u pitanje tako da se ne treba zajebavati na taj racun. A ovo sto oni godinama rade tj. ljudi koji vode klub i sada kad su dosli pred svrsen cin hoce da proaju jednog igraca za nerealne pare za uslove ove lige i da se vade iz govana.
Ma ja sam misljenja da bez nekog vida investitora (pojma nemam koji vid) nama nema nekog aman zaman uspjeha, od rata smo stalno u kreditima, proslo hejbet uprava i svaka se zaduzivala, ocigledno da nam je to pod moranje, a kad stalno.prezivljavas tesko da mozes previse napredovat, ja se jedino nadam nekom evropskom ho-ruk iskoraku uz neku ogromnu srecu pa da zaradimo koji dinar
Velike se pare moraju uloziti za europski iskorak a opet ni to nije garant da ce uspjeti, godine i godine konstantnog rada, ulaganja, zadrzavanje ekipe na okupu jeste. Nema preko noci uspjeha, sutra da dođe sponzor u nas klub za 5. miliona eura to je kap u moru.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 6:33 pm

Elegant je napisao/la:
pon sep 09, 2019 6:07 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon sep 09, 2019 6:04 pm
Elegant je napisao/la:
pon sep 09, 2019 5:54 pm
Nismo mi daleko bili da budemo kao Sloboda po pitanju finansija da sve dođe u pitanje tako da se ne treba zajebavati na taj racun. A ovo sto oni godinama rade tj. ljudi koji vode klub i sada kad su dosli pred svrsen cin hoce da proaju jednog igraca za nerealne pare za uslove ove lige i da se vade iz govana.
Ma ja sam misljenja da bez nekog vida investitora (pojma nemam koji vid) nama nema nekog aman zaman uspjeha, od rata smo stalno u kreditima, proslo hejbet uprava i svaka se zaduzivala, ocigledno da nam je to pod moranje, a kad stalno.prezivljavas tesko da mozes previse napredovat, ja se jedino nadam nekom evropskom ho-ruk iskoraku uz neku ogromnu srecu pa da zaradimo koji dinar
Velike se pare moraju uloziti za europski iskorak a opet ni to nije garant da ce uspjeti, godine i godine konstantnog rada, ulaganja, zadrzavanje ekipe na okupu jeste. Nema preko noci uspjeha, sutra da dođe sponzor u nas klub za 5. miliona eura to je kap u moru.
Jasno kao dan. Ne treba ici daleko, evo ti primjer iz susjedstva. Srbijanski rezim je ulupao grdne pare u Zvezdu, probijali se rekordi budzeta, navlacili im se svjetski sponzori... Pa im je opet trebalo nekoliko godina da se prosle sezone nekako docepaju Lige Prvaka.

Lova jeste neophodan uslov ali ne i jedini.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 6:56 pm

Haj razumijem Miske vs Amar, al cuj sad i LGBT. Promjenite temu, misljenje ostavite za sebe.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 7:11 pm

AsharaK je napisao/la:
pon sep 09, 2019 6:56 pm
Haj razumijem Miske vs Amar, al cuj sad i LGBT. Promjenite temu, misljenje ostavite za sebe.
Ove teme treba zabraniti na forumu. Prva i druga tema imaju isti uticaj "je*u živce normalnim ljudima"
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 7:18 pm

Jos samo da se Dodika uhvatite. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 7:26 pm

Pare i kvalitetan rad u svim segmentima. I tek onda bi se moglo nesto ozbiljnije ocekivati. A to do sada nikad nismo imali. Nemamo ni sada naravno. Tesko da ce se sve to poklopiti u jednom trenutku, nazalost. Para nikad nismo ni imali, a dobar rad u administraciji se obicno nije poklapao sa onim vezanim za zeleni teren i obrnuto.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 7:39 pm

@fcz, Sta se to moze bez novca uraditi? Novac= stabilan klub= bolji igraci(ovdje mislim i na strucni stab)=trofeji=vise navijaca na stadionu=vise novca od sponzora itd. Sve povezano, ali kljucna stvar je novac. Uz ovo se podrazumjeva bolja infrastruktura, tu mislim na moderan stadion, trening kamp, uredjen omladinski pogon itd. Koji klub je to bez novca napravio nesto?

U fudbalu se desavaju cuda, cak i kad imas sve ovo gore ne mora znaciti da ces napraviti neki uspjeh u sportskom dijelu. Desilo se npr. da mi izbacimo super bogati Seriff iz Moldavije ali to je cudo, cuda se rijetko desavaju.

Da bi se izdigli iznad ove lige nama je potreban novac. Kako i na koji nacin naci i ubijediti nekog "pravog investitora" da ulozi svoj novac u Zelju kako bi pokusali napraviti neki iskorak, a da on vidi svoj interes u tome(da se u konacnici poklapa sa interesom kluba).O tome treba razmisljati i u tom pravcu ici.

Sve dok se ovo ne desi, svrsavat cemo na drzavne projekte iz susjednih zemalja i ono kao cuditi se kako oni prave neke uspjehe sa budzetima minimalno 5 puta vecim od naseg i uz svu mogucu i nemogucu podrsku koju imaju od svojih gradova i drzava..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 7:39 pm

Burek sa sirom :kafa:
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 7:44 pm

Minjore je napisao/la:
pon sep 09, 2019 6:02 pm
Davno sam pisao o slobodi i koji im je cilj i kako posluju. Azmiru je osnovni cilj gasenje fk sloboda i fuzija sa istom.
Dok je na vlasti trenutni nacelnik Imamovic,mislim da nije realno da do toga dođe...godinama na osnovu Slobode i "laznih" ulaganja i investicija lobira i dobija izbore godinama na osnovu toga. Tuzla je specifican grad i nece se dopustiti tako lako fuzija ta dva subjekta,pa i pod cijenu ponovnog ispadanja Slobode iz lige a to je moguce cak i za ovu stogodisnjicu kluba da se desi.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 8:31 pm

Zakaric u Rumuniji, dobro je...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 8:57 pm

Brkoo je napisao/la:
pon sep 09, 2019 7:39 pm
@fcz, Sta se to moze bez novca uraditi? Novac= stabilan klub= bolji igraci(ovdje mislim i na strucni stab)=trofeji=vise navijaca na stadionu=vise novca od sponzora itd. Sve povezano, ali kljucna stvar je novac. Uz ovo se podrazumjeva bolja infrastruktura, tu mislim na moderan stadion, trening kamp, uredjen omladinski pogon itd. Koji klub je to bez novca napravio nesto?

U fudbalu se desavaju cuda, cak i kad imas sve ovo gore ne mora znaciti da ces napraviti neki uspjeh u sportskom dijelu. Desilo se npr. da mi izbacimo super bogati Seriff iz Moldavije ali to je cudo, cuda se rijetko desavaju.

Da bi se izdigli iznad ove lige nama je potreban novac. Kako i na koji nacin naci i ubijediti nekog "pravog investitora" da ulozi svoj novac u Zelju kako bi pokusali napraviti neki iskorak, a da on vidi svoj interes u tome(da se u konacnici poklapa sa interesom kluba).O tome treba razmisljati i u tom pravcu ici.

Sve dok se ovo ne desi, svrsavat cemo na drzavne projekte iz susjednih zemalja i ono kao cuditi se kako oni prave neke uspjehe sa budzetima minimalno 5 puta vecim od naseg i uz svu mogucu i nemogucu podrsku koju imaju od svojih gradova i drzava..
Brate, pogledaj opet sta sam napisao. :)
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 9:17 pm

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 10:03 pm

Auuuu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 10:44 pm

salle86 je napisao/la:
pon sep 09, 2019 10:03 pm
Auuuu
:D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 10:50 pm

Svi u Mostar!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 11:00 pm

Brkoo je napisao/la:
pon sep 09, 2019 7:39 pm
@fcz, Sta se to moze bez novca uraditi? Novac= stabilan klub= bolji igraci(ovdje mislim i na strucni stab)=trofeji=vise navijaca na stadionu=vise novca od sponzora itd. Sve povezano, ali kljucna stvar je novac. Uz ovo se podrazumjeva bolja infrastruktura, tu mislim na moderan stadion, trening kamp, uredjen omladinski pogon itd. Koji klub je to bez novca napravio nesto?

U fudbalu se desavaju cuda, cak i kad imas sve ovo gore ne mora znaciti da ces napraviti neki uspjeh u sportskom dijelu. Desilo se npr. da mi izbacimo super bogati Seriff iz Moldavije ali to je cudo, cuda se rijetko desavaju.

Da bi se izdigli iznad ove lige nama je potreban novac. Kako i na koji nacin naci i ubijediti nekog "pravog investitora" da ulozi svoj novac u Zelju kako bi pokusali napraviti neki iskorak, a da on vidi svoj interes u tome(da se u konacnici poklapa sa interesom kluba).O tome treba razmisljati i u tom pravcu ici.

Sve dok se ovo ne desi, svrsavat cemo na drzavne projekte iz susjednih zemalja i ono kao cuditi se kako oni prave neke uspjehe sa budzetima minimalno 5 puta vecim od naseg i uz svu mogucu i nemogucu podrsku koju imaju od svojih gradova i drzava..
Novac je bitan, ali nam invenstitor ne treba. Želji treba neko ili više njih koji znaju "napraviti" novac i na ispravan način ga koristiti. Kroz historiju je malo onih koji su lovu "pravili", za razliku od onih koji su od Želje, uglavnom, samo uzimali.

Stručan, transparentan i pošten pristup problemu, je pola obavljenog posla.

Zamisli oko novca za stadion sam već iznio u jednom od svojih postova i 100% sam siguran da bi dao pozitivan rezultat. Da li to ovi ljudi žele, hoće...imaju li volje i poštenja za takvu vrstu organizacije rada je veliko pitanje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921, Ujko i 54 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija