Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Bolesni i brat i sestra: Pomozimo Imranu i Iman da odu na dijagnostiku u Tursku!
https://www.bh-index.info/bolesni-i-bra ... -u-tursku/

Pored poziva, pomoći možete i uplatom novca na naše račune:
PayPal: paypal1@pomozi.ba

Za uplate iz BiH:
Intesa Sanpaolo Banka BiH
154-180-20085330-48

Za uplate iz inostranstva:
Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541802008533048

Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
Svrha: Imran i Iman

Za uplate na račun organizacije Pomozi.ba u Austriji:
Name: hilfhelfen-pomozi.ba
Verwendungszweck: Imran i Iman
ERSTE BANK
IBAN: AT64 2011182266475400
BIC: GIBAATWWXXX
Wien, Oestereich

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 11:46 am

Moze li iko pokusati predloziti klubu da se LOKOMOTIVA stavi izmedju istoka i juga.

Imamo onaj prazan prostor sa onom ruznom reklamom. Mislim da nije puno para da se napravi neki "mini plato" i da ste premjesti lokomtiva.
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

Faca Sa Ulica
Kontakt:

čet avg 29, 2019 11:50 am

CURVA je napisao/la:
čet avg 29, 2019 10:48 am
AsharaK je napisao/la:
čet avg 29, 2019 10:40 am
CURVA je napisao/la:
čet avg 29, 2019 10:39 am
Sto brises post majke ti ,sta sam mu ruzno rekao. Amar ce biti abd 10 godina najmanje eto a onda cemo vidjeti da jos 10 bude. :baklja:
Jarane ponasas se i pises kao dijete od 15 godina, bez ikakve uvrede. Pises Dananu kako ce mu biti krivo ako Zeljo pobjedi. Uradio je Danan mnogo za Zelju, nisi ni svjestan koliko. Kazem ti, prestani svakom loncu poklopac biti, ovo ti je zadnje upozorenje.
Ne interesuje me ko je sta uradio ako si uradio uradio si zato sto si htio a ne da okreces neke stvari jer ti sad nesto ne odgovara kao sto se mnogi ponasaju.Kod mene to ne prolazi a mozda bas kod djece od 15 pprolazi.
Nista ja ne izvrcem kako meni odgovara.
Samo cinjenice iznosim.Eh sada sto to vama ne odgovara nije moj problem ne.vas(tvoj).
Ne znas me dobro Boga mi da bi donosio bilo kakav sud o meni.
Isto kao sto i ja tebe ne poznajem da bih ri mogao suditi....
Zato ziv bio...

exbabilon
Kontakt:

čet avg 29, 2019 11:50 am

Fahrin uhljeb nam je nalavoriso unaprijed, znamo kako bude s ovim najavama...
Nihad je jos tu, jako blizu, samo sto nije isturen.kao prvi.

Charlie Sheen
Kontakt:

čet avg 29, 2019 12:10 pm

Iskihat cemo mi sva nedjela ovih uhljupa kad tad od peste brkovica do selimovica.
Satro otkaz dao a redovniji u klubu od Fate.

za_zivot_cijeli
Kontakt:

čet avg 29, 2019 12:13 pm

**** te slika, pokvari mi dan
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

čet avg 29, 2019 12:31 pm

HOCEMO LOKOMOTIVU NA STADIONU!!!! :D :D :D :D

rodrigo87
Kontakt:

čet avg 29, 2019 12:41 pm

Svi na trening!
Jebi malo sarajvo
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

tm87alem
Kontakt:

čet avg 29, 2019 1:06 pm

O kakvom bodu pričate? Samo pobjeda dolazi u obzir, nakon onog najvećeg poslijeratnog poniženja, ne želim ga se ni prisjećati! Vidi se kako savez brine o svemu! U slučaju stani-pani, zna se na čiju će stranu ovo prevagnuti! I pored svega, ne odustajati od pravog puta, pa makar nas to koštalo ponovo gubljenja titule, jer kad dođe sve na naplatu, saget će nam se itekako i tada neće postojati ni svinjski, ni njanje, samo mi ćemo biti u fokusu, a do tada strpimo se, jer se predano radi na izborima u savez kantona, koji prethode ovim glavnim. Zato se i ponovo obnavljaju neka stara prijateljstva. Ništa nije slučajno. Mi ako ih pritisnemo i budemo bolji, sto kaljanaca ih neće spasiti, jer tri gola neće smjeti poništiti, jer dva je već jednom poništio.

Samo Željo!
:zeljeznicar1: :titula:

RokElsner44
Kontakt:

čet avg 29, 2019 1:09 pm

Sutra svi na trening!

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

čet avg 29, 2019 1:10 pm

tm87alem je napisao/la:
O kakvom bodu pričate? Samo pobjeda dolazi u obzir, nakon onog najvećeg poslijeratnog poniženja, ne želim ga se ni prisjećati! Vidi se kako savez brine o svemu! U slučaju stani-pani, zna se na čiju će stranu ovo prevagnuti! I pored svega, ne odustajati od pravog puta, pa makar nas to koštalo ponovo gubljenja titule, jer kad dođe sve na naplatu, saget će nam se itekako i tada neće postojati ni svinjski, ni njanje, samo mi ćemo biti u fokusu, a do tada strpimo se, jer se predano radi na izborima u savez kantona, koji prethode ovim glavnim. Zato se i ponovo obnavljaju neka stara prijateljstva. Ništa nije slučajno. Mi ako ih pritisnemo i budemo bolji, sto kaljanaca ih neće spasiti, jer tri gola neće smjeti poništiti, jer dva je već jednom poništio.

Samo Željo!
Samo pritisak sa tribina, al sve do jedne... JUG, ISTOK, ZAPAD I SJEVER!!!!! SVI NA OGRADE!!!!

Tryg
Kontakt:

čet avg 29, 2019 1:14 pm

Dokle je tuzba CAS-U?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

tm87alem
Kontakt:

čet avg 29, 2019 1:22 pm

Durgo je napisao/la:
tm87alem je napisao/la:

Samo Željo!
Samo pritisak sa tribina, al sve do jedne... JUG, ISTOK, ZAPAD I SJEVER!!!!! SVI NA OGRADE!!!!
Upravo u tome je i naša najveća snaga! To mi isto kaže i jedna naša živuća legenda koja je igrala "Zubandan", obzirom da mi je komšija i da ga viđam svaki dan.
:palacgore: Durgo majstore! Šta slijedeće farbamo/obnavljamo? :pljesak: :DD:

mamba21
Kontakt:

čet avg 29, 2019 1:27 pm

Svi na trening da im damo podrsku. Svaka cast i momcima s juga koji rade predobar posao u zadnje vrijeme.

Na trening sutra, poslije u kafanu zagrijava sve do derbija 😁 hajde da ispostujemo braco ovo :baklja:
Forza 1921!

abuzenze
Kontakt:

čet avg 29, 2019 2:24 pm

Pritisak na sudije od pocetka utakmice, na svaku njihovu gresku. Citav stadion!

blueheart
Kontakt:

čet avg 29, 2019 2:32 pm

Uzimajući u obzir ko sudi, mi na derbiju možemo max bod izvući....
Macic, kaljanac dokazani poltroni i neznalice..... M.im jbm
Drzava Zeljo

Srcezelje
Kontakt:

čet avg 29, 2019 2:35 pm

blueheart je napisao/la:
Eto necemo sad nikako ni igrati ,joj al mi se gade ovakvi navijaci koji useru sve sto mogu.

SirAlexFerguson
Kontakt:

čet avg 29, 2019 2:51 pm

Nikako mi se ne da da pogledam jednu utakmicu pitara u kompletu..
Ovo do sada sto sam gledao, da se primjetiti da loptu guraju na stranu najcesce, ako nije na stranu onda je visoka na Ahmetovića.
Moramo suziti prostor pitarima, ako se izađe visoko na njihovu odbranu treba biti krajnje disciplinovan i u fazi odbrane te do reklama pratiti svog igraca ako treba.
Ahmetovica u zraku me nije toliko strah jer ga mogu izgurati ova naša dva jablana, stvar je u tome da bekovi i vezni/krila odrade svoj dio posla i suze prostor i pomognu odbrani.
Kad napadaju uvijek je u zavrsnici 4-5-6 igraca lijepo raspoređenih, tu moramo također ponavljam ostati skoncentrisani i disciplinovani, pratiti svog igraca i te "nicije lopte" oduzimati, ista stvar vazi za fazu napada, svaki otpadak poginuti ali ga dobiti.

Za ovo sto sam ja opisao i napisao bojim se da necemo moci ispostovati ako u sredini budu i Dado i Meša zajedno (posto smo generalno svi osjetljivi kada se imenuje neki igrac zelim da naglasim da je ovo moj licni stav i moje viđenje) .
Dado cesto ispadne i sporo se vraca da isprati igraca, bojim se da tu ne budemo suplji, Mešina kondicija mi ne daje optimizam da može ispratiti svaki put svog igraca i napasti svaku loptu u napadu. Svakako da ekipa mora igrati svi za jednog jedan za sve, svak mora postovati svoj zadatak i svima ce biti lakse.
Odbrana nam je zadnje dvije utakmice šuplja jer ne igraju onako kako treba, KAO EKIPA.
Po meni koliko god oslabljeni bili naprijed sa Hajdarevićem ja bi ga stavio od pocetka da se krvi, da presjeca napade, da pokriva bekove, ne mora preko centra nikad preci.., kad se i oni malo izmore ubaciti nekog znalca.
Ne bi duljio, moglo bi se još pisati i analizirati, volio bi da nas sto vise pise svoje viđenje, kako se odbraniti, gdje ih napasti itd.. jako cijenim i volim čitati postove @barbareza sto se tice taktike, @bogija itd

Još jedna stvar koju duže vrijeme hocu da napisem, ne trebamo ismijavati i omaložavati jednog igraca Želje da bi dizali u nebesa drugog igrača Želje, svi su oni jedan kolektiv i svi oni predstavljaju naš klub.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

BHDragons
Kontakt:

čet avg 29, 2019 2:55 pm

Ma uzimamo garant
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Uprava napolje, Amare odlazi

Elegant
Kontakt:

čet avg 29, 2019 3:19 pm

Tryg je napisao/la:
čet avg 29, 2019 1:14 pm
Dokle je tuzba CAS-U?slika
Dokle i krov istoka. :D
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

blueheart
Kontakt:

čet avg 29, 2019 3:20 pm

Srcezelje je napisao/la:
čet avg 29, 2019 2:35 pm
blueheart je napisao/la:
Eto necemo sad nikako ni igrati ,joj al mi se gade ovakvi navijaci koji useru sve sto mogu.
Sta sam ja tebi srce moje drago s ovim usrao¿
Na koji se nacim mislis boriti protiv sudije koji ne zna suditi ili namjerno grijesi. Najsretniji bih bio da osude korektno, ali sjecajuci se njihovih gresaka.... Ne mogu u to poste je povjerovati....
Drzava Zeljo

Trenutno korisnika/ca: Brkoo, Google [Bot], Izlija, Loris1971, Riki1921 i 16 gostiju.

Prijava  •  Registracija