Moderator/ica: storm_raider

 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 10:08 am

Minjore je napisao/la:
pon avg 26, 2019 12:37 am
Izgleda da se Ta(r)tar povrijedio i propusta par tekmi :D
Jesi li mu dohakao....Priznaj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 10:09 am

barbarez je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:08 am
Minjore je napisao/la:
pon avg 26, 2019 12:37 am
Izgleda da se Ta(r)tar povrijedio i propusta par tekmi :D
Jesi li mu dohakao....Priznaj
Minjore je agent tajne sile.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 10:20 am

CISTO DA SE PODSJETIMO:

Poznato vam je da se navijači FK Sarajeva popularno nazivaju "Pitari", ali mali broj ljudi zna historijsku pozadinu tog nadimka. FK Sarajevo, čije je orginalno ime bilo FK Torpedo po uzoru na Torpedo Moskvu, nastalo je kao sportska sekcija Komunističke partije u BiH. Komunisti su osvojili vlast i kako to obično biva kad se dođe do vlasti, posebno jednopartijske, željeli su poklopiti sve pore društva, pa im je bila potrebna i vlastita sportska sekcija. Naravno, nakon raskola sa Staljinom, ime "Torpedo" više nije bilo prihvatljivo, pa su tako sebi prisvojili ime grada.

Ipak, partijski projekat nije dobro išao. Iako se radilo o klubu iza kojeg je stajala država koja je donijela i političku direktivu da se najbolji Željini igrači prebace u ovaj politički projekat, interes za utakmice FK Sarajeva bio je izuzetno mali, s obzirom da je u Sarajevu već postojao autohtoni klub Željezničar. Tada se uprava kluba u pokušaju da privuče gledaoce na utakmice sjetila revolucionarnog rješenja: na ulazu stadiona posjetiocima su dijelili besplatan burek. U godinama neimaštine i oskudice nakon Drugog svjetskog rata mnogoj sirotinji je besplatan burek bio dovoljno jak motiv da dođu na utakmicu. Tako nastaju prvi navijači FK Sarajevo.

Poslije, naravno, kako je u Sarajevo planski doseljavano ruralno stanovništvo iz raznih dijelova Jugoslavije počeo je naglo rasti i broj navijača Sarajeva, s obzirom da su mnoge novopridošlice vjerovale da će se lakše uklopiti u sredinu i brže savladati hodanje asfaltom ako budu navijali za klub koji nosi ime grada. Tako se u međuvremenu broj navijača Sarajeva uspio popeti na nekih 25% u odnosu na broj navijača Želje.

!!!!ZELJEZNICAR!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 10:33 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned avg 25, 2019 11:10 pm
blueboy je napisao/la:
ned avg 25, 2019 9:37 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned avg 25, 2019 9:29 pm


Ako dajes podrsku Amaru, nisi navijac?
Ako kritikujes politiku Senada, nisi navijac?
Ja to tako shvatam iz tvog posta.
Nisi spomenuo najveci budzet, a trofeja 0.
Najvece sponzorske ugovore, a frizira se izvjestaj da se godina zavrsi u plusu.
To je onako sve pozitivno.

Ako si navijac, navijac si. Ne mozes biti navijac, a nadat se da ces izgubiti od Zrinskog jer ti Senad ne odgovara, tako isto ne mozes biti navijac i nadat se da ce nas Siroki dobiti i nasladjivati se porazu protiv pitara. Prvi su banovani, drugi nisu.

Nisi realan sekunde. Ne moze valjati nesto ako izgubis pet utakmica za redom. Jednostavno ni oni nisu znali kako dalje.
Jel i dalje ne računaš kup u osvojene trofeje? Ako si tako postavio stvari prekriži i Amarove osvojene kupove i superkupove.

Imaš li neki dokaz o friziranim izvještajima ili je Nihad rekao u nekom intervjuu kao i mnogo drugih stvari koje je rekao i slagao.

Ko se naslađivao porazom od pitara? @Larsson postabio sliku semafora jer nije mogao drukčije dokazati nekim idolopoklonicima da je to bio najteži poraz na Grbavici u derbijima.

Bezveze iz ničega opet krene ova priča, ali ne mogu prešutiti na izvrtanje činjenica.
Kup je toliko bitan bio, da se nas 2 milje skupilo. Jer svake godine smo isli iz loseg u gore.
Nije najtezi, pitaj pitare jel im teze padne Zubamovic ili onaj 0:3. Tako i meni je i dan danas muka od Bekica i penala. To je najtezi poraz za sve navijace Zeljeznicara, poslije sezonu priredili su nam Zrinski 3:3. Nikad te dvije utakmice necu zaboraviti, i danas se uhvatim kako razmisljam o tome. Izvjestaj iz Mostara gledam do trenutka kad vodimo 0:3. To su dva najveca poraza, treci je ovaj za licencu. Da ne idem dalje Siroki gubitak titule 2000-neke.

Friziran itekako, saslusajte obje strane. I obje strane lazu i kriju neke stvari. I pored toga svega nama se preko foruma nudi kao super je sto mi poslujemo 20 milja u plusu.

Pricu ne pocinjem ja. Nego slicni oni koji i te stvari pricaju tokom tekme. Jer treba opet preko pruge.
Pošto nije bitan kup hajmo pokrenuti inicijativu da nam se brišu svi kupovi i superkupovi, jer je nama ispod časti da osvajamo takve trofeje. Sad nije bitan, a bitan je kad ga Amar osvoji pa mu se počnu sabirati trofeji. Bože dragi, šta sve čovjek neće pročitati.

Ovo o friziranom izvještaju, ja sam čitao zvanični izvještaj koji kaže da smo prošlu godinu završili u plusu. Ti ako imaš neki drugi izvještaj daj nam ga ovdje da pročitamo.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 10:38 am

CURVA je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:13 am
storm_raider je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:09 am
barbarez je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:08 am

Jesi li mu dohakao....Priznaj
Minjore je agent tajne sile.
Ja koliko znam Tatar ,Rahmanovic i Lazic su imali dogovor nako europe da idu mozda je neka svadja u pitanju?
Ja ne znam za taj dogovor,ali znam da se cesto vrzma blizu Minjorea. A ko se zna sa Minjoreom,ni koja propustena tekma mu nece tesko pasti.
Hahaha na stranu zajebancija,odlicno bi bili da ne igra protiv nas. On je po meni njihov najopasniji igrac.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 10:44 am

Jeste, u dobroj je formi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 10:59 am

Nesto sad opet gledam izvjestaj,i ne mogu da vjerujem da su ljudi poslije ove tekme pisali kako je Sinisa bio los. Frajer odigrao odlicnu utakmicu. Svaki centarsut mu je bio opasan,probijao,odigravao. Ucestvovao u moru akcija. Bio strasno boreben.
Evo i sam Amar ga pohvali.
To je samo jedan od dokaza koliko neki ljudi povrsno gledaju na fudbal i koliko nisu realni.
Ovakav Sinisa ce bas nedostajati,ali eto ako se potvrdi za Tatara onda hajde imamo ogromno olaksanje.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:03 am

barbarez je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:59 am
Nesto sad opet gledam izvjestaj,i ne mogu da vjerujem da su ljudi poslije ove tekme pisali kako je Sinisa bio los. Frajer odigrao odlicnu utakmicu. Svaki centarsut mu je bio opasan,probijao,odigravao. Ucestvovao u moru akcija. Bio strasno boreben.
Evo i sam Amar ga pohvali.
To je samo jedan od dokaza koliko neki ljudi povrsno gledaju na fudbal i koliko nisu realni.
Ovakav Sinisa ce bas nedostajati,ali eto ako se potvrdi za Tatara onda hajde imamo ogromno olaksanje.
Nemoj zajebavati u prvom poluvremenu su ga probijali da valja. U drugom je potpuno razlicita prica, ali u prvom poluvremenu je nazad bio supalj.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:05 am

Ovo je patka za Tatara, seljačka politika sa kobilje glave...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:08 am

barbarez je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:59 am
Nesto sad opet gledam izvjestaj,i ne mogu da vjerujem da su ljudi poslije ove tekme pisali kako je Sinisa bio los. Frajer odigrao odlicnu utakmicu. Svaki centarsut mu je bio opasan,probijao,odigravao. Ucestvovao u moru akcija. Bio strasno boreben.
Evo i sam Amar ga pohvali.
To je samo jedan od dokaza koliko neki ljudi povrsno gledaju na fudbal i koliko nisu realni.
Ovakav Sinisa ce bas nedostajati,ali eto ako se potvrdi za Tatara onda hajde imamo ogromno olaksanje.
Ma ja sam odmah napisao da je lik bio top... u provom pol samo on, Ramovic i Krpic igrali
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:08 am

Svi imamo neke svoje poglede i stavove, često su drugačiji, dođe i do rasprava i to je normalno samo ne treba pretjerivati. Ono što svi volimo je Željo i svi najviše volimo kad Željo dobije derbi. Sada svi trebamo biti jedno pred derbi, samo ujedinjeni možemo pružiti pravu podršku i doći do pobjede.
Nadam se da će Klub već danas promociju utakmice i učiniti sve da Grbavica bude puna i da mi kao navijači budemo nafurani za podršku 90 minuta.
Ja te jebeem saraj'voo!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:11 am

-------------Eric------------
Pjano Keno Sipa Pavic
------Bojo---Dado-------
--------Alispahic--------
Rama----------Veseli--
-----------Krpa-----------

Izmjene: Ermin, Asim i Mustafa
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:16 am

Bagaric odlazi iz Sirokog
Željezničar ante portas !
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:17 am

barbarez je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:38 am
CURVA je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:13 am
storm_raider je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:09 am


Minjore je agent tajne sile.
Ja koliko znam Tatar ,Rahmanovic i Lazic su imali dogovor nako europe da idu mozda je neka svadja u pitanju?
Ja ne znam za taj dogovor,ali znam da se cesto vrzma blizu Minjorea. A ko se zna sa Minjoreom,ni koja propustena tekma mu nece tesko pasti.
Hahaha na stranu zajebancija,odlicno bi bili da ne igra protiv nas. On je po meni njihov najopasniji igrac.
Navodno mi jaran rece da je zadnje dvije pod tabletama igrao. Da nece putovati u siroki, a za derbi tesko da ce ga spremiti.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:24 am

Vratite nam starog spikera za derbi, ovaj novi ništa ne valja :D , Pušta Sanju par puta u nevakat, počinje drugo poluvrijeme ko da smo u pozorištu....Ne zna naše igrače: Strijelac pogotka Srđaaan :roll: :roll: :roll: ...I svako malo: dopustite mi ovo, dozvolite mi ono...Ma mrš ba
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:28 am

blueboy je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:33 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned avg 25, 2019 11:10 pm
blueboy je napisao/la:
ned avg 25, 2019 9:37 pm


Jel i dalje ne računaš kup u osvojene trofeje? Ako si tako postavio stvari prekriži i Amarove osvojene kupove i superkupove.

Imaš li neki dokaz o friziranim izvještajima ili je Nihad rekao u nekom intervjuu kao i mnogo drugih stvari koje je rekao i slagao.

Ko se naslađivao porazom od pitara? @Larsson postabio sliku semafora jer nije mogao drukčije dokazati nekim idolopoklonicima da je to bio najteži poraz na Grbavici u derbijima.

Bezveze iz ničega opet krene ova priča, ali ne mogu prešutiti na izvrtanje činjenica.
Kup je toliko bitan bio, da se nas 2 milje skupilo. Jer svake godine smo isli iz loseg u gore.
Nije najtezi, pitaj pitare jel im teze padne Zubamovic ili onaj 0:3. Tako i meni je i dan danas muka od Bekica i penala. To je najtezi poraz za sve navijace Zeljeznicara, poslije sezonu priredili su nam Zrinski 3:3. Nikad te dvije utakmice necu zaboraviti, i danas se uhvatim kako razmisljam o tome. Izvjestaj iz Mostara gledam do trenutka kad vodimo 0:3. To su dva najveca poraza, treci je ovaj za licencu. Da ne idem dalje Siroki gubitak titule 2000-neke.

Friziran itekako, saslusajte obje strane. I obje strane lazu i kriju neke stvari. I pored toga svega nama se preko foruma nudi kao super je sto mi poslujemo 20 milja u plusu.

Pricu ne pocinjem ja. Nego slicni oni koji i te stvari pricaju tokom tekme. Jer treba opet preko pruge.
Pošto nije bitan kup hajmo pokrenuti inicijativu da nam se brišu svi kupovi i superkupovi, jer je nama ispod časti da osvajamo takve trofeje. Sad nije bitan, a bitan je kad ga Amar osvoji pa mu se počnu sabirati trofeji. Bože dragi, šta sve čovjek neće pročitati.

Ovo o friziranom izvještaju, ja sam čitao zvanični izvještaj koji kaže da smo prošlu godinu završili u plusu. Ti ako imaš neki drugi izvještaj daj nam ga ovdje da pročitamo.
Frajer lupa, ko maksim po diviziji. Nezavisna revizorska kuća BDO je 8.4.2019. g. radila reviziju izvještaja. Stari su bili prošlost i nije ih bilo ni na mapi.
https://media.fkzeljeznicar.ba/2019/05/ ... estaja.pdf
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Giovinco
Postovi: 14
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:41 am

Samo kako Ermin izvuce ovo radovanje u stilu Bafetimbi Gomisa 😂
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:45 am

Stupačnica prva, Amar na aparatima :D
Željezničar ante portas !
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 11:51 am

azbaha je napisao/la:
pon avg 26, 2019 11:03 am
barbarez je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:59 am
Nesto sad opet gledam izvjestaj,i ne mogu da vjerujem da su ljudi poslije ove tekme pisali kako je Sinisa bio los. Frajer odigrao odlicnu utakmicu. Svaki centarsut mu je bio opasan,probijao,odigravao. Ucestvovao u moru akcija. Bio strasno boreben.
Evo i sam Amar ga pohvali.
To je samo jedan od dokaza koliko neki ljudi povrsno gledaju na fudbal i koliko nisu realni.
Ovakav Sinisa ce bas nedostajati,ali eto ako se potvrdi za Tatara onda hajde imamo ogromno olaksanje.
Nemoj zajebavati u prvom poluvremenu su ga probijali da valja. U drugom je potpuno razlicita prica, ali u prvom poluvremenu je nazad bio supalj.
Ali je naprijed bio jako dobar. Obziraom da pricamo o Sinisi kao nekom defanzivcu koji slabo ide naprijed. Za Pavica i Stanica je ofanzivno Marcelo. Buraz Kemo je 3 tekme bio odlican. Sinoc je bio tanak pravo. A Kemo kad nije u ritmu,isti taj Marcelo bi pored njega izgledao pogubljeno.
 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 12:01 pm

Pozdrav svima,

Kada uzmemo u obzir da u ekipi imamo tri/četiri igrača za koje možemo reći da stvarno daju svoj maksimum kada su na terenu i da ih možemo nazvati igračima, onda je ovaj rezultat odličan. Igrači koji zaslužuju da nose dres F.K. Željezničar su Sulejman Krpić, Mladen Veselinović, Siniša Stevanović i tu je Ermin Zec koji ne daje 100%, ali je klasa i tu nema razloga da se raspravlja o takvom igraču. Siniša Stevanović možda nema znanja i tehnike da uradi 10 istrčavanja prema naprijed i centrira, ali njegovo zalaganje je besprijekorno. Bitno je napomenuti da igra bekova često zna zavisiti i od igre Krila, koje će ili pomoći ili neće u defanzivnim obavezama, jer bekovi u većem broju napada ispadaju na duple pasove, jer nemaju podršku. Imamo bi drugog beka koji za svojih 30 i kusur godina nije naučio da se pravilno postavi terenu u defanzivnom dijelu i njegovo forsiranje na Beku je više negledljivo i degutantno, Ja da se pitam, Ja bih ga koristio kao krilo prije odvratnog/bezobraznog/kretenskog Dženana Zajmovića, jer zna biti odvažan kada krene 1vs1. Ako ga moram gledati, dajte ga na lijevo krilo, ali eto ponovo će morati sad na desnog beka (nema siniše). Veselinović je uz Ermina Zeca igrač koji ima odličnu tehniku i građenje lopte vrhunsko (za onako niskog igrača) i koji ima hrabrosti da nekoga pretrči i izdribla k'o levata. Sulejman Krpić, terminator, mašina, borac, ubica, jedini igrač koji je došao sa strane i ZASLUŽIO da nosi kapitensku traku, svaka čast momčino.

Što se tiče ostalih tu imamo mnogo nedostataka, što se uostalom i pokazalo u I poluvremenu. Kombinacija Alispahić-Sadiković-Bojo nije za ozbiljne igre. Lako je bilo igrati protiv raspalih timova do sada (neke nismo pobijedili, ali smo bilji bolji), ali kada ti dođu dva pit bulla kao iz Lištice, e onda nastaje havarija i vidiš ustvari koliko im treba vremena da odigraju neki brzi pas. Kod Alispahića nije problem inteligencije, on je stari lisac, ali snaga ga izdaje i nema mogućnosti da odigra brže, a preostala dvojica i jesu za MDK i ništa više. Sadiković kriv za dva gola i njegova igra je tek sada ona prava (ponavljam, lako je protiv raspalih igrača biti nadmoćan). Bojo, nikakvo pojačanje, ali hajde da mu damo još malo vremena.
Podhitno dovesti Pršeša iz Slobode, taj dečko nas je pojeo sam u sredini drugo poluvrijeme na Grbavici, bio je na svakoj lopti, skoro svaku je oduzeo i čak stizao u napad da pravi probleme.
Osmanković, kriv za gol iz penala, jer je ispao ko fišek i onda Siniša mora stizati. Nikakav igrač, ograničen, spor, obavezno naći zamjenu za njega.
Sipović, osim visokih lopti koje skine ništa posebno. Nikad me nije oduševljavao i za njega hitno potrebna zamjena.
Zajmović, sve sam već rekao i sama njegova pojava na terenu me iritira.
Ramović, čini mi se da se vraća u formu i njegovi prodori su nam mnogo nedostajali u prethodnim utakmicama, jednostavno mora igrati u prvoj postavi.
Erić, ovu utakmicu dosta nesiguran, ali za Kjosevskog je GOLMAN.

Da se ne lažemo pred derbi, biće izuzetno teško nadigrati njihovu veznu liniju, gdje smo deficitarni užasno. Ako usporimo Velkoskog i ne dozvolimo krilima da se razmašu možda i uspijemo nešto uraditi, u protivnom nam je mrka kapa. Imaju oni problema, bojkot zbog neisplaćenih plata, ali i dalje su kompaktnija ekipa od nas i imaju igru koju furaju. Amar ako misli da nešto uradi, onda mora mijenjati veznu liniju (odbranu ne možemo, jer nemamo baš mnogo alternativa). Nama u subotu trebaju dva raspoložena trkača u vezi koji će nadomjestiti sve naše nedostatke, e sad da li mi imamo to, vidjet ćemo.

Sastav koji bih ja izveo:

------------------------------------Erić-------------------------------------
Stanić------------Bogičević---------------Sipovič---------------Pavić
-----------------------------------Bojo-------------------------------------
Veseli----------Sinan-----------------------------------------------Ermin
--------------------------------------------------Štilić----------------------
----------------------------------Krpić--------------------------------------

Radi nekog pozitivnog impulsa i hajcanja tzv., a ni Njanjama ne bi bilo svejedno da ga vide na terenu, Štilića bih gurnuo prvo poluvrijeme, pa šta bude da bude. U II poluvremenu zavisno od njegove spreme bih rotirao Ermina na njegovo mjesto, Asima desno i Veselog bih gurnuo na lijevu stranu. Svakako bih malog Subašića gurnuo u vatru posljednjih 15 do 20 minuta.

Idemo jako, muški, bez ikakve kalkluacije, pa se čujemo nakon odigrane utakmice.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija