Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Dr. Adzem
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 12:11 pm

slika
Cuva Bog Zelju svog!

nookey
Kontakt:

ned avg 25, 2019 12:16 pm

Hahaha

Amar927
Kontakt:

ned avg 25, 2019 12:17 pm

Ermin Zez odigrao ukupno 10 utakmica za nas klub uz 5 golova i 4 asistencije...i opet ga pojedinci prozivaju

salle86
Kontakt:

ned avg 25, 2019 12:18 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
ned avg 25, 2019 12:11 pm
slika
:rofl1: :rofl1: :rofl1:
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

mamba21
Kontakt:

ned avg 25, 2019 12:22 pm

Amar927 je napisao/la:
Ermin Zez odigrao ukupno 10 utakmica za nas klub uz 5 golova i 4 asistencije...i opet ga pojedinci prozivaju
Normalno kad bira utakmice, sto ga nece prozivati. Ostao da zatvori sff, nije mu se islo u siroki. Ali naredio je Amaru zajedno sa Alispahicem da mu mora igrati brat Asim i da Rama mora biti van 18.
Forza 1921!

fanaticZeljin
Kontakt:

ned avg 25, 2019 12:27 pm

mamba21 je napisao/la:
Amar927 je napisao/la:
Normalno kad bira utakmice, sto ga nece prozivati. Ostao da zatvori sff, nije mu se islo u siroki. Ali naredio je Amaru zajedno sa Alispahicem da mu mora igrati brat Asim i da Rama mora biti van 18.
Jel se salis za to sto si napisao? Pa kako možete pisati takve nebuloze ?
Srcu draga, boja PLAVA !

mamba21
Kontakt:

ned avg 25, 2019 12:30 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned avg 25, 2019 12:27 pm
mamba21 je napisao/la:
Amar927 je napisao/la:
Jel se salis za to sto si napisao? Pa kako možete pisati takve nebuloze ?
Salim se, naravno. Ovo sam sastavio sve price koje su se pricale.
Forza 1921!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

ned avg 25, 2019 12:32 pm

Minjore je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:57 am
Ko Boga vas molim ne stavljajte igrace u nebesa, ne saljite im poruke, ne objavljujte slike na njihove profile i slicno. Polahko, do juce smo iste te igrace hrakali. Kad titulu uzmemo pa do nebesa dizi.
Stila, Ermin, pa cak ja se nadam i nekom pomirenju izmedju Sinana i Amara, te da imamo jako konkurentnu ekipu uz 2 pojacanja.
Sve isto stoji.

Omar500
Moderator
Kontakt:

ned avg 25, 2019 12:34 pm

Minjore je napisao/la:
ned avg 25, 2019 12:32 pm
Minjore je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:57 am
Ko Boga vas molim ne stavljajte igrace u nebesa, ne saljite im poruke, ne objavljujte slike na njihove profile i slicno. Polahko, do juce smo iste te igrace hrakali. Kad titulu uzmemo pa do nebesa dizi.
Stila, Ermin, pa cak ja se nadam i nekom pomirenju izmedju Sinana i Amara, te da imamo jako konkurentnu ekipu uz 2 pojacanja.
Sve isto stoji.
Ekipa ima odlican napadacki potencijal, prosjecan do solidan vezni red i klimavu odbranu. Ako se neke stvari poklope, moze se dosta uraditi, ali uvijek je najbolje napadati iz prikrajka, sjene. Od jurisanja na titulu nema hljeba, a ne vrijedi ni prebacivati ljudima sto su dosli u klub i Amaru da se titula mora uzeti. Nismo senilni, znamo svi sta su obecali, ali necemo nista postici budemo li silili i ocekivali samo titulu. Podrska klubu i momcima, da se poboljsa ucinak kuci i da napokon Grbavica bude baza bez poraza :zeljeznicar1:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

storm_raider
Kontakt:

ned avg 25, 2019 12:43 pm

Bice Grbavica puna na derbiju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

MrkiMedo
Kontakt:
Status: Online

ned avg 25, 2019 12:53 pm

Pretpostavljam da Sinisa riskira neku dodatnu suspenziju zbog “komentarisanja sudjenja”. Prekrsaj da, ali van sesnaesterca

ž'21
Kontakt:

ned avg 25, 2019 12:53 pm

Elegant
Kontakt:

ned avg 25, 2019 1:02 pm

Mi treba dobro da se zabrinemo pred derbi, a pred svega sinoc pokazanog neki pumpaju euforiju !? Samo pazite kako ce pitari rijesiti listicane sad u srijedu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

tm87alem
Kontakt:

ned avg 25, 2019 1:09 pm

Realno 3:3! Igralo se za gol vise! Sve su taktike pale kad iz prvog pogleda na gol primis ga! Ovo je psiholoski jako bitno pred derbi, jer nema puno ekipa koje se mogu pohvaliti povratkom iz minus dva na Pecari! Pogotovo ako imas negativan skor sa uskim. Forum zakljucati za vrijeme tekme! Nepopularna mjera, ali zbog trovaca, jako dobra! Kad se zavrsi pa komentarisi! Ja se ne sjecam da sam nekad bacio komentar za vrijeme tekme, pogotovo negativan! Halo ba, igraci ovo citaju itekako! Vjerujem u pobjedu na derbiju. Stisnuti ih na njihovoj polovici, jer imamo navalu boli glava! I paziti se ahmeta na prekidima. Igraju sablon. Nadamo se da cemo popraviti skor kod kuce i to nad.najvecim rivalom. Ova postava iz drugog je beton! Steta sine, al neko prije tekme napisa da ce radi ispadanja i greski drugih, dobiti zutilo! I tako i bi! :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: tm87alem, dana/u ned avg 25, 2019 1:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.

CURVA
Kontakt:

ned avg 25, 2019 1:11 pm

barbarez je napisao/la:
ned avg 25, 2019 10:01 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:35 pm
Istini u oci od Borca gore odigrali nismo. Bod po meni je velik samo zbog cinjenice sa smo bili ocajni.
Srdjan Stanic ne smije igrati derbi i to je vise nego jasno. Pavic solucija nije ali je iole bolji nego Srdjan.
Sinisa zreo za klupe, kao i Bojo. Damir danas vrlo slab, ali mislim da je to vise produkt loseg ulaska u utakmicu nego sto je zapravo neki pad forme. Mehmed ponovo negdje na margini. I dalje fali snage mu i to se vidi.
Pohvale idu Ramovicu koji je bio solidan, Krpicu koji nije jos u formi sto je pokazala ona situacija ali svejedno momak ima strasnu radnu etiku i samo je pitanje vremena kada ce eksplodirati.
E.Zec je bio sasvim solidan, gol i nadam se da ce konacno stati ova prica o njemu kao nekom kome nije stalo. Cak s1 pise da ga kao Osim trpi, sto nije korektno. Ulazi lagano u ritam i ove price o biranju utakmica su bezobrazne.

VESELI SVAKA CAST!

Ovaj bod ce bitno uticati na samopouzdanje pogotovo Ramovica i Veselog. Doista su zasluzni za ovaj bod i nadam se da ce u nastavku sezone vise biti njihovih partija na ovom nivou.

Posebno bih istaknuo Dzenan Zajmovica. Meni je nerealno da ono igra nogomet. Pa ljudi dragi ono je zalosno bilo za gledati. I jos sad kad se sjetim da neko po forumu zahjeva da igra. Zec jr. Kakav god da je za onog jablana je igračina. Da se razumijemo volio bih rado vidjeti i njemu ledja.

Ovo pljuvanje u prvom poluvremenu, pozivanje na godisnji pokazuje veliku nezrelost pojedinaca. Nije ni meni pravo za neke stvari ali isto tako nikad ali nikad sebi ne bih dopustio neko likovanje na ustrb Zeljeznicara zbog nekog pojedinca kojeg ja ne volim. I kritika bano-botu ili kako vec. Lako je na guvi ostriti se. Lik nema neku svrhu, zivi u nekom svom svijetu. Ali sto se ne opali ban ovom Nezalaganju/ Zeljeznickoj i sl. zbog malicioznog pisanja, i konstatnog prepiranja. Pa ovaj kao prijatelj foruma samo sto nije od srece skocio, jer jebiga ne voli Amara. Ti bar kao neko ko ima ulogu kakvu takvu na forumu bi prvi se trebao suzdrzati od subjektivnosti. Ili kao sto lars hladno postavi 0-3 jer treba da pokaze tamo nekom liku s foruma kako je on upravu.

Prozivanje ili ne to je istina, mene je licno briga. Ja pisem i citam zbog nekoliko ljudi, zbog informacija i na kraju krajeva fine zajebancije. Al' ovo iz prvog poluvremena ne dolikuje navijacu Zeljeznicara.
Bravo majstore. Ovo sinoc nisam bas stigao upratiti.
Ono sinoc je jadno bilo,i sto je najgore nije prvi put.
Ovo traje i traje odavno pa cak i u razlicitim okolnostima,kada su stvari u klubu bile malo drugacije poredane.
Nekada se kritikovanje ismijavalo,a sada se kritikuje iz sasvim nekih drugih razloga.
Uopste nije problem kritikovati igrace i trenera,da je ta kritika usmjerena na losu igru,na trenutno stanje na terenu.
Vec ljudi sto kazes likuju na ustrb Zelje,zarad nekog koga ne vole ili im smeta. I tonu tog nekog malicioznog pisanja. Pa jadno brate.
Nije uopste problem vise pomenuti poimenicno koji su to likovi. Jer i ptice na grani znaju ko su oni.
Ali u sustini ne moze i nece se tu nista previse uraditi bar ne ovdije. Jer ne psuje,ne trola....
Ali tacno mozes procijeniti na osnovu pisanja,koja je pozadina svega.
Velika vecina njih nema nikakve koristi od tog pisanja,osim nekih licnih uvjerenja. Jer vidim da je moderno sad pisati da si placenik i ciljano ubacen. To su argumenti ala ono,pokrila se zena prima 500 km.
Ali ima jedna cinjenica. Ovaj forum je bio mjesto kvalitetnog pisanja,i kvalitetnih ljudi. Neki su jos uvijek tu,a nekih vec odavno nema.
Zbog slicnih pisanja,bar ono sto mi prosjecni forumasi mozemo znati iz obicnog pisanja,odavde su eliminisani razni Neandertalci,Virtuali...i mnogi drugi. Meni zao sto ovo moram napisati,zbog normalne raje ovdije,ali nista drugacije oni nisu svoja nezadovoljstva iskazivali kao ovi jucer. A bilo je i licnih razmirica,zbog kojih su neki od ovih otisli. A sad nam oni redaju neke slike. Zaboravimo mi to da su neki u svojoj bahatosti bili skinuti sa moderatorskih pozicija. Isto kao sto treba istaci milion dobrih stvari koji su ti isti ljudi uradili,kad mnogi nisu guzicom mrdnuli
Ali nam to nikome nedaje za pravo da prelazimo granice,da bi zadovoljili svoj ego,i dokazivali svoja licna uvjerenja.
Sinoc jedan od njih popljuva i trenera i igrace,kao i forumase,jer sta ce njemu strucnjaci govoriti o Dadi Sadikovicu,a gledaj sta uradi Ramovic,odmah asistira. A mi nakon 3 tekme svrsavamo po Sadikovicu.
Ali **** to sto je Rama ,koji je po meni bolji igrac od Dade za 2 klase,odigrao drugo u rangu Zaima i Asima,a taj isti Dado odigrao 3 tekme na vrhunskom nivou,uz par golova i asistencija.
E to je ta logika vise vrijedi 1 asistencija za poluvrijeme,nego ovo sto ovaj uradi za 3 tekme. Rama nije igrao i to treba uzeti u obzir,razlozi su ti koji jesu,vjerovatno neki inat Amarov,ali nije to razlog da pises na onakav nacin,pogotovo jer u tom trenutku imas 3-1 protiv sebe.
Nismo mi tu da sudimo ko je koliki navijac,ali jedna stvar mi je uvijek bila posebna. Uvijek sam razmisljao kakav mozak te mora natjerati da navijas za Sarajevo. Koja je blagodat sto volim Zelju. Nikad nisam razumio nekog ko voli njih. Od Majke,do rodjaka...
Ali sam uvijek smatrao da je nasa prednost da sto imamo dusu,nekako smo svoji,nekako smo dobri,to je ono nesto nase iznutra,preneseno na ljubav prema klubu.
Prvi put sam se malo zapitao jesmo li stvarno takvi kakvi sam mislio da jesmo,prije par godina kad sam na neku nasu Europsku tekmu na Kosevu,pridruzio se korteu navijaca. Tobe jarabi kakve sam se likova nagledao.
A evo sad i ove podjele i ova neka licna prepucavanja. Gdje su nestali svi oni ljudi,koji su stadion punili kao npr 97,ili 98. Kad na Jug nije sibica mogla pasti. Gdje su nestali,oni silni ljudi koji su ovdije pisali.
Nervoze je bilo,svadjanja i rasprava,ali opet toliko razuma i tolerancije. Smirivali se medjusobno,a opet imali razlicita vidjenja.
Tako da brate moj tesko ce se sta tu promijeniti,neke nove furke vladaju gradom.
P.S treba istaci jednu stvar koja se nedavno dogodila.Kada je jedan moderstor,drugog naribao da ne bude bahat i ponasa se normalno. Jos uvijek ima pozitivnih primjera kakvi trebamo biti.
Barbarez, sve u srz :palacgore: samo jedno mislim da ovo sto se na ovom pise nije hvala bogu ono sto generalno raja misli,tako da se ne treba zamarati samo nas ovdje nerviraju nista drugo.Nego bruda to ti je novo vrijeme internet ,forumi itd nama je bilo bitnije ko ce voditi navijanje Zuti /Keno i da Ljoze pobjedi ,nego ko je u upravi,cistacica itd

storm_raider
Kontakt:

ned avg 25, 2019 1:12 pm

Ma i prije utakmice sam pisao da cu bodom biti zadovoljan, a nakon nje sam bio prezadovoljan. Za one neutralne ova je utakmica bas bila poslastica, a nama je opet bio triler... tako je to sa Zeljom, zato ga i volimo toliko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

ž'21
Kontakt:

ned avg 25, 2019 1:31 pm

RokElsner44
Kontakt:

ned avg 25, 2019 1:51 pm

Izgleda po njihovoj desnoj strani bi trebali igrati sabanovic i hebibovic. Stoperski par im je beton.

sajo10
Kontakt:

ned avg 25, 2019 1:58 pm

:zeljeznicar1:
storm_raider je napisao/la:
ned avg 25, 2019 12:43 pm
Bice Grbavica puna na derbiju.
Grbavica je puna evo tri kola i tako treba nastaviti. I po ovim laznim informacijama opet je prosjek skoro 6,5k. Jedva cekam krov na istoku koji ce podici prosjecnost za 500-1000 ljudi.

Borac 5,350
Zrinjski 7,700
Sloboda 6,071

Reda radi, prosle sezone samo protiv Sarajeva x2 smo imali vise od 8 hiljada u ligi, a igrali smo 17 domacih utakmica.

AdmirA
Kontakt:

ned avg 25, 2019 2:10 pm

Elegant je napisao/la:
ned avg 25, 2019 1:02 pm
Mi treba dobro da se zabrinemo pred derbi, a pred svega sinoc pokazanog neki pumpaju euforiju !? Samo pazite kako ce pitari rijesiti listicane sad u srijedu.
Citiramo se.
Klasa radnička!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], brile, DANAN, MrkiMedo, Paprika, superiore1921 i 31 gost.

Prijava  •  Registracija