Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 5:49 pm

Vala je meni ovih 0:3 najteze palo od kada pratim Zelju... imam osjecaj, da kada sam rekao nakon 1:0 na kosevu i gubljenja titule, ovo je najgore sto se moze desiti Zelji, da mi se kao kazna desilo ono 0:3, cisto da vidim da ima gore... meni licno najtezi poraz...
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

Bozidar Radosevic
Kontakt:

pon avg 19, 2019 5:50 pm

Bravo Larssone. Glavni si. Zarad tvoje neke lične satisfakcije si kao argument iskoristio jedan od najodvratnijih momenata ikad za svakog od nas(bar ovima koji nisu dio kulta licnosti jednog il drugog).

Nadam se da je tvoj ego zadovoljen i da si ponosan na sebe maleni covjece.

CURVA
Kontakt:

pon avg 19, 2019 5:52 pm

AdmirA je napisao/la:
pon avg 19, 2019 5:30 pm
Opet nam rasprave prioritet... Bravo...
Ovdje se nema sta raspravljati ovo je samo za osudu i svaki od Vas koji ovo nije osudio neka Vas je stid.

avlami97
Kontakt:

pon avg 19, 2019 6:03 pm

nookey je napisao/la:
pon avg 19, 2019 5:46 pm
avlami97 je napisao/la:
pon avg 19, 2019 5:41 pm
bistrikboy je napisao/la:
pon avg 19, 2019 4:22 pm
A to sto vec drugu tekmu igramo u novoj formaciji niko nista...
Pisao sam o tome i mislim da bi trebali forsirati taj novi sistem sa duplim blokom od po četiri igrač i dva ispred blokova.
Ne valja imamo igraca manje u sredini
Protiv Čelika je bilo više nego dobro. Isto je dobro izgledalo i protiv Slobode, a tom sistemu smo igrali sve do 70. minute. Nakon toga je zamijenjen Ermin Zec, prešli na naše klasično 4-2-3-1 i od tada nam je Sloboda napravila igranku. Do tada Tuzlaci nula bodova u svim segmentima. Na kraju je izgledalo da je Sloboda duplo fizički spremnija od nas, a samo zahvaljujućim tih 20 zadnjih minuta. Po meni je Zaim trebao igrati skupa sa Krpićem na špicu i mislim da se ne bi rasuli, ko šaka pijeska u pustinji.

No, poslije bitke je najlakše biti general.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

pon avg 19, 2019 6:07 pm

Kako saznaje **** utakmice na Pecari između Širokog Brijega i Sarajevo, te Pod Bijelim brijegom, gdje će Zrinjski ugostiti Zvijezdu 09 igrat će se 28. augusta u terminu od 20 sati.

Derbi je 31. augusta.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Brkoo
Kontakt:

pon avg 19, 2019 6:20 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon avg 19, 2019 2:19 pm
Brkoo je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:26 pm
azbaha je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:10 pm
Ma treba ovu raspravu prekinuti, nema ovo smisla. Idemo dalje, za sve buduce neuspjehe su krivi ovi sada. Da se razumijemo samo izborena evropa je neuspjeh.
Nista se infrastrukturno nije uradlio.
Nije se (JOS) promovisao niti jedan mladi igrac u prvi tim, a imamo 2 koji su ogromni talenti.
Nije se pocela graditi ekipa za play-off lige evrope, tj nije dobro odradjen prelazni.
Imaju skoro godinu dana da nesto urade, pa cemo vidjeti na cemu smo.
Mi nemamo ogromne talente. Ogroman talenat je neko ko ima bas ogroman potencijal i kvalitet za seniorski fudbal. Mi imamo par potencijala, kako u rezervnom timu tako i u op. Par zanimljivih igraca koji mogu napraviti nesto u karijeri ako im se neke stvari poklope.

Ogroman talenat je npr. Filip Stevanovic iz Partizana koji ima 17 godina i koji igra fenomenalno. Mi smo imali talente u vidu Gojaka, Hodzica, Bajica, Hadziahmetovica itd i vec par godina, tacnije od prodaje Bajica i Hadziahmetovica mi nemamo "ogromne talente", cak ni u okvirima nase lige..
Brko kakvi su tebi Mehic i Subasic ? Ako si ih stigao pogledati
Sto se tice Mehica i Subasica obojca su talentovani. Amar im ne bi bez razloga dao petogodisnje ugovore. Mehic me podsjeca na Zebu a Subasic na Zakarica. Da me ne shvatis pogresno oni nemaju trenutno ni priblizan kvalitet kao Zeba ili Zakaric, nego me stil njihove igre, njihovih pokreta, trcanja itd podsjeca na Zebu i Zakarica. Kod Mehica me nervira sto ima mali radijus kretanja, ne igra odbranu nego ceka da dodje lopta do njega i onda on moze pokazati svoj kvalitet. Danasnji fudbal ne trpi takve igrace, moras biti bas bas majstor da bi te ekipa trpila, ali opet za nasu ligu moze biti odlican igrac ako se nastavi razvijati. Dolaskom Stilica jos vise se suzila mogucnost za Mehica i njegovu minutazu ove sezone.

Moje misljenje je da bi Subasic bio pravo otkrice ove sezone kad bi dobio sansu umjesto Asima Zeca na desnom krilu. Imali bi ljevaka koji bi mogao i da probije po strani ili da se izvuce na sut, centarsut,itd. Amar vjerovatno misli da mali nije jos uvijek spreman za ovaj nivo fudbala, jer svaki bod je vazan, svaka utakmica je u kost, mada mislim da ce Subasic prije Mehica dobiti sansu..

Buducnost je pred njima, nek samo nastave da rade i napreduju. Dobili su sansu, nadam se da ce je iskoristiti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

fcz
Kontakt:

pon avg 19, 2019 6:36 pm

slika
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

RokElsner44
Kontakt:

pon avg 19, 2019 6:54 pm

kvalitet je napisao/la:
pon avg 19, 2019 5:05 pm
Mi postojimo zbog fudbala, mi smo FUDBALSKI KLUB. Možete vi srati Amaru o "futbolu", ali ništa nije pogriješio u toj izjavi. Bitna je i infrastruktura, ali ona treba i mora biti u službi sportskog segmenta. Dakle, rezultat je najbitniji.

Eh, kad to znamo, uzmemo da poredimo. Amar Osim dvocifren broj trofeja sa Željom. Koliko svi ostali zajedno? Kad već poredite Senada s njim, za vrijeme njegovog mandata uzeli jedan trofej, i to Kup. I onda dođe neko pljuvati po Amaru, a uzdizati Senada. Na osnovu čega ba? I jedan i drugi su nam valjali, Amar puno više, ali valjala su nam obojica.

Izvlačite neke stvari Amaru... Pa, jeste li svjesni da samo kod drugih, koji gledaju naprijed, izazivate osjećaj gađenja prema bivšoj strukturi, iako to realno nisu zaslužili? A, može se i njima svašta izvući. Npr. nesavjesno bacanje novca na pozdere, toskase, elsnere i slične.

Ne treba ovu priču zaustavljati. Neka se zna ko plače za prošlošću, a ko gleda naprijed. Ko likuje zbog poraza od kona 3:0, a ko bi sebi muda pojeo zbog toga itd. itd.
Sta imas protiv Elsnera :D

Mirek11
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:00 pm

A nama nije valjao, ni on ni Papac :)
mehremic-u-najboljem-timu-2-kola-portugalskog-sampionata
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

storm_raider
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:03 pm

Ja ne znam sta vam je bilo danas. Je li mjesec u nekoj rijetkoj konstelaciji sa sazvjedjima ili je generalno do toga sto je pun mjesec zadnjih dana, ali danas ste se bas bili povampirili. Ne volim ta poredjenja, prije svega predsjednika sa trenerom, i trenera sa predsjednikom. Ali eto, for the sake of the argument, sto bi rekli..., pogresna je logika jednostavno. "Koliko je Amar/Senad osvojio titula?" je ekvivalento "Koliko je Amar/Senad tribina izgradio?". Shvatate svu dubiozu poredjenja. Neuporedivo, kruske i jabuke. Jedan je trener, drugi biznismen. Nema logike. Oba perioda su specificna, oba uspjesna po Zelju na svoj nacin, a znamo mi dobro sta i kako je sve islo. Nadam se da ce ovo zakljuciti raspravu, mnogo je gorcine nekakve.

Bice Zelje i poslije nas, o tome treba misliti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

abuzenze
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:11 pm

Mirek11 je napisao/la:
Do repke ce dogurat :rofl:

MrkiMedo
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:12 pm

Siroki ce navodno traziti da protiv nas igraju utakmicu dan ranije kako bi imali pet dana odmora do utakmice sa pitarima. Odlicna stvar, bice spremniji da ih izmore pred derbi, a i nama bolje igrati u subotu pa imati dan vise odmora

DANAN
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:13 pm

Mirek11 je napisao/la:
Dokaz koliko svi mi pojma nemamo,ista stvar kao i sa Dadom Sadikovicem...
Lik zadnje 3 tekme odigrao na vrhunskom nivou....
Mene odusevio.

MrkiMedo
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:18 pm

Evo Zrinjski dovodi Kunica

sajo10
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:22 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon avg 19, 2019 7:18 pm
Evo Zrinjski dovodi Kunica
Mislis Dzidzimilovica.

ANamelessGhoul
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:23 pm

Kunic meni nije nesto korak nazad u odnosu na Hadzica. Sto se tice Adija pritisak i kad te raja uzme na zub gotovo. Vrli strucnjaci s tribina-
Edit: kad ce se znati jel sa sirokim u sub ili ned

Daris1921
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:38 pm

Predispozicije da se dobro odigra derbi su tu ..idu na pecaru tri dana pred derbi..jos evropu igrali..ako se to ne iskoristi onda ne znam...

kvalitet
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:50 pm

storm_raider je napisao/la:
Ja ne znam sta vam je bilo danas. Je li mjesec u nekoj rijetkoj konstelaciji sa sazvjedjima ili je generalno do toga sto je pun mjesec zadnjih dana, ali danas ste se bas bili povampirili. Ne volim ta poredjenja, prije svega predsjednika sa trenerom, i trenera sa predsjednikom. Ali eto, for the sake of the argument, sto bi rekli..., pogresna je logika jednostavno. "Koliko je Amar/Senad osvojio titula?" je ekvivalento "Koliko je Amar/Senad tribina izgradio?". Shvatate svu dubiozu poredjenja. Neuporedivo, kruske i jabuke. Jedan je trener, drugi biznismen. Nema logike. Oba perioda su specificna, oba uspjesna po Zelju na svoj nacin, a znamo mi dobro sta i kako je sve islo. Nadam se da ce ovo zakljuciti raspravu, mnogo je gorcine nekakve.

Ja ne znam šta je bolje, ne dozvoliti da se pišu ovakve stvari ili raskrstiti jednom za sva vremena (iako mi se čini da ovo nikad nećemo razjasniti).
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Elegant
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:52 pm

Daris1921 je napisao/la:
pon avg 19, 2019 7:38 pm
Predispozicije da se dobro odigra derbi su tu ..idu na pecaru tri dana pred derbi..jos evropu igrali..ako se to ne iskoristi onda ne znam...
Mnogo povoljnije stvari i situacije mi nismo iskoristili tako da treba biti spreman na sve.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

storm_raider
Kontakt:

pon avg 19, 2019 7:53 pm

kvalitet je napisao/la:
pon avg 19, 2019 7:50 pm
storm_raider je napisao/la:

Ja ne znam šta je bolje, ne dozvoliti da se pišu ovakve stvari ili raskrstiti jednom za sva vremena (iako mi se čini da ovo nikad nećemo razjasniti).
Mislim da je razjasnjeno, samo narod k'o narod, nesto doda, a nesto i oduzme. Svako sta mu odgovara..., a generalno, sve je ispricano.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 32 gosta.

Prijava  •  Registracija