cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:15 pm

Ovo je bila utakmica " lahko cemo" , usli smo nonsalantno u prvom 10 kornera i jedan gol, u drugom nekakva letargija.
Nije bilo nikakvog pritiska dok nismo primili gol.
Nije mi jasno da je Veselinovic vec crko oko 60 minute, Asim i Stanic katastrofa.
Sta je tu je idu tri zajebane utakmice pa cemo da vidim karakter ekipe

6071 gledalac. SRAMOTA
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

Plava Porodica
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:17 pm

Štilu očekujem u rosteru protiv Širokog.
Neophodan nam je.. I zbog prekida i zbog meljanja kad treba završiti nekim pasom ili udarcem.
Sa njim u sastavu nadam se da ćemo oprati ove večerašnje bodove.
Ono što brine je da nastavljamo trend loših rezultata na novom terenu, majke mi bacili su nam nešto pod tepih.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

avlami97
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:17 pm

avlami97 je napisao/la:
sub avg 17, 2019 8:36 am
Očekujem mnogo težu tekmu od prethodne tri, u kojima sam bio više nego optimističan i prognozirao pobjede sa dva i više golova razlike. No, i sada očekujem minimalnu pobjedu, a ne bih se iznenadio da nam Tuzlaci uzmu i bod. Takav osjećaj.

Na tribinama između 5 i 6 milja.

Svi na tekmu!
Sve je dobro dok se zbraja.
Stana se ne vraća na vrijeme. Više naprijed, nego nazad, a kada se vrati, onda je pogubljen. Kemo i Bogi loši. Dado najbolji. Dok su Krpa i Ermin ordinirali u špicu sa nekom formacijom 4-4-2 to nije tako loše izgledalo. Prelaskom na našu standardnu 4-2-3-1, odnosno izlaskom Ermina i naša igra je pala.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

ZeljinManijak
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:18 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:08 pm
O kkavim sad sudijama ona govna pricaju
Ma pusti ih brate svi se na pocetku usrali Zelje ,posebno pitari i ovi iz Zenice pa fol sudije nam pomazu.Kmeci skoro citava liga haha :zeljeznicar1:

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:19 pm

Al kakvog lijevog beka imamo...
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

fcz
Kontakt:

Gola je napisao/la:
sub avg 17, 2019 10:48 pm
Zar je moguce da nema zrno nafake u nama? Pa sta nam se ovo desava Allahu dragi
Nafaku, kao i slicne mitske pojmove u koje samo jos balkanski narodi vjeruju, po nekakvoj definiciji treba - zasluziti.

Cime smo mi to veceras zasluzili pobjedu ili tu nekakvu "nafaku"? Seljackim, bahatim, egomanijackim ponasanjem brace Zec koji svakim potezom krenu da ponize protivnika i ispadnu zvijezde a na kraju se obrukaju? Ili mozda pickastim ulaskom u drugo poluvrijeme u kojem nismo dobili nijedan jedini duel? Nadtrcani, nadskakani, izgurani u borbi za svaku loptu. Ma fuj.

Bodove su u prvom redu izgubila braca Zec i Bogicevic koji je ispunio uslove za staracku penziju.

Ramovic i Mujezinovic su me takodje strasno razocarali, ponasali su se ko dvije balerine.

Veselinovic je borac, nekad ga krene ali ruku na srce bas, bas je neinteligentan.

Nadam se da su veliki strucnjaci uvidjeli sta znaci Alispahic na terenu. Steta samo sto je ocito sklon glupim kartonima i bojim se da ce cesto pauzirati.

Jedina svijetla tacka je maestralni Sadikovic i donekle Bojo.

S dva poraza u naredne dvije utakmice (a itekako je moguce) smo opet u istom kurcu u kojem smo bili zadnjih godina.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Kospa
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:20 pm

Vortex je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:11 pm
Sloboda je odigrala koliko joj treba, da smo deset puta vodili, oni bi se večeras deset puta vratili i dali gol. Procentualno osvajamo jako malo bodova kući, ko i Čelik ove sezone, vjerovatno će se taj trend nastaviti i u nastavku sezonu. Dakle štow osvojimo bodova u gostima, to nam je bodovna baza. Sad ide težak raspored i bilo bi dobro da u naredne 3 utakmice osvojimo makar 5 bodova, mada je realno 3. Nekako držati priključak za vrhom u jesenjem dijelu, ne zaostajati bodovno previše, pa probati nešto na proljeće. Mislim da imamo šansi izboriti Evropu i ne bi trebali to uprskati.
Druze o kakvim ti ba procentima pricas igrali 5 utakmica, kakav je to uzorak.
Ova nasa ekipa u punom sastavu ima dosta potencijala, neke stvari i sami saznajemo u hodu kao i Amar. Ali dok rastemo i pronalazimo se ko ekipa obavezni su kiksevi.

Ovo veceras je peh pehova mrtvi.. idemo dalje
... Godine života svoga tebi dao sam...

kvalitet
Kontakt:

exbabilon je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:13 pm
Hladan tus, prosuli smo bodove. Ova Sloboda je talasika stvarno, al mi nismo mocni dovoljno da ovo prelomimo, odemo na 2 razlike i zavrsimo tekmu.

Bojim se da su mi veceras ugasili neke sampionske ambicije, nije to to...
Ma jašta su nego talašika. Bolji smo dosta od njih i bolje smo dosta igrali, ali smo bili nekonkretni i neozbiljni u nekim situacijama. Imali smo puno situacija da odemo i na 2:0 i na 3:1, a ništa nismo iskoristili. Zato nam Štila fali, on mora biti taj koji će biti ključan kotačić pri pretvaranju ozbiljnih situacija u gol šanse. Neka se desio ovaj kiks, da neke stvari uozbiljimo, one koje nisu bile ozbiljne.

Mirisalo je kiks, desio se kiks. Bože moj, idemo dalje, negdje ćemo morati ove bodove nadoknaditi.

Eto, uđe i taj Sinan i mrka kapa. Ništa. Ništa nije pokazao. Dado ispade naš ponajbolji igrač do sada, ko bi rekao.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

gavran
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:21 pm

LARSSON je napisao/la:
Al kakvog lijevog beka imamo...
Nije ni za sjedece odbojke,brata sebi napravio
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Generalstab
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:24 pm

I da pohvalim posjetu, opet cemo biti sa najbolji sa posjetom u zadnjih deset godina 8 puta smo bili, bili bi i 10 od 10 da jufke ne proslaviše titule u zadnjem kolu. Volim te Željo :zeljeznicar1:

bistrikboy
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:24 pm

Fali Alispahic bas.

Idemo dalje!
1921-1987-2007

RokElsner44
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:25 pm

**** ga dan ako ima iko gluplje igrace nego nase. Pa stanicu dragi sve ti ***** retardirano znas li pas odigrati **** te ronaldo. Veseli prazan ugao ima on suta gdje igrac u bloku stoji. Od zeca vjerovatno je ovo najvise sto cemo gledati nema snage ali nikako.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:26 pm

Jbg, po pobjedu u Široki
Željezničar ante portas !

Srcezelje
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:29 pm

fcz je napisao/la:
Gola je napisao/la:
sub avg 17, 2019 10:48 pm
Zar je moguce da nema zrno nafake u nama? Pa sta nam se ovo desava Allahu dragi
Nafaku, kao i slicne mitske pojmove u koje samo jos balkanski narodi vjeruju, po nekakvoj definiciji treba - zasluziti.

Cime smo mi to veceras zasluzili pobjedu ili tu nekakvu "nafaku"? Seljackim, bahatim, egomanijackim ponasanjem brace Zec koji svakim potezom krenu da ponize protivnika i ispadnu zvijezde a na kraju se obrukaju? Ili mozda pickastim ulaskom u drugo poluvrijeme u kojem nismo dobili nijedan jedini duel? Nadtrcani, nadskakani, izgurani u borbi za svaku loptu. Ma fuj.

Bodove su u prvom redu izgubila braca Zec i Bogicevic koji je ispunio uslove za staracku penziju.

Ramovic i Mujezinovic su me takodje strasno razocarali, ponasali su se ko dvije balerine.

Veselinovic je borac, nekad ga krene ali ruku na srce bas, bas je neinteligentan.

Nadam se da su veliki strucnjaci uvidjeli sta znaci Alispahic na terenu. Steta samo sto je ocito sklon glupim kartonima i bojim se da ce cesto pauzirati.

Jedina svijetla tacka je maestralni Sadikovic i donekle Bojo.

S dva poraza u naredne dvije utakmice (a itekako je moguce) smo opet u istom kurcu u kojem smo bili zadnjih godina.
Nafaka itekako postoji i ti je imas jos od samog rodjenja,Allah te uputio dijete drago,da ne pises takve greske.

Vortex
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:30 pm

Kospa je napisao/la:
Vortex je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:11 pm
Sloboda je odigrala koliko joj treba, da smo deset puta vodili, oni bi se večeras deset puta vratili i dali gol. Procentualno osvajamo jako malo bodova kući, ko i Čelik ove sezone, vjerovatno će se taj trend nastaviti i u nastavku sezonu. Dakle štow osvojimo bodova u gostima, to nam je bodovna baza. Sad ide težak raspored i bilo bi dobro da u naredne 3 utakmice osvojimo makar 5 bodova, mada je realno 3. Nekako držati priključak za vrhom u jesenjem dijelu, ne zaostajati bodovno previše, pa probati nešto na proljeće. Mislim da imamo šansi izboriti Evropu i ne bi trebali to uprskati.
Druze o kakvim ti ba procentima pricas igrali 5 utakmica, kakav je to uzorak.
Ova nasa ekipa u punom sastavu ima dosta potencijala, neke stvari i sami saznajemo u hodu kao i Amar. Ali dok rastemo i pronalazimo se ko ekipa obavezni su kiksevi.

Ovo veceras je peh pehova mrtvi.. idemo dalje
Ako na derbiju bude x ( ili nešto gore, ne daj bože) biće ti jasno kakvi procenti,
Ne bih se složio da je peh. Vratilo nam se protiv Čelika kad su nas ljudi zakucali prvih pola sata a nas vile nosale, treba biti realan i priznati da smo imali sreće koliko smo teški.
Kasnije su oni pali i mi ih otresli.
Imali smo sreće i protiv Zrinjskog obzirom da su oni igrali desetkovani i opet nam je gol visio u zraku.
Al glavu gore. Ovoj ekipi je ovo plafon i ja sam zadovoljan.
Za razliku od nekih ranijih vremena evidentna je borbenost, ozbiljnij pristup igri, zalaganje i timski duh. Rezultat će doći, prije il kasnije.
Volim te Željo!

Plava Porodica
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:30 pm

Samo me interesuje da oni što kažu da Alispahić smeta, da li su vidjeli koliko smo večeras duela izgubili? On je ta prva spona, prvi dodir, prvi pas, a ključna je inteligencija i predvidljivost igre da je uvijek tu na igraču prema kojem ide lopta.
O Sipoviću ne treba ni trošiti riječi.. Koliko je skokova uzeo u prva 4.kola to su priče.
Ovo će skroz druga priča biti u širokom. Ja sam siguran u to. Ona priča koja nas je zaljuljala i dala nam krila ovih dana. U tri boda sam 100% siguran. Života mi eto..
Biće tu i Štila aBd.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Cane
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:31 pm

Stanic igrac manje!

Bogicevic sa svojim krestanjem unosi dodatnu nesigurnost na terenu, Veselinovica opra na ruke.

Desna strana sa Zecom losa veceras!

Nas najveci problem je mentalitet!

Mosa ljoZe!!!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:33 pm

Tačno nešto u grudima teško
Željezničar ante portas !

Plava Porodica
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:35 pm

P.S. nekad treba i šamar dobiti da se vidi da nakon gola u 18oj nije kraj utakmice i to smo večeras krvavo naplatili. Iz jednog od dva slobodnjaka, i iz jednog jedinog kornera.
Niko se sam neće pobijediti. I neka to bude lekcija.
Tri boda u širokom su za mene gotova stvar.
Naprijed Željo ljubavi moja!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

salle86
Kontakt:

sub avg 17, 2019 11:36 pm

Ne znam, po meni ovo nije bilo loše. Čak šta više sasvim dovoljno za pobjedu na guzove kakvih smo imali mali milion u zadnjih x godina. Samo što ono što sam dosta puta rekao, ova igra na 0,5:0 može lako prevagnuti sa keca na iks. A večeras jeste jbg.
Ništa, idemo dalje. Ko je očekivao da ćemo sve redom dobijati nije realan sekunde, jeste loše što smo prosuli već 4 boda kući ali eto ako je utjeha imamo zalihe da gostovanja...
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 58 gostiju.

Prijava  •  Registracija