Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:20 pm

exbabilon je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:13 pm
Hladan tus, prosuli smo bodove. Ova Sloboda je talasika stvarno, al mi nismo mocni dovoljno da ovo prelomimo, odemo na 2 razlike i zavrsimo tekmu.

Bojim se da su mi veceras ugasili neke sampionske ambicije, nije to to...
Ma jašta su nego talašika. Bolji smo dosta od njih i bolje smo dosta igrali, ali smo bili nekonkretni i neozbiljni u nekim situacijama. Imali smo puno situacija da odemo i na 2:0 i na 3:1, a ništa nismo iskoristili. Zato nam Štila fali, on mora biti taj koji će biti ključan kotačić pri pretvaranju ozbiljnih situacija u gol šanse. Neka se desio ovaj kiks, da neke stvari uozbiljimo, one koje nisu bile ozbiljne.

Mirisalo je kiks, desio se kiks. Bože moj, idemo dalje, negdje ćemo morati ove bodove nadoknaditi.

Eto, uđe i taj Sinan i mrka kapa. Ništa. Ništa nije pokazao. Dado ispade naš ponajbolji igrač do sada, ko bi rekao.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:21 pm

LARSSON je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:19 pm
Al kakvog lijevog beka imamo...
Nije ni za sjedece odbojke,brata sebi napravio
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Generalstab
Postovi: 31
Pridružen/a: sub avg 10, 2019 7:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:24 pm

I da pohvalim posjetu, opet cemo biti sa najbolji sa posjetom u zadnjih deset godina 8 puta smo bili, bili bi i 10 od 10 da jufke ne proslaviše titule u zadnjem kolu. Volim te Željo :zeljeznicar1:
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:24 pm

Fali Alispahic bas.

Idemo dalje!
1921-1987-2007
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:25 pm

**** ga dan ako ima iko gluplje igrace nego nase. Pa stanicu dragi sve ti ***** retardirano znas li pas odigrati **** te ronaldo. Veseli prazan ugao ima on suta gdje igrac u bloku stoji. Od zeca vjerovatno je ovo najvise sto cemo gledati nema snage ali nikako.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:26 pm

Jbg, po pobjedu u Široki
Željezničar ante portas !
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:29 pm

fcz je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:19 pm
Gola je napisao/la:
sub avg 17, 2019 10:48 pm
Zar je moguce da nema zrno nafake u nama? Pa sta nam se ovo desava Allahu dragi
Nafaku, kao i slicne mitske pojmove u koje samo jos balkanski narodi vjeruju, po nekakvoj definiciji treba - zasluziti.

Cime smo mi to veceras zasluzili pobjedu ili tu nekakvu "nafaku"? Seljackim, bahatim, egomanijackim ponasanjem brace Zec koji svakim potezom krenu da ponize protivnika i ispadnu zvijezde a na kraju se obrukaju? Ili mozda pickastim ulaskom u drugo poluvrijeme u kojem nismo dobili nijedan jedini duel? Nadtrcani, nadskakani, izgurani u borbi za svaku loptu. Ma fuj.

Bodove su u prvom redu izgubila braca Zec i Bogicevic koji je ispunio uslove za staracku penziju.

Ramovic i Mujezinovic su me takodje strasno razocarali, ponasali su se ko dvije balerine.

Veselinovic je borac, nekad ga krene ali ruku na srce bas, bas je neinteligentan.

Nadam se da su veliki strucnjaci uvidjeli sta znaci Alispahic na terenu. Steta samo sto je ocito sklon glupim kartonima i bojim se da ce cesto pauzirati.

Jedina svijetla tacka je maestralni Sadikovic i donekle Bojo.

S dva poraza u naredne dvije utakmice (a itekako je moguce) smo opet u istom kurcu u kojem smo bili zadnjih godina.
Nafaka itekako postoji i ti je imas jos od samog rodjenja,Allah te uputio dijete drago,da ne pises takve greske.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:30 pm

Kospa je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:20 pm
Vortex je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:11 pm
Sloboda je odigrala koliko joj treba, da smo deset puta vodili, oni bi se večeras deset puta vratili i dali gol. Procentualno osvajamo jako malo bodova kući, ko i Čelik ove sezone, vjerovatno će se taj trend nastaviti i u nastavku sezonu. Dakle štow osvojimo bodova u gostima, to nam je bodovna baza. Sad ide težak raspored i bilo bi dobro da u naredne 3 utakmice osvojimo makar 5 bodova, mada je realno 3. Nekako držati priključak za vrhom u jesenjem dijelu, ne zaostajati bodovno previše, pa probati nešto na proljeće. Mislim da imamo šansi izboriti Evropu i ne bi trebali to uprskati.
Druze o kakvim ti ba procentima pricas igrali 5 utakmica, kakav je to uzorak.
Ova nasa ekipa u punom sastavu ima dosta potencijala, neke stvari i sami saznajemo u hodu kao i Amar. Ali dok rastemo i pronalazimo se ko ekipa obavezni su kiksevi.

Ovo veceras je peh pehova mrtvi.. idemo dalje
Ako na derbiju bude x ( ili nešto gore, ne daj bože) biće ti jasno kakvi procenti,
Ne bih se složio da je peh. Vratilo nam se protiv Čelika kad su nas ljudi zakucali prvih pola sata a nas vile nosale, treba biti realan i priznati da smo imali sreće koliko smo teški.
Kasnije su oni pali i mi ih otresli.
Imali smo sreće i protiv Zrinjskog obzirom da su oni igrali desetkovani i opet nam je gol visio u zraku.
Al glavu gore. Ovoj ekipi je ovo plafon i ja sam zadovoljan.
Za razliku od nekih ranijih vremena evidentna je borbenost, ozbiljnij pristup igri, zalaganje i timski duh. Rezultat će doći, prije il kasnije.
Volim te Željo!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:30 pm

Samo me interesuje da oni što kažu da Alispahić smeta, da li su vidjeli koliko smo večeras duela izgubili? On je ta prva spona, prvi dodir, prvi pas, a ključna je inteligencija i predvidljivost igre da je uvijek tu na igraču prema kojem ide lopta.
O Sipoviću ne treba ni trošiti riječi.. Koliko je skokova uzeo u prva 4.kola to su priče.
Ovo će skroz druga priča biti u širokom. Ja sam siguran u to. Ona priča koja nas je zaljuljala i dala nam krila ovih dana. U tri boda sam 100% siguran. Života mi eto..
Biće tu i Štila aBd.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:31 pm

Stanic igrac manje!

Bogicevic sa svojim krestanjem unosi dodatnu nesigurnost na terenu, Veselinovica opra na ruke.

Desna strana sa Zecom losa veceras!

Nas najveci problem je mentalitet!

Mosa ljoZe!!!

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:33 pm

Tačno nešto u grudima teško
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:35 pm

P.S. nekad treba i šamar dobiti da se vidi da nakon gola u 18oj nije kraj utakmice i to smo večeras krvavo naplatili. Iz jednog od dva slobodnjaka, i iz jednog jedinog kornera.
Niko se sam neće pobijediti. I neka to bude lekcija.
Tri boda u širokom su za mene gotova stvar.
Naprijed Željo ljubavi moja!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:36 pm

Ne znam, po meni ovo nije bilo loše. Čak šta više sasvim dovoljno za pobjedu na guzove kakvih smo imali mali milion u zadnjih x godina. Samo što ono što sam dosta puta rekao, ova igra na 0,5:0 može lako prevagnuti sa keca na iks. A večeras jeste jbg.
Ništa, idemo dalje. Ko je očekivao da ćemo sve redom dobijati nije realan sekunde, jeste loše što smo prosuli već 4 boda kući ali eto ako je utjeha imamo zalihe da gostovanja...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:39 pm

Solidna tekma, zaslužili smo možda više, ali nemamo kvalitete da zabijemmo gol, da uputimo pravi centaršut...
Ogroman broj kornera, centaršuta, a 10% ih je kvalitetno.
Ja bih izdvojio Dadu i Veselog. Možda Veseli ima neka glupa rješenja, ali 75 minuta mi preko Veselog napadamo, stalno ga duplaju, udaraju, a druga strana ne postoji.
Asim Zec je bruka za FK Željezničar!!!
Ermin večeras sve što je pokušao, loše je uradio. Bio je i sebičan dosta.
Sinane, vjerovatno je istina ono što je Amar rekao na pressici.
Staniću Srđane napuši se kurčine! Ako je Veseli neinteligentan, ovaj je retardiran(kao što i jeste).
P.S. Nikad veći seljačić nije došao na Grbavicu od golmana slobode, ono nabija nekog i provocira onoliko, a najviše ljudi što ga je gledalo negdje u selu u Bačkoj ili iz koje pm došao već.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:40 pm

bistrikboy je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:24 pm
Fali Alispahic bas.

Idemo dalje!
Malo je reci da fali.Pa mi bez njega ne mozemo drzat loptu 50 sekundi u posjedu.Sta bi raja sa Ramovicem kojeg ste prizivali?Uso je i bio je igrac manje na terenu.Amare tvoj poraz,preuzmi jednom u zivotu krivicu.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:40 pm

gavran je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:21 pm
LARSSON je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:19 pm
Al kakvog lijevog beka imamo...
Nije ni za sjedece odbojke,brata sebi napravio
Smrdan pravi. Sve lošiji i lošiji. Imamo dva lijeva beka, ne znaš ko je gori. Onaj ne može bazen centaršutem pogoditi, smrdan užasan nazad, najprijed za promil bolji od Pave.

Kaže smrdan dobrim igrama ću vratiti povjerenje navijača, kako ono bi. Pa ugledaj se majmune na Dadu. Svi smo ga popljuvali, iako on ništa ružno (za razliku od smrdana) nije ni rekao, ni uradio u vezi sa Željom. Dečko potpisao, radio, radio i evo, ponajbolji igrač. Meni duša k'o dunjaluk cijeli kad vidim naše dijete da onako igra i onako pogađa. Samo nastavi tako, nemoj se uljuljati, valja se izboriti za minutažu kad bude tu i Štila.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:40 pm

Yebem ti centaršut kad ti ga Perica Ivetić očisti.
1987
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1730
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:41 pm

Meni je ohrabrujuce sto smo bolji bili od svakog u ovih 5 kola. Jebi ga sa stilom, sipom i mehmedom bit ce dimenzija vise. Bekrija nam zabi gol kakav nije u karijeri plus Eric odleti u prazno i onog debila u ledja pogodi i udje jbt grob. Idemo dalje volim te Zeljo
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:41 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:35 pm
P.S. nekad treba i šamar dobiti da se vidi da nakon gola u 18oj nije kraj utakmice i to smo večeras krvavo naplatili. Iz jednog od dva slobodnjaka, i iz jednog jedinog kornera.
Niko se sam neće pobijediti. I neka to bude lekcija.
Tri boda u širokom su za mene gotova stvar.
Naprijed Željo ljubavi moja!!
Cuj gotova stvar jesi realan ti ne igras sa zvijezdom nego igras na Pecari gdje inace tradicija ide u nasu korist haha
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:42 pm

Asim Zec, Sinisa Stevanovic, Srdjan Stanic, Mladen
Veselinovic, profesionalni fudbaleri :klanjase2: :doktor:
***** ti i fudbal i sve kad ovakvi debili igraju za Zelju. Iz kola u kolo ljudi pokazuju koliko su limitirani, da ne koristim grublje izraze. Nismo ni svjesni koliko bi nam znacilo dobro krilo ala Zakaric, neka prevaga koja ce biti opasna po protivnika, neko ko zna zabiti gol, asistirati itd i uz to krilo dobar lijevi bek. Nama krila Asim i Veselinovic, na kraju sezone 4-5 golova i mozda isto toliko aaistencija ce imati ali kad ih spojis zajedno. 4 boda smo prosuli na Grbavici, najtuznije od svega je sto smo to uradili protiv dvije tako limitirane ekipe da to nije normalno..

Sto se tice ostalih igraca, greska Erica kod gola jbg, prva njegova greska u ovih pet kola.
Osmankovic- Ako imas mozga koristi ga malo, nemoj samo na snagu ici **** ga dan, onakav faul koji je prethodio golu Bekrica je toliko glup da se rijecima ne moze opisati,ostatak utakmice nervozan do bola, samo neka ispucavanja u aut itd..

Bogicevic-ni dobro, ni lose, solidno..

Bojo-Ne mogu da vjerujem da nam on izvodi prekide. Kakvi su ono centarautevi Boze dragi, leti lopta pola sata, golman moze popiti kafu, ispusiti cigaru, krenuti polako i uhvati je. Oko 15 kornera i mozda 1 je dobro izveo, Sloboda 1 korner i odmah gol.

Ermin Zec totalno van utakmice. Najveca greska Amara je sto je njega stavio danas u sastav. Ljudi su nam kroz sredinu prolazili jer nije bilo Alispahica da stane na loptu, razbije napad protivnika,diatribuira loptu prema napadu itd i tek se sad vidi koliko on znaci za ovu ekipu.

Jedini koji zasluzuje pohvale nakon ove utakmice je Damir Sadikovic koji igra u kontinuitetu dobro, samo nastavi ovako Dado.

Nema opravdanja da se ne dobije ovakva Sloboda i to jos na Grbavici, ako zelimo titulu. Realizacija nam je uzasna, dodjemo do 16 metara i onda ni sami ne znamo sta hocemo, i onda krecemo sa centarsutevima. Trazimo nesto Krpica a njega Ivetic stavi u dzep. Nadam se da ce Stilic biti ubrzo spreman i da cemo dovesti jos bar dva pojacanja..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot], igla, neroazzuro, Okolele, SamoNapad i 168 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija