Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 2:40 pm

Kad bi znali ovi momci iz 1921.tv koliko ih volimo i koliko smo ih zahvalni za sve što rade...Veliko vam hvala i posebno to cijenim kada nisam u mogućnosti da budem na stadionu.
Predivna atmosfera, velika homogenost svih faktora koji čine Želju, borba do zadnje sekunde i na kraju dođe nagrada.
Biće Željo opet šampion!
I da se nasmijem za ovih 7 hiljada :rofl: :rofl:
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 2:43 pm

Reče ipe da je bilo 7700. Ulazi se nadgledaju kamerama i ježevi su mjerodavniji od našeg oka. I ja nešto kontam. U zadnje dvije godine stalno mašamo sa posjetom. U ovaj broj 7700 uključene su i gratis karte i sezonske i sve. Vjerovatno je zbog samog stadiona, zamislite još samo jug blizu gola ima sve da grmi. Sljedeći put bit će 10k. Idemo po pobjedu u Zenicu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 2:56 pm

Kako su pioniri i kadeti igrali?
Željezničar ante portas !
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1724
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:00 pm

Kakve su sanse da Stila bude na klupi u Zenici ?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:00 pm

Dosta se polemise oko brojke, bitna je naravno, ali bitniji je dojam na stadionu. On mi govori da je raja zadovoljnija, da smo svi maksimalno posveceni, ujedinjeni, u kljucnim trenucima smo gurali igrace do pobjede, vrsili pritisak na sudije, svasta nesto. Dugo se nije ostalo vise od 5 minuta poslije tekme i slavila pobjeda. Jel nas 7700, 8200, 8650, meni manje vazno, raja je opet na stadionu i bice sve vise ako nastavimo s dobrim rezultatima.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:02 pm

Sta se ova stupcanica mrtva okomila ba na nas hahahaha
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
kemo
Postovi: 200
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:04 pm

Prijedlog upravi: zajedno sa sistemom kupikartu.ba omoguciti on line prodaju karata. Jucer uoci utakmice ispred sjevera se cekalo za kartu i do pola sata jos plus nervoza guranje itd.
Ovako fino kupis kuci kartu, platis karticom/paypalom isprintas i vozi :DD:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:07 pm

kemo je napisao/la:
pon avg 05, 2019 3:04 pm
Prijedlog upravi: zajedno sa sistemom kupikartu.ba omoguciti on line prodaju karata. Jucer uoci utakmice ispred sjevera se cekalo za kartu i do pola sata jos plus nervoza guranje itd.
Ovako fino kupis kuci kartu, platis karticom/paypalom isprintas i vozi :DD:
Ma za ovakve tekme, treba dan prije prodavat karte.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:09 pm

fcz je napisao/la:
pon avg 05, 2019 2:20 pm
Meni se tek malo slegli utisci. :)

Kako sam samo sretan sto sam pojeo svoje rijeci jer sam bio siguran u poraz. Naprosto sam fasciniran borbenoscu svih igraca, ono je pravi Zeljeznicar. Svi nedostaci u igri su nadomjesteni fanatizmom i bez ikakve pristrasnosti mogu reci da smo rasarafili Zrinjski sinoc, trebalo je biti barem 3:0, barem. Odbrana od koje smo svi strahovali pred pocetak prvenstva djeluje strasno, Era je pravi golman, Sipa i Kemo su izgleda potpuno kompatibilni. Realizacija nam prilicno skripi ali vjerujem da to moze nadoci, bitno je da se pojavljuju naznake igre, smislene igre.

Eric - kao sto rekoh, pravi golman, nista vise dodati ni oduzeti. U njemu vidim dugorocno rjesenje, posebno sto je dosta mlad za golmana.
Stevanovic - definicija Zeljinog ratnika. Iskreno se nadam da ce ostvariti zelju i ostati s nama do kraja karijere, to je lik koji svojom ludom energijom daje impuls i igracima i nama na tribinama.
Stanic - poginuo je sinoc, imao finih ofanzivnih akcija ali njegova ispadanja i pogresni pasovi su katastrofa, sva sreca da nismo kaznjeni zbog toga.
Sipovic - maestralno, ovo je taj Sipa kojeg smo cekali. Motivisan, koncentrisan i jak k'o zemlja. Pravo mi se svidjelo kad je u jednoj pauzi u drugom poluvremenu zagrlio Sinisu i cini mi se Kemu, prica im nesto, bodri ih...
Kemo - mnogo se trenera izmijenilo a nijedan nije imao znanja/hrabrosti da ga istrpi i razvije njegov talenat, nadam se konacno da je Amar taj koji ce mu pomoci da zablista. Ovo dosad izgleda vrhunski.
Bojo - kao sto mnogi primijetise, sinoc nesto rezervisaniji, vjerovatno je bio pod pritiskom. Ipak, sasvim dobra partija, dosta finih i pravovremenih pasova.
Alispahic - znam da uvijek moramo imati nekoga na zubu, takvi smo; ali zasto pobogu to mora biti igrac koji nas nicim nije uvrijedio, koji gine i uradi mali milion korisnih stvari koje raja ne primijeti... Ili nece da primijeti. U sve tri ove utakmice je dao jako puno i ako se uspije jos malo fizicki dotegnuti nece njega niko iz tima izbaciti.
Sadikovic - dobar, skroz dobar. Agresiju je podigao - nije to jos uvijek na Sinisinom ili Mehmedovom nivou, ali puno bolje nego ranije.
Zec - sifra F20.1. Ne zna covjek prosto kako da ga ocijeni. Promasi onu budalastinu u prvom, pa onda dodje period gdje sto puta pokusa glavom kroz zid, pa onda u drugom poluvremenu napravi haos u njihovoj odbrani... Nepredvidljivi ali korisni ludjak.
Veselinovic - realno dosta losih odluka sinoc. Mora nauciti prepoznati momenat kad da se rijesi lopte, dzaba driblinzi ako se nakon njih ukipis i cekas da ti uzmu loptu.
Krpic - jebena furija! Ono ganjanje njihovih igraca citavu utakmicu, otimanje lopti i na kraju ono ludjacko slavlje gola... Svaka cast burazeru. Grehota bi bilo ne pokusati mu produziti ugovor, s njim ne mozes pogrijesiti nikako a ko zna kad cemo vise naci ovakav stroj.

Zajmovic - Nije Ermin Asimov brat, ovaj je, samo je neko zamijenio papire.
Mujezinovic - dobar, unio je i mirnocu i svjezinu u ekipu bas onda kad je trebalo. Kao i Veselinovic, mora malo vise i brze da razmislja.
Hajdarevic - sasvim fino za ono malo vremena.

Prvi put nakon povratka sam vidio Amara. Ukljucio se, skace, luduje... Ekipa vrhunski postavljena i motivisana, izmjene smislene i pravovremene.

Atmosfera... Pa sta je ono ljudi moji. Sizofrenija kolektivna, jebes sve droge ovog svijeta. Ispod 9.000 sigurno nije bilo, dovoljno je pogledati slike tribina u toku utakmice i vidjeti koliki je kapacitet stadiona. Tacka.

Sad u Zenicu ici na fajt, bice gadno sa nalozenim smrdljivcima.

P.S. Onim sto su izveli Semsu sve najgore u zivotu.
Sa svim se slažem osim djelimično sa ovim što si napisao za Alispahića. Mehmed kojeg ja znam je velemajstor s loptom, on kod nas još nije pokazao ni 10% od onog što je mogao ranije, eh sad šta je razlog tome, da li fizička sprema, da li godine ne znam, ali mislim da neće ni pokazati puno više od ovog što trenutno daje. Ja kažem da je to solidno, ali kad Štilić bude spreman za njih dvojicu teško da će biti mjesta istovremeno na terenu, možda eventualno protiv Mladosti ili Zvijezde na Grbavici. Na toj poziciji moramo imati nekog s konkretnim učinkom, odmah će i krila i Krpić imati još konkretniji učinak.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u pon avg 05, 2019 3:10 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:10 pm

Sto se otvori Sarajevu i Zrinjskom u Evropi
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:12 pm

AsharaK je napisao/la:
pon avg 05, 2019 3:10 pm
Sto se otvori Sarajevu i Zrinjskom u Evropi
Djaba im kada sad ispadaju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:14 pm

AsharaK je napisao/la:
pon avg 05, 2019 3:10 pm
Sto se otvori Sarajevu i Zrinjskom u Evropi
Za Zrinjski ok, ali mislim da se anamo onima ništa nije otvorilo, samo su imalo mnogo sreće sa ovim direktnim plasmanom u treće pretkolo. Inače, kad završe nastup u Evropi imat će dva odigrana pretkola i dva ispadanja, a to jako ružno zvuči bez obzira u kojem si pretkolu igrao. Pozititivno je naravno što će finansijski dobro proći.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:16 pm

storm_raider je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:07 am
mula je napisao/la:
pon avg 05, 2019 8:46 am
storm_raider je napisao/la:
ned avg 04, 2019 11:53 pm
Pavic mora igrati ispred Stanica. I zbog fudbalskih, a i nefudbalskih razloga.
Pojma ti nemaš
Moguce. Ne zna niko ovdje vise od ikoga, pretpostavljam, o fudbalskim stvarima, ali o nefudbalskim znam. Barem o onome sto mu vecina navijaca zamjera, a na to sam i stavio akcenat. Na kraju krajeva, mi ovdje diskutujemo, razmjenjujemo misljenja, tako da te lijepo molim da ukoliko nemas nesto konstruktivno, da onda makar ne pises destruktivno, jer niti pomazes, niti sudjelujes.

Zbog toga Pavic, ili bilo ko, trebaju igrati prije Stanica.
Ko ba ne zna sta ba ne zna hahahahaah
Salu na stranu da se ukljucim u diskusiju
Izmedju Pavica i Stane biras manje zlo sto se tice zelenog terena, a van terena svi znamo zasto Stana ne bi trebao biti tu. Po meni ima gresaka i propusta u odbrani i jedan i drugi, ali izgleda da se Stana vise uklopio u ekipu nego Pavic. Najvise bi volio potpuno novog lijevog beka tipa Jozinovic prije par godina kad sam ga spominjao.

Volio bih pohvaliti i Dadu u ove tri utakmice iza nas pokazao je da se na njega moze racunati. Asim me pozitivno iznenadio sa defanzivnim zalaganjem. Bravo Marek jos da zavrsnicu istreniras i hladno ces otici vani i uzeti pare. Shortyju jos jednom svaka cast na onoj pozrtvovanosti. Kao Bogi najbolji stoper svemira ikad moram da pohvalim Kemu i Sipu odlican posao u cuvanju Lendrica, a Bgm i Hadzica. Skoro nijedan zracni duel nisu izgubili. Doveo bi ipak stopera za rotacije, ali bi Kemi dao prednost jer konacno pocinje da daje znake onoga sto je trebao davno da postane. Igrac se stvara na utakmicama a ne na treningu. Krpic i Veseli standardno drze odlicnu formu ove sezone, iako se kod Veselog vidjelo da je iscrpljen. Sinoc mi je Bojo bio blijed vjerovatno prvi put pred ovakvompublikom pa vjerujem da ce biti bolje.

Za kraj sam ostavio Erica i Alispahica. Eric je najbolje pojacanje zadnjih nekoliko godina. Bravo majstore. Da ti svaka bude clean sheet. Alispahic loptu ima u malom prstu bas zavidno znanje, ali je ocito da su ga godine stigle i brojne povrede osakatile. Ove tri utakmice je odigrao u najmanju ruku konkretno s tim sto bih dodao da je specificno miran igrac na lopti sto je rijetko vidi u ligi. Nek poradi sa Hajdarevicem oko toga, jer je Harisu to najveca mana ubjedljivo.

Srdacan pozdrav.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:28 pm

Da ne odoh na Grbavicu, srce bi otišlo bez mene. Sve je ovo previše emotivno za mene.

Rekoh ajd polako na istok prema jugu...sjednem uživam i ne srkletim, ono laganini odgledam tekmu. Krenu Grbavica i ja ne ušuti. Evo glasa nemam, ruke još ne osjetim, a noge me još bole gledajući kako Krpa trči.
Svaka ti čast majstore, ja sam se umorio geldajući te i imam upalu mišića grčeći se i zapinjući iz petnih žila kao da ti snage mogu dati. Da ti nedo Bog drugo srce bude trebalo, moje bi imao.

Mislim da se ni jednom Željovcu sinoć nije ništa moglo prigovoriti. Svaka čast svakom od čistačice do svakog nas koji je bio na stadionu. Nadam se samo da ću moći bar samoglasnike izgovarat do Bilinog polja.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:42 pm

PlaviVlak je napisao/la:
pon avg 05, 2019 2:40 pm
Kad bi znali ovi momci iz 1921.tv koliko ih volimo i koliko smo ih zahvalni za sve što rade...Veliko vam hvala i posebno to cijenim kada nisam u mogućnosti da budem na stadionu.
Predivna atmosfera, velika homogenost svih faktora koji čine Želju, borba do zadnje sekunde i na kraju dođe nagrada.
Biće Željo opet šampion!
I da se nasmijem za ovih 7 hiljada :rofl: :rofl:
Ubijedjen sam da znaju koliko mi ovo sve cijenimo. Stoga se i trude odrzati i dizati nivo

A mogli bismo i mi pokazati i prema njima znak podrske
Ne samo pretplatom na njihov kanal. Clanstvom recimo, kupovinom nekih od njihovih artikala, ....
1921 je brutalno dobar. Rekao bih cak zeljovski dobar :zeljeznicar1:
5. - 7. Okt 1992.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:49 pm

El_Nino je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:33 am
barbarez je napisao/la:
ned avg 04, 2019 11:02 pm
El_Nino je napisao/la:
ned avg 04, 2019 10:45 pm
Rezime 1. Poluvremena:

Kako početi post a ne jebati Asimu mater. Jel moguće Amare da ti on igra? Daj Sinana tamo ako već Mehmed mora igrati. Ah da, mora i Asim zbog buraza. Ništa.

Derbi u prvom tanak.
Dobra stvar što nam Zrinjski nije napravio ništa ozbiljno. Mi smo imali onu izrazitu šansu preko Asima, najbolja šansa u 1.poluvremenu. Na stadionu se priča da nije bio ofsajd Asima a digao je, ja nisam vidio sliku. Mada da se ne nerviram mnogo, on bi to promašio kao i onu prvu.

Tanak nam vezni red. Bojo ništa. Mehmed imao dvije dijagonale, ali je smješno kako trči kontre. Slowmotion. I gledajući kontrolu lopte, distribuciju lopte i svega što treba desetka da radi, i poredeći s istim igračem iz druge ekipe, dosta lošije od protivnika. Amare, daj Sinana do Štile, nemoj srat, **** te Began i Alispahić skupa.

Tužno, ali istinito, Ivan je daleko najbolji veznjak bio na terenu. Naši mu ništa ne mogu. Veza nam je "podbacila".

Kemo odličan. Stana se gubio. Ostali solida.

Lendrić tanak. Il neće il je grohno, ni blizu onog iz Želje ni trkom ni bilo čim drugim.

Rezime 2.poluvremena:

Po meni preslikano kao prvo. Opet mi bolji, oni ništa. Samo sad smo ga i zabili.

Ostaje žal što ga nismo dali u finišu. Oni umorni a krenuli po izjednačenje. Falilo nam koncentracije, mirnoće, pameti a izgleda malo i snage.
Nema veze, ali ljepše zvući 2-0, a i ja bi pogodio prognozu. :D

Kakav god bio Mehmed,( jer po meni je spor, nevidljiv, kakvu god loptu imao to ne pokazuje i neka koristi od toga jer evo 3 meča ništa konkreno) danas najbolji u sredini. Posebno se osjeti kad se umori, tad griješi i pasove. Bojo najlošiji. Jbg majstore, bit će valjda bolje. A ti Osmanoviću idi jebi Asima, on je krivšto sad ne igraš umjesto Dade.

Generalno, zaslužena pobjeda. Mene kao sladokusca meč nije dojmio, ali bitna je pobjeda.
Mi smo se pitali osim onog finiša prvog poluvremena kad sam popizdio što nam umorni Zrinjski pravi inicijativu, a ne mi njima.

Kemo odličan, svaka čast. Ti i Krpa za igrača tekme. Dobra odbrana tima, dobri i odbrambeni igrači, osim Stane, probijali su ga, ali eto vadi ga malo ona "zmijugaloma" :D
Vezni red mi je podbacio.
Veseli dobar.
Asim loš.

Idemo dalje. Daj Amare još se malo pojačaj uz Štilu i možemo pucati na visoko, jer treba nam širine kad bude kartona i povreda, a i kad bude guravo u malim tekmama da neko može unijeti nešto s klupe. Sad je to potanko, nema nekog izbora s klupe.
Na stranu sto cesto imamo razlicita vidjenja,i tvoju kuknjavu za moj zasluzen ban. Bez obzira sto smatram da si ga i sam zasluzio mnogo puta,ne sto meni nesto kazes,nego sto pojedine igrace nazivas seljacicima i slicno.
Upustam se sa tobom u rasprave prije svega jer bez obzira na razlike u misljenju,vjerujem da si pravi Zeljovac.
Sto se tice tvog posta,samo 2 stvari bi komentarisao. Slazem se da je Asim tanak i cudan igrac. I ja bi ga volio vidjeti sto dalje od prvih 11.Ali ne moze brate Sinan na krilo nikako. To isto kad bi ti Krpic bio vezni. Ne ide..
A sto se Alispahica tice. Vjeruj da je toliko puta veceras razvukao i na spavanju uhvatio njihovu odbranu,smirio loptu,pa u krajnjem slucaju 80 posto gola je njegovo. Ne zbog suta,vec sto se snasao u 16 m,tri puta bolje od svakog naseg krila i napadaca.
Jebi ga nije brz i ne treci brzo kontru,a vjeruj ni Stila je nece nista puno brze trcati.
Njemu i Stili to nije primarno. Ali zato druge stvari rade odlicno. Nije mu ni odbrana neki prevashodni zadatak,koliko god neko rekao da svih 11 igra odbranu i napad.
Daleko je ovo od savrsenog,ali nije bas da smo za jedan gol bili bolji. Mi da smo imali bolja krila,bili bi mi za vise od jednog gola bolji.
Ako uzmemo u obzir da svi misle da je Zrinjski najkvalitetniji i da ima 25 igraca jednake kvalitete,ako ti nista konkretno ne naprave za 90 minuta,a ti si realno igrao bez 3 igrqca koje mnogi smatraju da su najbolji. Stila,Ermin i Sinan,onda nije bas da taj mrtvac Mehmed ispada tako los,ako takvu ekipu poprilicno izdominira na sredini. Da ne davim puno nemam vremena bas ... pozz
Iako ne želim i ne komuniciram s nekim ko mi kaže da jedem govna, više puta i to zbog treće osobe jer ja nisam uvrijedio tebe, ali odgovorit ću ti. Prije svega da ne bude zabune.

Alispahić je spor, spor je i Zeba, sporiji je Štilić od Sinana. Svakako da jest to tako. Ja inače preferiram brže igrače, to je lična stvar, ali na kraju biram učinak.

Eh sada, meni ne bi bio problem što je Mehmed spor da mi imamo neki učinak od te njegove mirnoće, sigurnosti, iskustva. On igra poziciju 10 i za mene taj igrač treba da je učinkovit, vidljivo učinkovit. A to nije dvije asistencije u sezoni. Sinan je s duplo manje tekmi imao bolji učinak prošle sezone. Evo i ove Mehmedova statistika i učinak Nula.

Siguran pas. Da ako si zadnji vezni, ali kao 10 se mora više rizikovati, više kretati, više sudjelovati i trčati. To nabrojano jesu kvalitete Mehmedove ali ne vidim veliku i krucijalnu korist od toga.

Ivan je isto spor kao Mehmed, ali je imao bolji učinak. Mene zanima to, asistencija, pogodak jer igraš 10.

Kažeš Sinan kad je bunker ne može ništa. Bio je bunker protiv Borca i Mladosti, šta je Mehmed uradio? Je li izbacio nekog u šansu, je li se on našao u njoj. Nije.
Sinan može višak napraviti. Brz je, veći radijus kretanja.

Ne možemo pričati šta bi bilo da je Sinan igrao, da li bi više pokazao od njega. Jedino možemo gledati prošlu sezonu ili sezone u ovoj ligi, mada ni to nije relevantno jer nisu igrali u istoj ekipi.

Da rezimiram. Mene na 10 ne zanima mirnoća i siguran pas, OK to ako je pomješano s rizičnomloptom, pasom u šansu. Kad treba mirno nek bude mirno, ali treba i rizika.

Po meni Mehmed premalo trči, premal mu je radijus kretanja, konkretnost vrlo slaba, učinkovitost također ( sve to govorim uzimajući u obzir ove tri tekme koje je igrao, ono u Slobodi poredeći s Sinanom kod nas do sad, Ivanom kod nas i tako to), iako sam već rekao da je sinoć bio najbolji veznjak, ne zbog njegove spektakularne partije, već zbog podbacivanja ostalih. Imao je dvije dijagonale, onaj šut, ali je imao i grešaka pogotovo kad se umorio.

Mene zanima na toj poziciji učinkovitost i korist za igru. Štila ne mora biti brz mnogo, ali od njeg očekujem podvaljene lopte, golove. Ako ih ne bude neću biti zadovoljan.

Tako da većina stvari stoji, neko preferira ovo, neko ono, mada mislim da svi treba da gledamo korist i učinjeno za igru, rezultat, konkretnost. Zbog tog mi i ne stoji neko poređenje s Zebom, ok jesu po brzini tu negdje, ali Zeba je imao 20 asistencija i to pravi razliku.
Ima Mehmed svojih kvaliteta, nije da nema, ali ima i mana.
Nisam ti ja rekao jedi govna,tebi licno.Nego sam napisao opcenito optrilike da ovi sto puno pricaju jedu govna ,u smislu da seru puno. Kontekst je drugaciji. Napisao si i ti meni jado jadni,i svasta nesta. Kao sto si pisao uvrede igracima,ali vise regovao jer imam dojam da samo pojedinci cekaju kiks da bi mogli orgijati . Nisam tebi licno uputio,nego ti volis da se nadovezes i pronasqo si se tu.
Izvini ako si to tako shvatio. Nije mi to bila namjera zaista.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 3:59 pm

Rece pusikurac stana, proci ce prozivanja sa dobrim rezultatima, tako i bi.
Nekima, ne svima.
stanicu smrdane nasipu se kurcine
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 4:04 pm

phpBB [video]
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 4:26 pm

Boze Dragi ko sve sudi u ovoj ligi, sinoc u igri vracaju loptu golmanu, Krpic mu blokira ispucavanje a onaj levat nesto svira. :lol:
1987
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 4:32 pm

shzna je napisao/la:
pon avg 05, 2019 4:26 pm
Boze Dragi ko sve sudi u ovoj ligi, sinoc u igri vracaju loptu golmanu, Krpic mu blokira ispucavanje a onaj levat nesto svira. :lol:
Svirao mu indirekt (da ga je lopta u ruku pogodila) a sa sjevera se fino vidjelo da je Krpica u ledja lopta pogodila..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 54 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija