Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:22 pm

Ma bilo je malo više ljudi nego što ovi kažu,savez nas zakida u svemu malo je reći jel vrijeme da objavimo rat savezu ?? EDIT: Komentator na BHT 1 napu*** nam se svima
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:28 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:38 am
azbaha je napisao/la:
pon avg 05, 2019 1:23 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon avg 05, 2019 12:13 am


Hvala Bogu neznalicu smo otjerali.
Haj prestani, koji ti je k...
Ali sta sam ja pogresno rekao?
On je mene nazvao idolopoklonikom, jer sam pohvalio igru naseg kluba..
Zato sto si ti prvi poceo sa:
`Amar Osim ipak ima magicni stapic, i nije dosao samo pare da uzme.. ` Cemu takav komentar, moras znati da ce doci do diskusije i ponovo tako pises. Prestanite se svadjati vise, nema smisla, ima skupstina, ima inspekcija, sve ce biti rjeseno.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:31 pm

Izvještaj ???
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:33 pm

Polako. Ide ovo dobro...
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:34 pm

Ako budemo aBd prvi na tabeli ima svi da budu protiv nas ,zato ljudi budimo svi ko jedan do kraja.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:38 pm

AsharaK je napisao/la:
pon avg 05, 2019 10:48 am
Ekipa Željezničara sinoć je imala sjajnu podršku sa tribina. ⚪️🔵

Ukupan broj gledalaca: 7.700 🏟️

Mi smo Željini, Željo je naš!
Da li racunaju ovdje i one ljude s desetogodisnjim kartama?
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:42 pm

Stupčanica uzvraća Osimu

BEZ AMARA OSIMA ŽELJEZNIČAR I DALJE DOBRODOŠAO U OLOVO

Igrači, uprava NK Stupčanica, ali i svi građani Olova uvrijeđeni su novom ne primjerenom izjavom trenera Željezničara Amara Osima u kojoj je, govoreći o minimalnoj pobjedi protiv Zrinjskog, olovsku Stupčanicu pomenuo u ponižavajućem kontekstu kazavši: - „Nismo igrali protiv Stupčanice iz Olova, već protiv Zrinjskog koji ima 25 dobrih igrača“!
Da olovsko ogorčenje bude veće ovo nije prvi put da Osim junior Stupčanicu spominje u negativnom kontekstu. Uradio je to još jedanput kao televizijski gost u jednoj sportskoj emisiji podsjećaju iz uprave Olovskog kluba. U otvorenom pismu koje je ustupljeno redakciji Radio Olova iz NK Stupčanica podsjećaju Amara Osima da je u nekoliko navrata NK Željezničar „igrao protiv Stupčanice“ . - U Olovu je šampionska generacija Željezničara, deset puta vrednija i bolja od današnje, predvođena legendarnim Ribarom u prijateljskom meću sa nama igrala 2:2 – prisjetio se za program Radio Olova i ondašnji i današnji trener i legenda Stupčanice Ahmet Degirmendžić, kazavši kako je izjednačujući pogodak, glavom iz kornera, tada postigao, u samom finišu utakmice, veliki Katalinski, a da su u toj postavi bili i Jelušić, Kojović, Sprečo, Hadziabdić, ....
I u drugoj prijeratnoj utakmici Željezničar je predvođen Bračuljom, remizirao sa Stupčanicom – bilo je 1:1. U prvoj i jedinoj poslijeratnoj utakmici, upravo pod trenerskom palicom Amara Osima, Željo je, prije nekoliko godina, slavio 3:1. - U redovima Željezničara tada je igrao i Olovljanin Edin Višća i kada bi se htjeli spustiti na Amarov nivo komunikacije, mi bi sada mogli kazati da taj Olovljanin danas vrijedi kao cijela Željina postava – kazao je za Radio Olovo, vidno uvrijeđen Sadija Omerović čovjek sa 40 godina sportskog staža u ovom Olovskom klubu.
- Stupčanica je organizovan i klub sa tradicijom. Postoji od 1922 godine pod imenima „Bor“, „Radnik“,„Partizan“ i „Stupčanica“. Kada smo Željezničaru svojevremeno ustupili svoj stadion za meč sa banjalučkim Borcem, tadašnji Željin generalni sekretar Zdenko Jelić želio je pokloniti Stupčanici set starih dresova. Kada je ušao u klubske prostorije i vidio 12 novih kompleta Stupčanicinih dresova odustao je. Neka o tome i o Stupčanici Amar upita g-dina Jelića, još je živ – istakao je Omerović.
- - Stupčanica se vraća na staze stare slave! U prošloj sezoni dominirali su kantonalnom ligom ZDK, upisavši u 26 utakmica 26 pobjeda. Osvoji su uz to i KUP ZDK.
- - To Željo u svom rangu niti je, niti će uspjeti.Sa duplom krunom i ovakvom statistikom ulazimo u drugu Federalnu ligu. Željezničar je uvijek dobro došao u Olovo. Pozivamo ih na novi susret, ali ovaj put bez Amara Osima kao trenera. Sa njim, zbog ovakvih izjava, ne želimo sarađivati. Fudbal se igra na zemlji, a ne u oblacima odakle nas Osim junior posmatra – kazao je na kraju za naš Radio Ahmet Degirmendžić 83 trener Stupčanice i legenda ovog kluba.



AHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHHAH
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:45 pm

HajrA je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:52 am
Kospa je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:28 am
TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:10 am
Ali ljudi malo previse serete po zaimagi. Po meni juce odlican potez njegovo ubacivanje u igru (bravo amare). Covjek usao, 2 zuta kartona na njemu odma i onda kad je neko krpica udario covjek vratio koljenom u lice. Takvo srce nam treba!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne mogu da se sjetim utakmice ali Zaja je jos jednom ovako reagovao kad je vidio da je neko naseg nakautirao. Bas iskreno, jaranski kad te srce povuce. Nisam od drugih vidio nesto slicno...
+1
Zaimaga nalozen na max. Odigrao odlicno, kad pocnr jednom od pocetka 3 gola ide odmah. Mislim da u brojku nisu usli gosti na tribinama, sa vip ulaznicama, i nadam se da ce rijesiti problem na istoku sa skenerima. Bas nesto zeza ceka se dugo u redu.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:47 pm

El_Nino je napisao/la:
pon avg 05, 2019 12:42 pm
Stupčanica uzvraća Osimu

BEZ AMARA OSIMA ŽELJEZNIČAR I DALJE DOBRODOŠAO U OLOVO

Igrači, uprava NK Stupčanica, ali i svi građani Olova uvrijeđeni su novom ne primjerenom izjavom trenera Željezničara Amara Osima u kojoj je, govoreći o minimalnoj pobjedi protiv Zrinjskog, olovsku Stupčanicu pomenuo u ponižavajućem kontekstu kazavši: - „Nismo igrali protiv Stupčanice iz Olova, već protiv Zrinjskog koji ima 25 dobrih igrača“!
Da olovsko ogorčenje bude veće ovo nije prvi put da Osim junior Stupčanicu spominje u negativnom kontekstu. Uradio je to još jedanput kao televizijski gost u jednoj sportskoj emisiji podsjećaju iz uprave Olovskog kluba. U otvorenom pismu koje je ustupljeno redakciji Radio Olova iz NK Stupčanica podsjećaju Amara Osima da je u nekoliko navrata NK Željezničar „igrao protiv Stupčanice“ . - U Olovu je šampionska generacija Željezničara, deset puta vrednija i bolja od današnje, predvođena legendarnim Ribarom u prijateljskom meću sa nama igrala 2:2 – prisjetio se za program Radio Olova i ondašnji i današnji trener i legenda Stupčanice Ahmet Degirmendžić, kazavši kako je izjednačujući pogodak, glavom iz kornera, tada postigao, u samom finišu utakmice, veliki Katalinski, a da su u toj postavi bili i Jelušić, Kojović, Sprečo, Hadziabdić, ....
I u drugoj prijeratnoj utakmici Željezničar je predvođen Bračuljom, remizirao sa Stupčanicom – bilo je 1:1. U prvoj i jedinoj poslijeratnoj utakmici, upravo pod trenerskom palicom Amara Osima, Željo je, prije nekoliko godina, slavio 3:1. - U redovima Željezničara tada je igrao i Olovljanin Edin Višća i kada bi se htjeli spustiti na Amarov nivo komunikacije, mi bi sada mogli kazati da taj Olovljanin danas vrijedi kao cijela Željina postava – kazao je za Radio Olovo, vidno uvrijeđen Sadija Omerović čovjek sa 40 godina sportskog staža u ovom Olovskom klubu.
- Stupčanica je organizovan i klub sa tradicijom. Postoji od 1922 godine pod imenima „Bor“, „Radnik“,„Partizan“ i „Stupčanica“. Kada smo Željezničaru svojevremeno ustupili svoj stadion za meč sa banjalučkim Borcem, tadašnji Željin generalni sekretar Zdenko Jelić želio je pokloniti Stupčanici set starih dresova. Kada je ušao u klubske prostorije i vidio 12 novih kompleta Stupčanicinih dresova odustao je. Neka o tome i o Stupčanici Amar upita g-dina Jelića, još je živ – istakao je Omerović.
- - Stupčanica se vraća na staze stare slave! U prošloj sezoni dominirali su kantonalnom ligom ZDK, upisavši u 26 utakmica 26 pobjeda. Osvoji su uz to i KUP ZDK.
- - To Željo u svom rangu niti je, niti će uspjeti.Sa duplom krunom i ovakvom statistikom ulazimo u drugu Federalnu ligu. Željezničar je uvijek dobro došao u Olovo. Pozivamo ih na novi susret, ali ovaj put bez Amara Osima kao trenera. Sa njim, zbog ovakvih izjava, ne želimo sarađivati. Fudbal se igra na zemlji, a ne u oblacima odakle nas Osim junior posmatra – kazao je na kraju za naš Radio Ahmet Degirmendžić 83 trener Stupčanice i legenda ovog kluba.



AHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHHAH
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl: :rofl: :rofl:
:klanjase2: :klanjase2:
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:53 pm

El_Nino je napisao/la:Stupčanica uzvraća Osimu

BEZ AMARA OSIMA ŽELJEZNIČAR I DALJE DOBRODOŠAO U OLOVO

Igrači, uprava NK Stupčanica, ali i svi građani Olova uvrijeđeni su novom ne primjerenom izjavom trenera Željezničara Amara Osima u kojoj je, govoreći o minimalnoj pobjedi protiv Zrinjskog, olovsku Stupčanicu pomenuo u ponižavajućem kontekstu kazavši: - „Nismo igrali protiv Stupčanice iz Olova, već protiv Zrinjskog koji ima 25 dobrih igrača“!
Da olovsko ogorčenje bude veće ovo nije prvi put da Osim junior Stupčanicu spominje u negativnom kontekstu. Uradio je to još jedanput kao televizijski gost u jednoj sportskoj emisiji podsjećaju iz uprave Olovskog kluba. U otvorenom pismu koje je ustupljeno redakciji Radio Olova iz NK Stupčanica podsjećaju Amara Osima da je u nekoliko navrata NK Željezničar „igrao protiv Stupčanice“ . - U Olovu je šampionska generacija Željezničara, deset puta vrednija i bolja od današnje, predvođena legendarnim Ribarom u prijateljskom meću sa nama igrala 2:2 – prisjetio se za program Radio Olova i ondašnji i današnji trener i legenda Stupčanice Ahmet Degirmendžić, kazavši kako je izjednačujući pogodak, glavom iz kornera, tada postigao, u samom finišu utakmice, veliki Katalinski, a da su u toj postavi bili i Jelušić, Kojović, Sprečo, Hadziabdić, ....
I u drugoj prijeratnoj utakmici Željezničar je predvođen Bračuljom, remizirao sa Stupčanicom – bilo je 1:1. U prvoj i jedinoj poslijeratnoj utakmici, upravo pod trenerskom palicom Amara Osima, Željo je, prije nekoliko godina, slavio 3:1. - U redovima Željezničara tada je igrao i Olovljanin Edin Višća i kada bi se htjeli spustiti na Amarov nivo komunikacije, mi bi sada mogli kazati da taj Olovljanin danas vrijedi kao cijela Željina postava – kazao je za Radio Olovo, vidno uvrijeđen Sadija Omerović čovjek sa 40 godina sportskog staža u ovom Olovskom klubu.
- Stupčanica je organizovan i klub sa tradicijom. Postoji od 1922 godine pod imenima „Bor“, „Radnik“,„Partizan“ i „Stupčanica“. Kada smo Željezničaru svojevremeno ustupili svoj stadion za meč sa banjalučkim Borcem, tadašnji Željin generalni sekretar Zdenko Jelić želio je pokloniti Stupčanici set starih dresova. Kada je ušao u klubske prostorije i vidio 12 novih kompleta Stupčanicinih dresova odustao je. Neka o tome i o Stupčanici Amar upita g-dina Jelića, još je živ – istakao je Omerović.
- - Stupčanica se vraća na staze stare slave! U prošloj sezoni dominirali su kantonalnom ligom ZDK, upisavši u 26 utakmica 26 pobjeda. Osvoji su uz to i KUP ZDK.
- - To Željo u svom rangu niti je, niti će uspjeti.Sa duplom krunom i ovakvom statistikom ulazimo u drugu Federalnu ligu. Željezničar je uvijek dobro došao u Olovo. Pozivamo ih na novi susret, ali ovaj put bez Amara Osima kao trenera. Sa njim, zbog ovakvih izjava, ne želimo sarađivati. Fudbal se igra na zemlji, a ne u oblacima odakle nas Osim junior posmatra – kazao je na kraju za naš Radio Ahmet Degirmendžić 83 trener Stupčanice i legenda ovog kluba.



AHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHHAH
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl: :rofl: :rofl:
A furas da ovo nije neka "vesela" stranica nego je neko ozbiljno sve ovo napiso
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:54 pm

E svasta...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:54 pm

A daj ne seri hahahahahahahhaha
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:56 pm

Hahahahahahaha kome smeta jaka Stupcanica?
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:58 pm

Joj nekakvih seljackih ekipa.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 1:02 pm

Svasta ce covjek cuti ahahahahahaha

Nego, momenat utakmice kada Osim gura Mujezinovica u teren u dubokoj sudijskoj nadoknadi. Naknadno sam to vidio, genijalan momenat. Treba nam ovakav Osim, brinuo me je njegov pristup u proljetnom dijelu sezone. Sada jos jedan derbi, nadam se da cemo uskoro vidjeti Stilica i da nas nece razocarati kao mnogi povratnici do sada.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 1:04 pm

Najveća prednost ove ekipe je zajedništvo koje je donio Osim. Štoperi djeluje sigurnije jer imaju dobrog golmana iza, Siniša bolji nego prošle sezone. Nakon Anela i Hajdara sad imamo smirenije vezne igrače... Krpić je zvjer...
Jedva čekam da vidim Ermina i Štilu u prvoj postavi, tada ćemo biti konkretniji naprijed...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 1:05 pm

Bahati, bahati Željo :D
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 1:08 pm

Ja ne znam šta je vama smiješno u ovoj izjavi Stupčanice. Ne treba nikoga omalovažavati, to nije Željo, to nije ponašanje velikih Klubova (a ni sportskih radnika). Šta će nam to bahaćenje, tako siguro nećemo steći simpatije i nove navijače.
Zadnja izmjena: Timscho, dana/u pon avg 05, 2019 1:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 1:08 pm

Ni amaru stvarno ne trebaju ovakve izjave da vrijedja neki naš klub..ima dosta malih klubova u rs-u i hercogovini pa nek njih uzima usta...

Mali gradic,herojski u ratu,simpatican,90% palvo-bjeli,Visca je iz Olova...pomagali smo im kad su poplave bile,bas od kluba i navijaca akcija bila-narod normalan grli nas i voli i zahvaljuje..dosta ljudi iz olova dolazi direktn ona utakmice nase


Red je da se izvine jer i meni bi bilo krivo da sam iz Olova a da me neko bezveze uzima usta..svojim izjavama zelis da ispadnes glavni a druge ponizavat..ne valja to
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 1:16 pm

Nakon prespavane noći je lakše analizirati utakmicu. Mi smo od Zrinjskog sinoć bili bolji barem za dva gola, ako ne i više. Erić ulijeva sigurnost, stoperski par gotovo bez greške, jedino sam se zaledio na samom kraju kad je Kemo izašao da blokira neki centaršut, kontao sam ako prođe centaršut belaj jer je Sipa sam ostao sa Lendrićem i Hadžićem. Bekovi standardno, Siniša glavom na krampone, od njega manje ne možeš očekivati, Stanić isto očekivano, ispao par puta smiješno, ali srećom nije kažnjeno. Dado i Bojo solidni, očekivao sam više od Boje ali je očigledno bio impresioniran atmosferom, prvi mu je malo veći derbi. Alispahić realno može igrati samo zadnjih pola sata u bilo kojoj varijanti, ili kad trebamo čuvati rezultat da stane na loptu ili kad ganjamo rezultat pa da pokuša "podvaliti" neku loptu kroz odbranu protivnika. Veseli bolji bio prve dvije tekme, Asim generalno pokazuje više nego prošle sezone, oko njega se uvijek nešto dešava, ali rak rana mu je realizacija šansi i to nam se može osvetiti u narednim tekmama. S klupe Zaim po meni odradio solidan posao, dva kartona izborio, ako bi mogao glavu srediti bio bi top igrač za ovu ligu, ali očigledno da to nije u stanju. Mujezinović također ne pokazuje puni potencijal, kao da ga treba neko malo pogurati da "pročepi".

I na kraju, ovo je momak koji svima može objasniti šta je Željo!

slika

Kakva borba sa njihovim stoperima, kakva trka, kakav fanatizam, i na kraju još odlučio tekmu. Odavno mi draži napadač nije igrao u Želji. Aferim, majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija