Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:01 pm

Srcezelje je napisao/la:
sub jul 27, 2019 4:55 pm
Qooler je napisao/la:
sub jul 27, 2019 4:52 pm
Elegant je napisao/la:
sub jul 27, 2019 4:47 pm
Obzirom kako su skope organizacije euro utakmica, iskreno se nadam da su ovi Amarovi iz uprave izvukli maksimalno od toga sto ce pitari da igraju na nasem stadionu. Valjda nisu dali stadion muda za bubrege.
Ja ti garantujem da ti je to krcmenje politickih jarana. Onaj otisao iz Toplana, uhljeb, pa se dodvorava na racun Željine imovine. Naš stadion ce biti nase prokletstvo. Politikom ce ga sve vise otimat od nas.
Amare hvala ti sto si doveo šljam društva na našu grbaču i Grbavicu! Samo da ti ledja vidim. Nikad 4. mjesta ne vidili, samo da tebe vise ne gledam. Izrode jedan!
Sad Amar kriv i za Dzubura i Badzaka?? Odvadi malo brate.
Brate moj, oko njega su se okupili lešinari najgore vrste. Onaj Selimović nije spavao godinama, smišljajući kako da utrpa No1. Kad dovedeš jedbog takvog, ostali se sjate ko muhe na govno.
Pogledaj klix inteview. Sam ti Amar kaže da je okupio ekipu. Jest onakve tesko okupi. Uplatnica im misaona imenica.
Onaj Glas razuma je odavno ispred mene u zakljucima. Ja sve kontam i nadam se nije to to. Ma kako nije. Izroda sto prije maket iz Zelje. Nek je i 10 miliona ugovorna klauzula. Najgori šljam nam je preko njega ušao u klub. Izrod.Nek se stidi svog oca.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6659
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:01 pm

Samo pobjeda dolazi u obzir.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:02 pm

Srcezelje je napisao/la:
sub jul 27, 2019 4:28 pm
Postava je sranje al ako nista imamo klupu okej.
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
E sunce.ti poljubim.Nekada je bolje ne.napisati.nista nego ovako.....cuj po va ekipa sranje ali je zato klupa ok.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:02 pm

slika

Danas zapnite i pobijedite makar zbog ovog velikog čovjeka, ako vam već ništa drugo nije bitno.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:03 pm

Wow zvijezda na klupi. Da li će teren biti u laboratorijskim uslovima pa da nas počasti svojim ulaskom i igrom?
Pošto govore da je vrućina, suh je taj teren za njega, povrijedit će se.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:11 pm

Qooler je napisao/la:
sub jul 27, 2019 5:01 pm
Srcezelje je napisao/la:
sub jul 27, 2019 4:55 pm
Qooler je napisao/la:
sub jul 27, 2019 4:52 pm


Ja ti garantujem da ti je to krcmenje politickih jarana. Onaj otisao iz Toplana, uhljeb, pa se dodvorava na racun Željine imovine. Naš stadion ce biti nase prokletstvo. Politikom ce ga sve vise otimat od nas.
Amare hvala ti sto si doveo šljam društva na našu grbaču i Grbavicu! Samo da ti ledja vidim. Nikad 4. mjesta ne vidili, samo da tebe vise ne gledam. Izrode jedan!
Sad Amar kriv i za Dzubura i Badzaka?? Odvadi malo brate.
Brate moj, oko njega su se okupili lešinari najgore vrste. Onaj Selimović nije spavao godinama, smišljajući kako da utrpa No1. Kad dovedeš jedbog takvog, ostali se sjate ko muhe na govno.
Pogledaj klix inteview. Sam ti Amar kaže da je okupio ekipu. Jest onakve tesko okupi. Uplatnica im misaona imenica.
Onaj Glas razuma je odavno ispred mene u zakljucima. Ja sve kontam i nadam se nije to to. Ma kako nije. Izroda sto prije maket iz Zelje. Nek je i 10 miliona ugovorna klauzula. Najgori šljam nam je preko njega ušao u klub. Izrod.Nek se stidi svog oca.
Jako bih bio sretan da nisam u pravu, ali iskustvo koje imam mi ne daje to za pravo. Naime, radio sam dugo u mehanickoj ili kako kazu masinskoj industriji i godinama sam posmatrao kako nam unistavaju nekadasnje kompanije, a proveo sam radni vijek u svjetskim konglomeratima. Njihov modus operandi je poznat, a Amar Osim je dio toga. Amar Osim nam je nanio veliko zlo dovodjenjem ovih ljudi i to slijep covjek ne vidi, a sve da bi naplatio ono sto misli da mu se duguje, a nema dokaz. Zao mi je, ali u pravu sam bio za ono sto sam pisao. Zao mi je zbog mojeg Zeljeznicara.

Kada se rijesimo kamatara, bice i Zeljeznicaru bolje.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u sub jul 27, 2019 5:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:11 pm

El_Nino je napisao/la:
sub jul 27, 2019 5:03 pm
Wow zvijezda na klupi. Da li će teren biti u laboratorijskim uslovima pa da nas počasti svojim ulaskom i igrom?
Pošto govore da je vrućina, suh je taj teren za njega, povrijedit će se.
Nek mu kakavu dobru spužvicu podbace sa bokova i ispod, da se ne povrjiedi sjedeći.
Imal ijedna budala da nas je zaobišla. Amar je jedino magnet za budale i kamatu.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:13 pm

Hajdar i Dado vezni red, nivo neke devete ekipe lige, ocaj blago receno. Krpica ce Isakovic u dzep stavit.

Samo slucajno mozemo do pobjede u ovom sastavu.
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:17 pm

Jeli ima neki link za mob? Hvala.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:18 pm

Da mi je samo znati koliko je se Amar dogovorio sa babom Sadikovicem oko povratka njegovog sina u Zelju i non stop igranja doticne osobe, jer igrac sigurno nije. Da jeste nebi ga Musija poslao s masnom oko glave ka glavnom gradu.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u sub jul 27, 2019 5:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2331
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:19 pm

Hajde Gavraneeeee
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:21 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sub jul 27, 2019 5:11 pm
Qooler je napisao/la:
sub jul 27, 2019 5:01 pm
Srcezelje je napisao/la:
sub jul 27, 2019 4:55 pm


Sad Amar kriv i za Dzubura i Badzaka?? Odvadi malo brate.
Brate moj, oko njega su se okupili lešinari najgore vrste. Onaj Selimović nije spavao godinama, smišljajući kako da utrpa No1. Kad dovedeš jedbog takvog, ostali se sjate ko muhe na govno.
Pogledaj klix inteview. Sam ti Amar kaže da je okupio ekipu. Jest onakve tesko okupi. Uplatnica im misaona imenica.
Onaj Glas razuma je odavno ispred mene u zakljucima. Ja sve kontam i nadam se nije to to. Ma kako nije. Izroda sto prije maket iz Zelje. Nek je i 10 miliona ugovorna klauzula. Najgori šljam nam je preko njega ušao u klub. Izrod.Nek se stidi svog oca.
Jako bih bio sretan da nisam u pravu, ali iskustvo koje imam mi ne daje to za pravo. Naime, radio sam dugo u mehanickoj ili kako kazu masinskoj industriji i godinama sam posmatrao kako nam unistavaju nekadasnje kompanije, a proveo sam radni vijek u svjetskim konglomeratima. Njihov modus operandi je poznat, a Amar Osim je dio toga. Amar Osim nam je nanio veliko zlo dovodjenjem ovih ljudi i to slijep covjek ne vidi, a sve da bi naplatio ono sto misli da mu se duguje, a nema dokaz. Zao mi je, ali u pravu sam bio za ono sto sam pisao. Zao mi je zbog mojeg Zeljeznicara.

Kada se rijesimo kamatara, bice i Zeljeznicaru bolje.
Potpisujem svaku riječ . . . 40 godina ja dolazim u Dolinu, i sta sam dozivio, da mi Želju razvaljuju polupismeni likovi, koje je doveo čovjek u koga smo se svi kleli, radi sopstvenog interesa. Otjerao je na perfidan način staru upravu koja nam je podareila ono o čemu smo mogli sanjati. Novac, prokleti novac.... Nista ti Amare nije sveto, očito ni Željo tvog oca, nase legende Ivice. Velika je to istina i ne vidi je samo onaj ko ne zeli da vidi. Ako najveci dusmani naseg Želje zaigraju na NASOJ GRBAVICI, nikad moja noga nece vise kročiti na nju, iako znam da cu patiti zbog toga do kraja zivota. FUJ !
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:22 pm

Nadam se ulasku zvijezde i Sinana. Ovaj vezni red mi nije obećavajući, ali Mladost je karina pa ako ih Hiroš i Horić u sredini uzmu nek se svi kolektivno roknu.

Hajde bar 0-1. Mladost nikad lošija i vidi im trenera. Smješno.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:23 pm

nookey je napisao/la:
sub jul 27, 2019 5:19 pm
Hajde Gavraneeeee
Juriiiiiiiìs
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:27 pm

drenchy69 je napisao/la:
sub jul 27, 2019 5:21 pm
Glas Razuma je napisao/la:
sub jul 27, 2019 5:11 pm
Qooler je napisao/la:
sub jul 27, 2019 5:01 pm


Brate moj, oko njega su se okupili lešinari najgore vrste. Onaj Selimović nije spavao godinama, smišljajući kako da utrpa No1. Kad dovedeš jedbog takvog, ostali se sjate ko muhe na govno.
Pogledaj klix inteview. Sam ti Amar kaže da je okupio ekipu. Jest onakve tesko okupi. Uplatnica im misaona imenica.
Onaj Glas razuma je odavno ispred mene u zakljucima. Ja sve kontam i nadam se nije to to. Ma kako nije. Izroda sto prije maket iz Zelje. Nek je i 10 miliona ugovorna klauzula. Najgori šljam nam je preko njega ušao u klub. Izrod.Nek se stidi svog oca.
Jako bih bio sretan da nisam u pravu, ali iskustvo koje imam mi ne daje to za pravo. Naime, radio sam dugo u mehanickoj ili kako kazu masinskoj industriji i godinama sam posmatrao kako nam unistavaju nekadasnje kompanije, a proveo sam radni vijek u svjetskim konglomeratima. Njihov modus operandi je poznat, a Amar Osim je dio toga. Amar Osim nam je nanio veliko zlo dovodjenjem ovih ljudi i to slijep covjek ne vidi, a sve da bi naplatio ono sto misli da mu se duguje, a nema dokaz. Zao mi je, ali u pravu sam bio za ono sto sam pisao. Zao mi je zbog mojeg Zeljeznicara.

Kada se rijesimo kamatara, bice i Zeljeznicaru bolje.
Potpisujem svaku riječ . . . 40 godina ja dolazim u Dolinu, i sta sam dozivio, da mi Želju razvaljuju polupismeni likovi, koje je doveo čovjek u koga smo se svi kleli, radi sopstvenog interesa. Otjerao je na perfidan način staru upravu koja nam je podareila ono o čemu smo mogli sanjati. Novac, prokleti novac.... Nista ti Amare nije sveto, očito ni Željo tvog oca, nase legende Ivice. Velika je to istina i ne vidi je samo onaj ko ne zeli da vidi. Ako najveci dusmani naseg Želje zaigraju na NASOJ GRBAVICI, nikad moja noga nece vise kročiti na nju, iako znam da cu patiti zbog toga do kraja zivota. FUJ !
Dragi drenchy, ne bih zaista nikada hvalio nikoga bez razloga i povoda, a bivsi sazivi UO i NO su zasluzili sve pohvale. Razocaran sam jako jer smo se brzo navikli na dobro, a zaboravili kako je bilo. Srecom, tu je brzo bio Amar Osim, da nas podsjeti na razvaljen Istok, na to kako je Bulend polonio dio Grbavice Opcini, na to sta je sve Dzelo radio, a uporedo su tuzili sva trojica Zeljeznicar zbog necega, a pri tom Amar Osim nema dokaz za to sto potrazuje. Nazalost, velika je istina to sve i mnogima ce se otvoriti oci. Dokaze smo dobili od bivseg saziva NO i UO u onom dopisu. Zalosno je sta se radi jednom klubu kao sto je Zeljeznicar, ali radilo se i velikim kompanijama.

Raduje sto znam da bivsi sazivi UO i NO su veliki Zeljovci i sto nece ovo mirno gledati. A na onima medju nama, onim Zeljovcima koji su bili zavedeni, pogrijesili, je da progutaju knedlu, shvate da su pogrijesili i podrze njihov povratak u Zeljeznicar. Nase je da im pomognemo, a izdajice medju nama, njih nekoliko koji su godinama preko foruma huskali navijace Zeljeznicara jedne na druge, a vi dobro svi znate na koga mislim, vjerujem da ce njih svi Manijaci vec staviti na stub srama, kao sto je obecano!
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:34 pm

Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6659
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:35 pm

Dado picko idi na loptu
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:36 pm

Pa jel moguće da nikakvog linka nema?

Asharak hajde daj onaj svoj bratu ako radiš i dalje. Ovaj put za mobitel :zid:
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:36 pm

Koja seljačina je ovaj Isaković daj mu crveni
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 5:37 pm

Link???

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija