Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3088
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:50 pm

SanMan je napisao/la:
pet jul 26, 2019 11:45 pm
Ovo za genetiku se žešće provalio. Niko od Željinih navijača ne traži osvajanje LŠ, niti da nam igraju Mbappe, Neymar, Ronaldo....,
Mi samo želimo da trener (ko god to bio) pronađe i motiviše momke/igrače koji su u stanju pobjediti raspalog Borca na Grbavici i sutra Mladost u Doboju kod Kaknja.
A Veselog koji je bio naš najbolji igrač protiv Borca je pravo "motiviso", sreća pa nije komentariso otale igrače.
Vala bas. Ako ćemo iskreno trebao je i Veseli reci da im trener nije Jurgen Klop.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:53 pm

Zasto je Evropa tu gdje jeste a mi tu gdje jesmo.Ljudi rade i komentarisu ono za sto su strucni i ne guraju plaho nos u ono sta im nije profesija.Zato mi imamo narod koji se razumije i u politiku,ekonomiju,pravo sve moguce aspekte drustvenog zivota a drzava nam je tu gdje jeste.Od toga nije imun ni fudbool.Trenere koji se razumiju u poslovanje,funkcionisanje kluba,kondiciju,taktiku i na kraju robotiku i genetiku a klubovi nam veditiraju,stadioni u nivou malo boljih livada a dugovanja milionska.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:56 pm

Ma dajte popustite genetiku i njegove glupave izjave. Koga briga šta ubleha kaže, nek vrati pare klubu i nek se kupi ili nek vrati starog Amara Osima najboljeg trenera u državi. Ovako je samo još jedna od karikatura koja vodi najtrofejniji klub u državi.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 12:00 am

CURVA je napisao/la:
pet jul 26, 2019 11:52 pm
Majke mi razocaran sam kako sutite na ovakva vrijedjanja .Nije mi jasno kako mozete na to sutiti izgleda da su i Vama uspjeli mozak isprati .
Pa kada napisu laz i glupost, ti im odgovoris sa argumentom da su slagali. Oni te ne odgovore na to. Koji je cilj onda komunikacije s takvim osobama.

Pa ja jos nisam dobio odgovore od pola ovih sto su pisali lazi i svaki dan napisu 10 postova koji se vrte u krug. Samo se usute i krenu novu temu. To mene nervira.

Ima ovdje sigurno pitara, jer ove price s forume jos nisam cuo na stadionu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 12:09 am

Curva, kakva će tvoja reakcija biti ako sutra nedo Bog kiksamo. Pa onda Zrinjski...koliko dugo čekati da se prebaci na Champions mode ?
Ili može tako vječno samo neka nam Amara...mi smo Amarovi, Amar je naš !!!
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 12:10 am

CURVA je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:05 am
mamba21 je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:00 am
CURVA je napisao/la:
pet jul 26, 2019 11:52 pm
Majke mi razocaran sam kako sutite na ovakva vrijedjanja .Nije mi jasno kako mozete na to sutiti izgleda da su i Vama uspjeli mozak isprati .
Pa kada napisu laz i glupost, ti im odgovoris sa argumentom da su slagali. Oni te ne odgovore na to. Koji je cilj onda komunikacije s takvim osobama.

Pa ja jos nisam dobio odgovore od pola ovih sto su pisali lazi i svaki dan napisu 10 postova koji se vrte u krug. Samo se usute i krenu novu temu. To mene nervira.

Ima ovdje sigurno pitara, jer ove price s forume jos nisam cuo na stadionu.
Znam brate ali ovo je prevrsilo svaku mjeru ,znao sam da ce cekati samo momenat ali da ce ici ovako daleko nisam.Svinjski da gol ovdje se Amaru jebe majka
Citao sam sve. Katastrofa, njima na obraz.

Svi u DK curva, da slavimo napokon dole.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 12:34 am

CURVA je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:17 am
salle86 je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:09 am
Curva, kakva će tvoja reakcija biti ako sutra nedo Bog kiksamo. Pa onda Zrinjski...koliko dugo čekati da se prebaci na Champions mode ?
Ili može tako vječno samo neka nam Amara...mi smo Amarovi, Amar je naš !!!
Pobjede sve i poraze mi sa tobom prosli smo .... **** i Amara i sve .Nego ne mogu da vjerujem kako sam bio naivan mislio sam da nam je Zeljo ispred svega na ovom forumu ali vrijeme je pokazalo da nije .Od januara je krenuo sarkazam,moj zeljo i tako slicne stvari znaci 2 i pol mjeseca prije nego je i poceo proljetni dio bez da smo i pripreme poceli .
O cemu pricas ti covjece, fol sad pobjede i poraze, do kad cemo cekati da se trofeji pocnu osvajati onda sta je rec? Sto se drugim ljudima nije dala ta beskompromisna podrska, a imali su bolje rezultate nego Amar trenutno za isto vrijeme provedeno tu?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Meha87
Postovi: 606
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 12:36 am

Sutra 0:3 lagano
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 12:45 am

CURVA je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:40 am
plavi kanarinac je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:34 am
CURVA je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:17 am


Pobjede sve i poraze mi sa tobom prosli smo .... **** i Amara i sve .Nego ne mogu da vjerujem kako sam bio naivan mislio sam da nam je Zeljo ispred svega na ovom forumu ali vrijeme je pokazalo da nije .Od januara je krenuo sarkazam,moj zeljo i tako slicne stvari znaci 2 i pol mjeseca prije nego je i poceo proljetni dio bez da smo i pripreme poceli .
O cemu pricas ti covjece, fol sad pobjede i poraze, do kad cemo cekati da se trofeji pocnu osvajati onda sta je rec? Sto se drugim ljudima nije dala ta beskompromisna podrska, a imali su bolje rezultate nego Amar trenutno za isto vrijeme provedeno tu?
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: nisu imali dovoljnu podrsku zemljo otvori se :zid: pa ludilo je bilo svi smo odvajali od usta za Zelju ,poslije utakmice je Jug ostajao jos pola sata i navijao meni srce ko trebevic bilo a ni europu nismo bili izborili . Vrati klipove kakva je podrska bila jel te stid ?
Zna se na sta je tacno mislio. Curva nemoj pretjerivati. Istina je ovdje ih dosta ima sto se tice Misimovica, na gg je dosta gora situacija jer pola njih se yebe za Zelju. Ali ako ne bude titula moze kupiti stvari i vjeruj mi 90% navijaca tako razmislja,ali znamo da to nece biti tako lako jer je ugovorom amar sebe osigurao. Ruzno zvuci ali tako je, nije to vise kao prije po izjavama se da vidjeti.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 12:46 am

Amar na ovim presicama jos ko neki analiticar, gost u studiju, Branimir Tulic... Nisi vise Amare vanjski saradnik, najodgovorniji si za svaki poraz, svaki remi i svaku pobjedu. Ako nasi ne znaju trcat ti si kriv, ne znaju dodat, ti si kriv.. ti si ih birao, ti si ih spremao, sve je tvoje...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 12:55 am

Curva ba, de nam reci šta misliš ko će biti strijelac jednog od tri sutrašnja gola?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 1:00 am

Ja samo znam da su 3 bobu sutra pod moranje, sve ostalo je ogroman kiks.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 1:13 am

Ne kontam ja samo jednu stvar @ CURVA,
Obzirom da, kako kažeš, imamo samo teoretske šanse za titulu pored ki.ta i svinje koji nam je đavo onda trebala sva ova farsa zadnjih pola godine?
Ili, da preformulišem, šta smo to dobili s Amarom po tvom mišljenju? Mislim, drugo mjesto smo već imali i bez njega.
Ili ideš logikom, bolje da i ne dolazimo u priliku za titulu jer bi se opet mogli nasikirat ako je ne osvojimo?
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 1:15 am

CURVA je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:58 am
El_Nino je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:55 am
Curva ba, de nam reci šta misliš ko će biti strijelac jednog od tri sutrašnja gola?
Cajnoslu ce zabiti jedan sigurno
Tako ba, pusti se branjenja Amara.
 
AntiBogicevic
Postovi: 19
Pridružen/a: čet okt 25, 2018 4:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 1:23 am

Molim vas moze li mi neko dat informaciju ima li sanse da se sutra kupi karta ili ovdje ili u Kaknju hitno je
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 1:24 am

kvalitet je napisao/la:
pet jul 26, 2019 11:13 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:52 pm
avlami97 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:43 pm
"Ne trebamo se brinuti šta će biti kada se taj čovjek vrati u klub, niko od nas, a vratit će se… Neka to bude moja poruka”.- Amar Osim

Samo opušteno. Sve med i mlijeko u Klubu. Babuka se vratio. :D
Vjeruj ovu rečenicu kad je izgovorio, zgadio mi se.

Ovakav stav ne ide uz Zelju, ovo nije Zeljo i njegova filozofija.
Zato je Željo stotine igrača u nekoliko godina. Zato je Željo bruka s Hervasom. Zato je Željo gubljenje titule na onako sramne načine. Zato je Željo mijenjanje trenera kao na traci. Željo je i kada se ne dođe na sjednicu Skupštine. Željo je kada se ponašate dezerterski...

Možemo opet ovako do sutra, a možemo govoriti i o pametnijim stvarima. Npr. o utakmici. O stoperima. O nedovoljno jakom igračkom kadru (moje mišljenje)...
Znas li ti stvari razlog i istinu oko Hervasa a da to nije info sa govnovoda?

Samo cu te to upitati i usput reci, da su se kojim slucajem prosle strukture bavile samo sportskim segmentom Amar nikada ne bi bio zelja nijednog jedinog navijaca. Ali borba i rad na svim frontovima pored sportskog su na kraju usljed raznih pritisaka i cudnih okolnosti doveli do gubitka titula.

Mozemo ovako do sutra, a sutra tekma i odluka o davanju stadiona na raspolaganje neprijateljima kluba.

Pozdrav
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 1:38 am

CURVA je napisao/la:
pet jul 26, 2019 11:47 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:52 pm
avlami97 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:43 pm
"Ne trebamo se brinuti šta će biti kada se taj čovjek vrati u klub, niko od nas, a vratit će se… Neka to bude moja poruka”.- Amar Osim

Samo opušteno. Sve med i mlijeko u Klubu. Babuka se vratio. :D
Vjeruj ovu rečenicu kad je izgovorio, zgadio mi se.

Ovakav stav ne ide uz Zelju, ovo nije Zeljo i njegova filozofija.
A do te recenice si ga bas gotivio :placeodsmijeha: samo mi nije jasno kako je do decembra prosle godine nas san bio Miske/Amar i kako to da je prosla uprava htjela covjeka koji je kamatar,koji nije Zeljo koji je ostao u nekom proslom vremenu,jad,klosar,zvaljo ........
CURVA jesi ti prirodno nedokazan ili to treniras. Niko ni prije decembra ni poslije decembra ne dovodi u pitanje da je Amar imao znanje, zelju,ambicije,USPJEHE u nasem klubu jer je najtrofejniji nas trener i svakako da je bio želja svih nas kao i Uprave koja ga je godinama pozivala na sastanke zvanicne i nezvanicne, ali je isti odbijao ili kada bi dosao sve prijedloge i ponudu da bude sef struke glatko odbio. Nakon toga imamo scenarij kakvom smo svi bili svjedoci, "istinu" da ga je doveo Selimovic i izjave poput ove navedene. Zeljo je taoc Amara Osima skupa sa ljudima koje je on okupio,pa su se razbjezali nakon neznanja a dosli drugi da ga odrzavaju u zivotu, ali na kraju ce on sam sebi presuditi jer niko nije iznad kluba druze! A ove nadimke sto si naveo osim kamatara i ublehe ja nikada nisam naveo.

Sta tebi nije jasno , ozbiljno te pitam vec par puta? Imas li dovoljno pameti da shvatis kako stvari stoje i u kojem pravcu se sve odvija po Zelju od mjeseca decembra?

Vise nemate boomova i lazi da ce Amar i njegovi ljudi ovo i ono, da cekamo ljeto i da ce ovaj igracki kadar dobiti nogu, kad ih babuka odvede na pripreme igrat cemo tika taku i napadacki fudbal...a mi i dan danas igramo sa Stanicem, Bogicevicem, Dadom, Zecom, davno popljuvanim Pavicem i Stevanovicem a o napadackom fudbolu da ne pricamo jer imamo jednog klasicnog spica u ekipi.

Šutite i poklopite se, sjebali ste sve sto se moglo sjebati ali eto imate Amara na klupi i svrsavajte. Ja necu, jer mi Amar nije Zeljo!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 2:02 am

Propustio sam da se ocitujem za stadion i gostoprimstvo FK Sarajevu i njihovim navijacima. Nacelno ne, ali bih im trazio nerealnu ponudu.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 2:38 am

CURVA je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:17 am
salle86 je napisao/la:
sub jul 27, 2019 12:09 am
Curva, kakva će tvoja reakcija biti ako sutra nedo Bog kiksamo. Pa onda Zrinjski...koliko dugo čekati da se prebaci na Champions mode ?
Ili može tako vječno samo neka nam Amara...mi smo Amarovi, Amar je naš !!!
Pobjede sve i poraze mi sa tobom prosli smo .... **** i Amara i sve .Nego ne mogu da vjerujem kako sam bio naivan mislio sam da nam je Zeljo ispred svega na ovom forumu ali vrijeme je pokazalo da nije .Od januara je krenuo sarkazam,moj zeljo i tako slicne stvari znaci 2 i pol mjeseca prije nego je i poceo proljetni dio bez da smo i pripreme poceli .
I ja sam mislio da nam je Željo najpreči.
Malo nam bilo drugo mjesto, kup. Haj reklo super daj bolje.
Kad ono "bolje" srijeda famos, druga Slavija, treća tošk...who is next ?
A "navijači" to pravdaju, vole. Jer sad imaju Amara.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 3:26 am

CURVA je li nam bilo bolje prije 7 mjeseci nego sto nam je sada? Molim te odgovori

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija