Moderator/ica: storm_raider

 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:36 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pet jul 26, 2019 2:56 pm
El_Nino je napisao/la:
pet jul 26, 2019 2:54 pm
LARSSON je napisao/la:
pet jul 26, 2019 2:28 pm
"Ermin Zec ima problemčića, koji nisu do kraja razjašnjeni."

“Ne možemo dovoditi neke igrače iz inostranstva koje je neko otpisao jer je loš. Dobri igrači nikada neće igrati u našoj ligi za ove pare. Ne vidim kako bi mogli zadržati dobre igrače”.

:bih:

Šta je ovo Larsone. Čije su ovo riječi.
Amarove sa pressa
Realno covjek ima "jako"zanimljive pressove.Od "moravca" do genetskog faktora.E sad ostace dilema jel generalnl imamo ili ne taj genetski faktor.
Poslije Sinana i kod Zeca ima nerazjasnjenih stvari.Ostaje jos samo da vidimo jel se vjeruje Zecu ili ne
 
Zivim Zeljeznicar
Postovi: 57
Pridružen/a: pet jul 26, 2019 11:24 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:41 pm

Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:00 pm
pozdrav, prije sam bio na ovom forumu al sam zaboravio sifru.

Samo da vas pitam, hoćel se moć uzet karte u Kaknju za gostujuću tribinu ?

Hvala
Neko nešto ?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:43 pm

Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:41 pm
Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:00 pm
pozdrav, prije sam bio na ovom forumu al sam zaboravio sifru.

Samo da vas pitam, hoćel se moć uzet karte u Kaknju za gostujuću tribinu ?

Hvala
Neko nešto ?
Bilo je saopstenje da samo na Grbavici.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:43 pm

Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:41 pm
Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:00 pm
pozdrav, prije sam bio na ovom forumu al sam zaboravio sifru.

Samo da vas pitam, hoćel se moć uzet karte u Kaknju za gostujuću tribinu ?

Hvala
Neko nešto ?
Koliko znam nece. Jer je klub preuzeo zadatak prodaje tj distribucije karata za gostujucu tribinu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:43 pm

Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:41 pm
Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:00 pm
pozdrav, prije sam bio na ovom forumu al sam zaboravio sifru.

Samo da vas pitam, hoćel se moć uzet karte u Kaknju za gostujuću tribinu ?

Hvala
Neko nešto ?
Moglo je uvijek. Trebalo bi i sutra.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:45 pm

Amare ostavi se ti europskog fudbala, to kad izboris evropu nego vidi sta ces sa genetikom u domavem fudbalu kad dodje seljober isakovic sa seljackom genetikom i na kajmaku strpa ti napadaca u dzep, ostavi se jadan ne bio filozofiranja i trazenja alibija u svemu i dovedi nekog jado jadni, ponizavvas svoju ekipu a imao si sasvim dovoljno vremena da ih spremis i da sebi dovedes igrace, klosaru prestani vise sa spinovima i na te mahalske fazone uzmati raju.
 
Zivim Zeljeznicar
Postovi: 57
Pridružen/a: pet jul 26, 2019 11:24 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:46 pm

mamba21 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:43 pm
Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:41 pm
Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:00 pm
pozdrav, prije sam bio na ovom forumu al sam zaboravio sifru.

Samo da vas pitam, hoćel se moć uzet karte u Kaknju za gostujuću tribinu ?

Hvala
Neko nešto ?
Moglo je uvijek. Trebalo bi i sutra.
Pa znam da je prosle godine moglo, al ovo sto su karte dostavljene na Grbavicu i da su se tu prodavale, pa sad reko da nije šta promjenjeno.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:46 pm

Idolopoklonicima a i nama treba biti od danas jasno da mi Europu niti cemo vidjeti niti se planira takav poduhvat u njoj, rekao nam je vođa jasno sve između redova.

Ovo nije Amar kojeg mi poznajemo..ovaj Amar sam sebe demantuje,prije godinu dana po tvu i u medijima je pricao da Zeljo moze bolje i da ima potencijala za napraviti nesto vise. Kada su se svi sklonili a on se vratio i na prvom pressu pricao da Zeljo mora i moze bolje, nismo culi nista slicno. Po ovome treba ugasiti bh fudbal i klubove,nema smisla jer niko ne vrijedi treniranja i bolje buducnosti.

Kritikuje i umanjuje vrijednosti Veselinovica, a da ne kaze prije toga da ni on kao trenerski strucnjak nije kvalitet za domet engleske Premier lige,to očito zaboravlja da nijednog velikana nije vodio osim Fk Zeljeznicar.

Ljudi, gdje nam je stari Amar, ko ga je ukrao jer ovo je blijeda kopija, ne treba nam "cirkusko predavanje" vec rad i napredak.

Amare gubis i mislim da nemas vise podrsku, nismo svi idolopoklonici lika i djela jer potrosio si kredit, dosle ti kamate do glave.

Zeljo je veci i od tebe, od tvojih medija kao sto je ovaj i od trenutne Uprave. Samo Željo!

P.s. napises ovakav komentar na gg.ba ispod clanka na fb i hladno ti ga izbrisu i blokiraju te, a kada su zimus botovi pisali protiv Senada , Uprave i Zelje dijelili su iz administracije reakcije i ostavljali komentare podrske. Kakav uvezan sistem i sprega cijelog ublehaskog sistema,brani idola svim raspolozivim sredstvima.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:49 pm

Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:46 pm
mamba21 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:43 pm
Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:41 pm


Neko nešto ?
Moglo je uvijek. Trebalo bi i sutra.
Pa znam da je prosle godine moglo, al ovo sto su karte dostavljene na Grbavicu i da su se tu prodavale, pa sad reko da nije šta promjenjeno.
Prosle godine se moglo uzeti isto na Grbavici do odredjenog vremena. Dosta raje je uzimalo na ulazu na stadion.

Svi u DK
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:49 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:45 pm
Amare ostavi se ti europskog fudbala, to kad izboris evropu nego vidi sta ces sa genetikom u domavem fudbalu kad dodje seljober isakovic sa seljackom genetikom i na kajmaku strpa ti napadaca u dzep, ostavi se jadan ne bio filozofiranja i trazenja alibija u svemu i dovedi nekog jado jadni, ponizavvas svoju ekipu a imao si sasvim dovoljno vremena da ih spremis i da sebi dovedes igrace, klosaru prestani vise sa spinovima i na te mahalske fazone uzmati raju.
Upravo, bas kako si rekao. Procitan i smijesno vise zvuci slusati kakvu politiku pokusava proturiti medju rajom.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:52 pm

Znači od Sinana ništa opet...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:53 pm

abuzenze je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:32 pm
samo_plavo je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:20 pm
Da se ja pitam ovaj sastav bi izašao sutra:
Erić
Stevanović Sipović Osmanković Pavić
Mehić Mujezinović
Ramović Alispahić Veselinović
Krpić

+ Zajmović, Hajdarević i Subašić
Ovo je vrh
Ovaj sastav bi ja mislim donio finu i sigurnu pobjedu.
Ramovića na krilo (pod uslovom da je spreman, a valjda jeste ako je igrao ptoriv Slavije), on odmah šiba naprijed, brz, fin s loptom, zna i podvaliti. A ne onaj odvratni Zečić koji je totalno beskoristan. Imaš Alispahića koji je kao majstor s loptom i Veselinovića koji je u dobroj formi. Iza njih Mehić i Mustafa, brzi, okretni, a znaju i prema naprijed što nam za ovu utakmicu treba. A ne Dado i Hajdar, prvi se krije po terenu, a drugi prema naprijed da Bog sačuva. I sigurno da od njih ne možeš očekivati da nešto organizuju...
Sa ovim sastavom glatko 0:2.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:56 pm

mula je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:48 pm
blueheart je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:45 pm
Ovaj čovjek više nije Amar Osim, po ovim zadnjim izjavama fraera, ništa ne može, ne valja, ne ide, nema.... Čovječe dragi ako želiš podršku, radi sta ti je posao i ne mlati, ne kretenisi se...
Na šta konkretno misliš?
Jel na odgovore na postavljena pitanja od strane novinara ili ?
Ma općenito, vezano za dovođenje igrača, manjak para za bolje igrače...non stop jedno te isto... Al hajd raduje to da bi mogao makar nekad promjeniti formaciju, da makar i to vidimo...
Država Željo
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 4:57 pm

E jes vas zanimljivo gledat kako kukate.
FK Babuka 1921 :D
Boli nas racku, prva dva smo preživjeli, vidjećemo hoćemol i treći.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 5:00 pm

phpBB [video]
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 5:01 pm

samo_plavo je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:53 pm
abuzenze je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:32 pm
samo_plavo je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:20 pm
Da se ja pitam ovaj sastav bi izašao sutra:
Erić
Stevanović Sipović Osmanković Pavić
Mehić Mujezinović
Ramović Alispahić Veselinović
Krpić

+ Zajmović, Hajdarević i Subašić
Ovo je vrh
Ovaj sastav bi ja mislim donio finu i sigurnu pobjedu.
Ramovića na krilo (pod uslovom da je spreman, a valjda jeste ako je igrao ptoriv Slavije), on odmah šiba naprijed, brz, fin s loptom, zna i podvaliti. A ne onaj odvratni Zečić koji je totalno beskoristan. Imaš Alispahića koji je kao majstor s loptom i Veselinovića koji je u dobroj formi. Iza njih Mehić i Mustafa, brzi, okretni, a znaju i prema naprijed što nam za ovu utakmicu treba. A ne Dado i Hajdar, prvi se krije po terenu, a drugi prema naprijed da Bog sačuva. I sigurno da od njih ne možeš očekivati da nešto organizuju...
Sa ovim sastavom glatko 0:2.
Sadikovic-hajdarevic veza i asim na krilu je jednako samoubistvu. Mehic po meni mora igrati, mali je majstor pa koliko god mlad bio treba da igra, mujezinovic takodjer. Ramovica bih na krilo stavio umjesto asima. Koliko god da nije njegova pozicija bolji je i konkretniji sigurno od asima i ima taj neki stil igre za krila. Bezveze su mi ove price da ramovic vise nece igrat, trenutno nam je svaki kvalitet potreban.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 5:03 pm

Nego da li ćemo mi doživjeti nekad da Željo igra sa dva napadača?
Ja da sam trener uvijek bih na Grbavici igrao sa dva napadača, bar protiv ovih "manjih i slabijih" klubova.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 5:09 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:46 pm
Idolopoklonicima a i nama treba biti od danas jasno da mi Europu niti cemo vidjeti niti se planira takav poduhvat u njoj, rekao nam je vođa jasno sve između redova.

Ovo nije Amar kojeg mi poznajemo..ovaj Amar sam sebe demantuje,prije godinu dana po tvu i u medijima je pricao da Zeljo moze bolje i da ima potencijala za napraviti nesto vise. Kada su se svi sklonili a on se vratio i na prvom pressu pricao da Zeljo mora i moze bolje, nismo culi nista slicno. Po ovome treba ugasiti bh fudbal i klubove,nema smisla jer niko ne vrijedi treniranja i bolje buducnosti.

Kritikuje i umanjuje vrijednosti Veselinovica, a da ne kaze prije toga da ni on kao trenerski strucnjak nije kvalitet za domet engleske Premier lige,to očito zaboravlja da nijednog velikana nije vodio osim Fk Zeljeznicar.

Ljudi, gdje nam je stari Amar, ko ga je ukrao jer ovo je blijeda kopija, ne treba nam "cirkusko predavanje" vec rad i napredak.

Amare gubis i mislim da nemas vise podrsku, nismo svi idolopoklonici lika i djela jer potrosio si kredit, dosle ti kamate do glave.

Zeljo je veci i od tebe, od tvojih medija kao sto je ovaj i od trenutne Uprave. Samo Željo!

P.s. napises ovakav komentar na gg.ba ispod clanka na fb i hladno ti ga izbrisu i blokiraju te, a kada su zimus botovi pisali protiv Senada , Uprave i Zelje dijelili su iz administracije reakcije i ostavljali komentare podrske. Kakav uvezan sistem i sprega cijelog ublehaskog sistema,brani idola svim raspolozivim sredstvima.
:palacgore: brko samo suplju baca ovoj napacenoj raji i da se sada trebamo zadovoljiti sa bilo cim, sta kod on napravi to je extra.
E moj bosnjo
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 5:11 pm

Ma Amaru su cini mi se samo pare u glavi i da ih hoce uzeti i da ide daleko mu Grbavica bila, ogadio si mi fudbal morze.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 5:15 pm

slika
Bmk level 9999 Trazili ste gledajte :D
Zadnja izmjena: sastrane, dana/u pet jul 26, 2019 5:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 234 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija