Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:29 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:23 pm
Suzdrzite se od tih nazivanja cetnikom bilo koga anamo, zadrzite dostojanstvo. Na stranu sve, ima dosta slucajeva navijaca Sarajeva koji su poginuli na Grbavici, boreci se za istu. Administracija i moderacija ce morati reagovati, ovo je uvijek bilo kaznjivo. To sto ima idiota na obje strane, a ima - da se razumijemo, nije nikako razlog za generalizaciju. Nemojte razdore praviti vecim nego sto su vec.

Sto se tice ostalog, ja sam za NE.
:palacgore:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:30 pm

cinjenica je jedna,
nase cjelokupno drustvo robuje jednoj manjini koja nas vec tri desetljeca tlaci na svim poljima. od politike, obrazovanja, zdravstva a vidimo i sporta.

goli seljak vlada. ako mi necemo biti pokretaci prijeko potrebnih promjena, ko ce biti!?!?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:33 pm

da neko mog komsiju mrtvog pitara, ljudinu jedan/jedan, covjeka koji je cetiri godine dreljio na Lorisu i Jedanest plavih danas naziva cetnikom, necu dopustiti zivotom se kunem.

tu seljacku retoriku koju ste donijeli u Sarajevo sa selaa iz kojih ste dosli, ostavite za prvomajske praznike pa muhabetite uz rostilje na svojim danasnjim vikendicama a nekada kucama.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:34 pm

Plavanacija je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:27 pm
Ja sam ZA, naravno pod određenim uvjetima. Govor mržnje ostavite za kuću. Administracija mora reagovati na ovakve ispade.
I reagovace, u to vjerujte.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:35 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:23 pm
Suzdrzite se od tih nazivanja cetnikom bilo koga anamo, zadrzite dostojanstvo. Na stranu sve, ima dosta slucajeva navijaca Sarajeva koji su poginuli na Grbavici, boreci se za istu. Administracija i moderacija ce morati reagovati, ovo je uvijek bilo kaznjivo. To sto ima idiota na obje strane, a ima - da se razumijemo, nije nikako razlog za generalizaciju. Nemojte razdore praviti vecim nego sto su vec.

Sto se tice ostalog, ja sam za NE.
Ne treba zaboraviti da ih je bilo koji su i uplatili i po nekoliko stolica u nasoj prvoj akciji.
Ja ih zna 4 .koji su zajeno uplatili 12 stolica.
A ima ih i koji su uzeli i desetogodisnju.
Tako da...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:36 pm

DANAN je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:35 pm
storm_raider je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:23 pm
Suzdrzite se od tih nazivanja cetnikom bilo koga anamo, zadrzite dostojanstvo. Na stranu sve, ima dosta slucajeva navijaca Sarajeva koji su poginuli na Grbavici, boreci se za istu. Administracija i moderacija ce morati reagovati, ovo je uvijek bilo kaznjivo. To sto ima idiota na obje strane, a ima - da se razumijemo, nije nikako razlog za generalizaciju. Nemojte razdore praviti vecim nego sto su vec.

Sto se tice ostalog, ja sam za NE.
Ne treba zaboraviti da ih je bilo koji su i uplatili i po nekoliko stolica u nasoj prvoj akciji.
Ja ih zna 4 .koji su zajeno uplatili 12 stolica.
A ima ih i koji su uzeli i desetogodisnju.
Tako da...
Bas tako. Ima ih i na Plavom zidu. Gradska raja, odrasla u sarajevskim mahalama. Ovaj forum nikada nije bio poznat po takvim prozivkama, nemojte to vise, molim vas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:37 pm

Ko želi stream na sutra neka se javi na ovoj stranici:

https://www.facebook.com/balkanvizijatv

Usput ostavite lajk i pozovite raju kako bi podržali :) Streamove djelim sutra do 12:00.
Željezničar ante portas !
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:42 pm

oni ne smiju igrati na Grbavici, jednostavno ne smiju!
na upravi je da im to ne dozvoli. Dobili bi veliki plus kod svih navijača.
ukoliko se desi suprotno, to je poraz gori od zadnjeg derbija, uprava bi izgubila svu podršku i Manijaci bi ušli u sukib s njima.
na njima je ...
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:43 pm

Koja ironija. Jučer pisah o pokretanju akcije za jug, a sada sam siguran da sledeća moja donacija klubu će biti tek kada se u statut uvrsti da će se stadion za druge klubove koristiti tek uz odobrenje navijača. Kamo sreće da mogu i sve svoje ranije donacije povući, sad bi ih povukao.

Više niti 1 KM moja neće otići za Grbavicu dok se statut ne izmjeni. Neka je pitari prave. Ovim čak i razmatranjem su kod mene to zabetonirali i pokopali sve buduće akcije.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:50 pm

I sta su odlučili igraju li ili ne .
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 1:55 pm

NE! niposto dati huliganima stadion na koristenje! nije ovo 1984. godina kada su navijaci sarajeva bili normalna gradska raja, pa s razlogom zasluzili koristenje naseg stadiona na nekoliko sedmica...
100/94/37/34 - i to je to!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 2:00 pm

Ja sam za ali uz dobru cijenu a ne pisljivih 10-20 hiljada. Oni su poslali ponudu javno tako i mi trebamo javno dati odgovor ako je pozitivan o cijeni i svemu ostalom. Sve drugo ce biti sumnjivo i izazvati gnjev.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 2:01 pm

NE!!!
Nije stvar hoce li unistit stolicu, platit ce je i eto. Stvar je principa, stvar je dugogodisnjeg kurcenja najvecim stadionom u drzavi i mitovima o koristenju istog...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 2:04 pm

btw ne mogu da vjerujem da neki od vas idu tako daleko da kone nazivaju chetnicima, jeste vi normalni..
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 2:13 pm

malogradjani, sta drugo rec..

kone neka putuju u hakalograd. NE!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 2:14 pm

da smo ono sto mislimo da jesmo, ne bi nama oni morali poslati zahtjev za komercijalnu ponudu nego bi mi bili ti koji bi ga komsijima prvi ponudili besplatno.
ali mi odavno nismo ono sto smo bili i to je najveci posljeratni poraz Zeljeznicara. kamo srece da je sportski.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 2:17 pm

zbog sadaka arene, sugavice i jos hiljadudevetstodvadeset i jednog razloga NEEEEEE. treba ugovoriti sa Famosom prijateljusku 08.08.2019. u 20. časova
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 2:17 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 26, 2019 2:14 pm
da smo ono sto mislimo da jesmo, ne bi nama oni morali poslati zahtjev za komercijalnu ponudu nego bi mi bili ti koji bi ga komsijima prvi ponudili besplatno.
ali mi odavno nismo ono sto smo bili i to je najveci posljeratni poraz Zeljeznicara. kamo srece da je sportski.
Sta ima pitar :D
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 2:18 pm

92' su je rušili agresori , 2016' "komšije" sa Butmira. Znam, ima ih normalnih, isto kao i kod nas nenormalnih, ali što bi reko A.O. , Ovo je naš stadion , KHRAJ PRICHE!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 2:20 pm

Sto vise dumam, sve vise ne znam sta bih i kako. Iako bih im pustio za fine pare, znam da kad bi dosao dan tekme i kad bi vidio u bordo obojenu Grbavicu, uz povike protiv naseg klub, zazalio bih sigurno. Zato, trebaju ovi nasi biti mangupi, puknut cifru koja je nekoliko puta veca od realne i tako zavrsit s njima. 3 dana, 300 milja i bujrum. Eventualno sto.momak iznad rece zakazati tu noc prijateljsku s Famosom i gotova stvar.

Krmetnjak, sugavica, sadaka arena... e pa neces majcin sine.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majkel, neroazzuro i 112 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija