Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 10:53 am

salle86 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:23 am
Charlie Sheen je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:01 am
Interesantno je da se izdaju kuce arapima za stoju dnevno i ciste se njihova govna i peksinluk a ne bi da se Grbavica prepuati jedan dan FKS i pri tom uzeti neku lovu koja nam je prijeko potrebna. Mislim svakako da nema od tog nista a mi volimo unaprijed vec popljuvati ili se onradovati necemu a evo rece nam sekretar da nas niko nije ni zvao.
POCIVAJ U MIRU LEGENDO.
Onome ko želi da se ugasiš, ako ti ne želiš isto, onaj ko svoje bivstvovanje zasniva na tome da tebe sj-be ako ti je svejedno...onda će ti takav "prijatelj" kad-tad doći glave
Ako se misle prodati tj.iznajmit stadion za cca 50 000 maraka pa to su ljudi bozji dvije utakmice sa prosjekom od 5000 gledalaca, te se pare vrlo lahko namire kroz posjetu.

Dusmanima nikad ne treba PONUDITI a ne izdati stadion na koriščenje.
Alea iacta est!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:06 am

Smradovi su za smradove. Braca zenicani vas cekaju.

slika
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:09 am

Da li je ikada i jedan sportski klub i navijači doživio sudbinu da mu navijači sami grade tribine i pripremaju Europske utakmice. Onda da mu uprava "završi" jednom uplatnicom da ne igra Europu. I sad treba da dovedu najveće dušmane da igraju Europu umjesto nas.

Neka hvala, meni taj sport zvani poniženje više ne treba.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:11 am

salle86 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:20 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:40 am
salle86 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:27 am
Puno se tebi kenja...ne drži u sebi nije zdravo.
Što se vraćamo ? - zato što ima onih koji kenjaju da znaju a veze o životu nemaju, i još pri tome ni m-da a ni obraza da priznaju da su pogriješili.
Vodi ga kući pa nek te opere kad se iskenjaš da ne ostaneš usran ;)
Ti ćeš mi reći da veze o nečemu nemam? Ti?!
Hajde bolan razligu.
O kakvoj grešci pričaš?
Sve više plaćamo račune vođenja PR-a Želje u prošlom periodu, i usrani smo onoliko koliko Vaša ljubav je velika prema dotičnom. Još svježi bivši još više ukenjaju ali u drugom pravcu.
Kenja mi se.. Kenja!
A nek' pere onaj koji i dalje vjeruje u bajke o sistemu uspostavljenom..
Ja bolan.. Kenja!
E moj dupelizac, da nekad izviriš iz pakaša trenera koji misli da je svemoćan a ustvari je "samo" pametan za trenera i ništa više, vidio bi da je svijet u boji, jok crno-bijeli.
J-bali te i Amar i Senad. ŽELJO dječače, samo Željo !!! Nebitno ko ga vodi, bar nama koji koristimo svoje glave. Jok ko ti i slični što bi radije Amara na klupi u kantonalnoj nego XY u Europi...Trebalo bi da stidiš ali znaš kako kažu čega se pametan stidi ... ;)
Za Želju je najbolji Amar. Treba li o tome uopšte pričati? Nekome nešto dokazivati?
Kenja mi se od po tri trenera u sezoni, kenja mi se od otkaza nakon tri kola, kenja mi se od skijaša, "gospodina" što se kulturno rastaju a u svakom klubu bili 20 dana na funkciji, kenja mi se od škarta u ekipi kojeg se još dugo nećemo tako riješiti..
Kenja!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:14 am

cikazubo je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:38 am
Nadam se da opozicija/bivsi ne spavaju, bice i novi izbori za skupstinu, mnogo tacaka koje ce predstavljati “opet” mogucu prekretnicu u funkcionisanju kluba.
Tuzno je danas gledati nekakvog direktora koji kaze “ne moze uvijek dres s ĆIZAMA”, sekretara koji je dosao mimo konkursa, balijskim putem preko babe, prvog predsjednika koji nas je kostao licence, koji se tali opet sa sefom strucnog staba za proizvodjaca opreme i fan shop, trenera koji se petlja u stvari o kojima pojma nema ili zapravo ima ali nadam se da taj scenario necemo gledati, nadzorni odbor koji ne postoji u praksi, novog predsjednika koji je apsolutno impotentan za tu poziciju, vracanje nekakvih glava u OP, kresanje budzeta na svim nivoima, propadanje infrastrukture itd itd..
Ukoliko su ”bivsi” aktivni, pricaju, razmatraju neke opcije u buducnosti, siguran sam da njihov pokusaj vracanja u klub i vracanja kluba tamo gdje mu je mjesto nece biti prljav kao Amarov put preko Begana i raznoraznih klosara, odnosno nece stetiti Zelji, u to smo bar sigurni.

Sutra ocekujem napokon pobjedu u DK, prvi put mislim da nas niko ne ferma kao favorite, a oni lete nakon sto su mlatnuli Veleza, uz malo srece idemo s jednim golom prednosti i tri boda kuci da se spremamo za Zrinjski.
Pretjerao si i to dobro. Da situacija nije idealna, to je jasno, ali nije baš ni da se raspadamo, da stadion propada itd. Bilo je more loših stvari, posebno sam se naježio zbog Brkovića i visine njegove plaće, ali ima i nekih dobrih stvari. Nije baš sve tako crno.

Btw. prošlo je dovoljno vremena da neke stvari možemo ocijeniti. Prošli su bolje radili. Nema sumnje. Osim u sportskom segmentu. Da li će ove koštati nesportski, kao što je ove bivše sportski dio, vidjet ćemo. Ja se iskreno nadam da će u tom administrativno-tehničkom dijelu stvari ići nabolje.

Mene najviše nervira pichkastost ovih bivših. Otišli, šute, ništa. I to mi se gadi. Ni to nije Željo!

Da dodam, Grbavica je stadion Željezničara, isključivo. Ne želim dušmane gledati na svetinji, osim za derbi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Branimir Stulic
Postovi: 21
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:18 am

slika
Pogledajte ove neandertalce i sve ce vam biti jasno
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:31 am

NE!!!

Ali evo sastanak sa Skakom, mislim da je pritisak ogroman na nase.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:35 am

Pocivaj u miru legendo Zeljeznicara...
Nazalost, sve nas vise napusta igraca iz tog slavnog perioda kluba. Kakva je situacija poslije rata sa igracima, pitanje je da li cemo uopste imati ljude takvih igrackih, a pogotovo ljudskih kvaliteta...
Za sutra nisam optimista, vise vjerujem u pobjedu protiv Zrinjskog, za tu utakmicu sam skoro i siguran.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:37 am

GOSPOPDO IZ UPRAVE , NE DOZVOLITE BURECIMA DA UĐU NAS NAŠ STADION !
IZ HILJADU DEVETSTOTINA I DVADESETJEDNOG RAZLOGA NE !!!!!!!
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:41 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jul 26, 2019 11:31 am
NE!!!

Ali evo sastanak sa Skakom, mislim da je pritisak ogroman na nase.
kakav pritisak!? Skaka pravi ogroman pritisak..? Kakav je to Skaka faktor nama? Jeste onima koi su navikli da im u poslu sve naređuju stranačkom odnosno političkom linijom. Mi da imamo sposobnu Upravu koja predstavlja (ujedinjene) navijače, onda bi FK Željezničar bio taj koji pravi pritisak i na Skaku i na ostale vlasodršce.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:42 am

NE !
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:43 am

Dušmanima nije mjesto na našem hramu!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:45 am

Igranje kitica na Grbavici bio bi poraz ravan gubitku licence. Ali ne bi me cudilo da se prodaju za sitnis, navijace se svakak ne pita...
Nismo mi Milan i Inter, pa da imamo relativno normalne odnose i zajednicki stadion. Sa stokom se ne moze normalno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:45 am

NE!
slika

slika
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:52 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 26, 2019 11:11 am
salle86 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:20 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:40 am


Ti ćeš mi reći da veze o nečemu nemam? Ti?!
Hajde bolan razligu.
O kakvoj grešci pričaš?
Sve više plaćamo račune vođenja PR-a Želje u prošlom periodu, i usrani smo onoliko koliko Vaša ljubav je velika prema dotičnom. Još svježi bivši još više ukenjaju ali u drugom pravcu.
Kenja mi se.. Kenja!
A nek' pere onaj koji i dalje vjeruje u bajke o sistemu uspostavljenom..
Ja bolan.. Kenja!
E moj dupelizac, da nekad izviriš iz pakaša trenera koji misli da je svemoćan a ustvari je "samo" pametan za trenera i ništa više, vidio bi da je svijet u boji, jok crno-bijeli.
J-bali te i Amar i Senad. ŽELJO dječače, samo Željo !!! Nebitno ko ga vodi, bar nama koji koristimo svoje glave. Jok ko ti i slični što bi radije Amara na klupi u kantonalnoj nego XY u Europi...Trebalo bi da stidiš ali znaš kako kažu čega se pametan stidi ... ;)
Za Želju je najbolji Amar. Treba li o tome uopšte pričati? Nekome nešto dokazivati?
Kenja mi se od po tri trenera u sezoni, kenja mi se od otkaza nakon tri kola, kenja mi se od skijaša, "gospodina" što se kulturno rastaju a u svakom klubu bili 20 dana na funkciji, kenja mi se od škarta u ekipi kojeg se još dugo nećemo tako riješiti..
Kenja!
Hajd nemojte danas Salle, PP, nije dan za svadjanje.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 11:58 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 26, 2019 11:11 am
salle86 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:20 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:40 am


Ti ćeš mi reći da veze o nečemu nemam? Ti?!
Hajde bolan razligu.
O kakvoj grešci pričaš?
Sve više plaćamo račune vođenja PR-a Želje u prošlom periodu, i usrani smo onoliko koliko Vaša ljubav je velika prema dotičnom. Još svježi bivši još više ukenjaju ali u drugom pravcu.
Kenja mi se.. Kenja!
A nek' pere onaj koji i dalje vjeruje u bajke o sistemu uspostavljenom..
Ja bolan.. Kenja!
E moj dupelizac, da nekad izviriš iz pakaša trenera koji misli da je svemoćan a ustvari je "samo" pametan za trenera i ništa više, vidio bi da je svijet u boji, jok crno-bijeli.
J-bali te i Amar i Senad. ŽELJO dječače, samo Željo !!! Nebitno ko ga vodi, bar nama koji koristimo svoje glave. Jok ko ti i slični što bi radije Amara na klupi u kantonalnoj nego XY u Europi...Trebalo bi da stidiš ali znaš kako kažu čega se pametan stidi ... ;)
Za Želju je najbolji Amar. Treba li o tome uopšte pričati? Nekome nešto dokazivati?
Kenja mi se od po tri trenera u sezoni, kenja mi se od otkaza nakon tri kola, kenja mi se od skijaša, "gospodina" što se kulturno rastaju a u svakom klubu bili 20 dana na funkciji, kenja mi se od škarta u ekipi kojeg se još dugo nećemo tako riješiti..
Kenja!
To da nije najbolje rješenje pokazuje evo 7 mjeseci, pa se svima kenja 7 mjeseci, ne može da se zaustavi nikako.
Usrah smo se do iza vrat.
Još nas i on sere.

Samo je razlika što neki lopataju i čiste oko sebe i nisu zadovoljoljni tom situacijom, a neki usta otvorili pa kupe i svoje i ono što babuka sere.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 12:00 pm

Koji je omjer Amara kako je došao u zadnjem mandatu : 6 6 5 ??
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 12:02 pm

cikazubo je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:38 am
Nadam se da opozicija/bivsi ne spavaju, bice i novi izbori za skupstinu, mnogo tacaka koje ce predstavljati “opet” mogucu prekretnicu u funkcionisanju kluba.
Tuzno je danas gledati nekakvog direktora koji kaze “ne moze uvijek dres s ĆIZAMA”, sekretara koji je dosao mimo konkursa, balijskim putem preko babe, prvog predsjednika koji nas je kostao licence, koji se tali opet sa sefom strucnog staba za proizvodjaca opreme i fan shop, trenera koji se petlja u stvari o kojima pojma nema ili zapravo ima ali nadam se da taj scenario necemo gledati, nadzorni odbor koji ne postoji u praksi, novog predsjednika koji je apsolutno impotentan za tu poziciju, vracanje nekakvih glava u OP, kresanje budzeta na svim nivoima, propadanje infrastrukture itd itd..
Ukoliko su ”bivsi” aktivni, pricaju, razmatraju neke opcije u buducnosti, siguran sam da njihov pokusaj vracanja u klub i vracanja kluba tamo gdje mu je mjesto nece biti prljav kao Amarov put preko Begana i raznoraznih klosara, odnosno nece stetiti Zelji, u to smo bar sigurni.

Sutra ocekujem napokon pobjedu u DK, prvi put mislim da nas niko ne ferma kao favorite, a oni lete nakon sto su mlatnuli Veleza, uz malo srece idemo s jednim golom prednosti i tri boda kuci da se spremamo za Zrinjski.
A zasto prozivas "bivse",molim te?? Mi i imamo problem sto stalno sve vrtimo u krug.Proslost je proslost.Treba traziti neke nove ljude,jer sumnjam da prosli zele vise ikakav dodir,zbog nacina na koji su istjerani.Pisao sam vec ranije,da sam na njihovom mjestu,ne bi se vratio taman da me rodjena mater zove,a ne Zeljo.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 12:10 pm

Ako bi kojim slučajem, gluho bilo, pitari dobili dozvolu da igraju na Grbavici, obavezno idem na tribinu za gostujuće navijače.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 12:13 pm

phpBB [video]

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija