Koji rezultat prognozirate protiv Radnika?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
16 (24%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
33 (49%)
Remi
10 (15%)
Poraz
8 (12%)

Ukupno glasova: 67

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 2:09 am

Sveee do kraja Zeljo nema predajeeeeeeee

kontranogama
Kontakt:

pet jul 26, 2019 2:25 am

Uhljupima generalno reci NE.
A ako vec mora nekako onda reci nek uplate odmah 300 000 km , stoja za iznajmljivanje a 200 000 za potencijalnu stetu, pa kad pregledamo stadion vratiti im onoliko koliko pretekne.
Ali prvenstveno drzati se da im ne treba pomoci.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

blueDBR
Kontakt:

pet jul 26, 2019 2:58 am

CURVA je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:05 am
plavi brat je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:01 am
E haj zaspi majcin sine...c c c c c c
Nemogu fakat da vjerujem da se uopste raspravlja o ovom -da ili NE. Valjda bi trebali bar u tome da smo svi ko jedan,majka mu stara. Ali joj,neki jos i brane nesto neobranjivo.
Da Bog sacuva.
Meni je doslo da sad odem i sprejom prefarbam svoje ime i imena clanova moje porodice na onom plavom zidu.
BRUKA
Ne ponizavaju nas dovoljno pa cemo sami sebe jos poniziti. Spustiti se tako nisko za neku pisljivu crkavicu. Ama ja ne bih ni za milion,ama ni za kakve pare,ni za sta na svijetu.
Nek naprave sebi stadion i nek nam ne daju da tamo igramo,nek nam i kavez stave kad im gostujemo.Nikakav problem.
Sve po zakonu.Ali sa nase ljepotice nek odje.bu.
Nisu to nikakve komisije.X puta dokazano.
Davno je proslo to vrijeme kad su medju rajom postojale neke vrijednosti,postovanje,zezancija. Toga sada skoro da nema. Jako,jako rijetko,jedva ikako.
Brate vidi ovo da mene neko pita nebi dao,ali opet dodjem u firmu ima fine raje sto bi isli sa djecom na utakmicu onda kontam pa neka odu i neka uzivaju i onako nam je jadan zivot u ovoj drzavi .**** dusmanluk evo samo dusmanimo jedni drugima i najveca smo bijeda koja ima.
dabogda ti se tom kolegi klub ugasio a da mu djeca dodju tobe

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pet jul 26, 2019 3:25 am

Hajmo pobjediti mladost pa napuniti Grbavicu protiv Zrinje. Cekamo slike karti na forumu :D svi u DK.

Plava Porodica
Kontakt:

pet jul 26, 2019 3:43 am

Radim do 5 u subotu.. Da je samo pola sata kasnije tekma..
Nisam propuštao sunčanje u DK do sad, ali i ne dobismo nikad.. Valjda sad dobijemo
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Guvo
Kontakt:

pet jul 26, 2019 8:42 am

U pravu si danane iznervirao me debil izvinite
BOJKOT GG.BA PORTALA!

avlami97
Kontakt:

pet jul 26, 2019 9:00 am

Oko iznajmljivanja Grbavice pitarima - bit će onako, kako se dogovore gazdE, Vijetnamac i Amar.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

reks1
Kontakt:

pet jul 26, 2019 9:04 am

RokElsner44 je napisao/la:
čet jul 25, 2019 9:18 pm
Ako ovako izmoren Zrinjski ne uzmemo, definitvno nemamo sta traziti u vrhu tabele. Sve ce biti jasnije nakon ove dvije utakmice
Kakav umor,pa njihova klupa je jaca od nase prve postave a odmorna itekako

mamba21
Kontakt:

pet jul 26, 2019 9:10 am

Tastature u ruke i pravac DK
Forza 1921!

Analitičar1921
Kontakt:
Status: Online

pet jul 26, 2019 9:42 am

Veliki Boris Bračulj. Počivaj u miru legendo.

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

pet jul 26, 2019 9:43 am

Počivaj u miru legendo, hvala ti za sve
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

reks1
Kontakt:

pet jul 26, 2019 9:45 am

storm_raider
Kontakt:

pet jul 26, 2019 9:51 am

Pocivaj u miru legendo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet jul 26, 2019 9:52 am

slika
Pocivaj u miru legendo naseg Zelje.

Charlie Sheen
Kontakt:

pet jul 26, 2019 10:01 am

Interesantno je da se izdaju kuce arapima za stoju dnevno i ciste se njihova govna i peksinluk a ne bi da se Grbavica prepuati jedan dan FKS i pri tom uzeti neku lovu koja nam je prijeko potrebna. Mislim svakako da nema od tog nista a mi volimo unaprijed vec popljuvati ili se onradovati necemu a evo rece nam sekretar da nas niko nije ni zvao.
POCIVAJ U MIRU LEGENDO.

AdmirA
Kontakt:

pet jul 26, 2019 10:03 am

POČIVAJ U MIRU LEGENDO!
slika
Klasa radnička!

mamba21
Kontakt:

pet jul 26, 2019 10:15 am

Legendo kluba pocivaj u miru
Forza 1921!

salle86
Kontakt:

pet jul 26, 2019 10:20 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:40 am
salle86 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:27 am
Puno se tebi kenja...ne drži u sebi nije zdravo.
Što se vraćamo ? - zato što ima onih koji kenjaju da znaju a veze o životu nemaju, i još pri tome ni m-da a ni obraza da priznaju da su pogriješili.
Vodi ga kući pa nek te opere kad se iskenjaš da ne ostaneš usran ;)
Ti ćeš mi reći da veze o nečemu nemam? Ti?!
Hajde bolan razligu.
O kakvoj grešci pričaš?
Sve više plaćamo račune vođenja PR-a Želje u prošlom periodu, i usrani smo onoliko koliko Vaša ljubav je velika prema dotičnom. Još svježi bivši još više ukenjaju ali u drugom pravcu.
Kenja mi se.. Kenja!
A nek' pere onaj koji i dalje vjeruje u bajke o sistemu uspostavljenom..
Ja bolan.. Kenja!
E moj dupelizac, da nekad izviriš iz pakaša trenera koji misli da je svemoćan a ustvari je "samo" pametan za trenera i ništa više, vidio bi da je svijet u boji, jok crno-bijeli.
J-bali te i Amar i Senad. ŽELJO dječače, samo Željo !!! Nebitno ko ga vodi, bar nama koji koristimo svoje glave. Jok ko ti i slični što bi radije Amara na klupi u kantonalnoj nego XY u Europi...Trebalo bi da stidiš ali znaš kako kažu čega se pametan stidi ... ;)
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

salle86
Kontakt:

pet jul 26, 2019 10:23 am

Charlie Sheen je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:01 am
Interesantno je da se izdaju kuce arapima za stoju dnevno i ciste se njihova govna i peksinluk a ne bi da se Grbavica prepuati jedan dan FKS i pri tom uzeti neku lovu koja nam je prijeko potrebna. Mislim svakako da nema od tog nista a mi volimo unaprijed vec popljuvati ili se onradovati necemu a evo rece nam sekretar da nas niko nije ni zvao.
POCIVAJ U MIRU LEGENDO.
Onome ko želi da se ugasiš, ako ti ne želiš isto, onaj ko svoje bivstvovanje zasniva na tome da tebe sj-be ako ti je svejedno...onda će ti takav "prijatelj" kad-tad doći glave
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

cikazubo
Kontakt:

pet jul 26, 2019 10:38 am

Nadam se da opozicija/bivsi ne spavaju, bice i novi izbori za skupstinu, mnogo tacaka koje ce predstavljati “opet” mogucu prekretnicu u funkcionisanju kluba.
Tuzno je danas gledati nekakvog direktora koji kaze “ne moze uvijek dres s ĆIZAMA”, sekretara koji je dosao mimo konkursa, balijskim putem preko babe, prvog predsjednika koji nas je kostao licence, koji se tali opet sa sefom strucnog staba za proizvodjaca opreme i fan shop, trenera koji se petlja u stvari o kojima pojma nema ili zapravo ima ali nadam se da taj scenario necemo gledati, nadzorni odbor koji ne postoji u praksi, novog predsjednika koji je apsolutno impotentan za tu poziciju, vracanje nekakvih glava u OP, kresanje budzeta na svim nivoima, propadanje infrastrukture itd itd..
Ukoliko su ”bivsi” aktivni, pricaju, razmatraju neke opcije u buducnosti, siguran sam da njihov pokusaj vracanja u klub i vracanja kluba tamo gdje mu je mjesto nece biti prljav kao Amarov put preko Begana i raznoraznih klosara, odnosno nece stetiti Zelji, u to smo bar sigurni.

Sutra ocekujem napokon pobjedu u DK, prvi put mislim da nas niko ne ferma kao favorite, a oni lete nakon sto su mlatnuli Veleza, uz malo srece idemo s jednim golom prednosti i tri boda kuci da se spremamo za Zrinjski.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pet jul 26, 2019 10:40 am, ukupno mijenjano 1 put.

Trenutno korisnika/ca: Analitičar1921, Bosanac1993, Google [Bot], ublehas i 37 gostiju.

Prijava  •  Registracija