Moderator/ica: storm_raider

 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:28 pm

Samo Pavic ovaj igra u pm. Nedavno ga iskritikujem 15 postova i odgovora. Onaj centarsut na kraju je za otkaza momentalnog. Pa mater mu jeb.em ne zna centrirati unutrasnjim ali pokusava vanjskim glumi Quaresmu popisam mu se na kosu onu gadnu. Pricajte sta hocete Stana je za njega Zambrotta.
Inace Bojo odlican, Alispahic majstor i to se vidi. Veseli sam vukao ekipu prema naprijed ali dzaba kad ima 2 retardirana beka i jedno retardirano krilo uz sebe
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:31 pm

CURVA je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:22 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:05 pm
Sjetim se familije ovim u upravi. Cuj ukinuli kartu za djecu za istok, pa za dijete od 5 godina plaćam kao za sebe. A u vc nisu u stanju vodu pustiti. Fuj klošari raspali.
Ja kupio kartu djeciju za Istok
Gdje si bolan kupio?
Onda onaj što prodaje laze laže da nema dječjih za istok!
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:31 pm

tako je znaci samo Stana, Bogi, Dado i sveti Amar dogurat cemo daleko
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:32 pm

Meni nije lose ovo izgledalo vcrs ...napredak se vidi al fale nam puno Sinan i Zec...najlosi vcrs Asim,Pavic katastrofa..steta za Boju al bit ce momak fino pojacanje
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:32 pm

Svi oni što su dali aplauz, stručnjaci i majstori, to su isti što im je siniša strašan bek, borben, ma dani alves.. Jer se dva put drekne na sudiju u toku utakmice. Što dva put uleti i maše rukicama ko stalo mu je. Što ti nije stalo da naučiš centrirati i kretati se u ove skoro četiri godine?
To su isti stručnjaci koji mi prave ovdje kompilaciju Pavićevih poteza centaršuteva i slično?
Pun ih je ***** i na forumu.
Zato i jesmo u kurcu zato što nas svaki debil vuče za nos.
Svi ste zaboravili kakvi su bekovi i krila bili prije samo par sezona. Selimović i Bučan, Benjo čolić i Urdinov su magistri za ove. A da ne govorim o Bešliji ili o Mirku Radovaniću i Kvesiću.
E pa neka nam.
Žao mi je mene, a vi se patite ovo su vaši ljubimci i kapiteni.
Al' nek se mi istresemo po dvojici. Eto jedan nije igro, drugi je igro i odradio svoje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:32 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:28 pm
Samo Pavic ovaj igra u pm. Nedavno ga iskritikujem 15 postova i odgovora. Onaj centarsut na kraju je za otkaza momentalnog. Pa mater mu jeb.em ne zna centrirati unutrasnjim ali pokusava vanjskim glumi Quaresmu popisam mu se na kosu onu gadnu. Pricajte sta hocete Stana je za njega Zambrotta.
Inace Bojo odlican, Alispahic majstor i to se vidi. Veseli sam vukao ekipu prema naprijed ali dzaba kad ima 2 retardirana beka i jedno retardirano krilo uz sebe
Ma bekovi su ne daj boze. I to sto kazes, ako si slucajni prije dva mjeseca napisao da je pavic karina, odmah govore ma ja, to jer ga je prosla uprava dovela ahahahha. Ma citava odbrana je katastrofa, pa Bogicevic kad god ke glavom izbijao, izbijao njihovim igracima. Sreca pa je borac los, al neka malo ozbiljnija ekipa xe nam kontre sloziti
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:35 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:32 pm
Svi oni što su dali aplauz, stručnjaci i majstori, to su isti što im je siniša strašan bek, borben, ma dani alves.. Jer se dva put drekne na sudiju u toku utakmice. Što dva put uleti i maše rukicama ko stalo mu je. Što ti nije stalo da naučiš centrirati i kretati se u ove skoro četiri godine?
To su isti stručnjaci koji mi prave ovdje kompilaciju Pavićevih poteza centaršuteva i slično?
Pun ih je ***** i na forumu.
Zato i jesmo u kurcu zato što nas svaki debil vuče za nos.
Svi ste zaboravili kakvi su bekovi i krila bili prije samo par sezona. Selimović i Bučan, Benjo čolić i Urdinov su magistri za ove. A da ne govorim o Bešliji ili o Mirku Radovaniću i Kvesiću.
E pa neka nam.
Žao mi je mene, a vi se patite ovo su vaši ljubimci i kapiteni.
Al' nek se mi istresemo po dvojici. Eto jedan nije igro, drugi je igro i odradio svoje.
Mislis 20 godina? Da je bogdo 4 godine, al lik se citav zivot bavi fudbalom i ne zna centrirat :rofl1:
Joj Bozee
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:36 pm

Ooo pljuvaci jedva docekali. Na stadionu su dobili aplauz a ovdje se pljuje, valjda zato i sluzi forum.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:37 pm

Cuj pljuvaci halooooooo **** ga mentalitet mrtvi ba
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:37 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:32 pm
Svi oni što su dali aplauz, stručnjaci i majstori, to su isti što im je siniša strašan bek, borben, ma dani alves.. Jer se dva put drekne na sudiju u toku utakmice. Što dva put uleti i maše rukicama ko stalo mu je. Što ti nije stalo da naučiš centrirati i kretati se u ove skoro četiri godine?
To su isti stručnjaci koji mi prave ovdje kompilaciju Pavićevih poteza centaršuteva i slično?
Pun ih je ***** i na forumu.
Zato i jesmo u kurcu zato što nas svaki debil vuče za nos.
Svi ste zaboravili kakvi su bekovi i krila bili prije samo par sezona. Selimović i Bučan, Benjo čolić i Urdinov su magistri za ove. A da ne govorim o Bešliji ili o Mirku Radovaniću i Kvesiću.
E pa neka nam.
Žao mi je mene, a vi se patite ovo su vaši ljubimci i kapiteni.
Al' nek se mi istresemo po dvojici. Eto jedan nije igro, drugi je igro i odradio svoje.
Jok vala. Aplaudiraju oni koji hoće da vjeruju u ovo što se i po forumima prosipa, u pozitivu. Hoće da "vuku" Želju naprijed podrškom. Samo što se podrška mora nekako i zaslužiti.
Ovaj klub kojeg vode ovi ljudi i za koje igraju ovi igrači NE ZASLUŽUJU OVAKVE NAVIJAČE. Ni brojčano a ni podršku...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:38 pm

Borac bio prvi u RS ligi koja je 3x lošija od prve federalne. I oni uzmu bod a Velež prvi u federalnoj još nas pobijedi neki dan a mladost lagano uzme u Mostaru. Mala komparacija , sigurno nam je uzela bod jedna od najlošijih ekipa lige živi bili pa vidjeli.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:39 pm

Sad malo ozbiljno.

1. Ne mogu navijati protiv Želje da je ***** trener, dakle nisam jedan od tih. Niti mi je Amar bio motiv za navijanje ikad. Ni Misimović. Ni Bog sa neba da siđe.
2. Da se pravim budala da bih se nekom dodvorio - nikad. Licemjere ne volim, ne mogu se aršini mijenjati kako je kome kurcu ćejf da bi se ego zadržao. Mislim mogu, ali očekujte ismijavanje.

Isti vi koji ste prizivali Amara ste imali puno pravo na to, slagao se neko sa vama ili ne. Isti vi sada motivišete ljude da budu i radikalniji nego što trebaju jer se držite svoje priče mimo svih logika, ubjeđujući druge da govno miriše. Samo izazivate revolt.

Ovo kurcu ne valja. Očekivali ste da će Amar biti bolji. To je istina. Nije bolji. Isti racku ko i prije. Ljudi koje je doveo sa sobom ublehe. Lako je slagati ljude, al ne možete sebe.

Ako zaista vidite pozitivno nešto u borbenom remiju protiv drugoligaša na Grbavici u prvom kolu u super atmosferi, te krivite Sabriju što je dao glupanu Boji čist drugi žuti, i mislite da je to prelomilo, onda ste totalno van realnosti kako bi služili jednom čovjeku.

Toliko. Kome smeta što se šprdam nek prijavi, blokira me ili sl. "Nije bio naš dan" ne pije vode i ne treba da pije vode.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:40 pm

Vjerujem ti Curva. Al sta sad da kažem za lika koji je prodavao karte? Kome da se žalim? Ovaj večerašnji Borac je jedna od naj lošijih ekipa na Grbavici u zadnje vrijeme. Pa oni nemaju snage za pola sata .Al al sta se moze kad smo i mi limitiran.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:40 pm

Zeljo je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:35 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:32 pm
Svi oni što su dali aplauz, stručnjaci i majstori, to su isti što im je siniša strašan bek, borben, ma dani alves.. Jer se dva put drekne na sudiju u toku utakmice. Što dva put uleti i maše rukicama ko stalo mu je. Što ti nije stalo da naučiš centrirati i kretati se u ove skoro četiri godine?
To su isti stručnjaci koji mi prave ovdje kompilaciju Pavićevih poteza centaršuteva i slično?
Pun ih je ***** i na forumu.
Zato i jesmo u kurcu zato što nas svaki debil vuče za nos.
Svi ste zaboravili kakvi su bekovi i krila bili prije samo par sezona. Selimović i Bučan, Benjo čolić i Urdinov su magistri za ove. A da ne govorim o Bešliji ili o Mirku Radovaniću i Kvesiću.
E pa neka nam.
Žao mi je mene, a vi se patite ovo su vaši ljubimci i kapiteni.
Al' nek se mi istresemo po dvojici. Eto jedan nije igro, drugi je igro i odradio svoje.
Mislis 20 godina? Da je bogdo 4 godine, al lik se citav zivot bavi fudbalom i ne zna centrirat :rofl1:
Joj Bozee
Tražili ste, gledajte!

Ti se pati ti si tražio ovo i Aminovo.
Sad ti nekom držiš predavanja i uhvatio se dva igrača. Gdje su babukini drugovi, pojačanja babukina, ne znam kome bi dao veću ocjenu, Mehi, Mustafi, Dadi il Amaru.

Prso si izgleda pravo.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:40 pm

Znaci mi smo svi pljuvaci ako kazemo da je ovo veceras bilo lose i da po meni nema ama bas nikakvog napredka u igri.

Ok pljuvac sam.

Boli me karina za Amara i bitan mi je Zeljo, ovo veceras je bilo lose.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:41 pm

Ne treba se uopste raspravljati sa ovim novim na forumu plus stream navijaci. Neke sam vec prijavljivao, da su pitari.. nebitni su uglavnom. Malo o tekmi.

Drzali igru, nismo znali iskoristiti to nazalost. Bilo je prilika. Oni bez ijedne prave.

Pavic kritican, za asima se zna sve. Veseli majstor, za mene igrac utakmice. Alispahic ima par finih poteza, ali imao poneku gresku. Bojo ispade glup.

Bravo za tribine i ono hocemo taj gol, neopisiv osjecaj. Bravo Manijaci. Agentura se nije cula.

Ostaje zal za tri boda. U kakanj svi zajedno.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Drmex1987
Postovi: 65
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 7:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:42 pm

Realno momci su super odigrali i pao bi gol 100% da nije Bojo dobio crveni.
Plus Bogi i Kemo su odigrali super tekmu, i malo je reći da su me iznenadili s obzirom kakva se utakmica od njih očekivala.
Zadnja izmjena: Drmex1987, dana/u sub jul 20, 2019 11:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:43 pm

igla je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:39 pm
Sad malo ozbiljno.

1. Ne mogu navijati protiv Želje da je ***** trener, dakle nisam jedan od tih. Niti mi je Amar bio motiv za navijanje ikad. Ni Misimović. Ni Bog sa neba da siđe.
2. Da se pravim budala da bih se nekom dodvorio - nikad. Licemjere ne volim, ne mogu se aršini mijenjati kako je kome kurcu ćejf da bi se ego zadržao. Mislim mogu, ali očekujte ismijavanje.

Isti vi koji ste prizivali Amara ste imali puno pravo na to, slagao se neko sa vama ili ne. Isti vi sada motivišete ljude da budu i radikalniji nego što trebaju jer se držite svoje priče mimo svih logika, ubjeđujući druge da govno miriše. Samo izazivate revolt.

Ovo kurcu ne valja. Očekivali ste da će Amar biti bolji. To je istina. Nije bolji. Isti racku ko i prije. Ljudi koje je doveo sa sobom ublehe. Lako je slagati ljude, al ne možete sebe.

Ako zaista vidite pozitivno nešto u borbenom remiju protiv drugoligaša na Grbavici u prvom kolu u super atmosferi, te krivite Sabriju što je dao glupanu Boji čist drugi žuti, i mislite da je to prelomilo, onda ste totalno van realnosti kako bi služili jednom čovjeku.

Toliko. Kome smeta što se šprdam nek prijavi, blokira me ili sl. "Nije bio naš dan" ne pije vode i ne treba da pije vode.
Slazem se od rijeci do rijeci!
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:44 pm

Pobjedili bi da smo dali gol više od Borca.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 20, 2019 11:47 pm

LARSSON je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:44 pm
Pobjedili bi da smo dali gol više od Borca.
Ja tebe zamisljam kao nekog lika koji se poslije ovog posta nasmijao i konta u sebi haha e jesam budala hehe. Sta ti je bolan kao moderator pisi postove prikladne tome.
Edit: nisi moderator koliko vidim ali svejedno neko i nesto si na ovom forumu

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija