Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:59 pm

Plavi solidan, bijeli očajan, crni šmekerski.
Kvalitet očajan garantovano.
Ko će ih nositi, ovo im je premija premija.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
nide
Postovi: 31
Pridružen/a: ned jul 15, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:00 pm

Qooler je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:17 pm
Ljudi moji, jel ovde nekom jasno da nije bitan dizajn, kvalitet, cijena... bitno je da nosimo dresove onog ko nas je unazadio. Ne vidim ni jedan razlog zasto sutra ne bi nosili dresove nekog prozivodjača koji na sebi ima logo kokarde. Nema veze što su zapali stadion, pobili sve što su mogli, dizajn je dobar.
Nisam pristalica niti jedne upravne vlasti koja je vodila naš klub u posljeratnom vremenu, ali ne kontam sada šta nas je ovaj čovjek lično unazadio toliko kada smo mi na dnu već decenijama. Prethodne strukture su napravile dug od 5-6-8 milja maraka koji klub hvala Bogu eto vraća. Neki su osvajali titule ali realno plan niti program nije postojao za nešto više nego gornji dio premijer lige. Dok su neki treći pravili infrastrukturu ali rezultata ni na zvizak. Realno ako ćemo biti iskreni sami prema sebi mi nikada i nismo napredovali osim nekog Bljeska koji prođe u prvom pretkolu nekog malo ozbiljnijeg takmičenja. Meni je nas žao da se prepiremo o ovakvim stvarima, a svaki od nas u dubini svoje duše zna da nama realno treba barem tri puta ovoliko koliko imamo danas da bi bili jedan mali ali ozbiljni klub koji se može da nosi sa nekim ekipama u REGIONU. Zato ne podražajem tu priču da nas je ovaj ili onaj uništio jer mi se realno nismo sa mrtve tačke makli od kako je ova liga nastala. Ovo oko infrastrukture ja vidim samo kao nužno zlo koje je neko morao odraditi jer se fakat nije moglo više pa zato inače svi i sve upravne vlasti koje su vodile klub realno nisu nikakav napredak klubu donijele. Daleko smo mi od Zvezde, Partizana, Dinama, Rijeke pa i slovenačkih klubova. Niko od tih ljudi koji vode ove gore navedene klubove nije nešto pametniji od naših ljudi samo malo manje korupcije i više rada na višem nivou. Ganjati savez generalno da se popravi stanje travnjaka i mislim da bi mi imali mnogo ozbiljniju ligu. Ali kako korupcija na VELIKO postoji oko klubova još je veća u SAVEZU i mislim da savez nije zainteresiran za neke revizije stranaca i sve drže na najnižim granama kako bi mogli pljahati u tišini jako vješto već decenijama dog nam klupski fudbal truhne i tu je glavni problem. Da savez klubovima stavi ozbiljne uslove i oni da pri tome uzmu svoj dio odgovornosti mi se sada nebi prepirali ko je nam nanjeo štetu kad u suštini svi pa i mi navijači svojim ponašanjem ponekad nanosimo klubu štetu.
 
Drmex1987
Postovi: 65
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 7:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:03 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:59 pm
Plavi solidan, bijeli očajan, crni šmekerski.
Kvalitet očajan garantovano.
Ko će ih nositi, ovo im je premija premija.
Imam par prijatelja što navijaju za Velež, i kažu da je kvalitet dresa stvarno super.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:05 pm

AdmirA je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:55 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:47 pm
AdmirA je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:17 pm
Glas Razuma mislim da je suvišno da ti odgovaramo ikako. Ali eto,samo će se sve pokazati. A tebe nek bude stid i sram, a usput, vjerujem i da nisi ŽELJOVAC.
Ne treba ključati forum, nego ovakve skloniti. Ovaj forum je uvijek bio baš glas razuma, ono što tini pojedini niste, i to nećete pokvariti.
Glas razuma nije ono sto tebi i takvima sa ularima okolo ociju odgovara, vec istina, gorka i stura, ogoljena i ruzna, ali istina, pa ma kakva god da je, ona je istina. To da li sam Zeljovac, slobodno mozes provjeriti, sigurno ti i ini necete ocjenjivati ko je Zeljovac i ko nije.

Vas glas razuma je da sutimo dok nas kamatare. Zalim slucaj, to nije Zeljeznicareva filozocija.
Ne poznajem termine vi i mi, tako da, u startu se odajes, imas zle namjere, a to su širenje neistine i lazi, sa ne znam kojim ciljem, znat ce se.
Kakvih se ovdje likova pojavilo odjednom, to je za nepovjerovati....
Poznajes, prvi si upotrijebio taj termin upravo ti. Jedine lose namjere ko ima si ti, i svi koji na ovo sute, a znate dobro sta se desava..

Dresovi losi, No1 ima katastrofalan kvalitet, navijaci Veleza se cijelu proteklu sezonu zale na kvalitet dresova. Dva puta ih operete, spadaju slova. Nakon treceg pranja se skupi. Ovaj treci ima dobar dizajn jedino.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:06 pm

iguita je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:48 pm
Qooler je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:38 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:34 pm


Drug probudi se.
Prijatelju, jesi ti bio na sjeveru zimus kad je jug bio zatvoren zbog snijega ili kazne...ne sjecam se. Ja ti garantujem da je sekunda falila, kad su stolice počete da se čupaju da je neko progovorio, gotovo je. To ti je bilo sedmicu dvije prije puča.
Ovakva podjela da se pravda nemoguće izaziva revolt i to nije šala.
Hoce li administracija smiriti ovog morona ili pravdate ove nebuloze tastura huligana.Evo sad ce Borac na Grbavici pa bujrum na sjever ili istok pa probaj cupati stolice i pozivaj na sukobe i krv.Bujrom mangupe na baterije .Ti ces balavac nekom sugerisati nasilje i krv.Pokri se usima.**** te i Amar i Senad.
Nisam ti ja moron niti tastatura huligan, niti balavac. Ja ti govorim o tome da je zimus već situacija bila pred eksces na tribinama na sjeveru, kada su već čupane stolice. Sedmicu poslije će baklje letiti prema LED i umjetnoj travi sa juga. Istok i sjever su zviždali. Ne smijem pomislit da se to dvoje sastavi.
Isto kao i forum sto je podjeljen, tako će biti i tribine.
I sta dobijamo?
Hajd molim te reci?
Trebamo svi biti realni, objektivni i spriječit dalje podjele. To se ne postiže pravdanjem svega mogućeg i nemogućeg. Izaziva revolt kod onih drugih. I ja se nadam da griješim, al to ne moze na dobro.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:07 pm

Jel se ovo neko sprda sa nama???? Kakvi su ovo dresovi :rofl: :rofl: :zid: :zid:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:08 pm

Odvratno!
Nosi ga ti Selimovicu yebemo ti mrtve u picku!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:09 pm

Drmex1987 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:03 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:59 pm
Plavi solidan, bijeli očajan, crni šmekerski.
Kvalitet očajan garantovano.
Ko će ih nositi, ovo im je premija premija.
Imam par prijatelja što navijaju za Velež, i kažu da je kvalitet dresa stvarno super.
Daj Bože..
Ili ipak ne.
Najbolja bi im bila sintetika tetku im žoharsku, kakve su dresove prošle sezone imali a ko ga je nosio..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:10 pm

BHDragons je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:07 pm
Jel se ovo neko sprda sa nama???? Kakvi su ovo dresovi :rofl: :rofl: :zid: :zid:
Jeftini ako nista :) , dvaes marki po komadu
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:12 pm

Kospicar je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:57 pm
fcz je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:53 pm
Navodno...

https://ibb.co/V9sc6V3
https://ibb.co/HB8YXy0
https://ibb.co/5G181cd

Nije navodno, to su ti dresovi.
U sredini je tekst grbavice

cisto sranje i boze scuvaj za shop.
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:14 pm

Dizajn nije los iskreno, ali kvalitet upitan .

Kako covjek utrpa dres laganini hahah.
Zadnja izmjena: dell21, dana/u pet jul 12, 2019 10:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
fkztsnj
Postovi: 53
Pridružen/a: uto mar 07, 2017 1:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:14 pm

Realno treći nije los, ali po meni nijedan ne moze ni prismrditi prošlogodišnjim...
Željezničar über alles!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:15 pm

Mozda budu jeftiniji nego prije. Velezov 50 maraka u njihovom fan shopu.
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:16 pm

sodom1 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:10 pm
BHDragons je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:07 pm
Jel se ovo neko sprda sa nama???? Kakvi su ovo dresovi :rofl: :rofl: :zid: :zid:
Jeftini ako nista :) , dvaes marki po komadu
Riješili se strane firme
Eto im tamo društvo elitno.
Htjeli smo samo domaće ime.
Oprema nam je numero uno.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:16 pm

Nidje veze vala dizajn je ekstra, nego se pojedincima ne svijda sto su no1, a mene cisto zaboli i da su obicne bijele majice. Vazda je potrebno nac razlog za kuknjavom, pa bar razmislite sta pisete jebemu majku, javni je forum
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:19 pm

Bio sam protiv bilo kakvog bojkota al" fakat ne vidim da ista na dobro ide, nit neko rijesenje osim bojkota. Nek im samo idu clanovi porodice na tekme...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:20 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:16 pm
Nidje veze vala dizajn je ekstra, nego se pojedincima ne svijda sto su no1, a mene cisto zaboli i da su obicne bijele majice. Vazda je potrebno nac razlog za kuknjavom, pa bar razmislite sta pisete jebemu majku, javni je forum
Ma ja odlični su dresovi, top 3 u Europi sigurno. Smiješno šta nam rade od najdražeg kluba...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:20 pm

Napredujemo ko Aluminij u svakom pogledu.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:21 pm

ma kad znas ko je gazda doticne firme i kako je ta firma dosla do nas osjecas najgore stvari u zeludcu.fuj govno gurbetsko ono lao podnjelo ostavku samo se premjestilo u drugi sektor fujjj.eno dupli gurbeti kazu nikad bolje nismo imali dresove onda ti je sve jasno.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:22 pm

@nide: Nisam ni ja ni za jednu upravu ni za jedno ime. Evo da objasnim na nečemu nevezano za Želju. Ako me neko pokušava ubjediti da sada živim u najboljoj državi na svijetu, da je najuređenija i da je sve super, onda to prevazilazi jesam li ja za koga ili šta. Onda mene neko pravi ludim. Ne zanima me ko je bolji, ko je gori, ali ne dozvoljavm da me pravis budalom.
Ovde sam se prvi put upalio kad je pokušana prodat se priča da je kriv čovjek za nepopunjavanje uplatnice koji već 4 mjeseca nije bio tu. Ne možemo tako pričat. Možemo ukrstiti argumente, ali mi ne možes pričat da je bijelo ustvari crno.
Smatram da je Željo oštećen u zadnjih 6 mjeseci i smatram da Željo ne bi trebao, zarad tolike historije i ponosa, nositi dres onog ko je bio na čelu tih 6 mjeseci.
Toliko od mene.

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot], kemo, pintol_TM87, ublehas i 125 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija