droba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 07, 2019 10:39 pm

LARSSON je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:36 pm
droba je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:34 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:22 pm

Lazić, Šerbečić - Jakovljević, Čeliković, Barbarić
Milanović, Tatar - Govedarica, Mandić, tu je sada i Tićinović, zavisi gdje bude igrao
Zlomislić - Oremuš, Stanojević
Bogicevic je tata za sve stopere sto si nabrojao i igrom i znanjem i pamecu.Steta njegova sto je ostario a ima kao svi zajedno ovi igraci titula i utakmica u nogama
Šerbecic - mlad buducnost jos nedokazan igrac prodlaa ga polusezona u Radniku i neigra nista u 8 ekipi Noveske
Celikovi isto nije odigrao minute za Rijeku
Barbaric- srednja zalost
Jakovljevic ja ti garantujem nema mjesta evo sad u zelji.
Ko je milanovic ba dosad vrhunac Krupa koja je ispala?
koje Govedarica nije u olimpicu mogao igrat
Tatar prosralo ga prosle sezone u Hrvatskoj skupljo sekunde
Ticinovci odigrao 15 utakmica u zadnje dvije sezone i on sad bog jeste ali ukurcu.
Oremus - nemam sta reci nije odigrao minute u nasoj ligi
Stanojevic krampa da nemaju protetikun kakvu su imali od sudija prosle godine nebi odigrao ukupno 5 utakmica.
Zlomislic ok igrac za nasu ligu.
Sad se treba posrati na nase igrace a nisu nista gori naprotiv su kvalitetniji od ovih sto si nabrojao
Nadam se da se šališ.
Tebe cijenim i vidim da pratis fudbal samo argumentiraj po kojim su osnovama ovi nabrojani igraci bolji. Uvjeri me da grijesim.

Premier
Kontakt:

ned jul 07, 2019 10:41 pm

Najsmjesnija konstantacija ikad;
Kaze Serbecic ne igra nista u 8 ekipi norveske...pa Rosenborg je daleko najveci i najuspjesniji tim tamon koji je zadnje 4 godine prvak te lige...

RokElsner44
Kontakt:

ned jul 07, 2019 10:41 pm

LARSSON je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:36 pm
droba je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:34 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:22 pm

Lazić, Šerbečić - Jakovljević, Čeliković, Barbarić
Milanović, Tatar - Govedarica, Mandić, tu je sada i Tićinović, zavisi gdje bude igrao
Zlomislić - Oremuš, Stanojević
Bogicevic je tata za sve stopere sto si nabrojao i igrom i znanjem i pamecu.Steta njegova sto je ostario a ima kao svi zajedno ovi igraci titula i utakmica u nogama
Šerbecic - mlad buducnost jos nedokazan igrac prodlaa ga polusezona u Radniku i neigra nista u 8 ekipi Noveske
Celikovi isto nije odigrao minute za Rijeku
Barbaric- srednja zalost
Jakovljevic ja ti garantujem nema mjesta evo sad u zelji.
Ko je milanovic ba dosad vrhunac Krupa koja je ispala?
koje Govedarica nije u olimpicu mogao igrat
Tatar prosralo ga prosle sezone u Hrvatskoj skupljo sekunde
Ticinovci odigrao 15 utakmica u zadnje dvije sezone i on sad bog jeste ali ukurcu.
Oremus - nemam sta reci nije odigrao minute u nasoj ligi
Stanojevic krampa da nemaju protetikun kakvu su imali od sudija prosle godine nebi odigrao ukupno 5 utakmica.
Zlomislic ok igrac za nasu ligu.
Sad se treba posrati na nase igrace a nisu nista gori naprotiv su kvalitetniji od ovih sto si nabrojao
Nadam se da se šališ.
Mislim da je sarkazam

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned jul 07, 2019 10:43 pm

droba je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:39 pm

Tebe cijenim i vidim da pratis fudbal samo argumentiraj po kojim su osnovama ovi nabrojani igraci bolji. Uvjeri me da grijesim.
Izgleda da si stvarno ozbiljan.

Nemam argumente na to, treba onda ubaciti Mešu Baždarevića, Refika i ostale koji su igrali davno, imaju znanja i utakmica u nogama, nema veze što su odavno u penziji.

Daj ti meni argumente zašto igrači koje sam ja naveo mogu igrati bilo gdje ?

Gdje su to Zec, Zajmović, Sadiković, Bogičević, Mujezinović igrali prije nas ?
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Ujko
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned jul 07, 2019 10:44 pm

Upravo tako...Ni sada se ne smijemo opterecivati imperativom osvajanja titula, niti trofeja, niti nasu
ljubav i navijanje uslovljavati time....Barem mi, "djuturumi " to znamo....Jedan nas veliki navijac, koji
je sada pisac u Americi, a koji je nekada zivio u " sibici " na Socijalnom, sjecajuci se nekadasnjeg
Zelje, rekao je otprilike ovo : " Mi smo, nekako, uvijek bili u sredini....Cini mi se da je liga imala samo
dva kluba, mi bi, opet, nekako bili u sredini".....Tako je i bilo...Svaki pomak prema vrhu, slavili smo, a
igranje u finalu Kupa, u Beogradu....Prica za sebe....Vjerovali, ili ne, specijalni, navijacki voz, samo za
nas...A, sada, osvojimo Kup, ma, hajdeeee....Hocemo duplu, nezadovoljni, cijepamo clanske....Malo
nam je to.....E, djeco moja....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

Premier
Kontakt:

ned jul 07, 2019 10:47 pm

droba je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:15 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:09 pm
droba je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:00 pm

Zec, Zajmović, Bogičević, Sadiković, Mujezinović bi u Sarajevu, Zrinjskom igrali u prvoj postavi ?
Haj nabroji igrace koji igraju na njihovim pozicijama pa sam skontaj.
Lazic, Serbecic, Rahmanovic, Stanojevic, Tatar, Ahmetovic, Lendric,Hadzic, Ticinovic, Jakovljevic, pa Toni Jovic iz Sirokog...sad ti meni hoces reci da su nasi igraci bolji od tih kad se porede po pozicijama :r

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned jul 07, 2019 10:50 pm

kvalitet je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:24 pm
Durgo je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:16 pm
Od najomiljenijeg tima u Jugi do tima kojeg vecina u BiH ne voli.

Svi smo krivi...
Bili smo najomiljeniji (uz Velež) jer smo bili jedan dobar klub iz srednjeg dijela tabele, klub s navijačima koji je znao tu i tamo otkinuti bodove velikanima, klub s nekakvom historijom, klub simbol radničke klase, ali i klub koji skoro ništa nije osvojio.

Sada smo klub od kojeg se očekuje da uzima titule REDOVNO, klub od kojeg se očekuje da obara rekorde, nabija komplekse, postavlja standarde. Takve, većinom, ne vole. Ako me zbog svega nabrojanog budu mrzili, nemam ništa protiv, dapače...
Ma ja mislim na ponasanja ljudi na tribinama. Tesko ostvarujemo dobar kontakt sa bilo kim. Uvijek negativan i neprijateljski odnos... iz godine u godinu sve gore...
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

droba
Kontakt:

ned jul 07, 2019 10:51 pm

Premier je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:47 pm
droba je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:15 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:09 pm

Haj nabroji igrace koji igraju na njihovim pozicijama pa sam skontaj.
Lazic, Serbecic, Rahmanovic, Stanojevic, Tatar, Ahmetovic, Lendric,Hadzic, Ticinovic, Jakovljevic, pa Toni Jovic iz Sirokog...sad ti meni hoces reci da su nasi igraci bolji od tih kad se porede po pozicijama :r
Niko nije rekao da su losi samo nisu nista bolji od nasih a dizu se u zvijezde, a vecina naših igraca bi imala mijesta u svim ekipama premijer lige. Ja sam na to aludirao a ne koje od koga bolji ili losiji. Mi smo prije dvije godine imali 35 igraca i po imenima bili strah i trepet i opet nismo nista uradili. Pametnom dosta ne igraju imena vec kolektiv. i opet cemo harat i biti strah i trepet ove lige .

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned jul 07, 2019 10:52 pm

Jel Šaban igrao kakve prijateljske utakmice?
Željezničar ante portas !

BrUDA
Kontakt:

ned jul 07, 2019 10:59 pm

Ujko je napisao/la:
ned jul 07, 2019 10:44 pm
Upravo tako...Ni sada se ne smijemo opterecivati imperativom osvajanja titula, niti trofeja, niti nasu
ljubav i navijanje uslovljavati time....Barem mi, "djuturumi " to znamo....Jedan nas veliki navijac, koji
je sada pisac u Americi, a koji je nekada zivio u " sibici " na Socijalnom, sjecajuci se nekadasnjeg
Zelje, rekao je otprilike ovo : " Mi smo, nekako, uvijek bili u sredini....Cini mi se da je liga imala samo
dva kluba, mi bi, opet, nekako bili u sredini".....Tako je i bilo...Svaki pomak prema vrhu, slavili smo, a
igranje u finalu Kupa, u Beogradu....Prica za sebe....Vjerovali, ili ne, specijalni, navijacki voz, samo za
nas...A, sada, osvojimo Kup, ma, hajdeeee....Hocemo duplu, nezadovoljni, cijepamo clanske....Malo
nam je to.....E, djeco moja....
slika
:D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!

kvalitet
Kontakt:

ned jul 07, 2019 11:01 pm

Durgo je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:
Durgo je napisao/la:

Svi smo krivi...
Bili smo najomiljeniji (uz Velež) jer smo bili jedan dobar klub iz srednjeg dijela tabele, klub s navijačima koji je znao tu i tamo otkinuti bodove velikanima, klub s nekakvom historijom, klub simbol radničke klase, ali i klub koji skoro ništa nije osvojio.

Sada smo klub od kojeg se očekuje da uzima titule REDOVNO, klub od kojeg se očekuje da obara rekorde, nabija komplekse, postavlja standarde. Takve, većinom, ne vole. Ako me zbog svega nabrojanog budu mrzili, nemam ništa protiv, dapače...
Ma ja mislim na ponasanja ljudi na tribinama. Tesko ostvarujemo dobar kontakt sa bilo kim. Uvijek negativan i neprijateljski odnos... iz godine u godinu sve gore...
To je krenulo s drugim Amarovim mandatom, metastaziralo je pred kraj Misimovićevog mandata. Samo, eto, Amar je znao održati dobre odnose s nekim (npr. Leotar). Danas i njega mrze više nego ikada. Ja mislim da se ne trebamo tim opterećavati. Mrze nas jer smo Željo. Jer smo najveći u ovoj maloj državici. Jer smo najtrofejniji. Ako ćemo mi osvajati - neka nas mrze. Nemam ništa protiv.

Čitam pažljivo šta @Ujko piše, ali se ne slažem. Razumijem nostalgiju, ali Željo se transformirao. Nije to više osrednji jugo klub. Danas Željo želi biti dominantan ovdje i u budućnosti ravnopravan takmac regionalnim velikanima, a imamo dovoljno veliku reputaciju i navijačku bazu da u tome uspijemo. Željo više ne želi biti simpatičan. Željo želi biti najbolji. Amar to često izjavljuje i apsolutno je u pravu. Jbg, prije bih bio Manchester United ili Liverpool, nego West Ham ili Everton.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Mirek11
Kontakt:

ned jul 07, 2019 11:02 pm

AsharaK je napisao/la:
Igrao je danas,vidim slike na instragramu, koliko min. ne znam. Dobio Aek 1:0 poljake
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

PlaviVlak
Kontakt:
Status: Online

Čuj Bogi dobar, ali star. Pa jebat ga što je valjao prije 5 godina, ne valja sad. Sipović pliva u svakoj utakmici. Jakovljević najbolji štoper lige i ne bi imao.mjesta kod nas. Nije vanzemaljac, ali je bolji od naših, isto kao i Lazić. Šerbečić bio najbolji mladi štoper lige, prodao se iz Radnika u najbolju norvešku ekipu i sad on karina...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned jul 07, 2019 11:04 pm

Mirek11 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
Igrao je danas,vidim slike na instragramu, koliko min. ne znam. Dobio Aek 1:0 poljake
ajde valjda neko nadje informaciju koliko je odigrao danas
Željezničar ante portas !

ANamelessGhoul
Kontakt:

ned jul 07, 2019 11:06 pm

Ne znam za vas, ali ja ocekujem da ce stoper doc u narednim danima

sodom1
Kontakt:

ned jul 07, 2019 11:12 pm

Rekose u ponedeljak dolazi

Senad1921
Kontakt:

ned jul 07, 2019 11:15 pm

Durgo je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:
Durgo je napisao/la:

Svi smo krivi...

Da se ukljucis malo u rad grupe pa da ostvaris dobre odnose? Ili da bar pocnes ici na gostovanja za pocetak? Hajde malo se mani price o necemu sto bas pojma nemas... Pametnije ti je fakat da se manes te price.
Krivina Jug

salle86
Kontakt:

ned jul 07, 2019 11:25 pm

Na žalost, postali smo mi ko ManUtd u engleskoj, sve se lafo borimo za titule a iz utrke ispadnemo već u 10.kolu. I igra nam jer tu negdje, nikakva. Ima takvih klubova more u ligama, koji su nekad bili nešto a sad samo imaju ime, dok sve rade naopako a opet se čude što nema rezultata. Hajduk, Milan, Fener...
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Paprika

ned jul 07, 2019 11:34 pm

salle86 je napisao/la:
ned jul 07, 2019 3:26 pm
Paprika je napisao/la:
ned jul 07, 2019 2:53 pm
salle86 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:20 pm

Kako bgt može biti prednost što ti i dalje igraju igrači koje prošle godine nije dobio jedino onaj ko nije igrao protiv njih ???
Amar Osim.
Ja i ?
Jel ih on vodio i prošle polusezone pa od brrr dođosmo na brrrrrrrr
Evo imao je vremena da poslozi sve, dovede igrace po svojoj mjeri. Mnogi pisu ovdje da je MAG pa povjerovah i ja i uputih se u bajku...

El_Nino
Kontakt:

ned jul 07, 2019 11:37 pm

Zaka je napisao/la:
Čuj Bogi dobar, ali star. Pa jebat ga što je valjao prije 5 godina, ne valja sad. Sipović pliva u svakoj utakmici. Jakovljević najbolji štoper lige i ne bi imao.mjesta kod nas. Nije vanzemaljac, ali je bolji od naših, isto kao i Lazić. Šerbečić bio najbolji mladi štoper lige, prodao se iz Radnika u najbolju norvešku ekipu i sad on karina...
Nije valjao ni tad, samo se sjetite Maribora.
Ne znam kako igrač o kojem je Amar rekao svašta nešto tada može biti dobar i igrati ali hajd.

Trenutno korisnika/ca: Bozidar Radosevic, djoxxx1921, kemo, PlaviVlak, PratimsamoPlave i 39 gostiju.

Prijava  •  Registracija