Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 7:11 pm

Zaka je napisao/la:
čet jun 27, 2019 6:53 pm
Kratak ugovor Boji, iduće godine odmah produžetak ugovora.
Ili prodaja ako dodje ponuda od minimum 500k eura.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 7:12 pm

evo sad na govnetu pise da smo platili 60.000 KM a ne eura+naknada za treniranje širokom
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 7:13 pm

sajo10 je napisao/la:
čet jun 27, 2019 6:02 pm
Qooler je napisao/la:
čet jun 27, 2019 5:44 pm
TheSvenderMan je napisao/la:
čet jun 27, 2019 5:39 pm


Apsolutno sam bio za misimovica, apsolutno sam bio protiv onog kloca, sad mi je badzak vratio osmjeh na lice zadnjih desetak dana. Stvarno se trebamo svi udruziti i pomoci ovom covjeku. Ako nista da mu ne trazimo skrivene motive jer ih zaista nema. Jebiga nije misimovic ali je the next best thing po meni. Samo da odluci ostati u subotu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam siguran da će on i Misimović saradjivati. Obadva su iz poslovnog svijeta gdje nema ega.
Mi samo kao navijači trebamo pokušati vratiti Misimovića. Nije uredu da se onako tjera čovjek. Treba se jug izvinuti i da krenemo naprijed još jače.
Jel i Badzak ima neku firmu i svoj biznis ili?
Surtec Eurosjaj Konjic, prije 7-8 godina sam radio kod njega. Firma je najjača u državi u svojoj branši, trenutno ima preko 200 zaposlenih.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 7:19 pm

sajo10 je napisao/la:
čet jun 27, 2019 7:11 pm
Zaka je napisao/la:
čet jun 27, 2019 6:53 pm
Kratak ugovor Boji, iduće godine odmah produžetak ugovora.
Ili prodaja ako dodje ponuda od minimum 500k eura.
Kratak jeste, ali i druga strana se pita. Nek on odigra odlicnu sezonu, pa za godinu zavisit ce kakva bude sitacija na kraju...
Država Željo
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 7:19 pm

Jug, Istok, Sjever, Zapad, svi zajedno po titulu, druge nam nema!
Ni ja nisam bio za odlazak stare uprave, ali druge nam nema nego izgurati ovo zajedno. U klubu sigurno ima Željovaca koji misle najbolje klubu, tako da u slučaju njihovih odlazaka, trebali bismo se zapitati ozbiljno.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 7:19 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet jun 27, 2019 7:12 pm
evo sad na govnetu pise da smo platili 60.000 KM a ne eura+naknada za treniranje širokom
Koliko dodje sirokom odsteta?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 7:21 pm

blueboy je napisao/la:
čet jun 27, 2019 7:13 pm
sajo10 je napisao/la:
čet jun 27, 2019 6:02 pm
Qooler je napisao/la:
čet jun 27, 2019 5:44 pm


Ja sam siguran da će on i Misimović saradjivati. Obadva su iz poslovnog svijeta gdje nema ega.
Mi samo kao navijači trebamo pokušati vratiti Misimovića. Nije uredu da se onako tjera čovjek. Treba se jug izvinuti i da krenemo naprijed još jače.
Jel i Badzak ima neku firmu i svoj biznis ili?
Surtec Eurosjaj Konjic, prije 7-8 godina sam radio kod njega. Firma je najjača u državi u svojoj branši, trenutno ima preko 200 zaposlenih.
Hvala na odgovoru. Znaci ipak se covjek finansiski osigurao u zivotu. Pitam jer do sada sto sam uspio vidjeti, nekako mi izgleda kao prost insan :D
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 8:35 pm

Eto Stojceva sutra kaze da odrzava formu kod nas
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
fplBosnia
Postovi: 12
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 8:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 8:43 pm

Jel moze reklama na ovoj temi posto ostatak foruma niko ne ferma ni 2%

Hajde upadajte u fantasy premier ligu (engleska)

https://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vi ... ?f=9&t=902
 
ferroviario
Postovi: 76
Pridružen/a: pon jun 03, 2019 7:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 8:49 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet jun 27, 2019 8:35 pm
Eto Stojceva sutra kaze da odrzava formu kod nas
Je li Bekric u Livnu? :D
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 8:49 pm

Qooler je napisao/la:
Amar927 je napisao/la:
čet jun 27, 2019 6:05 pm
Da li se slazete sa mnom da vec sada imamo bolju ekipu na papiru za razliku od prosle sezone???
Imamo naravno. Najviše doprinosi tome što je ostao kostur ekipe u vidu Sinana, Veselog, Krpe, Mujezinovića, Zeke starijeg, bekova...
Dakle dobili smo kontinuitet. To je dovoljno, a kamo li Bojo, ovi malci...svakako da smo dosta jači. Igrači vjerovatno osjećaju neku sigurnost i prvrženost.

E sad moramo naći način i da klub stabilizujemo. Tim smo stabilizovali.
Za stabilizaciju kluba, ja predlažem potpisivanje peticije/molbe za povratak Misimovića uz naše izvinjenje. Taj čiko nam treba, kao i svaki drugi uspješan Željovac. Posla ima toliko da uspješnih ljudi uvjek fali.
Nema druze od toga nista, ogrijesili smo se da valja ali treba izvuci maksimum iz trenutne situacije a to je preklinjat badzaka da ostane nakon skupstine. Ne vjerujem da ce biti projekata tribina i svega toga ali za sad prezivljavanje bez privatizacije mora biti prioritet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 9:09 pm

Ne treba moliti, preklinjati nikog. Mislim da svaki zeljovac treba da bude svjestan trenutka u kojem se nalazimo. Trebaju SVI pristupiti klubu i pomoci koliko mogu. To je nasa sveta duznost!. Zajebite Amara i njegove licne preferencije, koga boli qrac za to kad je Zeljo u pitanju
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 9:27 pm

Vidjet cemo za dva dana ko ce uci u klub, vrlo vazan trenutak za klub.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 9:33 pm

Ako su nekog navijači tjerali, onda ga treba i molit. Ljudski je reći, evo pogriješili smo, izvinjavamo se, do nas je. Molimo vratite se. Ne vidim šta je tu teško priznat grešku. Isto bi i Amar trebao da mu se izvine. Amar je i rekao da je sada klub mnogo napredovao i da je lakše i bolji uslovi. Šta je teško reći ajmo zajedno nastavit. Griješio ja, griješio ti, ajmo izvuć pouke.
Meni su ovi igrači extra, a baš se brinem kako će se plaćat.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 9:39 pm

Qooler je napisao/la:
čet jun 27, 2019 9:33 pm
Ako su nekog navijači tjerali, onda ga treba i molit. Ljudski je reći, evo pogriješili smo, izvinjavamo se, do nas je. Molimo vratite se. Ne vidim šta je tu teško priznat grešku. Isto bi i Amar trebao da mu se izvine. Amar je i rekao da je sada klub mnogo napredovao i da je lakše i bolji uslovi. Šta je teško reći ajmo zajedno nastavit. Griješio ja, griješio ti, ajmo izvuć pouke.
Meni su ovi igrači extra, a baš se brinem kako će se plaćat.
Tek onda kad se Miske izvini što je indirektno prozvao Amara da je kupovao titule i tako narušio Željin ugled. Treba da se izvini Amaru, Želji i navijačima. Tad možemo razgovarati o povratku, s tim da bi tad bio samo jedan igrač u timu - ne bi ništa odlučivao.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 9:40 pm

Qooler je napisao/la:
čet jun 27, 2019 9:33 pm
Ako su nekog navijači tjerali, onda ga treba i molit. Ljudski je reći, evo pogriješili smo, izvinjavamo se, do nas je. Molimo vratite se. Ne vidim šta je tu teško priznat grešku. Isto bi i Amar trebao da mu se izvine. Amar je i rekao da je sada klub mnogo napredovao i da je lakše i bolji uslovi. Šta je teško reći ajmo zajedno nastavit. Griješio ja, griješio ti, ajmo izvuć pouke.
Meni su ovi igrači extra, a baš se brinem kako će se plaćat.
Ako ga treba moliti yebat ga, i njega i Amara. I on je grijesio, u dobroj namjeri ali je i grijesio... ko ce se Zelji izvinuti?

Senad ako se vrati, to je prakticno zeleno svjetlo za sve ostale da se vrate, jos ako se vrati u ovakvom trenutku pokazace da je mu je Zeljo na prvom mjestu.
Ja ne bih mogao izdrzati da gledam ovo sve a da ne pomognem...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 9:45 pm

kvalitet je napisao/la:
čet jun 27, 2019 9:39 pm
Qooler je napisao/la:
čet jun 27, 2019 9:33 pm
Ako su nekog navijači tjerali, onda ga treba i molit. Ljudski je reći, evo pogriješili smo, izvinjavamo se, do nas je. Molimo vratite se. Ne vidim šta je tu teško priznat grešku. Isto bi i Amar trebao da mu se izvine. Amar je i rekao da je sada klub mnogo napredovao i da je lakše i bolji uslovi. Šta je teško reći ajmo zajedno nastavit. Griješio ja, griješio ti, ajmo izvuć pouke.
Meni su ovi igrači extra, a baš se brinem kako će se plaćat.7
Tek onda kad se Miske izvini što je indirektno prozvao Amara da je kupovao titule i tako narušio Željin ugled. Treba da se izvini Amaru, Želji i navijačima. Tad možemo razgovarati o povratku, s tim da bi tad bio samo jedan igrač u timu - ne bi ništa odlučivao.
Znaci treba se izvinuti Amaru sto je uvrijedio Zelju :rofl: opet se maskiraju babukini prioriteti pod Zeljine.
Senad je toliko uradio za Zelju da moze da se vrati kad hoce, i ako bude polagao kakve racune, polagace ih Zelji a ne posljednjoj osobi koja to zasluzuje.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 9:48 pm

Bezveze naglabate, nema od toga nista. Nikad nisu mogli skupa, nikad nece moci. Kako, zasto, zbog cega, nije ni bitno, ali tako je. Izvuci maksimum iz postojece situacije, s ovim ljudima, s eventualnim pojacanjima u upravi... ovo vracanje u proslost i neka poredjenja, prizeljkivanja, to ne vodi nicemu. Mi moramo za Zelju navijati sa ili bez Misketa, sa ili bez Amara.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 9:53 pm

Kospa je napisao/la:
čet jun 27, 2019 9:45 pm
kvalitet je napisao/la:
čet jun 27, 2019 9:39 pm
Qooler je napisao/la:
čet jun 27, 2019 9:33 pm
Ako su nekog navijači tjerali, onda ga treba i molit. Ljudski je reći, evo pogriješili smo, izvinjavamo se, do nas je. Molimo vratite se. Ne vidim šta je tu teško priznat grešku. Isto bi i Amar trebao da mu se izvine. Amar je i rekao da je sada klub mnogo napredovao i da je lakše i bolji uslovi. Šta je teško reći ajmo zajedno nastavit. Griješio ja, griješio ti, ajmo izvuć pouke.
Meni su ovi igrači extra, a baš se brinem kako će se plaćat.7
Tek onda kad se Miske izvini što je indirektno prozvao Amara da je kupovao titule i tako narušio Željin ugled. Treba da se izvini Amaru, Želji i navijačima. Tad možemo razgovarati o povratku, s tim da bi tad bio samo jedan igrač u timu - ne bi ništa odlučivao.
Znaci treba se izvinuti Amaru sto je uvrijedio Zelju :rofl: opet se maskiraju babukini prioriteti pod Zeljine.
Senad je toliko uradio za Zelju da moze da se vrati kad hoce, i ako bude polagao kakve racune, polagace ih Zelji a ne posljednjoj osobi koja to zasluzuje.
Baš tako. Amar je jedan uspješan trener i to je to. Niko sposoban i ko drži do sebe neće dozvoliti da bude njegova marioneta.
Ako se Amar osjeća sposobnim neka preuzme i bude i uprava, a vrlo brzo bi mogao ostati sam u klubu. To pokazuje da nema ko ni u upravu da udje. Imamo samo VD.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u čet jun 27, 2019 10:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 9:56 pm

Kospa je napisao/la:
čet jun 27, 2019 9:45 pm
kvalitet je napisao/la:
čet jun 27, 2019 9:39 pm
Qooler je napisao/la:
čet jun 27, 2019 9:33 pm
Ako su nekog navijači tjerali, onda ga treba i molit. Ljudski je reći, evo pogriješili smo, izvinjavamo se, do nas je. Molimo vratite se. Ne vidim šta je tu teško priznat grešku. Isto bi i Amar trebao da mu se izvine. Amar je i rekao da je sada klub mnogo napredovao i da je lakše i bolji uslovi. Šta je teško reći ajmo zajedno nastavit. Griješio ja, griješio ti, ajmo izvuć pouke.
Meni su ovi igrači extra, a baš se brinem kako će se plaćat.7
Tek onda kad se Miske izvini što je indirektno prozvao Amara da je kupovao titule i tako narušio Željin ugled. Treba da se izvini Amaru, Želji i navijačima. Tad možemo razgovarati o povratku, s tim da bi tad bio samo jedan igrač u timu - ne bi ništa odlučivao.
Znaci treba se izvinuti Amaru sto je uvrijedio Zelju :rofl: opet se maskiraju babukini prioriteti pod Zeljine.
Senad je toliko uradio za Zelju da moze da se vrati kad hoce, i ako bude polagao kakve racune, polagace ih Zelji a ne posljednjoj osobi koja to zasluzuje.
Ne znaš čitati.
Treba se izviniti Amaru što ga je indirektno optužio da je kupovao utakmice tj. titule.
SAMIM TIM je narušio Željin ugled, jer nije Amar bio trener marsovaca, nego Želje.
TAKOĐER, uvrijedio je navijače, jer ispade da smo se radovali, da smo plakali, da smo se veselili uzalud, jer je sve bilo kupljeno.
Razumiješ sad? Ima li ti sad smisla?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 224 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija