Moderator/ica: storm_raider

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 6:47 pm

Ja nisam pricao o poslijednjih sest mjeseci. Ne tako davno se uradilo mnogo sta na stadionu i to za kratak vremenski period. Ja sam o tome govorio.
Pa sta se moglo uraditi za sest mjeseci? Sitnice samo jer je do sada uradjen nevjerovatan posao po tom pitanju i sve slijedece tog ranga bi iziskivalo enormnu svotu novca za sta se mi ne smijemo usuditi bar dok ne isplatimo ovo sto smo do sada uradili. Bar ja ne bih, radi Zelje. Isto kao sto ne bih nikada dao za Boju 120.000KM na "djemdo ti". Ako ih stvarno nekako imamo a kaze se da valjda nekako i imamo, onda uredu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 6:52 pm

A to.. onda isto pricamo i mislimo manje-vise, samo dok nadodjemo... Mozda je i rano zakljuciti, sacekajmo. Pametnije je suditi nakon nepune godine.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 6:53 pm

kvalitet je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:54 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:23 pm
kvalitet je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:06 pm


Razlika je što Amar razumije da kupovina nije trošak, već investicija. Prošli to nisu tako shvatali. Njima su, generalno, igrači bili trošak. Pogrešno postavljeno totalno.

Samo se nadam da ćemo okupiti koliko-toliko sposobne ljude u upravljačkim strukturama. Ljude koji će moći ispratiti Amara. Za rezultat ne brinem...
Sumnjam da neko ko radi transparentno, placa doprinose, ulaze u edukaciju, alate, itd., smatra igrace troskom, a ne investicijom. Pogotovo poslovni ljudi.

Uprave sa Upravama porediti trebas, ne sa trenerima, jer su i treneri investicija, a ne trosak. Porediti Uprave sa trenerima je samo indikator poremecenog sistema vrijednosti. Pogresno postavljeno totalno.

Da ne budem pogresno shvace, u poredjenju sa trenerima, Amar jeste tu dominantan.
O eventualnoj kupovini igrača odlučuje Amar. Nekada je to bio Misimović. To svi znamo i zato trebamo porediti.

Amar nije trener. Amar je menadžer. Ogromna razlika.

To što su radili transparentno (a jesu, za to im svaka čast) ne znači da su znali prepoznati šta je u fudbalskom smislu trošak, a šta investicija. To su razumjeli kad je stadion u pitanju. Kad je riječ o igračkom kadru (pa i trenerskom) ne. Pa imali su priliku dovesti Vukotića za relativno male pare. Stopera koji bi nam sigurno valjao. Nisu to uradili jer je bilo potrebno platiti obeštećenje. Prodali su Anela, nisu ni fening od tog novca planirali na kupovinu igrača. Isto se desilo s drugim igračima. To su bili ljudi od sistema. Govorio sam kako trebaju uspostaviti sistem prema kojem će se od svake prodaje izdvojiti barem 10% na kupovinu igrača. Nažalost nisu.

Helem, obraduje me uvijek vijest da ulažemo u igrače. Isto me bila onomad obradovala informacija o B timu. Mi zaista jesmo fotbal klab i moramo većinu resursa uložiti u tom pravcu.

Volim te Željo!
De jel fakat misliš ako hiljadu puta napišeš laž da će biti istina.
Neće, jer ću se truditi demantovati.

Laž je cijeli ovaj pasus. Nije on odlučivao, treneri su. Ne znam zašto ova obmana.

Vidim raja zaboravila da nam je račun blokiran, da moramo dići kredit milion da bi isplatili tekuće troškove. Da nemamo upravu jer niko neće. Da je skupština sada a o njoj ni glasa.

Kako je krenulo mi nećemo moći sljedećih mjeseci ni jednu platu dati igračima jer su majstori za pola godine donijeli 50 milja. Hoćemo li za pola godine opet dići kredit ili šta već.

A zna se ko je ove doveo, ko je odgovoran za ovo stanje.
Raja brzo zaboravlja i nakon 1 igrača pada u delirij a prije mjesec bilo otjeraj sve, nikakvog kvaliteta nemaju. Sad odjednom sve valja. Da ne pričam o pričama od zime o strašnom prelaznom u najavi.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:00 pm

El_Nino je napisao/la:
sri jun 26, 2019 6:53 pm
kvalitet je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:54 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:23 pm

Sumnjam da neko ko radi transparentno, placa doprinose, ulaze u edukaciju, alate, itd., smatra igrace troskom, a ne investicijom. Pogotovo poslovni ljudi.

Uprave sa Upravama porediti trebas, ne sa trenerima, jer su i treneri investicija, a ne trosak. Porediti Uprave sa trenerima je samo indikator poremecenog sistema vrijednosti. Pogresno postavljeno totalno.

Da ne budem pogresno shvace, u poredjenju sa trenerima, Amar jeste tu dominantan.
O eventualnoj kupovini igrača odlučuje Amar. Nekada je to bio Misimović. To svi znamo i zato trebamo porediti.

Amar nije trener. Amar je menadžer. Ogromna razlika.

To što su radili transparentno (a jesu, za to im svaka čast) ne znači da su znali prepoznati šta je u fudbalskom smislu trošak, a šta investicija. To su razumjeli kad je stadion u pitanju. Kad je riječ o igračkom kadru (pa i trenerskom) ne. Pa imali su priliku dovesti Vukotića za relativno male pare. Stopera koji bi nam sigurno valjao. Nisu to uradili jer je bilo potrebno platiti obeštećenje. Prodali su Anela, nisu ni fening od tog novca planirali na kupovinu igrača. Isto se desilo s drugim igračima. To su bili ljudi od sistema. Govorio sam kako trebaju uspostaviti sistem prema kojem će se od svake prodaje izdvojiti barem 10% na kupovinu igrača. Nažalost nisu.

Helem, obraduje me uvijek vijest da ulažemo u igrače. Isto me bila onomad obradovala informacija o B timu. Mi zaista jesmo fotbal klab i moramo većinu resursa uložiti u tom pravcu.

Volim te Željo!
De jel fakat misliš ako hiljadu puta napišeš laž da će biti istina.
Neće, jer ću se truditi demantovati.

Laž je cijeli ovaj pasus. Nije on odlučivao, treneri su. Ne znam zašto ova obmana.

Vidim raja zaboravila da nam je račun blokiran, da moramo dići kredit milion da bi isplatili tekuće troškove. Da nemamo upravu jer niko neće. Da je skupština sada a o njoj ni glasa.

Kako je krenulo mi nećemo moći sljedećih mjeseci ni jednu platu dati igračima jer su majstori za pola godine donijeli 50 milja. Hoćemo li za pola godine opet dići kredit ili šta već.

A zna se ko je ove doveo, ko je odgovoran za ovo stanje.
Raja brzo zaboravlja i nakon 1 igrača pada u delirij a prije mjesec bilo otjeraj sve, nikakvog kvaliteta nemaju. Sad odjednom sve valja. Da ne pričam o pričama od zime o strašnom prelaznom u najavi.
Ko? Amar?
Prije par godina sa Mulalicem nismo otisli u Europu a Senad ga je doveo. Dakle on je bio kriv za to stanje?

Naravno da ne valjaju, kao i prethodnici im.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:14 pm

LARSSON je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:39 pm
To da li je najbolji rok tek trebamo vidjeti, ali za sada je odličan.
A po čemu je odličan? Bar ti se oko ovog razumiš. :D

Doveli raspalog Alispahića, to meni nije super i dobro.
Već jedan razlog da nije super :D
Bojo doveden, to mi je izrazito drago i to je super.
Mehića podržavam, ali za njegovu ocjenu treba sačekati. Naravno da za sve treba sačekati da vidimo kako će igrati u našem dresu, ali za njega posebno jer nismo upoznati s njegovim igrama u kontinuitetu u Pl.

To je to što smo doveli.
A i dalje mi u ekipi imamo Dadu, Zaju, Asima, Stanića, Bogija. Neki od njih su i prve opcije na svojim pozicijama.
Toliko o našoj ekipi. Od tog da će babuka napraviti dar mar na ljeto, da je ekipa levatska jer su oni od prije ih doveli, da je jeftina i nefunkcionalna jer se borimo samo za Evropu, dođosmo do tog da će svi ostati i da je ovo najbolji prelazni u zadnje vrijeme. Ono wowww!
Koje ludilo.

Mi imamo dosta nebalansiranu ekipu. Kako napisah, tu su ovi igrači na koje smo pizdili, niko otjeran nije. Imamo tri štopera od kojih je jedan Kemo koji nema minute u zadnjoj polusezoni, Bogi koji je usro sve što se moglo usrati i nesigurnog Sipovića koji jedini može proći u prvu i to kroz iglene uši.
Vezni red je dobio pojačanja u vidu Boje i Mehića a za njih rekoh već šta mislim. Meni bi i pored njih trebao još jedan znalac u sredini jer Dado nije igrač uopće, Hajdar oscilira, Mehić je mlad da bi bio nosioc cijele ekipe cijelu sezonu a i upitnik kako će uopće igrati ovaj nivo.
Krila nemamo, ali apsolutno nikako nemamo. Veseli ko i može biti dio ekipe ali Asim i Dženan nikako. Za ocjenu odlično i tu bi nam trebala 2 igrača, lijevo i desno, ali eto može se proći i sa jednim kvalitetnim krilom kojeg sad za sad nemamo.

Zbog jednog igrača da se proglasi prelazni rok kao odličan ili kako onaj reće najbolji ikad, meni je to nelogično.
Bezveze se zavaravamo, bezveze se furamo da ćemo biti neko i nešto s ovom ekipom. Nadam se i ja, ali ne da pišem ovo što se na forumu piše ( ovo nije tebi upućeno :D ). Ali razumijem, neki tako moraju pisati a neki su sagorili od sranja i malo treba za optimizam i furanje ( tu sam negdje i ja ).
Drugačije ste pisali prije samo mjesec dana, da ne govorim prije 6 mjeseci. Ali eto, vidjet ćemo. Na skupštini se naša sudbina odlučuje, nešto ste mi na to zaboravili.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:17 pm

El_Nino je napisao/la:
sri jun 26, 2019 7:14 pm
LARSSON je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:39 pm
To da li je najbolji rok tek trebamo vidjeti, ali za sada je odličan.
A po čemu je odličan? Bar ti se oko ovog razumiš. :D

Meni je odličan zbog Erića, Boje, Mehića, a vjerovatno i Subašić. Svi su bili na kartoteci, meni odličan prelazni. :D
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:19 pm

Ajzea je napisao/la:
sri jun 26, 2019 7:00 pm
El_Nino je napisao/la:
sri jun 26, 2019 6:53 pm
kvalitet je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:54 pm


O eventualnoj kupovini igrača odlučuje Amar. Nekada je to bio Misimović. To svi znamo i zato trebamo porediti.

Amar nije trener. Amar je menadžer. Ogromna razlika.

To što su radili transparentno (a jesu, za to im svaka čast) ne znači da su znali prepoznati šta je u fudbalskom smislu trošak, a šta investicija. To su razumjeli kad je stadion u pitanju. Kad je riječ o igračkom kadru (pa i trenerskom) ne. Pa imali su priliku dovesti Vukotića za relativno male pare. Stopera koji bi nam sigurno valjao. Nisu to uradili jer je bilo potrebno platiti obeštećenje. Prodali su Anela, nisu ni fening od tog novca planirali na kupovinu igrača. Isto se desilo s drugim igračima. To su bili ljudi od sistema. Govorio sam kako trebaju uspostaviti sistem prema kojem će se od svake prodaje izdvojiti barem 10% na kupovinu igrača. Nažalost nisu.

Helem, obraduje me uvijek vijest da ulažemo u igrače. Isto me bila onomad obradovala informacija o B timu. Mi zaista jesmo fotbal klab i moramo većinu resursa uložiti u tom pravcu.

Volim te Željo!
De jel fakat misliš ako hiljadu puta napišeš laž da će biti istina.
Neće, jer ću se truditi demantovati.

Laž je cijeli ovaj pasus. Nije on odlučivao, treneri su. Ne znam zašto ova obmana.

Vidim raja zaboravila da nam je račun blokiran, da moramo dići kredit milion da bi isplatili tekuće troškove. Da nemamo upravu jer niko neće. Da je skupština sada a o njoj ni glasa.

Kako je krenulo mi nećemo moći sljedećih mjeseci ni jednu platu dati igračima jer su majstori za pola godine donijeli 50 milja. Hoćemo li za pola godine opet dići kredit ili šta već.

A zna se ko je ove doveo, ko je odgovoran za ovo stanje.
Raja brzo zaboravlja i nakon 1 igrača pada u delirij a prije mjesec bilo otjeraj sve, nikakvog kvaliteta nemaju. Sad odjednom sve valja. Da ne pričam o pričama od zime o strašnom prelaznom u najavi.
Ko? Amar?
Prije par godina sa Mulalicem nismo otisli u Europu a Senad ga je doveo. Dakle on je bio kriv za to stanje?

Naravno da ne valjaju, kao i prethodnici im.
Mislim da Senad tada nije bio taj koji je odgovoran za to ali eto nek i jest, ko god je odgovoran bar nije bilo tolike štete i uspjeli su je nadoknaditi da se ni na čemu nije osjetilo neigranje u Evropi.

I ne bih mješao i svrstavao u istu grupu ove i bivše jer nije isto, jednim je kao falio jedan segment to je sportski, a ovi nemaju ni jedan da valja.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:20 pm

LARSSON je napisao/la:
sri jun 26, 2019 7:17 pm
El_Nino je napisao/la:
sri jun 26, 2019 7:14 pm
LARSSON je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:39 pm
To da li je najbolji rok tek trebamo vidjeti, ali za sada je odličan.
A po čemu je odličan? Bar ti se oko ovog razumiš. :D

Meni je odličan zbog Erića, Boje, Mehića, a vjerovatno i Subašić. Svi su bili na kartoteci, meni odličan prelazni. :D
Bježi samo svoju korist gledaš :D

Zlobnici bi rekli da forum dovodi igrače babuki :kafa:
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:22 pm

Kako ce vas ZAJA sjebavat cijelu sezonu, sva ta govna sto ste po njemu bacili cete vratiti da ne kažem pojesti... haha
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:40 pm

Jašta eto, svi mi navijači levati nismo vidjeli da je krampa.
Jedine dobre partije je igrao kad ga se Adžem htio riješiti.

Da on hoće biti najbolji igrač ekipe ali činjenica je da je loš i to smo svi vidjeli. Nema se šta jest govna i slično.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:45 pm

Ma neka prvo nauci trcati pa onda sve ostalo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:50 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sri avg 29, 2018 4:28 pm
IGRAJ SAM ZAIME !!
:baklja: :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :titula:
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:51 pm

Amaru se sviđa, mozemo ga voliti ili ne, ali što se toga tiče, zna jebiga...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:53 pm

A ma nek mu se sviđa on ni pod Amarom nije dobar bio.
Nek sad bude odličan niko sretniji od nas, ali je bio krampa i to su činjenice.
Govna se mogu pojest kad nekog pljuješ na neviđeno, a mi smo Zaju vidjeli. :D
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:54 pm

Elegant je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:58 pm
Ko je normalan za to da se ide u kreditnu, duznicku, dubiozu radi igraca, to nije nikakava investicija ako cemo ih godinama odplacivati radi kredita kojim smo ih ih kupili, dali im platu ili dugovali plate...itd. na to sve porezi i sta sve ne.

Opet dizete Amara u nebesa da on zna, pa valjda zna da je to put u propast.
Ti si lik za kojeg imam osjećaj da bi volio da propadnemo samo da kažeš, evo, jesam vam reko.

I više si na forumu nego na tekmama. Patetično.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 7:59 pm

Evo o ovome sam ja danas pisao,ali to je shvatilo par ljudi,ostale manje vise to i ne zanima,jer generalno ljudi vise vole bombe i ove rasprave citati.
Citam sad raspravu @ajzea i @el nina.
I sta vidimo tipicno ono sto sam danas pokusao skrenuti paznju da pojedinci to rade ovdije. Ajzea pokusava objasniti neke stvari,ali **** to diras u Misketa ,a to je svetinja i nema veze ako mozda tqj Miske nesto nije radio ili je isto radio ko i Amar,ali Miske nije radioaktivan on je malo radioaktivan. Ko hoce skontace...
Ova prica mi doslovno izgleda ko kad se dva lika raspravljaju cija je treba veca kurava,pa ovaj jednom kaze,pa dobro jest i moja,ali se bar ne jebe za pare ko tvoja.
E tako el nino objasni nama sad,kako je Miske dovodio igrace ,ali ako ih je i on dovodio bar nije pravio stetu kao Amar. A Zeljo za njegovog mandqtq promijenio igraca kao u predthodnih 17 godina,a prodao od tih njegovih dovedenih samo Lendrica. Koje je ovo ispiranje mozga. Nije problem uopste vase misljenje da sada ima tonu gresaka,vec je kljucni problem ovih ljudi koji tako ofirno brane preddhodne ljude,da to toliko iritira. Da Amar i Miske pod istim okolnistima zgaze autom covjeka. Ovi bi rekli da je Miske to uradio sa razlogom ili u samodbrani. Tako meni izgledaju njihovi argumenti.
Da ne bude zabune jer si taze na forumu i sigurno ces me citirat. Ja jako postujem i cijenim sve sto je Miske dobro uradio ,i bio sam protiv njegovog odlaska. Ali vas par pojedinaca tacno ili virite Misketu iz guzice,ili slijepo iz nekog razloga mrzite Amara,jer u vasim pricama i argumentima nidje Zelje nema.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u sri jun 26, 2019 8:03 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 8:01 pm

nikad_izvini je napisao/la:
sri jun 26, 2019 7:54 pm
Elegant je napisao/la:
sri jun 26, 2019 5:58 pm
Ko je normalan za to da se ide u kreditnu, duznicku, dubiozu radi igraca, to nije nikakava investicija ako cemo ih godinama odplacivati radi kredita kojim smo ih ih kupili, dali im platu ili dugovali plate...itd. na to sve porezi i sta sve ne.

Opet dizete Amara u nebesa da on zna, pa valjda zna da je to put u propast.
Ti si lik za kojeg imam osjećaj da bi volio da propadnemo samo da kažeš, evo, jesam vam reko.

I više si na forumu nego na tekmama. Patetično.
S obzirom na to da će forumaši opet dijeliti godišnje :klanjase: ja molim da se @Elegantu da jedna karta. Jedini uvjet da mora biti na barem pola Željinih domaćih utakmica. U suprotnom, naredne sezone on finansira jednu kartu. Ja mislim da je fer.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
iguita
Postovi: 9
Pridružen/a: pon maj 27, 2019 9:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 8:04 pm

Kakav si pacenik ti El nino. Pojede te zloba i ne znanje. Veze ti nemas sa Zeljom . Dzaba ti bit ce Zeljo opet sampion.A ti razmisli sto ovo pisem.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 8:05 pm

Pozdrav,

Banovan sam na 7 dana. Odista ne znam zasto. Shvatam da sam mozda naporan sa spominjanjem gospodina Amara Osima u njegovom istinitom obliku, dakle kamatarskom, ali morate shvatiti da je to trenutno goruce pitanje Zeljeznicara kao zajednice, te Zeljeznicara kao regeneratora prihoda. Nemojte od ovog foruma to da radite molicu, jedino sam ovdje registrovan, a doduse pratim i druge. Na ss.ba svakako tamo djeca cvijeca sa laznih naloga, ukljucujuci barem deset gospodina Beganovica ordinira istu pricu. Pateticno.

Nego, necu o njima, svakako su propali kao ljudi. Treba o Zeljeznicaru. Naime, vesela druzina je sinoc sjedila. Gospodin Gredic, sa gospodom skupstinarima, njih 6, a pridruzio im se i gospodin Landzo. Trajalo je do 22 sata. Nista pametno.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 8:36 pm

barbarez je napisao/la:
sri jun 26, 2019 7:59 pm
Evo o ovome sam ja danas pisao,ali to je shvatilo par ljudi,ostale manje vise to i ne zanima,jer generalno ljudi vise vole bombe i ove rasprave citati.
Citam sad raspravu @ajzea i @el nina.
I sta vidimo tipicno ono sto sam danas pokusao skrenuti paznju da pojedinci to rade ovdije. Ajzea pokusava objasniti neke stvari,ali **** to diras u Misketa ,a to je svetinja i nema veze ako mozda tqj Miske nesto nije radio ili je isto radio ko i Amar,ali Miske nije radioaktivan on je malo radioaktivan. Ko hoce skontace...
Ova prica mi doslovno izgleda ko kad se dva lika raspravljaju cija je treba veca kurava,pa ovaj jednom kaze,pa dobro jest i moja,ali se bar ne jebe za pare ko tvoja.
E tako el nino objasni nama sad,kako je Miske dovodio igrace ,ali ako ih je i on dovodio bar nije pravio stetu kao Amar. A Zeljo za njegovog mandqtq promijenio igraca kao u predthodnih 17 godina,a prodao od tih njegovih dovedenih samo Lendrica. Koje je ovo ispiranje mozga. Nije problem uopste vase misljenje da sada ima tonu gresaka,vec je kljucni problem ovih ljudi koji tako ofirno brane preddhodne ljude,da to toliko iritira. Da Amar i Miske pod istim okolnistima zgaze autom covjeka. Ovi bi rekli da je Miske to uradio sa razlogom ili u samodbrani. Tako meni izgledaju njihovi argumenti.
Da ne bude zabune jer si taze na forumu i sigurno ces me citirat. Ja jako postujem i cijenim sve sto je Miske dobro uradio ,i bio sam protiv njegovog odlaska. Ali vas par pojedinaca tacno ili virite Misketu iz guzice,ili slijepo iz nekog razloga mrzite Amara,jer u vasim pricama i argumentima nidje Zelje nema.
Shvatilo je par "amarovaca" kao što si i ti.

I prvi i ovaj post je naginjanje na tu stranu. Pranje babuke. Nemoj mi molim te priču ti si za Želju. A svaki post ti je branjenje Amara.
Ako iko viri iz guzice onda si ti iz Amarove. Kad već hočeš tako razgovarati i nekom to spočitavaš.
Koliko braniš Amara postalo je iritantno.

Sve što ti meni kažeš isto važi za tebe. I to neće promjeniti jedna rečenica u kojoj kažeš "ja sam za Želju", a gore sve samo da se babuka opere.

Šta bolan Ajzea želi reći, ne pričamo o dovođenju igrača nego o tome kako i pod Mulalićem nismo u Evropu izaši. Istina. Rekao sam, ali rekao da tad nije odgovoran Miske a i manja je šteta. Šta je sporno. Jel manja šteta? Jel se sad sjebavamo, dižemo kredit. Tad se usralo ali se i izvadilo, radilo se da se šteta nadoknadi. Šta se sad radi? Brani se Amar po forumima, a u klub se donijelo 50 milja maraka.
To nije ispiranje mozga i niko ne kaže da se nije griješilo. Radilo se i greške se nadoknađivale radom, a ne kao sad, nigdje marke ali ima milion likova koji opravdavaju sve i brane babuku.

Nemoj Boga ti se ni javljat kako kažeš da nisi htio, ako će ti svaki post bit branjenje Amara. Ali javio bi se ti, ali ti nije dalo brukanje od Čelika, Sarajeva, licenca i ostalo što se dešavalo. Tad se pritajite.

I zaobiđi me ubuduće ako nije problem. Veliki pozdrav.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], TheBlue i 173 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija