Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 4:15 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub jun 22, 2019 4:09 pm
Ako necs Asim igrati desno a Dzeno lijevo da ne dolazim bezveze. Pozelio sam taj tandem jednostavno..
Ma to su najbolji igraci lige. Uvijek nas iznenade svojim potezima.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 4:17 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub jun 22, 2019 4:09 pm
Ako necs Asim igrati desno a Dzeno lijevo da ne dolazim bezveze. Pozelio sam taj tandem jednostavno..
:rofl1:
Budel zaim zaigro vratit se u kafanu momentalno
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 4:23 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sub jun 22, 2019 3:28 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub jun 22, 2019 3:24 pm
Ima li išta od Subića i Kvesića? Iskreno obojicu bih sa velikim zadovoljstvom dočekao.
Neka i Pavića. Bar bi imali jaku lijevu stranu. Subić bi eventualno mogao i na krilo, garantujem da bi osamnaest puta bio produktivniji od prevare Mandžukića, i sa Veselinovićem bi mogli nekako i predeverati tu poziciju.
Mene brine vezni red i desno krilo mlađi burazer zeko..

Lagano vakat krenut popit koju i onda na svoje mjesto da se sikiram
VTŽ
U tome je problem sto nam je svako dobar. Postovanje Kvesicu za sve,ali u sirokom je druga opcija zasto bi kod nas bilo sta vise napravio sve se fol potajno nadamo tituli, a svako nam dobar.
+1
Igraci koji su nekad imali ozbiljne povrede i graci koji imaju preko 30 godina su igraci kojima se ja ne radujem (jedini izuzetak mi je Jamak ciji povratak bih vazda srdacno pozdravio,sto zbog igrackih,sto zbog ljudskih kvaliteta,ali nek smanji cugu)
Kvesa spada u ovu prvu grupu tj.povrede. Iskljucivo zbog toga mislim da nemoze biti bolji i konstantniji od Pave,ali kao druga opcija na lijevom beku moze biti itekako koristan.
Jedan od razloga sto ne podrzavam stanica je i taj sto su i njega sje.bale povrede,koje se vrlo lahko daju obnoviti.Da ne spominjem ostale njegove mrlje u karijeri.Iako mi je nekad bio medju najdrazim igracima u poslijeratnom periodiu,jer je vazda bio srcan i davao je 200% od sebe.Sad je situacija takva da je to sve sam bacio niz rijeku i sta ces.
Alispahic i Bekric-nepotrebni. Vise bih volio da je dosao Jamak umjesto ove dvojice.Bolje bi bilo i po atmosferu u ekipi.Vazda vedar,pozitivan,duhovit a plus fudbalski majstor.Al hajd mozda nas i iznenade.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 4:30 pm

kvalitet je napisao/la:
sub jun 22, 2019 2:48 pm
Durgo je napisao/la:
sub jun 22, 2019 2:36 pm
Samo ne kontam ove "nase" sto pljuju lendrica.

GOSPODIN LIK. Igrao srcem dao bruku golova i kao nije nije dobar. Jesu li nasi poslali ponudu? Jel on odbio? NE I NE
na kraju krajeva i da je odbio nasu "dosta" losiji ponudu, a sigurno znam da nije. Jel to problem neki? Hocemo igraca za 1000KM? Dobit cemo karinu.

Znaci NISMO POSLALI PONUDU. LIK OTISAO U ZRNJSKI. Hvala mu za sve i to je to. A mi ko pizde zadnje placemo "vakav, nakav".

Lendra care, sretno ti protiv svih osim protiv nas.

"Legende" pisaju po nama, a mi kao Lendric KER... e balijo jadna...
Kakav ba gospodin.

Bio u Zrinjskom. Napravili igrača od njega. Kasnije u našem dresu njima pokazuje srednjak.

Igrao kod nas, mi ga uzdizali u nebesa, on se svađao s navijačima (doduše, ima i do tih primitivaca, ali gospodin bi prešutio). Kasnije se sve izgladilo, mi ga prodali, super.

Nakon toga idu izjave kako je Željovac, kako mu je Željo u srcu, kako ne bi mogao igrati ni za jedan drugi klub u državi.

Nekoliko sezona kasnije pogazi to i potpiše za Zrinjski. Em su nam rivali, em im je pokazivao srednjak.

To nije gospodin. Nemam lično ništa protiv njega. Njegov izbor. Poštujem. Ali nije on nikakav gospodin, samo jedan običan fudbaler sa strane koji je igrao kod nas i koji nam je u nekom vremenu pomogao. Kao što su i mnogi drugi.
To da je obican fudbaler ne bi se reklo...on je gospodin samo samo zbog svog zalaganja na terenu, dosao je sa strane, rodjen u dalmaciji gdje je hajduk svetinja, i isto se ponasao..preorao je teren svaku tekmu, zabio 30ak golova i jos fino asistencija...zbog toga se moze njega nazvati gospodinom i jest gospodin za kojekakve ugljese,bekrice iz drugih mandata itd..a te njegove bubice i patetiku skloniti na stranu, igraca suditi samo po igracim kvalitetima...Neymar je izjavio da ostaje u Barci pa otisao u Psg, jedan Figo je napravio transfer is Barce u Real...i mi da se sad cudimo i jebemo sve zbog tog sto je otisao u Zrinju, ma daj.
A to da je budalesina, to stoji vjrv ce poletit na jug da ga proslavi protiv nas...al takav je lik jbg :psujem:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 4:38 pm

Po meni ce biti sljedeći sastav
Eric
Egzistencija, Sindikalaca, Sipovic, Sinisa
Hajdar,Alispahić,E.Zec, Ronaldinjo,Veseli
i Krpic
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 4:45 pm

Neki dan pogadjali protivnika u prvom kolu, danas pogadjamo sastav u prijateljskoj, sta dosada uradi
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 4:53 pm

bogi je napisao/la:
sub jun 22, 2019 3:33 pm
Marković zadnjih pet sezona zabije 100 golova i ode u Borac mi sjedimo i šutimo. Tu je Zuban, novi Džeko.
Bit' ce kao i sa Koljicem. Kad se pokaze tamo, prvo cemo ga osporavat', kakav on, moze iz penala, odbijance zabijat, ima takvih u kadetima... onda ce bit' ma dobar je on, ali ne bi igrao pored Krpe i Zeca. Pa kad vec bude na pragu 16 drugih klubova onda cemo se sjetit' i pricat' kasno je sad, trebalo ga je ranije dovest...
Sta bi s onim iz Travnika, gdje ode na kraju ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 5:00 pm

Elegant je napisao/la:Siguran sam da je Lendric u ovom trenutku igrac sa najvecom platom u ligi, a tek bi bio Zakaric, a Zrinjski ih vjerovatno na minmalac prijavi, inace qurac bi oni opstali da placaju sve moguce, po pravilima i zakonima kao sto mi radimo. Moze se njima, povlastena vrsta, mazi ih politka.

Ja nisam vjerovao da pitarima kasne plate a ispostavilo se da je istina, nije da oni nemaju para nego je titula u BiH skupa obzirom na nacin kako se osvaja. Njima ce gazda dati para, samo to treba proci nekako u klub, da ne kazem oprati, a sem toga dobit ce sad puno para od europe.
Ne mazi samo njih, vec cijelu hercegovinu... Ukratko divlji zapat, nitnt kakve inspekcije ima nit ista.. Cudom.se cudim

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 5:04 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub jun 22, 2019 4:53 pm
bogi je napisao/la:
sub jun 22, 2019 3:33 pm
Marković zadnjih pet sezona zabije 100 golova i ode u Borac mi sjedimo i šutimo. Tu je Zuban, novi Džeko.
Bit' ce kao i sa Koljicem. Kad se pokaze tamo, prvo cemo ga osporavat', kakav on, moze iz penala, odbijance zabijat, ima takvih u kadetima... onda ce bit' ma dobar je on, ali ne bi igrao pored Krpe i Zeca. Pa kad vec bude na pragu 16 drugih klubova onda cemo se sjetit' i pricat' kasno je sad, trebalo ga je ranije dovest...
Sta bi s onim iz Travnika, gdje ode na kraju ?
A da smo njega doveli, a zapostavili Zubana bilo bi dovodimo anonimuse iz druge lige, a naše dijete imamo bla bla.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 5:32 pm

exbabilon je napisao/la:
sub jun 22, 2019 4:45 pm
Neki dan pogadjali protivnika u prvom kolu, danas pogadjamo sastav u prijateljskoj, sta dosada uradi
Jes' vidio :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 6:05 pm

Sadikovic na stoperu, haman Kostic skijas nije bio ubleha :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 6:05 pm

Drago mi je što je Dacić tu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 6:11 pm

nekako mi logicnije da ce osmanovic na stopera, al haj ga znaj ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 6:18 pm

Da pricam ili da sutim na vama je.Dajte anketu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 6:22 pm

Pricaj
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 6:24 pm

gavran je napisao/la:
sub jun 22, 2019 6:18 pm
Da pricam ili da sutim na vama je.Dajte anketu
Gukni
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 6:24 pm

Velić - Vehab, Delić, Isaković, Hasić, Welbeck, Guzina, Mušija, Burak, Vazda, Biber.
 
leo1921
Postovi: 10
Pridružen/a: čet jul 12, 2018 2:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 6:24 pm

Ma baci je gavrane pa kud puklo!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 6:25 pm

Ko hoće da prati utakmicu ima na bet365 dangerous attack.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 6:35 pm

da makar pobjedimo u ovoj utakmici... naprijed zeljo!!!
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija