Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 10:01 pm

Nasi su kontaktirali Graovca e sad sta ce biti pitanje je
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 10:01 pm

Kad danas rekoše da Siniša ostaje i da je potpisao ugovor bilo mi je pravo drago.
Odmah se sjetim ovog meča.

phpBB [video]


Dobar njegov meč. Pravo dobar.
Siniša Stevanović :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
A što se mene tiče najbolja naša tekma iz prošle sezone. Zbog cijelog scenarija.

A Boga mi i football se igrao ne tako loše kao proljetos :kafa:
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 10:28 pm

bogi je napisao/la:
pet jun 21, 2019 6:14 pm
Šta ako Amar ne začepi usta...
Ko će štetu koja bude prouzrokovana nadoknaditi i kako? Ovo pitam zbog Željezničara, za vaše me ratove zaboli međunožje.
niko nije nadoknadio ni štetu prouzrokovanu krčmarevićem, čapljićem, petrovićem, mulalićem, kostićem, odovićem itd.
neće niko ni za Amara
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 10:47 pm

Pa mi jos nadoknadjujemo stetu iz 2000ih godina, u pogledu poreza i slicnih dugova... tako da ko placa te dugove platit ce i novonastale(ako ih bude)... direktori, predsjednici, sekretari....
Država Željo
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 10:51 pm

Mehića zovu Baggio :)
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 10:59 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:43 pm
Jako je morbidno sto sebi stalno uzimamo za pravo da vrijedjamo, pljujemo i omalovazavami ljude koji su puno dali ovom klubu. Cesto procitam rumeni, glavati, Bekric ovakav, Bekric onakav. Bekric je Zeljo nema price, momak godinama bio tu, licno mislim i ubjedjen sam daleko najbolja 10ka od rata na ovamo. Koliko je direktno titula donio na Grbavicu, vracao se kad god smo ga zvali bez obzira sto je imao ugovor da odradi i zgrne jos love. Nek mi neko kaze u zadnjih 10-15 godina na Balkanu, a pogotovo u PLBIH koja je to 10ka ili bilo koja druga pozicija u jednoj sezoni imala statistiku 15 golova i 14 asistencija, uzmi u obzir da je to ona bezbezna ekipa iz 09/10?! I sta sad trebam ga pljuvati jer se posvadjao s bivsim predsjednikom. Procitajte moje postove za bivse, svaki put pohvale. I sta sad trebam covjeka pljuvati sto je otisao, nije se dogovorio s njima i prozvao ih. E necu! Ali generalno ko narod brzo i olako zaboravljamo ljude koji su nam nesto znacilo, pa onda to preraste u ljudsku nekulturu i bahatost.
Naravno, ne podrzavam njegov povratak jer nema vise sta ponuditi i ima 34 godine, mada u velikim klubovima kakav je Zeljo se igracima koji su svoje ime urezali na neki nacin izadje u susret. Ponavljam ni u kom slucaju ne podrzavam njegov povratak kao igraca od kojeg se nesto ocekuej!
U pravu si

A mogli su upotrijebiti samo jednu rijec:

s u p a k
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:00 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:50 pm
RokElsner44 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:47 pm
Govore da je jug orvoren sutra.
Za mustuluka si! Bas mi bi krivo kad su rekli da je zatvoreno za javnost.
Svi su pozeljeli nove carolije. Salu na stranu, jedva cekam bar da vidim tog malog iz zvijezde, nadam se lijepom vremenu. :zeljeznicar1:
 
Avatar
fcz
Postovi: 4095
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:21 pm

blueboy je napisao/la:
pet jun 21, 2019 10:51 pm
Mehića zovu Baggio :)
Nije to taj lik, mada ima isto ime i prezime. :)

Amar Mehic Baggio je nas nekadasnji junior iz ja mislim iste generacije kao Dino Muharemovic, Coca i ostali - malo je nesto igrao i za prvi tim u sampionskoj 2009./2010. a mislim da je zavrsio karijeru.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:26 pm

bianco blu je napisao/la:
pet jun 21, 2019 10:28 pm
bogi je napisao/la:
pet jun 21, 2019 6:14 pm
Šta ako Amar ne začepi usta...
Ko će štetu koja bude prouzrokovana nadoknaditi i kako? Ovo pitam zbog Željezničara, za vaše me ratove zaboli međunožje.
niko nije nadoknadio ni štetu prouzrokovanu krčmarevićem, čapljićem, petrovićem, mulalićem, kostićem, odovićem itd.
neće niko ni za Amara
U doba tih trenera smo uvijek imali licencu. I uvijek imali fin novac da isplatimo igrače koje su pomenuti treneri tražili. Naravno nijedan od pomenutih nije ni do koljena Amaru, ali nam novac u ovom trenutku mnogo znači.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:39 pm

Kisa se sutra najavljuje. Nadam se da ce sjever biti otvoren umjesto juga.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:48 pm

Evo sve pljujemo, ajd da vidimo šta želimo. Ja bih želio ovakog Zelju:

Urediti vlasničku strukturu, modelom dionica za članove tako da članovi kluba budu i vlasnici kluba-jedan član max jedna dionica.
Urediti statut kluba shodno novoj vlasničkoj strukturi-skupštinu biraju vlasnici dionice on line glasanjem.
Obezbjediti kontinuitet uprava, svake godine se mjenja samo 25% uprave, da se izbjegnu nagle smjene čime se obezbjedjuje kontinuitet vođenja kluba.
Vlasnici dionica plaćaju godišnju članarinu od xxx KM
Napraviti trening kamp uz stadion, od para skupljenih dionicama, kao što je na temi "gradjevine".
Poslati 10 tak najboljih studenata koji iskažu želju za trenerski posao na akademiju za trenere (Portugal ili sl) .
Talentovanu dijecu od 15 do 18 godina iz cijele BIH kupiti i dati im stipendiju uz smještaj u kamp.
Sa parama od dionica napraviti jug i ako može zapad.
Mlade igrače (stipendiste) vezati dugim ugovorima
Praviti cikluse, svaki trener zaduži jednu generaciju i prati je, kada dodje do toga da im prestaje juniorski staž, preuzima da bude prvi trener, a dotadašnji prvi trener zadužuje nove predpionire i tako u krug.
Sve žive legnede i zaslužne Željovce kao što su Amar, Ivica, Meša, Misimović...uvrstiti u prijatelje Želje koji će savjetovati ljude u upravi. Svaki rodjendan im slati čestitke, na dan njihovih uspjeha zahvalnice. Obezbjediti im VIP ložu.

Uživati i živiti Želju.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sub jun 22, 2019 12:07 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:57 pm

Danas sam ponovo obišao stadion. Moram priznat da bi samo budala zamjenila dva nepristupačna poslovna prostora za koje se trebaš napatiti da ih uopšte vidiš sa zemljištem gdje je plavi zamak pored južne longitudinale. To nikako nije uredu, a kamo li još dodatno nuditi 127 m2 zemljišta.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:59 pm

Nijedna sposobna, organizovana uprava nece dopustiti sebi da joj trener vodi finansije, odredjuje cijene karata, bira upravni odbor i direktora. To su stvari iz vlaznih snova onih koji govore " doci ce Amar sasvojim ljudima"
Takvih ljudi nema... Uprava koja dodje pod ovim uslovima nit valja niti moze sta napraviti, tu je da omoguci vladavinu AO

Zato molim sve one sposobne zeljovce koji nose plavu boju u srcu, da se ukljuce u rad kluba, da daju svoj doprinos i da Zeljo jos jednom bude svijetla tacka u ovom nasem drustvu punom korupcije, samoljublja i niskih pobuda.
Vi nikom niste nista duzni osim Zelji, a on vas treba ko nikad do sada
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23630
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 12:00 am

Vala danas takodjer otisao do Grbavice nase. Nasa Ljepotica. Srce kuca kao ludo... jedva cekam Zeljo da zapleses!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
HajrA
Postovi: 357
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 12:05 am

bianco blu je napisao/la:
pet jun 21, 2019 10:28 pm
bogi je napisao/la:
pet jun 21, 2019 6:14 pm
Šta ako Amar ne začepi usta...
Ko će štetu koja bude prouzrokovana nadoknaditi i kako? Ovo pitam zbog Željezničara, za vaše me ratove zaboli međunožje.
niko nije nadoknadio ni štetu prouzrokovanu krčmarevićem, čapljićem, petrovićem, mulalićem, kostićem, odovićem itd.
neće niko ni za Amara
Iskreno ja se nadam da ce svaki onaj ko je sa namjerom napravio bilo kakvu stetu Zelji, odgovarati pred sudom!!!
A sto se tice Amara, jako me razocarao.
TM87
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 1:55 am

Citam Lalatovic raskinuo s Radnickim...mislim da je jedna od najvecih greski prijasnje uprave to sto njega nisu stavili za trenera, jos se otvoreno nudio...sad bi se pisali po ovoj sugavoj ligi siguran sam..
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 2:06 am

Kad se sjetim, Adzem otisao, trazio se trener, na forumu se pisalo o Lalatovicu, Meši, Vahi, bilo likova kao kakav Vaha, ubleha.
Kad Krcmarevic, mati mu nije znala da je trener. Ali je ispao gospodin, nekako mislim da je više mogao dat na nekoj drugoj poziciji, sd ili direktor op.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 2:13 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub jun 22, 2019 2:06 am
Kad se sjetim, Adzem otisao, trazio se trener, na forumu se pisalo o Lalatovicu, Meši, Vahi, bilo likova kao kakav Vaha, ubleha.
Kad Krcmarevic, mati mu nije znala da je trener. Ali je ispao gospodin, nekako mislim da je više mogao dat na nekoj drugoj poziciji, sd ili direktor op.
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Još ja imao info da nam dolazi Slaviša Stojanović, nafurao se drama, 2 dana poslije sjedim i gledam u vijest za Krčmarevića, kontam koji đavo. :rofl1:
1987
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 8:16 am

Novi dan, nova Nafaka.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 22, 2019 8:17 am

Da bog da mu otpao ko ne dodje

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Refa1921 i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija