Moderator/ica: storm_raider

 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:56 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:22 pm
Mi cemo biti spaseni ako za 15 dana udje u upravu Senad Misimovic! Svaki drugi scenario je 6. mjesto na tabeli, 1000 ljudi na stadionu i 4 tuzbe prema klubu mjesecno
Senad nema više vrijedne ljude u upravi kao prije i sigurno neće doći sada.

Što se tiće nas, nama treba malo više ljudi, ne nužno Senad. Treba neko ko će uspostaviti sistem, organizaciju jer to sada nemamo ( tako kažu Terzić i Šiljak ).
Neko je ismijavao sistem Senada, ali mi smo itekako imali sistem tada, ovi nemaju ni S od sistema.

Organizacija, red, rad, disciplina, sposobnost.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:01 pm

Ma sta znaju Zeljine legende, biznismeni, poslovni ljudi, ugledni ljudi... Ono je bila pobjeda ZELJEZNICARA i mi smo na dobrom putu, Amare dovedi svoje ljude i samo naprijed... fuj
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:02 pm

Trening danas? Bio ili će biti?
Haj javni ko ako zna
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:02 pm

Opet smo se zaduzili, drugi kredit otkako su ovi ljudi u klubu. Ovaj je mnogo veći. Valjda uradimo nešto kako treba i valjda se ovi naši igrači prodaju, pa sve vratimo kako Bog zapovijeda.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:03 pm

ž'21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:02 pm
Opet smo se zaduzili, drugi kredit otkako su ovi ljudi u klubu. Ovaj je mnogo veći. Valjda uradimo nešto kako treba i valjda se ovi naši igrači prodaju, pa sve vratimo kako Bog zapovijeda.
Jel to zvanicno? Zna li se banka? Uvjeti?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:05 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:03 pm
ž'21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:02 pm
Opet smo se zaduzili, drugi kredit otkako su ovi ljudi u klubu. Ovaj je mnogo veći. Valjda uradimo nešto kako treba i valjda se ovi naši igrači prodaju, pa sve vratimo kako Bog zapovijeda.
Jel to zvanicno? Zna li se banka? Uvjeti?
Pa ne znam je li zvanično, takvu informaciju imam. Jbg, nismo imali drugog rješenja, moraju igrači na pripreme, mora neko i doći. Da imamo para ne bismo u Livno išli i ne bismo se zaduživali. Biće dobro nadam se, spremiće ih Amar, ali ja od sljedeće sezone ne bih imao velika očekivanja osim ako kojim čudom ne stignu pare na naš račun.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:11 pm

@GlasRazuma: Ja ne vidim zašto da tjeramo više bilo koga? Jel Amar najtrofejnij trener? Zašto tjerati takvog?
Nemojte da idemo u krajnosti. Nama treba i sposoban trener i sposoban manager.
Nemamo ničega viška, da se rastjerujemo. Nama je svaki navijač potreban, a kamo li najtrofejniji trener!
Prestanite gledati sve crno - bjelo!
To nikud ne vodi!
Ako se potpiše hipotekarni kredit, to je početak kraja FK Željezničar! Kada nam banke sjednu na kosti pa počnu prodavati imovinu... ima da proklinjemo svaki atom na potpisu i nikad, nikad se nećemo oporavit.
Garantujem da će SD i slični od banke odma kupiti par poslovnih.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:12 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:02 pm
Trening danas? Bio ili će biti?
Haj javni ko ako zna
U Hrasnici je trening.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:13 pm

Dan pobjede javi se... ? Odosmo na pazar, jesmo pobjedili?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:16 pm

ž'21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:05 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:03 pm
ž'21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:02 pm
Opet smo se zaduzili, drugi kredit otkako su ovi ljudi u klubu. Ovaj je mnogo veći. Valjda uradimo nešto kako treba i valjda se ovi naši igrači prodaju, pa sve vratimo kako Bog zapovijeda.
Jel to zvanicno? Zna li se banka? Uvjeti?
Pa ne znam je li zvanično, takvu informaciju imam. Jbg, nismo imali drugog rješenja, moraju igrači na pripreme, mora neko i doći. Da imamo para ne bismo u Livno išli i ne bismo se zaduživali. Biće dobro nadam se, spremiće ih Amar, ali ja od sljedeće sezone ne bih imao velika očekivanja osim ako kojim čudom ne stignu pare na naš račun.
Ako je to istina, ja dižem sidro. Nije vrijedno ovde ništa nikome vise pisati.
Dakle došli smo do toga u 6 mjeseci da idemo u Livno na pripreme i da prodajemo nešto što su generacije gradile.
Zašto?
Jer nečiji ego jači od svega toga?
Ako jeste dobili ste što ste tražili! Čestitam svim sektašima Amara.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:35 pm

Željo nema dva sposobna čovjeka kao što su Senad i Amar.
Svagdje je logičan slijed da u nedostatku kvalitetnih ljudi, se okupe baš sposobni Željovci i rade skupa za dobro Željezničara.

Sad od tog nema ništa (posljedice su nam vidljive) zbog toga što je jedan umislio da je veći od Želje.
Naravno uz podršku svojih pulena koji su govorili "Sklonijte sve nek babuka dođe sa svojim ljudima".
Umjesto da se dogovore, da se postojeći sistem nadogradi tamo gdje je tanak, mi smo izabrali rušenje. Dogovor je odbio jedan čovjek koji je doveo svoje ljude, ljude koji su nesposobni, koji su donijeli 50 hiljada za pola godine, koji su nas doveli ovdje.
Čovječe zajebo si nas, zajebo si i sebe.

Mi se sada moramo vaditi i nadam se da hoćemo.
Bilo bi možda lakše kad bi se greške priznale, ali znam da mu ego to neće dozvoliti.

Skupštinari nek vam je sretno, vi imate klub u rukama.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:52 pm

U najavi je velika pljacka kluba ako dođe do zalaganja i prodaje imovine kluba.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:52 pm

Juče se od uprave tražila javnost. Ako je došlo ponovo do zaduženja želimo informacije . Ako je imovina želje stavljena pod hipoteku mislim da je to kraj sa klubom. Slogan je bio ne damo Željezničar ali je ovim on poklonjen. Ja bi još sutra na proteste ali bez čopora nego simpatizeri i razumni.
 
Avatar
flux
Postovi: 653
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:54 pm

Elegant je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:52 pm
U najavi je velika pljacka kluba ako dođe do zalaganja i prodaje imovine kluba.
Pa dobro, ti si govorio da ce Amar otici sad na ljeto kad vidi da nema para, a ono...
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:55 pm

flux je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:54 pm
Elegant je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:52 pm
U najavi je velika pljacka kluba ako dođe do zalaganja i prodaje imovine kluba.
Pa dobro, ti si govorio da ce Amar otici sad na ljeto kad vidi da nema para, a ono...
A ono kredite diže .
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 3:57 pm

Ja ne mogu da vjerujem da idelje neko hoce da opravda Amara od samog dolaska, nacina dolaska do dan dans.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 4:00 pm

Šta kae, da se malo "pomjere u stranu" :rofl:
Kae, izgubili ste "podršku navijača". Zato je vratio egziszenciju da je povrati.
...što se neko čovjeku može zgadit, da mi je ko pričao ne bih mu vjerovao.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 4:00 pm

Razočaran kao i svi, svim i svačim.
Razočaran upravom, razočaran Amarom, razočaran navijačima, razočaran ...
Šta sad, da li odustati od Želje ili istrpiti, biti svestan trenutka i lične krivice za sve ovo, naoružati se strpljenjem i čekati bolje ljude i bolje dane.
Realnost su ovi ljudi u upravi, bojim se da je realnost da za dugo u strukture kluba neće ući neko kvalitetan, realnost je Amarov ugovor na još tri godine, realnost je da će sa kvalitetnim pojačanjima ići malo teže.

Šta ću, moja ljubav prema Želji je tolika, da sam spreman progutati i žabu i Bože zdravlja moj mjesto na sjeveru se zna, sa Amarom na klupi Želje ili bez njega, sa Misketom na čelu Želje ili bez njega. I ja bih želio nerealno a to je da ova dvojica budu istovremeno u klubu. Objektivno Senad može samo lud ući sada u klub, ali kada bi on to uradio i pored svega, jedino bih njemu priznao da voli Želju više od mene.

Šteta, život je tako kratak, je.bu nas interesi i ega pojedinaca, malo nas ima i još k tome ne možemo naći ni najmanji zajednički sadržilac.
Moj ŽELJO vidimo se mi aBd u augustu u Dolini ćupova, pišaj ostale.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 4:04 pm

ž'21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:02 pm
Opet smo se zaduzili, drugi kredit otkako su ovi ljudi u klubu. Ovaj je mnogo veći. Valjda uradimo nešto kako treba i valjda se ovi naši igrači prodaju, pa sve vratimo kako Bog zapovijeda.
Samo ih treba pitati je li to da se plate obaveze koje su stigle ili koje će pristići, jer su ovi izgleda i slagali da su unijeli pare u klub.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 4:18 pm

Jel idemo u ovaj Hotel AdriaSki? Sve mi je jasno, al bas ovoliko da smo grohnuli, iako ovi igraci ne zasluzuju ni ovo, ali eto...

Ja ga ***** ko nam dodje ovdje.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 41 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija