Leon_Professional
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 8:26 pm

Hoce, osvojit ce ...
Bajka u rangu onih koje su pricane ovdje mjesecima.

Sjebali su klub, valja se prvo izvaditi iz govana, opet. Tek onda razmisljati o tituli.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

kokoška
Kontakt:

pon jun 10, 2019 8:28 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
pon jun 10, 2019 8:14 pm
cikazubo je napisao/la:
pon jun 10, 2019 7:58 pm
Ako neko zeli dobro klubu molim da prica jezikom cinjenica.
Ako je neko naplatio kamatu dva puta onda je kamatar, ako neko ilegalno transferira/posudjuje novac onda nema pravo da potrazuje isti, ako neko na privatni racun prima novac od tranfera i za to postoji zvanicni dokument onda je to prekrsaj/prevara, ako neko planski pola godine radi protiv kluba i lobira u skupstini onda je to sebicnost, ako neko dovodi podobne i nesposobne da bi namirio “svoje” onda je to bezobrazluk.

Kamatar, taldzija, bezobraznik, zapravo nisu uvrede vec cinjenice, koliko god to na prvu zvuci ruzno i nespojivo sa najtrofejniji trener kluba, ali tako je kako je..
Samo nastavi , kao što oni sa onog foruma pljuju Senada ti nastavi pljuvati Amara i svima će biti lakše a Željo će zato osvojiti Titulu sljedeće godine
Koji crni forum, hahahhah pa tu vec 2 godine pisu dva lika na 20 razlicitih nikova....znaci tvoja logika je ovaj nek nas otvoreno krade i uzima kao da je njegovo vlasnistvo a mi cemo da sutimo jer mi postujemo njegov uspjeh ? Vise je njemu Zeljo valjo nego on Zelji a to sto ga balavci dizu u nebesa a u citavoj karijeri koja traje 8 godina vodio dva kluba e zbog toga sto ga brane ovo nam se i desava.

cikazubo
Kontakt:

pon jun 10, 2019 8:30 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
pon jun 10, 2019 8:14 pm
cikazubo je napisao/la:
pon jun 10, 2019 7:58 pm
Ako neko zeli dobro klubu molim da prica jezikom cinjenica.
Ako je neko naplatio kamatu dva puta onda je kamatar, ako neko ilegalno transferira/posudjuje novac onda nema pravo da potrazuje isti, ako neko na privatni racun prima novac od tranfera i za to postoji zvanicni dokument onda je to prekrsaj/prevara, ako neko planski pola godine radi protiv kluba i lobira u skupstini onda je to sebicnost, ako neko dovodi podobne i nesposobne da bi namirio “svoje” onda je to bezobrazluk.

Kamatar, taldzija, bezobraznik, zapravo nisu uvrede vec cinjenice, koliko god to na prvu zvuci ruzno i nespojivo sa najtrofejniji trener kluba, ali tako je kako je..
Samo nastavi , kao što oni sa onog foruma pljuju Senada ti nastavi pljuvati Amara i svima će biti lakše a Željo će zato osvojiti Titulu sljedeće godine
Stvari treba nazivati pravim imenom. :)

Leon_Professional
Kontakt:

pon jun 10, 2019 8:33 pm

U FK Sarajevo je stigla ponuda za Tatara u vrijednosti 1,2 miliona eura iz neimenovanog kluba turske Superlige.

Tatar bi prema navodima trebao potpisati dvogodišnji ugovor pod uslovom da Sarajevo pristane na transfer.

Ovo ako je istina onda su zajebani pravo. :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

SanMan
Kontakt:

pon jun 10, 2019 8:57 pm

može malo mašte

SD Željezničar, tj Violina i ostatak nemaju banke a ne da grade neki hotel, ali imaju papire
KK Sparsi se preimenuju u KK Željezničar (FK se tu ništa ne pita)
Vlasnik Sparsa, uspješni privrednik dolazi na čelo SD Željo (a i ne mora) i pravi hotel
Ima KK, SD, dvoranu, hotel (možda bude i fakultet za sport)

Leon_Professional
Kontakt:

pon jun 10, 2019 9:00 pm

SanMan je napisao/la:
pon jun 10, 2019 8:57 pm
može malo mašte

SD Željezničar, tj Violina i ostatak nemaju banke a ne da grade neki hotel, ali imaju papire
KK Sparsi se preimenuju u KK Željezničar (FK se tu ništa ne pita)
Vlasnik Sparsa, uspješni privrednik dolazi na čelo SD Željo (a i ne mora) i pravi hotel
Ima KK, SD, dvoranu, hotel (možda bude i fakultet za sport)
Iz SD-a nece da dijele kolac s njim, zato nema nista ni od KK Zeljeznicar ni od njegovog ulaska u SD.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

pon jun 10, 2019 9:26 pm

Kadeti dobili TOŠK 4:0, dok su juniori odigrali 0:0.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

kokoška
Kontakt:

pon jun 10, 2019 9:31 pm

Hocemo li dovesti kakvih pojacanja, sta je ovo pa necemo valjda pripreme poceti sa ovom jeftinijom ekipom?

RokElsner44
Kontakt:

pon jun 10, 2019 9:34 pm

kokoška je napisao/la:
Hocemo li dovesti kakvih pojacanja, sta je ovo pa necemo valjda pripreme poceti sa ovom jeftinijom ekipom?
Hajmo insajderi bilo sta. Spominjalo se da su u subotu gotova dva igraca.

mirzoni1921
Kontakt:

pon jun 10, 2019 9:36 pm

Leon_Professional je napisao/la:U FK Sarajevo je stigla ponuda za Tatara u vrijednosti 1,2 miliona eura iz neimenovanog kluba turske Superlige.

Tatar bi prema navodima trebao potpisati dvogodišnji ugovor pod uslovom da Sarajevo pristane na transfer.

Ovo ako je istina onda su zajebani pravo. :D
Al čuj neimenovani klub iz turske slikaslikaslika

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

mirzoni1921
Kontakt:

pon jun 10, 2019 9:41 pm

RokElsner44 je napisao/la:
kokoška je napisao/la:
Hajmo insajderi bilo sta. Spominjalo se da su u subotu gotova dva igraca.
Bogicevic i Stanić slikaslikaslika

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

storm_raider
Kontakt:

pon jun 10, 2019 9:43 pm

Hare79 je napisao/la:
pon jun 10, 2019 6:13 pm
Gdje se uopšte održava skupština?
Bristol, 11:00 sati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jun 10, 2019 9:55 pm

I pukoše tako probni baloni koji su poklanjani novinarima, roditeljima i navijačima. Bilo je to dovoljno da se čovjek koji je pominjan kao budući vlasnik danas izjasni javno. Reče, da nije imao u planu ulagati u Želju i da ne zna odakle ta informacija. Čudno, ali nije reagirao kada je u nekim medijima prije samo desetak ili 15 dana proglašen za, u najmanju ruku Emerika Bluma ovog vremena, koji eto ulazi u Željezničar.

Sa av.aza
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

storm_raider
Kontakt:

pon jun 10, 2019 10:03 pm

Je li Eric danas predstavljen?

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jun 10, 2019 10:06 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jun 10, 2019 10:03 pm
Je li Eric danas predstavljen?
Ni traga ni glasa od njega :)
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

storm_raider
Kontakt:

pon jun 10, 2019 10:10 pm

Koliko znam trebao je biti

Kospa
Kontakt:

pon jun 10, 2019 10:12 pm

Senad nece, Vedran nece, ovi odose sretno im bilo. Ima li kandidata uopste, o nekim planovima i idejama da ne govorim
... Godine života svoga tebi dao sam...

Bozidar Radosevic
Kontakt:
Status: Online

pon jun 10, 2019 10:18 pm

I opet ce odredjene struje s juga glasati za Koldzu. I opet ce dio foruma glasati za Koldzu, a kad vam napisah prije mjesec dana da covjek ima aspiracije vec godinama o nasem pomocnom i zemlji tad niko nista. Sad kad je to kristalno jasno mi se kao kofol dizemo nesto. Drago mi je zbog ostavke Selimovica, jos draze zbog Siljka. Dok Selimovic je i kao imao neku zelju nije nit znao nit umio, Siljak je klub godinama koristio kao svoj bankomat, radio iza ledja svima

amar92
Kontakt:

pon jun 10, 2019 10:26 pm

Kospa je napisao/la:Senad nece, Vedran nece, ovi odose sretno im bilo. Ima li kandidata uopste, o nekim planovima i idejama da ne govorim
Sumnjam da ce ovi otici. Pojedinci da, ali kostur neki ce ostati. Sto je najgore, ostat ce namjere i zbog toga se bojim da je kasno sad za ovo prizivanje medju navijacima. Treba se okupiti u sto vecem broju, ali ne vidim da se ista moze rijesiti u subotu. Par kozmetickih promjena u UO i NO, izglasavanje ovog sto su naumili, mozda par slatkih obecanja za ljutu masu i idemo dalje. Dan po dan, ili metar po metar do gasenja svetinje. Jednostavno je sad kasno za sve.

U decembru je trebalo pameti i muda. Nije ih bilo tad, kao ni mjesece prije toga kad se kuhao plan za sve ovo sto se dogadja sad. Ako nista, na kraju cemo barem moci reci da smo sami krivi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kospa
Kontakt:

pon jun 10, 2019 10:35 pm

Sta je bilo bilo je, nema svrhe sada se osvrtati. Mislim da je pravi trenutak da se okrene novi list. Trebaju pruziti ruke jedni drugima radi Zelje.
Kad bi se to desilo nista me ne bi sekiralo, ni porezni dug, ni pojacanja, jer smo milion puta dokazali da smo daleko najaci u BiH pa i sire ali samo kad smo zajedno iza svoga Zelje

Al sad nas ovako razjedinjene jebu Koldzo, Violina, Muje i ostali oportunisti
... Godine života svoga tebi dao sam...

Trenutno korisnika/ca: Bozidar Radosevic, salle86 i 18 gostiju.

Prijava  •  Registracija