Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 5:22 pm

Stara uprava dovela kamione igrača, borili se za titulu dvije godine, osvojili kup, napravili evropsku Grbavicu, platili sve poreze.
Amar i nova uprava zadržali mjesto koje je ostavila stara uprava, samo jos veci minus na koji su se neki tresli. Ostali bez licence za evropska takmičenja, NO se raspao...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 5:30 pm

:zid:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 5:34 pm

Brkoo je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:30 pm
:zid:
Probaj malo jače, možda shvatiš da dizanjem Amara u nebesa, činite Želji loše i još više smanjujete greške prethodnika.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 5:43 pm

@kvalitet,
Da je "tata" mislio dobro ISKLJUCIVO klubu...prihvatio bi da bude Tito sportskog segmenta kluba, za koji sam vidi sad cuda I JA PISAO... da je bilo kikseva samo takvih za vrijeme stare uprave.
I zato sam i saam sanjao otvorenih ociju da dodje tata.
Nemoj mi samo reci jbg nece tata sa njima.
TO NIJE OPRAVDANJE.
Da je Senad npr rekao da moze svako biti trener sem Amara, ja bi ga prvi poslao u 100 k.raca.
Da ne duzim, shvatit ce me ko hoce da shvati, ovi drugi sto im je tata vazniji od njihovog (pravog) oca, kluba, majke...njima pomoci neJma.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 5:44 pm

CURVA je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:07 pm
Kospa je napisao/la:
sub jun 08, 2019 4:49 pm
CURVA je napisao/la:
sub jun 08, 2019 4:34 pm


Ma ne nego cemo vratiti prijasnju strukturu da probaju sa 60 novih igraca, a za trenera imaju vec rjesenje neki migrant je istetovirao na ruci titulu ma uzimamo kazu hladno. A omladinski pogon samo ce ponovo zavrtiti Dogan....
Curva brate drag si mi ali slijedeci put kad ti neko kaze da navijas za likove nemoj se buniti. Ti se sam trpas u taj sukob, branis jedne, sramotom drugih. Za tebe ko god kritikuje Amara nije navijac Zelje, mozda jeste al nije onaj "pravi", treba ga ubijediti da je Amar svetac i spasitelj FK Zeljeznicar
Iz tog razloga nemas prava da nekom govoris kakvi navijaci trebaju biti, jer sam sebe diskreditujes kad se stavljas na bilo koju stranu.
Brate upravu si ali ne mogu da shvatim da na forumu Želje navijaci Želje ismijavaju i nasladjuju se sto smo u kurcu.To ne mogu da prihvatim , sinoć sam stavio post šta sam govorio kad je prošla uprava otišla i nikad neću promijeniti misljenje, hvala im na svemu ali Želji nece ništa biti bolje ako ja sad ismijavam Amara a on to nije zaslužio, toliko radosti i ponosa nam je priustio da je ovo što rade pojedinci sramota.
Kritika je dobra druze vjeruj mi, bolje je uciti iz kritike i popravljati sebe nego cekati da osjetis neke stvari na svojoj kozi pa da se mjenjas. Mi smo bosanci uglavnom ironicni kod nasih zajebancija, ako nemas smisao za takvu vrstu humora mozda se neke stvari mogu drugacije protumaciti, ali to je u 99,9 % u sustini cista kritika neke greske, loseg postupanja ili stanja u kojem jesmo, nema tu zle namjere, pogotovo prema Zelji.

Kazes da Amar nije zasluzio da se kritikuje ali jeste brate, i on i Senad. Ali necemo nista postici ako budemo branili Amara tako sto cemo prozivati Senada i obratno. Treba prozivati promasaje, podbacaje, lapsuse, osim onda kada su nastali u dobroj namjeri. Jer generalno to mi navijaci jedino i mozemo.
Mi navijaci ne upravljamo nicim, ali mozemo i trebamo pozivati na odgovornost i podsjecati svakoga pa nekad i same sebe sta je Zeljo i sta treba biti. A to najcesce radimo kritikom.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 5:45 pm

MATORI je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:43 pm
@kvalitet,
Da je "tata" mislio dobro ISKLJUCIVO klubu...prihvatio bi da bude Tito sportskog segmenta kluba, za koji sam vidi sad cuda I JA PISAO... da je bilo kikseva samo takvih za vrijeme stare uprave.
I zato sam i saam sanjao otvorenih ociju da dodje tata.
Nemoj mi samo reci jbg nece tata sa njima.
TO NIJE OPRAVDANJE.
Da je Senad npr rekao da moze svako biti trener sem Amara, ja bi ga prvi poslao u 100 k.raca.
Da ne duzim, shvatit ce me ko hoce da shvati, ovi drugi sto im je tata vazniji od njihovog (pravog) oca, kluba, majke...njima pomoci neJma.
Ako tata hoće svi se morajus kloniti iz kluba, dati mu blanko ček da napiše.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:00 pm

LARSSON je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:59 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:57 pm
Tamo Began ovdje Lars isto pakovanje.

Druze jel moras stalno spominjati Amara, ne vidim u cemu je fazon.

Nisi kritikovao ovakp prosle.
Ok, izvini, neću ih više kritikovati, sjajno bajno sve, nikad bolje.
Postajes pravo naporan boga mi...kontas da si zanimljiv. Eto ispade jedino ti volis Zelju i zelis mu dobro.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:01 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jun 08, 2019 6:00 pm
LARSSON je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:59 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:57 pm
Tamo Began ovdje Lars isto pakovanje.

Druze jel moras stalno spominjati Amara, ne vidim u cemu je fazon.

Nisi kritikovao ovakp prosle.
Ok, izvini, neću ih više kritikovati, sjajno bajno sve, nikad bolje.
Postajes pravo naporan boga mi...kontas da si zanimljiv. Eto ispade jedino ti volis Zelju i zelis mu dobro.
Slažem se, sve sjajno bajno. Hvala što su nas digli na nivo više.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:05 pm

Polako, sacekaj prelazni i skupstinu pa cemo kritikovati zajedno svi ako bude potrebe.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:15 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:15 pm
Svim srcem danas uz Fince. Da bog da mu se osusio ko bude navijao za nas.
Nek mi otpadne ako treba ali nikada neću navijati protiv nas. Nije repka kriva što je savez loš, nije repka kriva što smo mi loši niti to treba da bude način kako da se izborimo sa problemima koji su nas poklopili.
イビチャ・オシム
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:16 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jun 08, 2019 6:05 pm
Polako, sacekaj prelazni i skupstinu pa cemo kritikovati zajedno svi ako bude potrebe.
je li mislite da ce se tada sta promjeniti hoce ali u limburgu,ocekujte samo neke kozmeticke promjene.n zaludjujte se .
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:18 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
sub jun 08, 2019 6:16 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jun 08, 2019 6:05 pm
Polako, sacekaj prelazni i skupstinu pa cemo kritikovati zajedno svi ako bude potrebe.
je li mislite da ce se tada sta promjeniti hoce ali u limburgu,ocekujte samo neke kozmeticke promjene.n zaludjujte se .
Pa dajte kad sve znate napisite nam sta ce biti da se i mi ostali ne nadamo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:30 pm

CURVA je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:07 pm
Kospa je napisao/la:
sub jun 08, 2019 4:49 pm
CURVA je napisao/la:
sub jun 08, 2019 4:34 pm


Ma ne nego cemo vratiti prijasnju strukturu da probaju sa 60 novih igraca, a za trenera imaju vec rjesenje neki migrant je istetovirao na ruci titulu ma uzimamo kazu hladno. A omladinski pogon samo ce ponovo zavrtiti Dogan....
Curva brate drag si mi ali slijedeci put kad ti neko kaze da navijas za likove nemoj se buniti. Ti se sam trpas u taj sukob, branis jedne, sramotom drugih. Za tebe ko god kritikuje Amara nije navijac Zelje, mozda jeste al nije onaj "pravi", treba ga ubijediti da je Amar svetac i spasitelj FK Zeljeznicar
Iz tog razloga nemas prava da nekom govoris kakvi navijaci trebaju biti, jer sam sebe diskreditujes kad se stavljas na bilo koju stranu.
Brate upravu si ali ne mogu da shvatim da na forumu Želje navijaci Želje ismijavaju i nasladjuju se sto smo u kurcu.To ne mogu da prihvatim , sinoć sam stavio post šta sam govorio kad je prošla uprava otišla i nikad neću promijeniti misljenje, hvala im na svemu ali Želji nece ništa biti bolje ako ja sad ismijavam Amara a on to nije zaslužio, toliko radosti i ponosa nam je priustio da je ovo što rade pojedinci sramota.
Ma nevjerovatan si. Ko se bolan nasladjuje? Kome je drago? Sta je tebi?
To sto vrtis jednu te istu pricu u svakom postu ne znaci da si u pravu. Nisi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
SamoJAKO
Postovi: 57
Pridružen/a: sub maj 04, 2019 9:53 pm
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:31 pm

Čovjek izlobirao 26 ruku na skupštini prije ulaska u klub i pojedini očekuju da će se nešto desiti na istoj.
Za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:34 pm

Sta ocekujete na skupstini? Eto hajmo ovako.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:35 pm

Da u klub juđe jos Amaraovih ljudi, nesto znacajnije ne.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:40 pm

Sumnjam da ce na skupstini biti nesto spektakularno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:41 pm

Nista, jedva cekamo skupstinu pa da vidimo na cemu smo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:45 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jun 08, 2019 6:30 pm
CURVA je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:07 pm
Kospa je napisao/la:
sub jun 08, 2019 4:49 pm


Curva brate drag si mi ali slijedeci put kad ti neko kaze da navijas za likove nemoj se buniti. Ti se sam trpas u taj sukob, branis jedne, sramotom drugih. Za tebe ko god kritikuje Amara nije navijac Zelje, mozda jeste al nije onaj "pravi", treba ga ubijediti da je Amar svetac i spasitelj FK Zeljeznicar
Iz tog razloga nemas prava da nekom govoris kakvi navijaci trebaju biti, jer sam sebe diskreditujes kad se stavljas na bilo koju stranu.
Brate upravu si ali ne mogu da shvatim da na forumu Želje navijaci Želje ismijavaju i nasladjuju se sto smo u kurcu.To ne mogu da prihvatim , sinoć sam stavio post šta sam govorio kad je prošla uprava otišla i nikad neću promijeniti misljenje, hvala im na svemu ali Želji nece ništa biti bolje ako ja sad ismijavam Amara a on to nije zaslužio, toliko radosti i ponosa nam je priustio da je ovo što rade pojedinci sramota.
Ma nevjerovatan si. Ko se bolan nasladjuje? Kome je drago? Sta je tebi?
To sto vrtis jednu te istu pricu u svakom postu ne znaci da si u pravu. Nisi.
A cemu onda toliki sarkazam kod toliko forumasa? Cemu onda pisanje nekih, da su sve ovo pisali jos u januaru? Kako to nije nasladjivanje?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 6:48 pm

Zeljo je napisao/la:
sub jun 08, 2019 6:45 pm
storm_raider je napisao/la:
sub jun 08, 2019 6:30 pm
CURVA je napisao/la:
sub jun 08, 2019 5:07 pm


Brate upravu si ali ne mogu da shvatim da na forumu Želje navijaci Želje ismijavaju i nasladjuju se sto smo u kurcu.To ne mogu da prihvatim , sinoć sam stavio post šta sam govorio kad je prošla uprava otišla i nikad neću promijeniti misljenje, hvala im na svemu ali Želji nece ništa biti bolje ako ja sad ismijavam Amara a on to nije zaslužio, toliko radosti i ponosa nam je priustio da je ovo što rade pojedinci sramota.
Ma nevjerovatan si. Ko se bolan nasladjuje? Kome je drago? Sta je tebi?
To sto vrtis jednu te istu pricu u svakom postu ne znaci da si u pravu. Nisi.
A cemu onda toliki sarkazam kod toliko forumasa? Cemu onda pisanje nekih, da su sve ovo pisali jos u januaru? Kako to nije nasladjivanje?
Ne znam, sarkazam ne mora znaciti i nasladjivanje, vec ibret nekoj nasoj kratkovidnosti i inteligenciji. Ne opravdavam. Sumnjam da je to nasladjivanje, svakoga ova situacija boli. Pa nocima zbog Zelje ne spavam, vjerujem da je tako svima ovdje. Nemojte ovaj forum mijesati sa onim sa kojeg smo pobjegli.

Ne znam da li smo svjesni svi, situacija je losa.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 191 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija