Moderator/ica: storm_raider

 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:21 am

Hajmo sad svi u glas, HOĆEMO TITULU, jeb.o tribinu!!!
Hajmo vas 10-orica ili koliko vas je već bilo glasnih u decembru...
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:21 am

djoxxx1921 je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:47 pm
Ustati pa reci, SENAD MISIMOVIC! Kakve smo ljude pustili niz vodu, dodje mi da placem..
Ma nismo ih pustili mi. Kada je 100 onih sa juga, što samo baklju znaju zapalit, počelo bacati baklje po umjetnoj travi i "uprava napolje" mi svi smo na to "uaaaaa".
Dakle samo tih 100 ljudi je to izrežiralo, svi ostali su uvjek samo zviždali igračima. Niko upravu nije prozivao.
Ja i dalje mislim da je tada Misimović previše poslovno se odnosio prema sportskom segmentu, previše pod pritiskom, a i mi navijači smo krivi jedino zbog tog pritiska.
Meni se nije svidjalo kada je Adzem smjenjen. Igrali dobro, osvojili Kup, to mi nikako nije bilo OK. Onda ono sa Arežinom, prije sa Petrovićem.
Misimović je i previše para namicao i obezbjedio je odličan fond za plate igračima. Zbog toga je i on tražio rezultat. Ja ga razumjem, al drugo je imat rezultat u segmentu gdje je sve ekzaktno, tj imaju pravila, a drugo je tražiti pod svaku cijenu rezultat u fudbalu, gdje ima i fak.tor sreće, sudije...
Tu je malo griješio i kamo sreće da je neko mogao mu savjetovati da se malo opusti.
Iskreno meni se zgadilo ono na zadnjoj skupštini. Ono je haos i sramota za klub, da se onako za govornicom lupaju gluposti, čitaju imena sa cjeduljice. Ono mi je gore od bilo kakvog horora da gledam. Onako voditi skupštinu kluba kojem treba 6 miliona godišnje budžeta je strašno.
Zato ja potenciram da je ovo najviše odgovornost skupštine i treba viditi kako se ona bira za ubuduće.
Amar da je bar malo volio Želju, trebao je raditi sa Misimovićem.
Ne znam koliko je istina oko sadašnjeg Amarovog ugovora i plate. Ako je tačno da je sebe obezbjedio, onda je zbilja tu samo zbog sebe. Možda je to sve i neistina. Ne znam.
Ja ne vidim da je Željo u situaciji da neko uzima neke silne pare od njega. Hajd da nešto razjasnimo:
Koliko je Amar imao angažmana prije prvog angažmana u Želji?
Kako može bilo ko da potražuje 400 000KM, a Željo u dugovima bio do guše. Ako je posudio Želji, pa valjda ih je i zaradio u Želji. E ja sad pitam, kakav to danas manager u BiH zaradi 400 000 KM? Ima li takvih još radnih mjesta?

Nadam će se stvar oko licence će se rasčistiti. Eto nadam se, zbog svih nas.

Ono što mi se osim skupštine nije svidjelo, su i laži koje su pokušane iznjeti, da su računi blokirani (blokirao ih Amar), da su ostavljeni dugovi, dakle lično Nihad Selimović nas je pokušao slagati.
Ja koliko se sjećam odma u startu je popljuvan i na fb i ovde.
Tako da su navijači koji imalo razmišljaju od starta pružali podršku staroj upravi u svemu što je logično.
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:25 am

Bojim se da nam sad ni kolektivni fellatio Senadu ne bi uspio.
Al ko zna, možda mađioničari nađu nekog novog Senada (za manje inteligentne, Senad je ovde samo personifikacija).
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:26 am

Ma i ne samo to, evo bas gledam snimak skupstine( zato i spomenuh Pestu) njima je bio uspjeh sto su formirani organi kluba jer za Boga miloga plan prethodne garniture je bio da klub padne u anarhiju nakon njihovog odlaska. To je taj mindset, oni pice 20 na sat a svijet oko njih 120
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:27 am

storm_raider je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:33 pm
kvalitet je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:04 pm
LARSSON je napisao/la:
pet jun 07, 2019 10:53 pm
Baš vala, ljude uhvatila paranoja, a kod nas stanje nikad bolje.

Za 10ak dana 6 mjeseci od pobjede Željezničara.
Ma pretjeruje se, realno
Ne pretjeruje. Kolaps je trenutno.

A bili smo tako blizu. Valjda ce nam sada doci iz guzice u glavu.

I ko je pisao protiv ovog foruma i iz kojih sitnih pobuda. Polako, moze jos mnogo gore biti.

"DAN POBJEDE...", sramotno.
Sta smo bili blizu? Jel mislis da ispadnemo iz lige zbog katastrofalnih odluka bivse uprave u sportskom dijelu sto je samo kulminiralo u ovoj sezoni? Ko zadnje levate ih uzimali lopatom razni menadzercici. Uvaljivali im takve debile da ti dodje da zaplaces kad vidis ko sve igra u Zelji. Da mislimo da je transparentnost kad napravis transfer igraca i niko ziv ne zna da se to dogodilo a taj transfer iskoristis kako bi vracao kredite za koje opet niko ziv nije znao i ako su rekli da se klub nece zaduzivati kod banaka? Sta su stavili kao hipoteku za kredit mimo znanja skupstine? I vrhunac bezobrazluka, nakon svega, hladno pobjegli iz kluba, ostavili klub bez uo, no, predsjednika i potpredsjednika skupstine i svoju privatnu administraciju koja je obucavana parama kluba, povukli iz kluba itd.

Mnogi ovdje na forumu ismijavaju onog Sanela a ono sto im je zajednicko je to da su kao i on poceli za Zelju da navijaju od 2015-te(za razliku od nekih on i ide na utakmice) ,da glorifikuju pojedince ma kako se oni zvali do te mjere da ih stavljaju iznad kluba i da apsolutno nemaju pojma sta je Zeljo, ali eto izjasnjavaju se kao "Zeljovci". Deklarativno, samo Zeljeznicar, Zeljeznicar iznad svega a u praksi bitnija ova uprava od one, bitni pojedinci, bitan ovaj, bitan onaj, a gdje je tu fudbalski klub Zeljeznicar?
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub jun 08, 2019 12:29 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:28 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:19 am
Sad kad su levati vidjeli da su pojeli govno i da ovo nije football manager a Boga mi ni football klab neka odleprsaju, nek se babuka Senad vrati zajedno sa svojom ekipom i nek postavi jos cvrsce temelje i krene dovrsavati ono sto je poceo...
Kome se ne svidja nek’ odleprsa, bolje nismo niti cemo imati, ponavljam nije football manager da mozes preko noci sve uraditi, a to pojedinci tek izgleda vide...
Ako se vrati, trrbamo svi da vidimo da pomognemo i njemu. Neka izadje i javno kaze sta mu treba i da vidimo kako pomoći.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:29 am

Haj mi ti objasni sta je Zeljo sviju ti eto ja ne znam
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:31 am

Kospa je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:29 am
Haj mi ti objasni sta je Zeljo sviju ti eto ja ne znam
Saće ti to brko objasniti, kako treba Amaru dati 10 godina, dobro još 9,5, pola godine je prošlo.

Šta nam uradiše grob te yebo.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:33 am

Qooler je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:28 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:19 am
Sad kad su levati vidjeli da su pojeli govno i da ovo nije football manager a Boga mi ni football klab neka odleprsaju, nek se babuka Senad vrati zajedno sa svojom ekipom i nek postavi jos cvrsce temelje i krene dovrsavati ono sto je poceo...
Kome se ne svidja nek’ odleprsa, bolje nismo niti cemo imati, ponavljam nije football manager da mozes preko noci sve uraditi, a to pojedinci tek izgleda vide...
Ako se vrati, trrbamo svi da vidimo da pomognemo i njemu. Neka izadje i javno kaze sta mu treba i da vidimo kako pomoći.
Trebamo ga prije svega vratiti, onda nek okupi svoje ljude da nastvi raditi sta je zapoceo.. naucio je pametan je da je oko sebe imao “igraca” koji su gledali sebe i zavalili i klub i njega i sve oko kluba..
nista ovo nije slucajno, nista...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:34 am

Brkoo je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:27 am
I vrhunac bezobrazluka, nakon svega, hladno pobjegli iz kluba, ostavili klub bez uo, no, predsjednika i potpredsjednika skupstine i svoju privatnu administraciju koja je obucavana parama kluba, povukli iz kluba itd.
Ma šta veliš :o :o :o
Ma sram i stid da ih bude...
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:35 am

Možete li objasniti ovaj kolektivni odlazak NO? Kako Amar sve to gleda i dopušta, znamo da ih je on sve doveo tu u klub.
Šta rade ovi članovi UO, koliko su novca, sponzora donijeli klubu za pola godine? Da li iduće godine samo titula i borba za titulu mogu ostaviti Amara na klupi?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:35 am

CURVA je napisao/la:
Zaka je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:20 pm
CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:10 pm
Brate djaba gubiš vrijeme frajer hladno prozva sve navijače Želje koji podržavaju najtrofejnije trenera seljacima ,kao to su isti oni koji glasaju za SDA i gdje on jadan od nas ne može da funkcionise i mora da bježi negdje u sumu :zid: i niko ništa
Pa zar ti ne govoriš da smo u lošoj situaciji, da nema para? Mi govorimo o činjenicama, a to je da niko od škarta nije napustio klub, da nismo doveli nijedno pojačanje, a ostalo je još 7,8 dana do priprema. Što izvrćete stalno stvari i branite Amara na svakom koraku. Nek dovede pojačanja, nek donese titulu, nek klub ne bude zadužen par miliona nakon eventualne titule i nećemo ga prestati hvaliti.
Ja sam navijač Želje halooo šta je Vama više ,samo revolt mi prave likovi koji vrijeđaju Amara koji me ubjedjuju da je došao da nas pokopa to je klasično ispiranje mozga ,zamisli navijac Zelje na forumu ismijava Amara brr -20 pa jel to realno?uredu mi je imati drugacije misljenje i sve to ali ovo je jadno bruda.
Ti si navijač Amara

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:36 am

Brkoo je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:27 am
storm_raider je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:33 pm
kvalitet je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:04 pm


Ma pretjeruje se, realno
Ne pretjeruje. Kolaps je trenutno.

A bili smo tako blizu. Valjda ce nam sada doci iz guzice u glavu.

I ko je pisao protiv ovog foruma i iz kojih sitnih pobuda. Polako, moze jos mnogo gore biti.

"DAN POBJEDE...", sramotno.
Sta smo bili blizu? Jel mislis da ispadnemo iz lige zbog katastrofalnih odluka bivse uprave u sportskom dijelu sto je samo kulminiralo u ovoj sezoni? Ko zadnje levate ih uzimali lopatom razni menadzercici. Uvaljivali im takve debile da ti dodje da zaplaces kad vidis ko sve igra u Zelji. Da mislimo da je transparentnost kad napravis transfer igraca i niko ziv ne zna da se to dogodilo a taj transfer iskoristis kako bi vracao kredite za koje opet niko ziv nije znao i ako su rekli da se klub nece zaduzivati kod banaka? Sta su stavili kao hipoteku za kredit mimo znanja skupstine? I vrhunac bezobrazluka, nakon svega, hladno pobjegli iz kluba, ostavili klub bez uo, no, predsjednika i potpredsjednika skupstine i svoju privatnu administraciju koja je obucavana parama kluba, povukli iz kluba itd.

Mnogi ovdje na forumu ismijavaju onog Sanela a ono sto im je zajednicko je to da su kao i on poceli za Zelju da navijaju od 2015-te(za razliku od nekih on i ide na utakmice) ,da glorifikuju pojedince ma kako se oni zvali do te mjere da ih stavljaju iznad kluba i da apsolutno nemaju pojma sta je Zeljo, ali eto izjasnjavaju se kao "Zeljovci". Deklarativno, samo Zeljeznicar, Zeljeznicar iznad svega a u praksi bitnija ova uprava od one, bitni pojedinci, bitan ovaj, bitan onaj, a gdje je tu fudbalski klub Zeljeznicar?
Da osvojimo titulu, dva puta. Da u ova doba imamo temelje juga zakopane. Je li trebam da nastavim?
To da li bismo ispali je u domeni "sta bi bilo - kad' bi bilo". To niko normalan, ko ne tvrdi da vidi buducnost, ne moze tvrditi. Mi smo bili treci kada su oni otisli, sada smo cetvrti. Toilko o ispadanju iz lige. Kredit je bio revolving. Znas li sta je revolving?

Ovo boldano je vrhunac. Odakle ti ovo znas? Pises klevetu. Ja recimo poznajem Ribu, odrasli smo zajedno. Uvijek je bio uz Zeljeznicar, od rodjenja. Tako su i ostali. Dugogodisnji clanovi skupstine. Niko se od njih nije obogatio u Zelji, cak naprotiv, volonterski su radili. Upravo ovakvi spinovi, neistine i poluistine su jedan od razloga razilazenja u argumentima. Pisimo istinu, makar i najgora bila.

Malo nam je falilo. I to pisem iskljucivo zbog Zelje. Ja sam se radovao temeljima Juga, da gledam Ljepoticu Grbavicu kako raste i kako je cuvamo. Evo, ni 6 mjeseci nije proslo, a gledamo kolektivne ostavke NO. Ovo ne mogu podrzati. Radovao se jesam Amarovom povratku, ali nekoj kombinaciji sa bivsima najiskrenije, a sve zbog Zelje. Jednostavno se vidjelo da ovi ljudi koji su dovedeni, i ako zele da rade, jako ce im biti tesko. Zao mi je svakog Zeljovca koji je potrosen, a sve zeleci da nesebicno pomogne klubu.

Pazi, kada ti predsjednik Nadzornog Odbora kaze da je situacija "bezizlazna", onda se svi, pa i oni sto ne vide dalje od vlastitog nosa, itekako moramo zabrinuti. "Kolaps", da prevedem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:42 am

Odvojis prije zareza, ne odvajas ni slucajno iza zareza, tacku ne koristis, pises bruda...
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:43 am

Spin majstor. On napada da neko nije navijač Želje nego uprave, a napišeš "joj Amaru ružan ker", frajer ti se nasere gdje ćeš na Amara...
Zabrinuti smo kao navijači zato i pišemo, čovjek koji je predsjednik NO kaže da skoro pa nema izlaza, da je preteška situacija i sad treba vjerovati nekom drugome više nego tom čovjeku.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:45 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:33 am
Qooler je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:28 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:19 am
Sad kad su levati vidjeli da su pojeli govno i da ovo nije football manager a Boga mi ni football klab neka odleprsaju, nek se babuka Senad vrati zajedno sa svojom ekipom i nek postavi jos cvrsce temelje i krene dovrsavati ono sto je poceo...
Kome se ne svidja nek’ odleprsa, bolje nismo niti cemo imati, ponavljam nije football manager da mozes preko noci sve uraditi, a to pojedinci tek izgleda vide...
Ako se vrati, trrbamo svi da vidimo da pomognemo i njemu. Neka izadje i javno kaze sta mu treba i da vidimo kako pomoći.
Trebamo ga prije svega vratiti, onda nek okupi svoje ljude da nastvi raditi sta je zapoceo.. naucio je pametan je da je oko sebe imao “igraca” koji su gledali sebe i zavalili i klub i njega i sve oko kluba..
nista ovo nije slucajno, nista...
Pa vjerovatno je i on računao na Europu. Dakle i njemu fali milion u startu. Onda ovo oko sponzora. Ljudi su imali stila, poslati paket na adrese sa promotivnim materijalom, sa stilom....Ja nisam vidio niti jednu akciju ovih, ništa, marketing ništa, oni prije što su bili su oko Želje napravili atmosferu, euforiju da je IN biti sponzor. LED, klupe za rezervne, travnjak.. sve ne samo da je napravljeno, već je uradjeno sa stilom.

Ni ja ne vjerujem da Amar namjerno ovo radi, on voli Želju, al dosta ljudi iz neznanja nanese problem onom koga voli. Ovde je neznanje najveći problem i mislilo se lako ćemo, još mi odzvanjaju one gluposti iza govornice na skupštini. Neke cifre lupaju iz glave, nigdje pametne ne bi, a cijelo vrijeme se pitam, ima li ovde kakav dokument, nešto, kad lik izvadi cjeduljicu, jedva je imena znao pročitati.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:49 am

nesto nevidim da je dupli odvod.ba nije nesto pisao za nas ni pozitivno ni negativno.valjda je a.o. poveo i kera begana s sobom na odmor.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:51 am

zeka_tm87 je napisao/la:nesto nevidim da je dupli odvod.ba nije nesto pisao za nas ni pozitivno ni negativno.valjda je a.o. poveo i kera begana s sobom na odmor.
Oni samo dinastije proučavaju. A trebali bi Čulu zamoliti za jednu kolumnu

Sent from my SM-J530F using Tapatalk


 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:52 am

Pa dobrim jebenim namjerama je poplocan put do pakla.
Koga boli qrac jel neko voli Zelju ili kaze da voli ako svojim potezima radi sve apsolutno kontra. Sta pravdate likove vise
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u sub jun 08, 2019 12:54 am, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:53 am

zeka_tm87 je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:49 am
nesto nevidim da je dupli odvod.ba nije nesto pisao za nas ni pozitivno ni negativno.valjda je a.o. poveo i kera begana s sobom na odmor.
Ne znaš ko diskutuje sam sa sobom na forumu?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 252 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija