Zeljo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 2:17 pm

LARSSON je napisao/la:
pet jun 07, 2019 1:59 pm
Imamo mi Zeca yebo tu krampu.
Sta ce nama ti polovnjaci. Imamo najbolja krila u ligi
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pet jun 07, 2019 2:20 pm

Ja ocekujem da se Ramovic spremi i da konacno pokaze sta sve moze.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pet jun 07, 2019 2:27 pm

CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 2:23 pm
MATORI je napisao/la:
pet jun 07, 2019 2:13 pm
CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 2:10 pm

ako ce 9 Trofeja donijeti halal mu svaki dinar :titula: a ne autobuse igraca ,trenera ,luzerski mentalitet itd...a potrosili milione
KK Bosna je bila šampion Evrope.
Naglašavam BILA.
Gdje je danas?
Poslovala je po IDENTIČNOM receptu kakav ti predlažeš.
Ima vas dosta takvih "vizionara".
Samo naprijed!
eto ti vizionar znas kako Amar miisli poslovati ? znaci ti si za varijantu novih 60 fudbalera ,novi kontigent trenera ,sefova omladinskog pogona itd i da nastavimo ovaj luzerski mentalitet
Kod nas je izgleda luzerski menatlitet ugradjen od pionira pa dalje.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

MATORI
Kontakt:

pet jun 07, 2019 2:30 pm

@Curva,
pisao sam davno o temi klub i tim...
Ti ne kontaš očigledno razliku između tima i kluba, džaba ti je objašnjavati.
Vi "vizionari" mi sve više ličite na one "nositelje Europskih vrijednosti" i nihove poteze - a mi nikad dalje od Europe.
Ili što skoro skoro Džeko napisa modnom mačku Izetu H, nakon još jedne modne vratolomije istog:
"E, moj Izete"!

MATORI
Kontakt:

pet jun 07, 2019 2:43 pm

CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 2:37 pm
MATORI je napisao/la:
@Curva,
Vi "vizionari" mi sve više ličite na one "nositelje Europskih vrijednosti" i nihove poteze - a mi nikad dalje od Europe.
Ili što skoro skoro Džeko napisa modnom mačku Izetu H, nakon još jedne modne vratolomije istog:
"E, moj Izete"!
brate ne trebas ti meni nista crtati znam ja dobro sta Vi govorite ,pod ovo Vi misli vecina na ovom forumu ,Kao sto Amar nikad nije znao sastaviti upravu tako ni Miske i prethodna ekipa nisu uspjeli tim .Zato sam se radovao kao dijete kad sam cuo da imaju sastanak i da postoji mogucnost da se dogovore .Nazalost do toga nije doslo ali to ne znaci da trebam vrijedjati najtrofejnijeg trenera i da nema moju podrsku ali VI to nikako da skontate .Amar Osim je zasluzio podrsku svakog navijaca Zelje to je sigurno znaci niko mu to nije poklonio sto je Babin vec je svojim trudom to zasluzio ,Dovoljno dugo pratim Zeljeznicar da znam kako je bez Amara i kako je sa njim .
Insanu!
Razlika klub - tim???
Zadnji put kad je "tata" otišao na godišnji mi smo bili u 3 p.m.
Ja imam dovoljno godina da opravdano strahujem - kad mu se ponovo bude išlo na godišnji šta će ostaviti???
Imamo zadnji (kraj 2018 g) finansijski izvještaj i reviziju, javan je....
Vidjet ćemo PRVI izvještaj kad tata ode na godišnji!
Ili se neće imati o čemu pisati - izvještavati?
To se pita svako ko zna "tatu" - a ima imalo mozga!

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

pet jun 07, 2019 2:45 pm

Doći će igrači i za manje pare samo kad ih Babuka zovne.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

blueboy
Kontakt:

pet jun 07, 2019 2:51 pm

MATORI je napisao/la:
pet jun 07, 2019 2:43 pm
CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 2:37 pm
MATORI je napisao/la:
@Curva,
"E, moj Izete"!
brate ne trebas ti meni nista crtati znam ja dobro sta Vi govorite ,pod ovo Vi misli vecina na ovom forumu ,Kao sto Amar nikad nije znao sastaviti upravu tako ni Miske i prethodna ekipa nisu uspjeli tim .Zato sam se radovao kao dijete kad sam cuo da imaju sastanak i da postoji mogucnost da se dogovore .Nazalost do toga nije doslo ali to ne znaci da trebam vrijedjati najtrofejnijeg trenera i da nema moju podrsku ali VI to nikako da skontate .Amar Osim je zasluzio podrsku svakog navijaca Zelje to je sigurno znaci niko mu to nije poklonio sto je Babin vec je svojim trudom to zasluzio ,Dovoljno dugo pratim Zeljeznicar da znam kako je bez Amara i kako je sa njim .
Insanu!
Razlika klub - tim???
Zadnji put kad je "tata" otišao na godišnji mi smo bili u 3 p.m.
Ja imam dovoljno godina da opravdano strahujem - kad mu se ponovo bude išlo na godišnji šta će ostaviti???
Imamo zadnji (kraj 2018 g) finansijski izvještaj i reviziju, javan je....
Vidjet ćemo PRVI izvještaj kad tata ode na godišnji!
Ili se neće imati o čemu pisati - izvještavati?
To se pita svako ko zna "tatu" - a ima imalo mozga!
I sad je na godišnjem, ali valjda će se vratiti jer je Lutvo ostao ovamo.

MATORI
Kontakt:

pet jun 07, 2019 3:36 pm

@Curva,
finansijsko poslovanje nije stvar tvog i mog mišljenja - kao što ti pokušavaš reći,
sve unutar toga je matemetički DOKAZIVO.
Dakle samo je mjera izvještaj kraj 2018 - kraj 2019, (2020, 2021...)
Nije to isto kao šta ja i ti mislimo ko je bolji desni bek Egzistencija ili Stevanović...
Ali avaj,
vrijeme će SVE pokazati - samo se bojim poznavajući "tatu" a već sam i napisao:
DA NE BUDE KASNO!
Tada ćete vi vizionari moći a zajedno sa onim moralnim truHlom sa gg.ba za tatin urađeni posao konstatovati:
"Ala je opravio - svaka mu čast"!

mirzoni1921
Kontakt:

pet jun 07, 2019 3:48 pm

jašta, upravu si CURVA. zadnje 4 sezone u zadnjem kolu jedva opstanak izvukli.

Hare79
Kontakt:

pet jun 07, 2019 3:49 pm

Dok se mi svađamo, ode Irfo u Zrinjski. Ako nam ode Krpić, valja nam dovesti nekog napadača koji ima potencijal da bude najbolji strijelac lige, a to će biti pravo teško. Čini mi se da nas igrači, za iste pare, zaobilaze u širokom luku jer smo nestabilni u svakom pogledu, od internih svađa, nedobijanja licence, svađe sa Savezom itd.
Nemamo sportskog direktora, Amar na moru, drugi dovode igrače, mi dosad doveli golmana za kojeg još ne znamo je li pojačanje. Jedino se možemo nadati da nam se vrate bivši igrači 30+. Ne sluti na dobro....

Hare79
Kontakt:

pet jun 07, 2019 3:51 pm

CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 3:50 pm
mirzoni1921 je napisao/la:
pet jun 07, 2019 3:48 pm
jašta, upravu si CURVA. zadnje 4 sezone u zadnjem kolu jedva opstanak izvukli.
ili si pobjednik ili nisi fudbal je brutalan
treba biti pobjednik u svakom pogledu

PlaviVlak
Kontakt:

pet jun 07, 2019 3:53 pm

Pozitivci 8 dana do priprema, mi jedino Erića doveli, a nismo pivopiju prodali. Milanović, Hadžić momci koji mogu biti prava pojačanja odlaze u najveće konkurente i to vjerovatno jer im nude bolje uslove od nas. Koga ćemo mi to dovesti da napravimo bolju ekipu i da uigramo tu ekipu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

storm_raider
Kontakt:

pet jun 07, 2019 3:54 pm

CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 3:41 pm
MATORI je napisao/la:
pet jun 07, 2019 3:36 pm
@Curva,
finansijsko poslovanje nije stvar tvog i mog mišljenja - kao što ti pokušavaš reći,
sve unutar toga je matemetički DOKAZIVO.
Dakle samo je mjera izvještaj kraj 2018 - kraj 2019, (2020, 2021...)
Nije to isto kao šta ja i ti mislimo ko je bolji desni bek Egzistencija ili Stevanović...
Ali avaj,
vrijeme će SVE pokazati - samo se bojim poznavajući "tatu" a već sam i napisao:
DA NE BUDE KASNO!
Tada ćete vi vizionari moći a zajedno sa onim moralnim truHlom sa gg.ba za tatin urađeni posao konstatovati:
"Ala je opravio - svaka mu čast"!
ne znam trebali smo onda zadnje 4 sezone fino ispred vjecne vatre organizovati proslavu :rofl1: **** sve imamo najbolji finansijski izvjestaj dobar rezon nema sta .Ti si vjerovatno svom dijetetu kupio dres Bayerna **** Liverpool da vidis kako Bayern posluje :placeodsmijeha:
Boze sacuvaj ti price.
Ja sam slavio i gradnju Istoka, i terena, i maketu Juga, i hibrid, i obnovljen Zapad, i generalnog sponzora i Plavi Zid,....
Bilo mi je drago i sto smo mogli placati i M. Stevanovica, Lendrica, Zakarica, sto smo napravili uspjeh u juniorskoj Ligi Prvaka.
Slavio sam i Kup, zamisli.
Nadam se da cemo imati hehe uspjehe sa Amarom. A i iste gradjevinske zahvate da cemo imati. Mada kada smo kod gradjevine, nisam vidio bagere evo pola godine. Mozda je do mene.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet jun 07, 2019 3:55 pm

Ja cekam Stilica i Dialibu, tako rekose :D
Željezničar ante portas !

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet jun 07, 2019 3:58 pm

A kako je krenulo, Hadzanovic ce biti premija
Željezničar ante portas !

Kospa
Kontakt:

pet jun 07, 2019 4:01 pm

Ne treba kritikovat nikoga pizda nam materina, trebamo se uhvatiti u kolo i pjevati jer nam je bas dobro
... Godine života svoga tebi dao sam...

Qooler
Kontakt:

pet jun 07, 2019 4:02 pm

Svako može osvojiti titulu ako finansijski zavali klub. Najbolji dokaz je KK Bosna. Dizali kredite, hipoteke, zadužili klub... Šta im vrijede sada titule?

Prvo stabilnost u svakom smislu, a pogotovo finanisijski odgovorno poslovanje i dovođenje pojačanja u skladu sa tim.

Više bi volio da nikada ne osvojimo ništa nego da svaki dan slušamo kako smo blokirani, licence upitne i ostalo. Dakle normalno funkcionisanje kluba se ne smije dovoditi u pitanje. Više nas je pogodilo ovo oko licence nego što smo titulu zjanili dva puta.

Zamislite sledeću sezonu osvojimo titulu i onda ne dobijemo licecu za Europu, ne zbog proceduralne greške već zbog toga što nismo u mogućnosti da ispunimo obaveze?

Pa bilo bi još neozbiljnije i baš bi bilo žalosno.

Ako se ikada dvoumite oko toga šta je prioritet uvjek imajte na umu KK Bosna!

storm_raider
Kontakt:

pet jun 07, 2019 4:03 pm

CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 3:59 pm
storm_raider je napisao/la:
pet jun 07, 2019 3:54 pm
CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 3:41 pm

ne znam trebali smo onda zadnje 4 sezone fino ispred vjecne vatre organizovati proslavu :rofl1: **** sve imamo najbolji finansijski izvjestaj dobar rezon nema sta .Ti si vjerovatno svom dijetetu kupio dres Bayerna **** Liverpool da vidis kako Bayern posluje :placeodsmijeha:
Boze sacuvaj ti price.
Ja sam slavio i gradnju Istoka, i terena, i maketu Juga, i hibrid, i obnovljen Zapad, i generalnog sponzora i Plavi Zid,....
Bilo mi je drago i sto smo mogli placati i M. Stevanovica, Lendrica, Zakarica, sto smo napravili uspjeh u juniorskoj Ligi Prvaka.
Slavio sam i Kup, zamisli.
Nadam se da cemo imati hehe uspjehe sa Amarom. A i iste gradjevinske zahvate da cemo imati. Mada kada smo kod gradjevine, nisam vidio bagere evo pola godine. Mozda je do mene.
a ne i bretis se kad se vrijedja najtrofejniji trener :r to ti ne smeta ,neki dan post nije obrisan gdje se vrijedjaju navijaci Zelje koji zele podrzati Amara ,nazivaju se seljacima i kako on mora ici na planinu kako bi nas izbjegao ,pritom je zakljucio da smo mi glasaci SDA :zid: :zid: .Storme to ti nije smetalo :zid: :zid:
Ibretim se svima koji su previse lijevo i previse desno. Zeljo, pa onda hiljade stepenica, pa Ivica, Josko, Skija, Bukal, Ribar..., pa opet hiljade stepenica, pa ostali. Ibretim se, naravno da se ibretim. Tebi trenutno najvise. Titule su nas ponos, a isto tako moramo razmisljati o buducnosti. Na kraju krajeva svi smo samo navijaci Zelje i samo Zelju gledamo. Pojedinci su tu da pomognu, svako koliko moze.
Ne stavljaj mi rijeci u usta, i ne etiketiraj ovdje molim te! To sto redas smajlije ne znaci da si u pravu.

Nas nece ujediti ni mahala, ni lazi, vec samo istina. Pa svako za sebe.

PS. Ja nisam mod, ne znam kakve veze imam sa brisanjem postova.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

exbabilon
Kontakt:

pet jun 07, 2019 4:04 pm

Adukor u Tz City, a mi godinama vapimo za dobrim zadnjim veznim, pa sta je ovo..

MATORI
Kontakt:

pet jun 07, 2019 4:24 pm

Qooler, ne konta on to.
Za njega je samo titula i gasi sve.
:placeodsmijeha:

Trenutno korisnika/ca: AdmirA, billybih, fanaticZeljin, salle86, teteac8684 i 31 gost.

Prijava  •  Registracija