Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 10:38 am

E cuj Celik objavio da dolazi Antolovic, ovaj nema pojma za to :D
Željezničar ante portas !
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 10:41 am

ZeljoDoGroba je napisao/la:
pet maj 31, 2019 9:50 am
cipiripi je napisao/la:
pet maj 31, 2019 9:30 am
Nemojte se paliti na kojekakve clanke od pitara.
Sa jucerasnjim clancima kada je isplivalo da su u dubiozi od preko 16 miliona maraka, vecina njih se je zapitala da li ce se jednog dana ugasiti kada se investitor povuce.
Sad da ne bi jos vise talasali pricu oko sebe, okrecu pricu na nas kao sta smo mi radili u zadnjih 3-4 godine.
Dovoljno je reci da smo napravili stadion i povecali vrijednost imovine za 6 miliona, a oni su dobili na poklon 5 veš mašina i još su duzni 16 miliona.

Nemojte im davati povoda za daljnju raspravu jer i oni postaju svjesni da ce se uskoro opet zvati Torpedo kao 1946, kada investitori dignu ruke i proglase stecaj
Bavimo se sobom, a ne njima.

Al nemojte se praviti neuki, to je samo fiktivni dug, koji se otpisuje, a u slučaju prodaje to im je vrijednost. Jer se drugacije priliv novca ne moze uknjiziti, nego se pise kao dug, zbog zakona o sportu. Oni mogu napisati 100mil. kad ga budu prodavali to ce im biti vrijesnost kluba, a vlasnik ne moze potrazivati taj novac, pa nisu ni oni toliko glupi, vezali su to vjerovatno ugovorom.

Puno se brinete o njima, a nas trener tuzi za nake kamate, nisu sposobni uplatnicu uplatit, o reztatu da i ne pricam.
De mi reci molim te koliko imaš godina i jesi bar jednom prošao kao prolaznik kraj neke eknomske škole?
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:00 am

Qooler je napisao/la:
pet maj 31, 2019 10:41 am
ZeljoDoGroba je napisao/la:
pet maj 31, 2019 9:50 am
cipiripi je napisao/la:
pet maj 31, 2019 9:30 am
Nemojte se paliti na kojekakve clanke od pitara.
Sa jucerasnjim clancima kada je isplivalo da su u dubiozi od preko 16 miliona maraka, vecina njih se je zapitala da li ce se jednog dana ugasiti kada se investitor povuce.
Sad da ne bi jos vise talasali pricu oko sebe, okrecu pricu na nas kao sta smo mi radili u zadnjih 3-4 godine.
Dovoljno je reci da smo napravili stadion i povecali vrijednost imovine za 6 miliona, a oni su dobili na poklon 5 veš mašina i još su duzni 16 miliona.

Nemojte im davati povoda za daljnju raspravu jer i oni postaju svjesni da ce se uskoro opet zvati Torpedo kao 1946, kada investitori dignu ruke i proglase stecaj
Bavimo se sobom, a ne njima.

Al nemojte se praviti neuki, to je samo fiktivni dug, koji se otpisuje, a u slučaju prodaje to im je vrijednost. Jer se drugacije priliv novca ne moze uknjiziti, nego se pise kao dug, zbog zakona o sportu. Oni mogu napisati 100mil. kad ga budu prodavali to ce im biti vrijesnost kluba, a vlasnik ne moze potrazivati taj novac, pa nisu ni oni toliko glupi, vezali su to vjerovatno ugovorom.

Puno se brinete o njima, a nas trener tuzi za nake kamate, nisu sposobni uplatnicu uplatit, o reztatu da i ne pricam.
De mi reci molim te koliko imaš godina i jesi bar jednom prošao kao prolaznik kraj neke eknomske škole?
Dovoljno da znam o čemu se radi
Koliko su onda duzni City i PSG, kad potroše milijarde na transfere? A prihodi nema sanse da se namire.

Znam ja da bi mi svi voljeli da su oni duzni, i da su u situaciji kao mi, a da smo mi u njihovoj situaciji, onda ne bi tako pricao, jer nisi haman dovoljno upucen, raspitaj se malo o toj njihovoj situaciji.
Misliš da bi dobili licence da su ovoliko duzni? Jel stvarno mislis? Samo mi nemoj o teoriji zavjere.

Opet ponavljam pozabavimo se sobom, i nasim dugovima treneru i kamatama.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:15 am

Kakav ba crni njihov dug, vijetnamski klub i upumpavaju pare u njega, nema tu nikakvih stvarnih dugova. Cime se vi bavite
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:16 am

Qooler je napisao/la:
pet maj 31, 2019 6:48 am
Raptor44 je napisao/la:
pet maj 31, 2019 2:23 am
Što se tiče ovog članka na kliksu;
Nisam pristalica niti stare niti nove uprave, ali svaki tekst na svakom našem domaćem portalu je isti, i uvijek u korist ovog novog "nametnutog" upravnog odbora da ga tako nazovem.
Sad ispada da je Misimović kriv što su oni zakasni sa uplatom, i tako oštetili klub za potencijalno milion KM.
A sa ostalim se mogu složiti, mijenjamo trenere preko noći kao da su oni krivci za sve, jedne sezone imamo ekipu gdje pola igrača je nivo više iznad lige i ne osvojimo tu istu ligu, dok već drugu nam je ekipa sastavljanje od igrača pretežno iz FBiH i tako u krug.
Ali dobro, na kraju svega financijsko stanje kluba je stabilno, i klub posluje u plusu što je rijetkost u ovoj državi, stadion je ušminkan koliko je to bilo moguće, ovi ostali projekti su malo skuplja stvar pa samim time i nerealni.
Ovo "lutanje" je samo dokaz da Misimović se zaista nije petljao u rad trenera. Misimović je bio poslovan čovjek, dogovori se sa trenerom šta je cilj, ovaj dođe, izvoli momak (trener) radi. On nešto radi manje ili više i ne ostvari dogovoreni cilj. Mislimović je vjerovatno i zbog nas navijača i zbog prirode bio principijelan i otjera trenera jer nije ispunio cilj. Onda dodje novi trener sa drugom vizijom i skroz drugi sistem. Zato su bila ovoliko drastično različite politike i "lutanja". Mislim da je Misimović bio dobar Željovac, ali je trebao malo imati i osjećaja, za nekog trenera, da ga istripi, ako vidiš da se trudi i napredak u igri. Svaka čast njemu na svemu, samo je trebao uzeti u obzir da je ovo fudbal i da nije sve uvjek kako neko planira i imati osjećaj za to.
Trebao je manje biti agresivan prema okruženju, igračima, trenerima, a sve to je bio jer je tražio rezultat kao sto ga je i on imao. I to sve zbog nas navijača, al ne ide to bas tako u fudbalu. Uglavnom, imao je najbolje namjere i hvala mu za sve što je učinio. Osim juga, nikada on nije dobio niti jedan zvižduk sa tribine. Mi smo uvjek bili ljuti najvise na igrače.
Ovo je škola i nama, da se ne prebija sve preko noge, pa čak vezano i za ovu Upravu..
Naravno da se nije petljao u rad trenera. Meni je nevjerovatno da ima ljudi koji su to i pomislili, a kamo li tvrdili. Nevjerovatno, neshvatljivo. Pa valjda bi se nekada neki trener oglasio po tom pitanju, a nikada nije ni jedan. Istina, losiji treneri su birani, sto smatram da je Misimoviceva greska kao predvodnika te Uprave, ali su imali sve uslove i podrsku sa finansijske strane i igrace kakve vjerovatno nikada u zivotu nisu, niti nece trenirati. Bas zato sto smatram da je grijesio, predlagao sam nadogradnju, sto su pojedini ismijavali. Aferim, na obraz im. Grijesio je, smjene trenera su bile nelogicne. Kako god, tom istom sportskom segmentu je zaista dato sve sa finansijske strane, a sve nisu uzvratili. Pa udvostrucila se vrijednost Zeljeznicara za nepune dvije godine, sto je jako tesko postici, obzirom na reputaciju kakvu smo imali (ocito ponovo cemo imati!) kod sponzora i poslovnih partnera. To samo je nevjerovatan podvig, ali da se vratim na teren. Pojedini igraci su se zalili, ali hajde da vidimo kakvi su to igraci. To su igraci koji su svi redom otisli u losije klubove, ili su bili na zalasku karijere, ili su se sada vratili u Zelju.

- Stanic, nemam komentara, sve se zna, gledamo ga sada u Zelji
- Bekric, pogledaj iznad, prica se o povratku u Zelju
- Vranjes, na zalasku karijere, otisao u Borac. Meni licno jako drag igrac.
- Arezina, otisao u Mladost, i vjerovatno bolje od toga nece uraditi

Vjerovatno sam nekoga zaboravio. Problem je sto su takvi medijsku paznju dobijali na ss.ba portalu. Naravno i njihovi menadjeri, kao onaj Arezinin. Slijep covjek bi progledao. Ove nekakve Turkovice, Hasanovice i ostali probisvijet ne treba ni spominjati. Zasto se nisu nikada zalili Lendric, Miro Stevanovic, Zakaric i ostali? I to onakav ludjak Lendric. Odu nemojte spominjati, Oda je kasnije objasnio da je pogresno shvaceno i to bas decidno. Zasto se nikada nijedan trener nije zalio? Valjda je logicnije da se treneri zale ako im se neko mijesa u posao.

Nemamo sada nista od vracanja unazad, bilo je sta je bilo, uradili smo sta smo uradili. Svako zna za sebe. Mi i nas Zeljo moramo ici dalje. Prvo svako za sebe, pa onda svi kao kolektiv. Idemo dalje, ali pamtiti treba. Zeljino prokletstvo je imovina, a i blagoslov, pa se na kraju sve svodi na namjere i do toga koliko mi mozemo da iste detektujemo. Tako ce barem biti do privatizacije, nakon toga necemo biti pitani kao danas.

PS. Zasto se ova uplatnica nije pokazala novinarima na press-u, nego sada?
PPS. Pitam s1 portal: da li ste dobili odgovore na ova pitanja - viewtopic.php?f=51&t=896&start=40 ?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:16 am

Koji je drugi igrač koji dolazi??
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:17 am

Jel definitivno nemamo kinte pd prelaska Dzeke u Inter? Kao da je nekad spominjano da za Italiju to ne vrijedi.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:19 am

SWRA_1921 je napisao/la:
pet maj 31, 2019 11:17 am
Jel definitivno nemamo kinte pd prelaska Dzeke u Inter? Kao da je nekad spominjano da za Italiju to ne vrijedi.
Nemamo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:20 am

Rijetki su savezi koji isplacuju te naknade, mislim da Italija nije medju njima.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:25 am

Meni to bas nema logike s obzirom da to isplacuju klubovi od novca koji daju za transfer, a ne savezi, volio bih procitati negdje o tome.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:31 am

AdmirA je napisao/la:
pet maj 31, 2019 11:16 am
Koji je drugi igrač koji dolazi??
Jamak, nazalost.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:33 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet maj 31, 2019 11:31 am
AdmirA je napisao/la:
pet maj 31, 2019 11:16 am
Koji je drugi igrač koji dolazi??
Jamak, nazalost.
U takvoj si situaciji da ti je Jamak cak i pojacanje, opet nazalost
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:42 am

azbaha je napisao/la:
pet maj 31, 2019 11:33 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet maj 31, 2019 11:31 am
AdmirA je napisao/la:
pet maj 31, 2019 11:16 am
Koji je drugi igrač koji dolazi??
Jamak, nazalost.
U takvoj si situaciji da ti je Jamak cak i pojacanje, opet nazalost
Trece kolo jebat ce mu raja sve...svaku tekmu morat ces za njega jednu izmjenu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:46 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet maj 31, 2019 11:42 am
azbaha je napisao/la:
pet maj 31, 2019 11:33 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet maj 31, 2019 11:31 am


Jamak, nazalost.
U takvoj si situaciji da ti je Jamak cak i pojacanje, opet nazalost
Trece kolo jebat ce mu raja sve...svaku tekmu morat ces za njega jednu izmjenu.
Meni je Jamak odlican igrac, al samo da udje zadnjih 20 min. I ako je istina da dolazi, zadkvoljan sam samo pod jednim uvjetom, da on bude jedini vezni sa preko 30.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:50 am

Nemam ni ja nista protiv Jamaka, ako ce biti na klupi i odigrati 20-tak minuta.
Veliki Zeljovac i covjek koji je i pored sve svoje mahnitosti ostao normalan i cist u ovome svemu.

Ono sto me je obradovalo je zadnja utakmica protiv Tuzla City-a. Dosta, dosta dobro je izgledalo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 11:51 am

Da nam je jos jedno krilo solidno nabaviti. Ili nekog prednjeg veznog, krilo stajl igraca.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 12:13 pm

Blago nama ako nam je Jamak najveci problem i to hocemo li ga dovesti ili ne. Nama u vezi igra Hajdarevic. :zid:
Najslabiji vezni red u povijesti kluba. Pored toga, suplji smo na skoro svim pozicijama, na skoro svakoj poziciji nam fali bar 1 dobar igrac a na nekim pozicijama, cak i vise od jednog igraca..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 12:28 pm

Prskat ce se i na pomocnom :D Samo treba ulagat :)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 12:32 pm

Jamak i Bekric pojačanja. Nista hajmo se mi sa foruma skupiti 30+ godina i da pojacamo klub na svim pozicijama.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 12:36 pm

Mozemo onda komotno i Culuma vratit.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija