mamba21
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 6:12 pm

U svakom slucaju pored zalbe neka se prijavi i ovo uefi.
Forza 1921!

blueDBR
Kontakt:

čet maj 30, 2019 6:19 pm

slika

ujedno nam je ovo i polufinalni protivnik ako prođemo ispod

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

čet maj 30, 2019 6:24 pm

blueDBR je napisao/la:
slika

Po njihovom sajtu pobjednik našeg meča igra protiv pobjednika Rijeka-Venezia.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

blueDBR
Kontakt:

čet maj 30, 2019 6:27 pm

LARSSON je napisao/la:
blueDBR je napisao/la:
slika

konto sam da smo mi treći par pošto redoslijedom jesmo do mene je

Qooler
Kontakt:

čet maj 30, 2019 6:28 pm

LARSSON je napisao/la:
čet maj 30, 2019 6:01 pm
blueDBR je napisao/la:
čet maj 30, 2019 5:42 pm
Spoiler:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Koliko nebitnih stvari, bitno je da li si uplatio Slavki Petroviću kada treba ili nisi. Ako nisi zdravo. Kažu da jesu, onda tuži i goni, ali pošto su sami priznali na zvaničnoj da su zakasnili možemo ga pušiti.

Ublehaši mrtvi razjebali sve za tri mjeseca.
Lars, ovde ipak treba uzeti u obzir da su prilozili uplatnicu od 28.03.2019.
Ja sam imao problem sa ZiratBankom, a mnogi tvrde da je najgora banka vezano za to. Posto radim sa bankama i to ja sam poslao neki nalog sa vecim iznosom, tj uplatnicu. Neces vjerovat, dodje meni covjek na vrata da me vozi u banku da nesto potpisem. Reko ja nema problema. Sjednemo u nejgov auto i odemo u banku, tad je Zirat bila negdje u starom gradu cini mi se. Ja tamo, svi me cekaju i sute, ja samo potpisem i izadjemo iz banke. Kaze ovaj meni covjek, neces vjerovat da ti nisi potpisao nikad meni pare ne bi legle. A ja dobio to sto sam platio bez mogucnosti da covjek dodje u posjed toga vise. Dakle na necije postenje te banka svede da ne obradi transakciju zbog neke njihove interne stvari. Ja sam platio sa raifeisen banke na zirat. Dakle uredno novac otisao i legao na neki glavni racun zirrat, ali oni nisu htjeli preusmjeriti na svog klijenta. To je bilo 2009.g.

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

čet maj 30, 2019 6:29 pm

blueDBR je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
blueDBR je napisao/la:
slika

Sad da li navijati da izgubimo ili dobijemo ? :D

U svakoj yebenoj odlučujućoj utakmici igramo protiv slobode, ili ovisimo o njima. Ali svaka yebena, protiv Sarajeva 2015, protiv Zrinjskog 2017, protiv Radnika prošle sedmice.

PlaviVlak
Kontakt:

čet maj 30, 2019 6:30 pm

blueDBR je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
blueDBR je napisao/la:
slika

Nema prenos?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

čet maj 30, 2019 6:31 pm

Qooler je napisao/la:
čet maj 30, 2019 6:28 pm
LARSSON je napisao/la:
čet maj 30, 2019 6:01 pm
blueDBR je napisao/la:
čet maj 30, 2019 5:42 pm
Spoiler:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Koliko nebitnih stvari, bitno je da li si uplatio Slavki Petroviću kada treba ili nisi. Ako nisi zdravo. Kažu da jesu, onda tuži i goni, ali pošto su sami priznali na zvaničnoj da su zakasnili možemo ga pušiti.

Ublehaši mrtvi razjebali sve za tri mjeseca.
Lars, ovde ipak treba uzeti u obzir da su prilozili uplatnicu od 28.03.2019.
Ja sam imao problem sa ZiratBankom, a mnogi tvrde da je najgora banka vezano za to. Posto radim sa bankama i to ja sam poslao neki nalog sa vecim iznosom, tj uplatnicu. Neces vjerovat, dodje meni covjek na vrata da me vozi u banku da nesto potpisem. Reko ja nema problema. Sjednemo u nejgov auto i odemo u banku, tad je Zirat bila negdje u starom gradu cini mi se. Ja tamo, svi me cekaju i sute, ja samo potpisem i izadjemo iz banke. Kaze ovaj meni covjek, neces vjerovat da ti nisi potpisao nikad meni pare ne bi legle. A ja dobio to sto sam platio bez mogucnosti da covjek dodje u posjed toga vise. Dakle na necije postenje te banka svede da ne obradi transakciju zbog neke njihove interne stvari. Ja sam platio sa raifeisen banke na zirat. Dakle uredno novac otisao i legao na neki glavni racun zirrat, ali oni nisu htjeli preusmjeriti na svog klijenta. To je bilo 2009.g.
To da, ali ovo koliko imaš zaposlenih, koliko plaćaš je na ovoj drugostepenoj kao argumentacija po meni nepotrebno, jer već si valjda to odradio kroz financijski izvještaj ili kako se već zove. A oni pravdaju zakašnjenje nekim petim stvarima.

Vidio sam da piše to za uplatnicu na dan 28.03.2019., ali opet kontradiktorno sa onim na zvaničnoj.

@Zaka

Nema nažalost.

plavi kanarinac
Kontakt:

čet maj 30, 2019 6:48 pm

Jel najvisa instanca kojoj se mozemo zaliti uefa? U svakom slucaju treba zaobici savez u sto sirem luku i odmah na najveceg udarit
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

A.M. Željo
Kontakt:

čet maj 30, 2019 6:55 pm

Istina je da su fizički donijeli uplatnicu u banku na taj dan. Ali uplatnica nije bila valjano popunjena i banka je kontaktirala klub 3 puta u vezi toga. A zašto niko nije otišao do banke i to ispravio,ne znam. Falio je jedan broj na računu primaoca. Kriv je direktor,jer njegov potpis je na kartonu deponovanih. E sad je li tu bilo namjere ili ne,ne bih da nagađam. Jasno će nam biti poslije skupštine. A tako nam je malo falilo.... da prekucamo sve oko sebe.
Samo Željezničar!!!

starigrad
Kontakt:

čet maj 30, 2019 7:00 pm

A.M. Željo je napisao/la:
Istina je da su fizički donijeli uplatnicu u banku na taj dan. Ali uplatnica nije bila valjano popunjena i banka je kontaktirala klub 3 puta u vezi toga. A zašto niko nije otišao do banke i to ispravio,ne znam. Falio je jedan broj na računu primaoca. Kriv je direktor,jer njegov potpis je na kartonu deponovanih. E sad je li tu bilo namjere ili ne,ne bih da nagađam. Jasno će nam biti poslije skupštine. A tako nam je malo falilo.... da prekucamo sve oko sebe.
malo mi nelogicno da fali jedan broj na racunu, bilo isplatioca, bilo primaoca. imaju one kucice za popuniti brojeve, njih 16, i bode oci ako fali broj. isto tako, da li je moguce da sistem banke prihvati takvu transakciju, ako nisu popunjene sve te kucice, odnosno, fali jedan broj? shvatam da moze biti greska u broju, ali da broj fali, bas i ne

Locomotiva
Kontakt:

čet maj 30, 2019 7:03 pm

Evo ako neko misli da nasi nisu sposobni mozete sami prijaviti uefi.

https://integrity.uefa.org/index.php?ac ... ype=report

Ako treba pomoc, tu sam. Imam iskustva s google translate
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !

A.M. Željo
Kontakt:

čet maj 30, 2019 7:04 pm

starigrad je napisao/la:
malo mi nelogicno da fali jedan broj na racunu, bilo isplatioca, bilo primaoca. imaju one kucice za popuniti brojeve, njih 16, i bode oci ako fali broj. isto tako, da li je moguce da sistem banke prihvati takvu transakciju, ako nisu popunjene sve te kucice, odnosno, fali jedan broj? shvatam da moze biti greska u broju, ali da broj fali, bas i ne
Ovo je info interne istrage u banci.
Samo Željezničar!!!

Qooler
Kontakt:

čet maj 30, 2019 7:10 pm

Ne bih da proturječim, al ako odneseš uplatnicu u banku fizički, onda teta ili čiko koji unose u sistem te odma upozore. I milion puta sam doživio da ti vrate na pult i kažu dopiši ovde ovo ili ono, ti dopišeš ona/on nastavi kucat, završi, udari pečat, dobiješ četvrti primjerak i ti kući/u firmu.

Ako imaš elektronsko bankarstvo, ako pogrešno popuniš uplatnicu u roku od 15 minuta kod UniCredit dobijes potvrdu da je provedena ili odbijena. Sad ne znam kako je kod Zirrat.

U svakom slučaju, ako su zaista nosili uplatnicu 28.03 meni lično je lakše podnjeti ovo sve. Dakle znali su sta trebaju i radili su to. Ona misao da su zaboravili me je izbijala iz cipela. Ovo se meni lakše podnosi, još samo kad bi vidili i tu famoznu odbijenu uplatnicu.

starigrad
Kontakt:

čet maj 30, 2019 7:11 pm

starigrad je napisao/la:
ja samo kazem da mi nema logike, ne kazem da ti ili bilo ko drugi izmislja. na uplatnici 16, odvojenih, mjesta za upisivanje broja racuna i jedan fali, i to, kao, ne primjeti niko od nasih, neko ko je popunjavao uplatnicu, potpisao, odnio na realizaciju... sluzbenik u banci, koji je ukucavao podatke za transakciju. da li sistem u banci moze prihvatiti transakciju ako fali jedan broj na racunu? kako i kada su to shvatili, naknadno, u banci? sistem javio da uplata nije prosla? kada su kontaktirali ta 3 puta? isiti dan po pokusaju uplate, sutra, treci dan (ovo je vec subota)?

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

čet maj 30, 2019 7:13 pm

Po portalu turnira kadeti trenutno 1-1.

Masinovodja
Kontakt:

čet maj 30, 2019 7:20 pm

LARSSON je napisao/la:
Jel se to igra po 40 min brat?

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

čet maj 30, 2019 7:21 pm

Masinovodja je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:20 pm
LARSSON je napisao/la:
Jel se to igra po 40 min brat?
Da.

Qooler
Kontakt:

čet maj 30, 2019 7:24 pm

starigrad je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:11 pm
starigrad je napisao/la:

ja samo kazem da mi nema logike, ne kazem da ti ili bilo ko drugi izmislja. na uplatnici 16, odvojenih, mjesta za upisivanje broja racuna i jedan fali, i to, kao, ne primjeti niko od nasih, neko ko je popunjavao uplatnicu, potpisao, odnio na realizaciju... sluzbenik u banci, koji je ukucavao podatke za transakciju. da li sistem u banci moze prihvatiti transakciju ako fali jedan broj na racunu? kako i kada su to shvatili, naknadno, u banci? sistem javio da uplata nije prosla? kada su kontaktirali ta 3 puta? isiti dan po pokusaju uplate, sutra, treci dan (ovo je vec subota)?
Moze mozda faliti broj telefona, adresa, broj poreznog obveznika ili sl, ali to teta koja kuca mora odma viditi jer ona ne moze u sisitem unjeti nalog niti tebi ovjeriti uplatnicu. Nema izac iz banke sa pecatom na uplatnici ako nije korektno popunjena. Jedino ako se ne desi ono ko kod mene sa racunima u BBI da lik samo sabere i polupa pecate na racune (pisao sam ranije) , ali ti si opet pokrivem jer imas datum na ovjerenoj uplatnici.

Ovde je nas ocito neko htio dobro zeznut. Mi smo vjerovatno prilozili upaltnicu sa datumom 28.03.2019, a lešinari iz komisije su iz novina čuli ili naručili onog debelog Slavka da priča kako mu nije plaćeno (i ja sam to čitao i dok dok se afera uopste nije aktivirala). Onda su lesinari trazili od Slavka izjavu da potvrdi da mu je placeno. On napisao da je placeno 04.04.
Zato se i sada u zalbi navodi da je jedinstven slucaj da se trazi kada je kome leglo i izjava zakonskog zastupnika umjesto da se gledaju dokumenti aplikanta. Dakle po istom sada bi Radniku trebalo traziti izjave svih subjekata kojima su nesto trebali platiti da napisu kada im je leglo. Prije će biti da je Slavko naručen da priča da mu nije leglo, nego da je ovo sve spontano.
Ja sam sve vise uvjeren da su ovo lešinari iz saveza organizovali, a mi levati čekali zadnji dan u najkomplikovanijoj banci u BiH.
Edit: Vidim sada po novinama da je Slavko u januaru pisao UEFA da mu nisu platili, a u martu NSBiH. Vjerovatno je to razlog što mu je NSBiH tražio izjavu da mu je uplaćeno.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u čet maj 30, 2019 8:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.

RokElsner44
Kontakt:

čet maj 30, 2019 7:32 pm

Tuzla u Evropu? :lol: :lol:

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, avlami97, Dominic, teteac8684, tm87alem, ublehas i 28 gostiju.

Prijava  •  Registracija