Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:09 pm

AsharaK je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:00 pm
Kakvu ba isplatu Osimu, na osnovu čega? Halo ba nema nikome Željinih para, da je Bog Allah, Isus, Zeus, Buda ... N E M A !
Amar je dužan klubu, a ne klub njemu! Amare gdje je 300 hiljada eura ??

Evo sad ostalo im 5 miliona :rofl: Za par mjeseci biće 30 miliona gredić ostavio a ovi sve prokockali
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:15 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:09 pm
AsharaK je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:00 pm
Kakvu ba isplatu Osimu, na osnovu čega? Halo ba nema nikome Željinih para, da je Bog Allah, Isus, Zeus, Buda ... N E M A !
Amar je dužan klubu, a ne klub njemu! Amare gdje je 300 hiljada eura ??

Evo sad ostalo im 5 miliona :rofl: Za par mjeseci biće 30 miliona gredić ostavio a ovi sve prokockali
Ako ne znaš onda i ne piši. Itekako je ušlo vandrednih 5 miliona. Od Džeke, Bajića, Kvesića, Šehića, Memije, Hadžiahmetovića i to sve u kratkom roku
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:16 pm

nikakvo tjeranje sad nije pametno. nadoknadite pare, dovedite pojacanja. pa onda, ako vam volja, idite.
zeljovci ce ispostovat uvijek. sto clanskim, godisnjim sto akcijama.

a i sve da ispadnes, srce ludo voli te!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:16 pm

Kako misliš tjeranje nije pametno? lol
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:17 pm

bojamora je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:15 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:09 pm
AsharaK je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:00 pm
Kakvu ba isplatu Osimu, na osnovu čega? Halo ba nema nikome Željinih para, da je Bog Allah, Isus, Zeus, Buda ... N E M A !
Amar je dužan klubu, a ne klub njemu! Amare gdje je 300 hiljada eura ??

Evo sad ostalo im 5 miliona :rofl: Za par mjeseci biće 30 miliona gredić ostavio a ovi sve prokockali
Ako ne znaš onda i ne piši. Itekako je ušlo vandrednih 5 miliona. Od Džeke, Bajića, Kvesića, Šehića, Memije, Hadžiahmetovića i to sve u kratkom roku
Nije 5 nego 7. Stigla su dva miliona od transfera Ivice Osima u Strasbourg.
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:19 pm

Gdje li bi mi bili da se nije pojavio Brko tada (sa svojim novcem) i donio klubu :titula: :titula: ganjali se oko 6,7 mjesta, ma ko zna...
Covjek nas postavio gdje smo sada (da je neuspjeh kada se osvoji kup ili kada budemo drugi) i problem je u 300.000 KM koje je dao cccc. Kladim se da pricate kako bi svi potpisali da je Mamić kod nas i da igramo LP ili EL, a da nije bitno koliko je uzeo sebi, pricate li sa rajom tako cccc

@ISB87 slazem se...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:20 pm

Gdje su te pare? Odeš na sud, podneseš tužbu i dobiješ pare nazad, jel tako? Gdje su pare od Bekrićevog transfera?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:21 pm

Nebulae je napisao/la:
sri maj 29, 2019 11:25 am
MrkiMedo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:54 pm
phpBB [video]


Zajebao Mesu Selimovica


''... Ne trebamo se brinuti sta ce biti kad se taj covjek vrati u klub, niko od nas, a vratit' ce se, nek' to moja poruka bude.'' Uobrazeno, nadmeno, sujetno, samodopadljivo, tasto, oholo, prepotentno, narcisoidno, osiono, neotesano, bezobzirno, samoljubivo, umisljeno govno.
I meni ovo isto ne izlazi iz glave, koliko bahato..a kad pogledam da ga danas niko ne krivi ni 1% bude mi smijesno cime se mi nazivamo kao neki navijaci Fk Zeljeznicara, ukljucujuci i mene i vaa nek je stid.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:21 pm

ISB87 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:16 pm
nikakvo tjeranje sad nije pametno. nadoknadite pare, dovedite pojacanja. pa onda, ako vam volja, idite.
zeljovci ce ispostovat uvijek. sto clanskim, godisnjim sto akcijama.

a i sve da ispadnes, srce ludo voli te!
ja neću ništa ispoštovati, dok su pošteni ljudi u klubu bili davao sam od usta i odvajao...
kome da dajem, da sebi napucavaju platu od 20 milja,a nisu u stanju platiti dug, ma bježi, vjeruj mi lomim se uopšte da više marke ne dajem dok su ovi ovdje uključujući ulaznice...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:21 pm

Svako ima pravo na svoje mišljenje živimo u doba demokratije.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:22 pm

bojamora je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:20 pm
Svi dobro znamo da smo zbog jednoumlja otišli sa onog foruma. Od kad postoje forumi ja sam tu i uvijek na strani Želje i istine i uvijek se ispostavilo da sam bio u pravu šta god pisao. Čini mi se da i ovaj forum itekako počinje da drži jednu stranu i da se dopušta stalno neargumetovano pljuvanje Amara i kluba. To čak i administratori rade i mislim da neke treba promjenit. Nadam se da mi neče bit izbrisan ovaj post.
Neće ti biti izbrisan post, ja imam pravo na svoje mišljenje kao i svako drugi. I ja sam govorio da Misimović treba ići jer nema više šta ponuditi, pojela ga atmosfera. Isto tako navijam za Želju, ne za Osima, ne za Misimovića. Meni su Željine pare najbitnije, a da izvineš Osim mi je tek na drugom mjestu.
Željezničar ante portas !
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:23 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:17 pm
bojamora je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:15 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:09 pm


Amar je dužan klubu, a ne klub njemu! Amare gdje je 300 hiljada eura ??

Evo sad ostalo im 5 miliona :rofl: Za par mjeseci biće 30 miliona gredić ostavio a ovi sve prokockali
Ako ne znaš onda i ne piši. Itekako je ušlo vandrednih 5 miliona. Od Džeke, Bajića, Kvesića, Šehića, Memije, Hadžiahmetovića i to sve u kratkom roku
Nije 5 nego 7. Stigla su dva miliona od transfera Ivice Osima u Strasbourg.
Pojma ti nemaš, još ti napišem fino al đaba, raspitaj se malo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:24 pm

Navijate za ljude, ne navijate za Želju, sve mogu shvatiti, ali da neko navija za nekog da dobije pare nazad, pare od kluba za kojeg navija. Meni to nije jasno, ja bih se bar zapitao šta se dešava sa mnom i jesam li normalan. Nema para da mi je babo rodjeni!
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:25 pm

AsharaK je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:24 pm
Navijate za ljude, ne navijate za Želju, sve mogu shvatiti, ali da neko navija za nekog da dobije pare nazad, pare od kluba za kojeg navija. Meni to nije jasno, ja bih se bar zapitao šta se dešava sa mnom i jesam li normalan. Nema para da mi je babo rodjeni!
Onaj ko Amaru da tih 400 milja zna da ga čeka dugogodišnja robija.
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:28 pm

Procitajte knjigu (utakmice zivota) o najvecem Ivici, pa cete skontati kako nista ne ide preko noci. Ko je ocekivao da ce Amar u ovih mjeseci napraviti nesto nije bardo.
Necu vise pisati, fakat...
Sve najbolje nam želim, a posebno da budemo jedno, jer samo tako mozemo ocekivati nesto...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:30 pm

kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:28 pm
Procitajte knjigu (utakmice zivota) o najvecem Ivici, pa cete skontati kako nista ne ide preko noci. Ko je ocekivao da ce Amar u ovih mjeseci napraviti nesto nije bardo.
Necu vise pisati, fakat...
Sve najbolje nam želim, a posebno da budemo jedno, jer samo tako mozemo ocekivati nesto...
Babuka je jos uvijek babuka, bojim se da nece moci nista napraviti zbog ljudi u upravi. Njemu treba jedan Vukotic.
Željezničar ante portas !
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:32 pm

AsharaK je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:22 pm
bojamora je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:20 pm
Svi dobro znamo da smo zbog jednoumlja otišli sa onog foruma. Od kad postoje forumi ja sam tu i uvijek na strani Želje i istine i uvijek se ispostavilo da sam bio u pravu šta god pisao. Čini mi se da i ovaj forum itekako počinje da drži jednu stranu i da se dopušta stalno neargumetovano pljuvanje Amara i kluba. To čak i administratori rade i mislim da neke treba promjenit. Nadam se da mi neče bit izbrisan ovaj post.
Neće ti biti izbrisan post, ja imam pravo na svoje mišljenje kao i svako drugi. I ja sam govorio da Misimović treba ići jer nema više šta ponuditi, pojela ga atmosfera. Isto tako navijam za Želju, ne za Osima, ne za Misimovića. Meni su Željine pare najbitnije, a da izvineš Osim mi je tek na drugom mjestu.
Ipak mislim da je jedno mišljenje a drugo su činjenice. Svi koji imalo znaju o događanjima u klubu znaju da je Osim posudio pare klubu i da mu se samo vračaju pare. I Miske je posuđivao pare pa su mu vračane samo što je on bioi pametan i pokrio se papirima. Ja sam lično uvijek bio za Misimovića ali je činjenica da je zakazao na sportskom planu i da je proiblem nastao kada je večina nas upravo zbog toga htjela da se Amar vrati na klupu. Nema potrebe za pljuvanjem bilo koga. Ovo sa ne odlaskom u Evropu kriva je administracija i savez a zbog toga je i Šiljak smjenjen a nije kriv ni Misimović ni Amar a mislim da nije ni Selimović kriv za to.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:34 pm

Ima sve svoje, ali fakat da se toliko navaljuje na Amara, našeg najtrofejnijeg trenera, ohladite.Svi smo svjesni situacije, i svi smo vruće glave. Amaru itekako treba jedan Misimović,Vukotić, Badžak, Brković, i jaki ljudi u Savezu, i jedinstvo na svim tribinama. To je što nam niko ne može uzeti. Doći će sve na svoje i mora. Samo nedajte da nas PODJELE !
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u sri maj 29, 2019 12:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:34 pm

Brkoo je napisao/la:
sri maj 29, 2019 11:06 am
zubanovic89 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:36 am
Nema nista od nas narednih 5 godina, mi smo upali u velika govna kad sa Mulalicem nismo otisli u Europu, bruku para je uprava dala da se namakne budzet, nije niko budala to da radi dva puta u tako kratkom periodu, pogotovo kad ovi su to su sad u Zelji nisu kredibilni uopste, imaju support 20% ljudi (maksimalno). Iduce sezone igraju juniori, Bekric i Bogicevic, dabogda da budemo konkurentni za 4 mjesto (Sarajevo, Siroki, Zrinjski, Radnik sa 400 000 eura viska para, nafurani Velez i Borac). Iskreno, ja ne vidim izlaz sve i da odu ovi levati.
Ko je doveo tog Mulalica za sefa strucnog staba? Covjeka bez ikakvog seniorskog iskustva stavili da bude sef strucnog staba. Ko se igrao fm i doveo milion debila u Zelju i trenera za koje niko ziv nije cuo i igraca koji pored toga sto nemaju kvalitet su picketine na kvadrat, neki od njih bili i hronicno povrijedjeni a neka mega giga pojacanja pobjegla odmah? Ko je potrosio ogroman novac zbog toga? Kako mozes biti toliko kontradiktoran, nevjerovatno..
Tadasnja uprava je imala najveci budzet, a nisu izborili Evropu. To nas je i najvise kostalo. I hajde kad se nije izborila Evropa, ipak so imali veliku veliku podrsku, inkludirajuci od mene jer su radili neke super projekte, i trebalo im vremena. Onda tog ljeta moze se reci da se jos vise novaca trosi na haubicu iz Njemacke koji je bio najavljen pola godinu ranije ko da nam dolazi Van Persi, italijanski Nesta, i ostali. Tad se bas trosilo, ali zato ne moras imati financijski izvjestaj nego samo razumno sagledati situaciju. Kostic odma dobiva nogu, i dolazi Petrovic, i mi imamo utakmicu protiv Zrinjski na strani, gdje paradoksalno jedan dio navijaca navija da kiksamo protiv Zrinjskog i tu nastaje velika podjela gdje se i do dan danas navijaci izmjedju sebe prepucavaju. Tu se neradi o Amaru ili Misimovicu nego ljudima na forumu i sa jedne i druge strane koji se zbog svog ega bezveze prepucavaju, a najvise klub gubi na tome. Ali poslije toga, kad nismo osvajali titulu jednu, vidi se velik pad u kvalitetu igraca koji dolaze u klub sto pokazuje da je budzet bio mal. Npr protiv AIKa, protivnik koji nema toliki kvalitet i realno se ima sansa za prolaz, mi samo imamo penzionera Nikolica u napadu, jos ljetni prelazni rok, i zna se unaprijed da Lendric napusta. Tek smo one zime kad je Papac postao sportski direktor opet trosili novac, ali bez ucinka. Potpisivanje sponzorskog ugovora sa Ziraat Bankom, najavljeno ko da nam Alibaba dolazi sa nekoliko miliona, live stream i sve. Mogu zamisliti da je tesko naci sponzora, znam da nece investitrati milione, ali onda ga namoj ni tako prezentirati. Onda isto cinjenica da se vec trosilo od transfera Sabanadzovica pokazuje da nije uopste tako sjajno ko sto izgleda. Tranparentno a ono fakticki sve sto je od velikog znacaja nije toliko tranparentno.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:35 pm

bojamora je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:32 pm
AsharaK je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:22 pm
bojamora je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:20 pm
Svi dobro znamo da smo zbog jednoumlja otišli sa onog foruma. Od kad postoje forumi ja sam tu i uvijek na strani Želje i istine i uvijek se ispostavilo da sam bio u pravu šta god pisao. Čini mi se da i ovaj forum itekako počinje da drži jednu stranu i da se dopušta stalno neargumetovano pljuvanje Amara i kluba. To čak i administratori rade i mislim da neke treba promjenit. Nadam se da mi neče bit izbrisan ovaj post.
Neće ti biti izbrisan post, ja imam pravo na svoje mišljenje kao i svako drugi. I ja sam govorio da Misimović treba ići jer nema više šta ponuditi, pojela ga atmosfera. Isto tako navijam za Želju, ne za Osima, ne za Misimovića. Meni su Željine pare najbitnije, a da izvineš Osim mi je tek na drugom mjestu.
Ipak mislim da je jedno mišljenje a drugo su činjenice. Svi koji imalo znaju o događanjima u klubu znaju da je Osim posudio pare klubu i da mu se samo vračaju pare. I Miske je posuđivao pare pa su mu vračane samo što je on bioi pametan i pokrio se papirima. Ja sam lično uvijek bio za Misimovića ali je činjenica da je zakazao na sportskom planu i da je proiblem nastao kada je večina nas upravo zbog toga htjela da se Amar vrati na klupu. Nema potrebe za pljuvanjem bilo koga. Ovo sa ne odlaskom u Evropu kriva je administracija i savez a zbog toga je i Šiljak smjenjen a nije kriv ni Misimović ni Amar a mislim da nije ni Selimović kriv za to.
Druze mozes li mi reci ko pljuje? Kazem ti meni je Osim najbitnija licnost Zelje, jer sam mladji. Nisam bio ziv za vrijeme nekih vecih legendi. Samo stavljam klub kao klub ispred svakog pojedinca. Klub se mora zastiti i ne smije isplacivati novac tek tako, mora se ici preko suda, zakonski. Samo tako Zeljo moze naprijed.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot] i 175 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija