Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 10:40 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
uto maj 28, 2019 10:05 am
Samo totalni reset sada treba traziti.Krenuti od nule i poceti graditi SISTEM.
Prvi potez,nakon izbora novih ljudi i novog trenera,otjerati sve igrace iznad 25 god,osim mozda dvojice-trojice.Uvesti juniore u 1.tim dati im sansu da igraju i njihovo igranje tj.igranje talentovanih mladica staviti kao strateski cilj kluba S tim u vezi traziti i takvog trenera.Tim pravcem ici 2-3 godine,koliko je min.da se nesto uspostavi i izgradi. Navijaci trebaju smanjiti apetite,prestati traziti instant uspjehe i biti svjesni situacije.
To je osnovni pocetak svega i sve van ovoga,opet ne vodi dugotrajnom rjesenju.
Kako to ostvariti? Koji je prvi korak? Ja mislim da trebamo se okupiti ispred kluba. Mirno isamo šutiti 30 minuta i razići se.
Trebaju nam i neki ljudi koji će to voditi nakon što ovi odu. Neko je spominjao Badžaka, Vukotića, Marka, Misimovića. Mogu li se okupiti ti ljudi?
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 10:45 am

Da smo bar ovu propalu sezonu dali juniorima šansu da igraju za prvi tim i onim što smo ih poslali na posudbu. Ovako smo doživili debakl.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:00 am

Dobro brate, podrzali smo, i sta sad? Kako dalje?
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:01 am

Napisi Durgi u pp sta treba da pise na forumu, nek tebe slusa koji ovdje palis raju i bombas a mi nikad gori i na terenu i van njega.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:01 am

Zaka je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:23 am
storm_raider je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:15 am
blueDBR je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:10 am


ovaj post mi čitav dan ne izlazi iz glave …
Ni meni vjeruj mi...
Vjerujte mi, moj stari koji je isto tih godina, više od 50, danas kad sam mu rekao informaciju za licencu nasekirao se više od mene. Kaže čovjek pa to je namjerno rušenje Kluba i sve je to iz interesa. A ne prati forume, portale, ne zna sve detalje, ali lako je zaključiti sve kada se ovako nešto desi za 5 mjeseci od dolaska u klub...
Nisam ni skim progovorio cijeli dan, osim zdravo za zdravo i ovde što pišem. Obično sam ovde ponekada, jednom sedmično, a ova dva dana ništa mi nema smisao u životu, pa ovde visim. Suze mi na oči stalno hoće.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:03 am

CURVA je napisao/la:
uto maj 28, 2019 10:58 am
Durgo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 10:39 am
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:57 pm

Dragi Durgo,

Zaista si dobar covjek. Tvoj trud oko farbanja reflektora nije prosao nezapazen od svih nas. Iako te ne poznajem, svuda pricam o tamo nekom forumu navijaca Zelje i forumasu Durgi koji voli Zelju jako puno. Ali, moras shvatiti da je istina ovdje zaista unikatna, a ona je sljedeca: Gospodin Misimovic jeste podijelio navijace na dvije grupe. Na one koji vole Zelju i na one koji vole lopovluke Amara Osima. Ti si ovaj prvi.
Hvala ti lave, ali ja jednostavno ne mogu da se pomirim da nema izlaza... mi se nekako moramo pokrenuti.. opet mislim da je ovo jedinstvo jedini put, ako nema nista od toga... onda stvarno ne znam kako dalje...
sta mu se zahvaljujes :zid: :zid: kako te je kupio prvom recenicom :klanjase: :klanjase: mi Volimo Zelju bez obzira ko je u upravi -Bilo Miske/Amar ili neko treci tu sam zadnjih 25 godina i biti cu sve dok sam ziv. Navijaci koji su odlucili da zivot nije stao ako je otisao Miske i da zele podrzati najtrofejnijeg trenera je sasvim normalno .
"Sta mu se zahvaljujes"?? Ti, gospodine CURVA iz dana u dan etiketiras ovdje svoje neistomisljenike, a imas vrlo usku sliku trenutne situacije i okolnosti oko i unutar Zeljeznicara. Nikakve veze ljubav prema Zeljeznicara nema sa onim ko sjedi u Upravnom i/li Nadzornom Odboru. Ima sa tim da se ukaze ako ti koji sjede tu negdje rade dobro ili lose. Isto se odnosi i na gospodina Amara Osima. Molim te da me ne citiras i da mi se ne obracas sa ovakvim unosima. Ako volimo Zeljeznicar, a evidentno je da svi ovdje volimo, mi moramo Zeljeznicar staviti iznad svakog pojedinca i jasno prstom pokazati na one koji urusavaju Zelju.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:06 am

Živio nam Osim dragi!!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:08 am

Cuj Misimovic podijelio raju na one koji vole Zelju i oni koji vole lopovluke. Pa jel moguce da ljudi ovakve gluposti pisu?
Sta sad ja koji sam bio za odlazak prosle garniture, ne volim Zelju, jel? I svi ovi novi profili koji su dosli nakon odlaska prosle uprave i koji samo pljuju po Amaru su isti kao i oni koji su se registrovali samo da bi pljuvali Misimovica.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:20 am

CURVA je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:16 am
LARSSON je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:01 am
Napisi Durgi u pp sta treba da pise na forumu, nek tebe slusa koji ovdje palis raju i bombas a mi nikad gori i na terenu i van njega.
to si trebao njemu reci a ne meni.Cuj svuda pricam o tebi :zid: evo durgo neka kaze ako ga je iko hvalio na sva usta njega i storma to sam ja .
Kakav si ti spin majstor to je za udžbenike. Ko kaže da prićaš o meni ?

Govorim ti kako hajcaš ljude ovdje evo ide licenca 100% provjeren izvor ide braćoooo, i onda pred kraj se napišeš kako nema i ispališ se.

Pa hajcaš kako dolaze investitori iz češke, francuske, kako ide kamp par miliona, biće igrača, dok ljudi uništavaju klub.
 
Avatar
123456
Postovi: 27
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:15 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:36 am

Ja maloprije pored stadiona i bidim pun onaj parkung iza pomocnig.Jel ima kava sjednica ovi ublegasa ili...?
 
Avatar
123456
Postovi: 27
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:15 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:36 am

Dupli.
Zadnja izmjena: 123456, dana/u uto maj 28, 2019 11:36 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
kaskaj
Postovi: 6
Pridružen/a: uto maj 28, 2019 11:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:36 am

Ja sam ovdje novi i kao većina "običnih" navijača pratim sve forume već neko vrijeme i pokušavam sastaviti neku logičnu priču od svega što se piše i dešava međutim to malo teže ide jer raja piše drastično različite stvari. Mene zanima,zašto nužno valjaju prošli ako ne valjaju sadašnji i obrnuto. Da li su svi "agenti" ovih ili onih ili se raja iskreno veže za sve ove likove? Meni se čini da istina,kakva god da je,nije crno-bijela i da su svi u pomalo sivoj zoni.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:38 am

POMORAC 1921 - ŽELJEZNIČAR 0:3

Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav)

Strijelac: 0:1 Gasal (27), 0:2 Gasal (44), 0:3 Gasal (65)

POMORAC 1921: Badurina, Vinković, Mohorić, Štanfel (62. Čulina), Fumić, Milanović, Matejčić (41. Radović), Mitrović (41. Lagumdžija), Matijević, Burul (37. Todorović), Frigan (50. Corazza)

ŽELJEZNIČAR: Miličević, Fejzić, Beća, Drina (41 Hukara), Musić, Šošić (50. Alilović), Ćorić (41 Mulaosmanović), Karalić, Kulašin (41. Mućaj), Salanović (69. Mulaosmanović), Gasal
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:43 am

Iako je vijest o neodobravanju licence Željezničara za nastupe na evropskoj sceni već obišla državu, brojni navijači Plavih zapravo i dalje čekaju zvanično saopštenje o odluci Drugostepene komisije za licenciranje NSBiH.

Nogometni savez BiH još se nije oglasio po tom pitanju, ako zanemarimo činjenicu da su sa Bulevara Meše Selimovića 95 već poslali čestitku FK Radnik i upute za učešće u Evropi, što je bijeljinski klub potvrdio na zvaničnoj Facebook stranici. No, informacija o nedodjeljivanju licence Željezničaru zasad zvanično nije objavljena na stranici Saveza.

Također, ni u klubu s Grbavice nisu dobili nikakvo obavještenje o zaključcima sa sjednice Drugostepene komisije za licenciranje. Upravo stoga se nisu još ni očitovali iz Zvorničke 27.

“Kako da se oglasimo ako još nikakvu informaciju nismo dobili? Dakle, nama nikakav dokument iz NSBiH nije došao po pitanju odluke Drugostepene komisije. A svi ste vidjeli da je Radniku već upućena čestitika, kao i upute o ispunjavanju formulara za nastup u evropskim utakmicama. To vam valjda nešto govori o Savezu i cijelom cirkusu u vezi ovog slučaja. Kako je moguće da Radnik prije Željezničara dobije obavijest? Valjda bi neko prvo nas trebao obavijestiti, kao klub koji je uputio žalbu na Drugostepenu komisiju, pa tek onda ekipu koja treba umjesto Želje izaći u Evropu? Ne razumijem. Naravno, nakon što dobijemo zvanično obavještenje, ubrzo ćemo se i oglasiti te zauzeti stav po ovom pitanju. Do tad, možemo samo čekati da nam se neko iz NSBiH smiluje i obavijesti o odluci”, kaže predsjednik Upravnog odbora FK Željezničar Nihad Selimović u izjavi za misamosjedimouredakciji.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:47 am

Vidjeh Adzema maloprije na kcus, tacno bih mu zaplakao reko sta je reci, znas li ista, kaze ko sluša u klubu je, zbog jednog lica kojem se moze i koji ima nacin da vodi jednu pricu. On je zvanicno dobio otkaz u klubu... pa sta sad reko kako, kaze suti, trpi, bice bolje... pa reko ne mozemo gledati kako ruse sistem, kaze nema nacina da se djeluje...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3023
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:49 am

Oni šatro cekaju zvanični dopis saveza i prave se ludi, oni ce poduzeti kao neke korake a nisu ili nece da izvrse uplatu na vrijeme.

ODLAZITE
Alea iacta est!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:52 am

Kupuju vrijeme, lafo će tužiti savez, mogu ih kurcu mom tužiti, taman dok to sve prođe proći će i skupština, a i forumaši im dosta pomažu.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3552
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:53 am

CURVA je napisao/la:
uto maj 28, 2019 10:58 am
Durgo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 10:39 am
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:57 pm

Dragi Durgo,

Zaista si dobar covjek. Tvoj trud oko farbanja reflektora nije prosao nezapazen od svih nas. Iako te ne poznajem, svuda pricam o tamo nekom forumu navijaca Zelje i forumasu Durgi koji voli Zelju jako puno. Ali, moras shvatiti da je istina ovdje zaista unikatna, a ona je sljedeca: Gospodin Misimovic jeste podijelio navijace na dvije grupe. Na one koji vole Zelju i na one koji vole lopovluke Amara Osima. Ti si ovaj prvi.
Hvala ti lave, ali ja jednostavno ne mogu da se pomirim da nema izlaza... mi se nekako moramo pokrenuti.. opet mislim da je ovo jedinstvo jedini put, ako nema nista od toga... onda stvarno ne znam kako dalje...
sta mu se zahvaljujes :zid: :zid: kako te je kupio prvom recenicom :klanjase: :klanjase: mi Volimo Zelju bez obzira ko je u upravi -Bilo Miske/Amar ili neko treci tu sam zadnjih 25 godina i biti cu sve dok sam ziv. Navijaci koji su odlucili da zivot nije stao ako je otisao Miske i da zele podrzati najtrofejnijeg trenera je sasvim normalno .
Zdrav dialog prije svega....

Zato kazem jedini nacin je da svi sjedno sjedu i razmisle o Zelji.. sa Misimovicem, Amarom, Vukoticem i svim ostalim koji garantuju uspjeh...

ako to ne mozemo, onda nas je.bi...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:54 am

Glas Razuma je napisao/la:
uto maj 28, 2019 10:33 am
Propast dinastije Osim. Da li ce onaj koji je sramota cak i za ovakvo unisteno bh. novinarstvo, gospodin Adnan Beganovic, napisati svoj komentar o ovoj propasti? Nece, on je jako blizak prijatelj gospodina Amara Osima. Kako on moze biti objektivan onda? To je odraz ss.ba portala. Kako mozemo vjerovati da on upravo na nagovor gospodina Amara Osima nije pisao o "propasti dinastije Misimovic", i to jer je gospodin Misimovic otkrio razne lopovluke naseg najtrofejnijeg trenera. Dakako da je to sve radjeno na intervenciju gospodina Amara Osim. Samo lud i naivan covjek bi vjerovao da upravo gospodin Amar Osim nije iza svih pritisaka koji su vrseni iza tog kancerogenog portala. Sramota neka vas je, a sramota neka je i Zeljovce koji to znaju i opet biraju stranu protiv Zeljeznicara.

U svojih 57 godina, od kojih bizu 50 pratim Zeljeznicar, nikada se nisam plasio da kazem i iznesem istinu, cak i na svoju stetu. U ovim godinama sa tom navikom sigurno je da ne planiram prestati. Otjerali ste najuspjesniji Upravni Odbor u poslijeratnoj historiji Zeljeznicara, gledajuci stopu uspjesnosti realizacije projekata. Kako zivite sami sa sobom kada se pogledate ujutro u ogledalo, to je nesto sto se nadam da nikada necu saznat! Gospodina Ivice Osima mi je zao sto ovo mora da gleda.
Izvinite, ali ne razumjem. Ko je otjerao najuspješniji upravni odbor? Ne mislite valjda na navijače? Ja sam bio na zadnjoj utakmici (kao i na svim) nikada navijači nisu zviždali upravi. Jesu igračima. Kada su sa juga krenuli "uprava napolje" zadnju utakmicu, sve ostale tribine su "uaaaaaaa" prema njima. Kada su počeli bacati baklje na stadion svi su prema jugu negodovali.
Taj upravni odbor ako ga etiketiramo kao najuspješni (po meni isto jeste) je po meni imao dvije mane: Prvo diktatorski odnos prema igračima, managerima igrača i trenerima. Dakle sve smo popljuvali i što treba i što ne treba. Druga zamjerka je štosu tako lako otišli i što od tada ništa ne govore. Ako voliš Želju, a ja smatram da vole, ta stara uprava nema pravo da se drži po strani svega ovoga i svih drugih stvari.
Svi trebamo stati iza Želje i riječima i djelima i kada si u upravi i kada si van uprave. Oni su otišli kao uvrijeđena mlada. Ako ih je otjeralo jedno skandiranje sa juga....onda je to smješno. Želji je pomoć i ako se bojkotuju ljudi koji mu namjerno nanose štetu, ako se kritikuju i etiketiraju takvi. I to je pomoć i niko nema pravo da šuti. Iskreno ne bi pravio kult ličnosti ni prema staroj upravi.
Nadam se da ćemo doći do toga da dočekamo da smjene upravnih odbora budu planske i u najboljoj atmosferi i da saradjuju kao ljudi i prijatelji i poslije nekog angažmana u upravi. Ja sam registrovao u medijima da je Mismović, dva puta pokušao sa Amarom da saradjuje i zbog ovakog prelaska stara nova uprava isključivo krivim Amara.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3088
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:57 am

Drugo, ko da sjedne da se dogovori, da su imali te namjere davno bi se dogovorili, sada čisto sumnjam da ima i 1% šanse za to.
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Majestic-12 [Bot] i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija