Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6725
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:37 pm

Svi redom, hajmo jedan po jedan mrs iz svetinje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:38 pm

 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:38 pm

Nismo bolje ni zaslužili, odnosno i gore zaslužujemo kad razmislim.
100 budala je sknadiranjem dobrano uticalo da ljudi koji su nas vodili pošteno i iskreno odstupe, da bi došli ovi koji uplatnicu ne znaju ili neće popune. A pri tome OGROMNA većina nije imala muda da "a" kaže.
Pa o čemu više da pričamo.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3024
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:38 pm

Na kraju tunela ima svjetlo, to smo mi navijaci. Mi mozemo veoma lahko nadomjestiti ovaj milion. Mozemo napuniti stadion na 10-tak utakmica i eto gotovinskog priliva od skoro milion. Ali,....

Kome to radimo, za koga to da cinimo, kada vec unaprijed znamo da od tih para nece ni marka biti ulozena u stadion niti ce biti dovedeni kvalitetni igraci.

Sad ce produzenje clanskih i prodaja godisnjih sada cete vidjeti koliko cete biti na gubitku. Ako mislite da ce vas Mujo Selimovic izvuci iz govana grdno se varate. Zeljo nije vase privatno vlasnistvo, vec je vlasnistvo svakog pojedinca koji ga iskreno nosi u srcu, a vi to niste
Alea iacta est!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:38 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:34 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:30 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:29 pm


Ko ih je doveo? On mora prvi otici, pa onda neka povede sve za sobom.
On je jedina svijetla tačka u cijelom klubu. Od čistačice do predsjednika.
On je grobar kluba koji je okamatario ovaj klub. On ih je i doveo smisleno da mu isplate novac za koji nema dokaze. Njega moramo otjerati, pa ce ostali sami otici. On je i najodgovorniji za njih, on ih je i doveo, a nije zelio raditi sa Misimovicem.

A tebe neka je sramota. Tebe neka je posebno sramota svega sto si uradio protiv Zeljeznicara. Ti si samo posljedica. Sampanjac pod njegovim nogama.

Amar Osim napolje!!!
@Glas Razuma takvi ti ne poznaju za rijec i osjecaj sramota, dzaba ti je njima to govoriti.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:39 pm

Pita neko koga cemo pljuvati ako dobijemo licencu, ja bi pljuvao iste ljude jer su nas doveli u ovu situaciju da najtrofejniji klub dovodi u pitanje dobijanje licence.
Klub koji treba da je PRIMJER svakom klubu u BiH a i šire. Ni manje ni više nego tako, trebamo ga cijeniti jer je Željezničar mnogo velik!!!

Dalje, možda negdje u dubini duše i želim da je ne dobijemo ako ce se ovaj škart rijesiti i ako ce nam to biti neki novi početak, ako ce nas nauciti pameti.
Do sad su nas udarali, borili smo se premlako i oduzeli su nam klub, sad smo vec na podu, hajmo ustati bijesniji nego ikad i vratiti klub na put kojim treba ići.

Ja nemam nikakav uticaj, ja sam obicni bolesnik koji voli svog Želju, što Fanzi kaže, hajmo napraviti plan kako izaci iz ovoga i drzati se toga. Ma svi zajedno, ne može se svakome udovoljiti, ali neki zajednicki interes svi imamo, a to je naš ŽELJO!
Sjetite se kad na utakmici objavi spiker glavnog sponzora Željeznicara "NAVIJACI" mi smo Željini Željo je naš na dresovima...ljudi svi ste razumni, razmisljajte svojom glavom, ali razmisljajte...

Što se tice naših želja i očekivanja mislim da je to ona anketa "Za ili protiv ove uprave" (stare) pokazala, ako neće Miske opet, upravu graditi oko Vedrana Vukotica i Badžaka, kada oni budu gdje treba da budu, i Miske će doci jer Miske voli Želju puno više nego mnogi ovdje.
Football kLab ne može funkcionisati bez jakih leđa i to treba da svima bude jasno...

:zeljeznicar1:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
neroazzuro
Postovi: 1909
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:39 pm

I šta velite, najniže grane Željezničara u istoriji? Gledatel???
Tek je počelo...
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:39 pm

Ujedinimo se sada, otjerajmo bagru Željovci inače nam idu crni dani
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:40 pm

Racional87 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:38 pm
Nismo bolje ni zaslužili, odnosno i gore zaslužujemo kad razmislim.
100 budala je sknadiranjem dobrano uticalo da ljudi koji su nas vodili pošteno i iskreno odstupe, da bi došli ovi koji uplatnicu ne znaju ili neće popune. A pri tome OGROMNA većina nije imala muda da "a" kaže.
Pa o čemu više da pričamo.
Mentalitet nam je takav u drustvu, upravo ovo sto si naveo danas je cijena svega sto cemo platiti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:40 pm

Amar Osim je najveća poslijeratna legenda Želje!
Svi ustati pa spomenuti njegovo ime.
Kolektivna amnezija..
Nezahvalni i nezaslužujemo bolje.
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u pon maj 27, 2019 3:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3088
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:40 pm

Nije upitna licenca Nihadeeeeee?????? Mrssssss smraduuuu
Srcu draga, boja PLAVA !
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:41 pm

a sta cemo sad treba se smiriti jbg nista ne pomaze. zanima me sad kad ce biti ostavke uprave koje su najavili? ***** staru upravu sto nije nikad javno rekla zasto su onako otisli pa da znamo. ako je do para onda uzeti 10 miliona dati svima koji smatraju da imaju neka prava. Za 20 godina cemo to otplatiti i bar cemo tada znati da smo na zdravim temeljima. Dok je ovih repova nikad nece biti bolje.
Stara uprava nek se javno izjasni o svemu u suprotnom su saucesnici rusenja kluba.
Ova sad uprava nek ide u *****.
***** mater lopovskom savezu s kim god budu igrali navijat cu za njih.
Koja god uprava bude gradila neke odnose sa lopovima iz saveza moju podrsku nemaju od prvog dana.
Stop lopovima. da ne budem pogresno shvacen ne krivim njih za ovu licencu nego nase nesposobne debile ali ipak ***** mater savezu.
Toliko. Izvinjam se na psovakma nisam dobar
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6725
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:42 pm

BHDragons je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:39 pm
Ujedinimo se sada, otjerajmo bagru Željovci inače nam idu crni dani
Nema se ko ujediniti, mi navijaci smo na dvije strane.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
neroazzuro
Postovi: 1909
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:42 pm

cipiripi je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:38 pm
Na kraju tunela ima svjetlo, to smo mi navijaci. Mi mozemo veoma lahko nadomjestiti ovaj milion. Mozemo napuniti stadion na 10-tak utakmica i eto gotovinskog priliva od skoro milion. Ali,....

Kome to radimo, za koga to da cinimo, kada vec unaprijed znamo da od tih para nece ni marka biti ulozena u stadion niti ce biti dovedeni kvalitetni igraci.

Sad ce produzenje clanskih i prodaja godisnjih sada cete vidjeti koliko cete biti na gubitku. Ako mislite da ce vas Mujo Selimovic izvuci iz govana grdno se varate. Zeljo nije vase privatno vlasnistvo, vec je vlasnistvo svakog pojedinca koji ga iskreno nosi u srcu, a vi to niste
Buraz, jel ti stvarno misliš da bi to došlo do Željezničara??? Bolan, ti dani su prošli. Ljudi su došli (čast Badžaku) da isisaju sad kad imaju odakle.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3088
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:42 pm

Za pola godine unistise sve, e svaka vam cast
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:43 pm

Amar je najanje kriv ovdje, ne mogu da vjerujem sta se sve pise, okej i da je doveo ljude, nije im rekao eto nemojte licencu dobiti, Amar je Željovac kao i svi mi ovdje i pogino bi za Želju, sramite se pojedini
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:44 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:21 pm
Nas Balkance, pogotovo Bosnjake boli istina, pa kada nas ona osamari ovako u lice bridi jako dugo i od posljedica se nikada ne oporavimo. Mnogi od vas su me napadali jer sam pisao istinu, vjerovatno i sada ce. Gospodo draga, grobar kluba je gospodin Amar Osim. On je taj koji je tuzio klub, naplatio kamatu dva puta i sada ima platu od 8500 NETO EUR mjesecno. Znate li vi sta je 8500 EUR mjesecno? Ovdje mnogi to ne zarade ni za godinu dana. A kada ode, a otici ce, onda ce imati validan ugovor koji ce tuziti Zeljeznicar. Gospodo draga, navijaci Zeljeznicara otjerajmo trenera Amara Osima i rijesicete Zeljeznicar svim muka. To je jedini ispravan nacin. Ja imam 57 godina, pratim Zeljeznicar od 10. godine zivota i nagledao sam se dovoljno toga da mogu stati iza svojih rijeci.

Rijesimo se gospodina Amara Osima i spasicemo Zeljeznicar! Nemojte da nas istina boli, pogledajmo jednom sebi u oci i shvatimo da moramo biti iskreni prema sebi. A vi, vi koji ste pisali lazi o svima, pa cak i ovom forumu koji pratim od pocetka i u cijim sam akcijama sudjelovao od pocetka, ako ste to svjesno vratili, Bog dragi neka vam vrati!
Ako je ovako, opet će nabit dug i onda tužba prema Želji zbog toga, kamata na to...i ko god dodje poslije opet je yebo ježa u leđa. ..vraćaj dugove, kamate, poreze...i tako mi svi polako u grob prije vremena od ovolikog stresa.

Ja se divim ljudima koji mogu biti toliko zli. Pa ja razmišljam samo kako pomoć Želji. Pa kad god mogu kupim nešto, izmislim razlog da nešto namaknem Željino. Pa imam kartu a opet kupujem kartu da dam Želji pare, a ovako se sa tim igraju.
Ja im ne bi bio u koži. Kako imaju savjesti? Kako takvi ljudi mogu spavati? I ovaj video iz Tuborga mi je dovoljan, da se neko veseli zato što je neko ko je Želji napravio tribinu i travnjak otjeran. Kada ćemo biti ljudi da svoje nasljednike pomognemo, a one koje nasljeđujemo poštujemo?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:45 pm

AMAR AMAR OSIM OSIM
:titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:45 pm

Bez vrijedjanja, na kraju će prelistat sve i podjeliti banove ko bude.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6725
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:46 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:43 pm
Amar je najanje kriv ovdje, ne mogu da vjerujem sta se sve pise, okej i da je doveo ljude, nije im rekao eto nemojte licencu dobiti, Amar je Željovac kao i svi mi ovdje i pogino bi za Želju, sramite se pojedini
Druze pusti se te price, Amar je kriv koliko i svi.
To da bi on poginuo za Zelju nesto ne vjerujem.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: 400000razloga, ANamelessGhoul, Bing [Bot], neroazzuro i 157 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija